Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Nie chcę mówić za dużo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Gratuluję Wiśle wygranej i może tylko tyle bym dzisiaj powiedział, bo nie chcę mówić za dużo.


WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Fdsaw - 13.12.2021 / 11:17, *.244.42

Potrzebny Czerczrsow wezmi ich za lby i wypirdoli do 3 ligi jak panienkom sie niechce grac .Wezmie mlodych chlopakow z rezerw co zostawią pluca i serducha za Legię na boisku

odpowiedz
W-S - 13.12.2021 / 12:02, *.tpnet.pl

@Fdsaw: No już widzę jak po takiej oprawie z meczu ze Spartakiem i wrzutach '' ruska ku***'', Czerczesow wróci do Legii. Przecież on większość kariery spędził w Spartaku.

odpowiedz
Wojtas - 13.12.2021 / 10:29, *.centertel.pl

Cały czas winni trenerzy... Zamiast kosmicznych kontraktów dać niskie pensje i premie za zdobyte punkty. Może wtedy tym gwiazdorom by się chciało zapier****. Mioduski won!
A dziwi mnie też stosunek ekipy do prezesa bo coś za mało jest ciśnięte po nim. Czyżby chodziło o $$$?

odpowiedz
Miś - 13.12.2021 / 10:26, *.centertel.pl

Mioduski na trenera!!! Ciekawe ile wytrzyma sam ze sobą? A może sam siebie wyrzuci?

odpowiedz
Cezas74 - 13.12.2021 / 01:51, *.orange.pl

Jeżeli mogę się wtrącić jako kibic Pogoni Szczecin
Moim zdaniem problemem Legii oprócz PRZEPŁACONYCH pseudo- piłkarzy są trenerzy. Wasz Pudel wymienia trenerów średnio co pół roku a np. Raków czy Pogoń dają zaufanie i MOZLIWOSCI dla trenera. Każdy sie zachwyca Papszunem ale spójrzcie na trenera o nazwisku Kosta Runjaić...
Wg Wikipedii "W pierwszym sezonie objął klub w czasie, gdy Pogoń zajmowała ostatnie miejsce w tabeli po 15 kolejkach. Efektem jego pracy była poprawa gry zespołu i utrzymanie się Pogoni w ekstraklasie (11. miejsce). W kolejnych sezonach zespół przez niego prowadzony zajmował coraz wyższe pozycje (kolejno: 2018/19 – 7. miejsce, 2019/20 – 6. miejsce, 2020/21 – 3. miejsce.

19 marca 2021 r. w wygranym meczu z Lechią Gdańsk (1:0 w Szczecinie) Kosta Runjaić poprowadził Pogoń po raz 118. na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych i w ten sposób pobił liczący sobie prawie 32 lata rekord trenera Eugeniusza Ksola"
a Tymczasem Legia ma 2 trenerów, którzy mieli byc na długo - Vuko i Michniewicz a ile oni trenowali zespół? A ile im się płaci by nie trenowali innych.
Problemem Legii jest pan z włosami jak po uderzeniu pioruna, który zmiemia trenerów co 6-7 miesiecy

odpowiedz
Fan Club - 13.12.2021 / 10:42, *.orange.pl

@Cezas74: oczywiście, że największym problemem Legii jest jej właściciel nieudacznik, którego wszyscy mają dość. Ale co zrobić. Szkoda, że nie jeździ autokarem z piłkarzami... Pozdro Pogoń a Mioduski WON z NASZEGO klubu! LEGIA TO MY !!!

odpowiedz
Smrek - 12.12.2021 / 22:47, *.alfanet24.pl

@MIODUSKI OUT !!!!:
Cała drużyna out!

odpowiedz
Łaskawy dla dziadów z Legii - 13.12.2021 / 00:58, *.play-internet.pl

@Smrek: dokładnie tak za dużo kasy mieli i pogłupieli z dobrobytu won natychmiast. To piłkarzyki bez honoru i szacunku dla klubu.

