fot. Woytek / Legionisci.com

Dżykija: Chcemy uratować ten sezon

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przyjechaliśmy tutaj z dobrym nastawieniem, choć mamy swoje problemy z powodu kontuzji i żółtych kartek. To co dzieje się Legii, nas nie dotyczy. Przyjechaliśmy tu, by wygrać i mam nadzieję, że - jeśli Bóg pozwoli - wszystko nam się uda - mówi kapitan Spartaka Gieorgij Dżykija.

- Jak wygrać? Nie możemy popełnić błędów i sami musimy zdobyć bramkę. W pierwszym meczu z Legią nie wykorzystaliśmy swoich okazji i w ostatniej minucie straciliśmy bramkę.

- Analizowaliśmy grę Legii i wiemy jak mamy grać. Jutro będziemy chcieli przełożyć to na boisko, ale oczywiście nie zdradzę szczegółów. Wiemy jakich słów mamy użyć w szatni przed meczem, by być odpowiednio zmotywowanymi. Wiemy w jakiej sytuacji jest Spartak i będziemy chcieli jutro zrobić wszystko, by uratować ten sezon.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 09.12.2021 / 07:15, *.play-internet.pl

Pytanie-"Jak wygrać"?
Odp-"Nie możemy popełnić błędów i sami musimy strzelić bramkę"
Nooooooo-mądrego to i miło posłuchać.....Piłkarz,to jednak jest stan umysłu,,bo i nasze "gwiazdeczki" też potrafią nieźle błysnąć swoimi komentarzami/wypowiedziami przed i pomeczowymi.

odpowiedz
Jarek - 08.12.2021 / 23:08, *.plus.pl

Czuję że L zagra lepiej niż w lidze katastrofy nie będzie. Swoją drogą jak to jest że w pucharach jest w miarę a w lidze bida że aż wstyd

odpowiedz
Kris - 08.12.2021 / 22:20, *.orange.pl

Jedyny Dżykija to tylko Mamija

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.