odpowiedz
Mex - 12.12.2021 / 22:32, *.play-internet.pl

Wydaje się że trener zrezygnował bo nie chce się podpisywać pod tym „projektem”. Zresztą nie wielu jest chętnych, skoro miodek musiał awaryjnie wyciągać trenera rezerw. Przekaz jaki płynął od MG - jestem tu na sztukę i od początku mam tego dość, że muszę kryć błędy zarządu.

odpowiedz
zorro - 12.12.2021 / 22:00, *.tpnet.pl

A może tak w ramach przerwy zimowej zamiast Dubaju ,ciechocinek?

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 22:32, *.orange.pl

@zorro: raczej Warka, będzie bliżej i będą mogli korzystać z wylegiwania się nad Pilicą.

odpowiedz
Witamina1916 - 12.12.2021 / 21:55, *.plus.pl

Poza sercem i odwagą nie miał nic więcej do zaoferowania

odpowiedz
Vuko !!! - 12.12.2021 / 20:53, *.orange.pl

Vuko na prezesa!!!! Magiera na trenera!!!

odpowiedz
pol - 13.12.2021 / 05:01, *.chello.pl

@Vuko !!!: Vuko..................ten Pinokio????
Następny nieudacznik

odpowiedz
I tak dostaje kasę. - 12.12.2021 / 20:42, *.com.pl

Vuko wróć!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 12.12.2021 / 20:08, *.btcentralplus.com

Pep Golebiola, wyp....z Legii razem z Mioduskim.

odpowiedz
syrenka - 12.12.2021 / 20:03, *.orange.pl

Dobra decyzja! Powodzenia trenerze!

odpowiedz
Urs 72 - 12.12.2021 / 19:57, *.chello.pl

Dziękuję ,pierwsza rzetelna konferencja nareszcie nie trzeba go Słuchać

odpowiedz
Frank Stilwell - 12.12.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

Do Wolfik;Może i nie ma znaczenia ze Gołębiewski jest spod warszawy ale na pewno o wiele przyjemniej by było gdyby nasza drużynę prowadził warszawiak a nie jakiś poznaniak Krakus czy jakiś inny typ który nie identyfikuje się z Legią oraz Warszawa.To samo dotyczy piłkarzy legii,cudzoziemców którzy w żaden sposób nie identyfikują się z legia.Najlepiej by było aby piłkarze Legii pochodzili by z okolic Warszawy ale niestety na chwile obecna to jest niemożliwe.Bo przecież w modzie jest ściąganie obcokrajowców.
Czytałem któregoś razu skład Radomiaka.Sporo piłkarzy pochodzi spod Radomia, bądź z ich obrzeży bliższych lub troszkę dalszych.Maja polskiego trenera z Leczycy spod Lodzi bez nazwiska podobnie jak i piłkarzy. Ich czołowym strzelcem jest Angielski który zdaje się pochodzi z Kielc. A u nas,albo Portugalczycy wcześniej Serbowie potem Brazylijczycy a jeszcze kiedyś czarnuchy z Afryki. A postępów w piłce zero.Do tego dochodzi Mioduski który pochodzi spod Bydgoszczy i traktuje legia jako korporacje w przeciwieństwie do Lesnodorskiego który jest rasowym warszawiakiem z brudna.Jak wiec legia ma osiągać wyniki jeżeli oprócz kibiców wszyscy w okół niej pracujący dla legii bądź dla pieniędzy która płaci jej pracownikom,mają ją kompletnie w dupie...

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 18:58, *.tpnet.pl

Tu powinna być inna sonda. Jak oceniasz pracę Mioduskiego i Kucharskiego. Teraz przyjdzie kolejny tymczasowy trener i znowu będziecie oceniać jego pracę. Bez sensu. A co do Gołębiewskiego, to mógłby tam ktoś w końcu opowiedzieć co tam się odpier...a. Przecież my jesteśmy na dnie. A może już teraz pukamy w nie od spodu.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 19:11, *.play-internet.pl

@Arek: Kolego, taka sonda nie jest potrzeba bo jej wynik jest wiadomy. Co do sytuacji w klubie tez w zasadzie wszystko jest jasne - suma błędów popełnionych przez własciciela i pion sportowy jest taka, że w koncu stało sie nie uniknione - bedziemy walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie.

A co się odpier...la? Sprzedano całą prawę stronę a byli to zawodnicy kreatywni. W dodatku odpadł Bartek Kapustka. Po odejściu Jury gramy bez PO. Kontuzja Boruca spowodowała, że grał Miszta - bramkarz bez żadnego ogrania w tej klasie rozgrywkowej. Piłkarze sprowadzeni latem zawiedli na całej linii. Zepół przegral 2-3 spotkania z rzędu i domino się ostatecznie rozleciało. Widziałeś błędy Nawrockiego czy Lopeza? To przecież jasna jak słonce, że wynikaja one ze strachu. Każdy przegrany mecz napędza to koło, które nieuchronnie toczy się w przepaść. I nie widać nikogo, kto umiałby je spowolnić a potem zatrzymać.

odpowiedz
Brat - 12.12.2021 / 19:45, *.chello.pl

@Arek:

I trzeba zablokować IP z Wielkopolski, aby wyniki były miarodajne

odpowiedz
Piotrek Ochota - 12.12.2021 / 20:09, *.t-mobile.pl

@Wolfik: I to jest, niestety, oczywiste. Z tym, że nie dla wszystkich. Nic się po zimie nie zmieni. Wygramy batalię o utrzymanie? Będzie to przekute w wielki sukces dariuszka opleciony złotymi słowami przez PR.

odpowiedz
fff - 12.12.2021 / 18:52, *.plus.pl

Coach żadnego wpływu na tą degrengoladę extraklasową nie ma, decydują grające u buka wkłady do koszulek we wszystkich klubach, większość meczów z ustalonym scenariuszem, nie warto tego oglądać i nabijać komuś kabzy, tylko LEGIA RUGBY

odpowiedz
grzesiek - 12.12.2021 / 19:06, *.centertel.pl

@fff: problem w tym ze w kazdym sporcie to jwst. Zaczalem ogladac kosza i tez widac ze niektore mecze sa odpuszczane

odpowiedz
Arrci - 12.12.2021 / 18:50, *.vectranet.pl

Zrozumiałe ze trener tu nic nie da trzeba zacząć od góry robić czystki, a pmietatacie jak kiedyś Messi ustalał skład Barcy i pomimo tego że był trener ale się udawalo i jakoś szło a teraz i Barca ma kyzys

odpowiedz
bronek49 - 12.12.2021 / 18:38, *.chello.pl

niech teraz Mioduski z Kucharskim wychlają to piwo którzy sami nawarzyli

odpowiedz
Frank Stilwell - 12.12.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

Panie Gołąbiewski szkoda ze Panu się nie udało choć miałem ciche nadzieje ze da Pan rade.Zwłaszcza ze pochodzi Pan z okolic Warszawy i można rzec ze na pewno chciałby Pan aby wyniki były o wiele lepsze.Nie trzeba by ściągać nie wiadomo skąd jakiego trenera mając pod nosem praktycznie wychowanka.Papszun także Warszawiak ale uważam że nie ma sensu aby tu przychodził.Chłop kojarzony jest z rakowem.Myślałem ze się panu uda i to ze Pan wyciągnie Legię z kryzysu.Mówi się trudno a żyję się dalej.Powodzenia w przyszłości.
Co do następcy Gołębiewskiego to niema co liczyć na lepsze efekty.Będzie dokładnie tak samo jak teraz.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 18:31, *.mm.pl

@Frank Stilwell: NIe było szans by nieznany nikomu trener dotarł do tych zawodników i ogarnął kryzys. To musi byc ktos z silnym charakterem, doświadczeniem i charyzmą. Tych cen p. Gołębiweski nie posiada, a to że jest z Warszawy czy okolic nie ma żadnego znaczenia.

odpowiedz
Bez żelowania i bardzo dobrze - 12.12.2021 / 18:23, *.plus.pl

Skomentował o niebo lepiej mecz w kilku słowach niż ten portal w całym artykule o tym meczu

odpowiedz
sio - 12.12.2021 / 18:21, *.play-internet.pl

Odejdź z Legii

odpowiedz
Cwaniaczku - 12.12.2021 / 18:28, *.aster.pl

@sio: ty przyjdź i pokaż klasę a jak będziemy przegrywać za twojej kadencji to wypad !

odpowiedz
Maciex - 12.12.2021 / 18:13, *.120.45

No w końcu coś z sensem powiedział. BRAWO!!!!

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:13, *.plus.pl

Mioduski WYPI...DALAJ Z LEGII

Tylko pusty stadion. Zero dopingu. Flag.

Ludzie obudźmy się bo już dziś jesteśmy w ciemnej dooopie

odpowiedz
Ryj - 12.12.2021 / 18:19, *.t-mobile.pl

@(L): jest super jest super, więc o co Ci chodzi...

odpowiedz
Kibic(L) - 12.12.2021 / 19:08, *.plus.pl

@(L): A ja uważam, że teraz nie ma mądrego żeby powiedzieć jak powinny zachować się trybuny. Przegrywamy wszystko, zawodnicy najlepiej zakończyliby już rundę, wszyscy wystraszeni i boją się własnego cienia. I teraz co? Dobijać leżących? Wyzywać ich czy nawet sprzedać liścia? A może właśnie w drugą stronę? Dopingować z całych sił? Żeby się nie okazało, że Legia wyląduje na zapleczu ekstraklasy i później nie żałować, że nie zrobiło się wszystkiego co było w mocy żeby uratować klub. Ja osobiście skłaniam się do tej wersji, w której wszyscy powinni meldować się na stadionie i dopingować z całych sił. A rozliczać trzeba po rundzie albo po sezonie. Teraz powinna być pełna mobilizacja wszystkich. Cel - utrzymanie, a później porządki.

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:13, *.mm.pl

Nie trzeba dużo mówić, brakło tylko jednego, góra dwóch słów...rezygnuje ewentualnie przepraszam

odpowiedz
Pań Jan - 12.12.2021 / 18:33, *.centertel.pl

@(L): A za co ma przepraszać? Z tej mąki nikt nic nie sklei bo piłkarzyki jaja potrącili i tyle. Szacun dla niego że podjął wyzwanie.

odpowiedz
Adi - 12.12.2021 / 18:12, *.t-mobile.pl

Nie dałeś rady. Wypad.

odpowiedz
KibicL - 12.12.2021 / 18:12, *.vectranet.pl

To jedno zdanie powiedziane przez trenera dużo więcej znaczy niżby wypowiadał się przez kwadrans. Teraz już nie ma wątpliwości, że cos dzieje się wewnątrz klubu.

odpowiedz
Biała Siła - 12.12.2021 / 18:15, *.vectranet.pl

@KibicL: masz rację ,tam jest smród ,że czuć az w Gdańsku niczym z czajki

odpowiedz
Lokaty dziad z Legiolasu - 12.12.2021 / 18:12, *.chello.pl

Łubu dubu łubu dubu... niech żyje nam ! To mówiłem ja trener pierwszej klasy Gołąbek.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 18:12, *.telnaptelecom.pl

A co Ty parodysto możesz powiedzieć??? Nie masz za grosz talentu i wyczucia. Nie dziwne że teraz dzieci są słabe jak mają w szkole takich wuefistów jak Ty.

odpowiedz
Roma - 12.12.2021 / 18:51, *.lunet.eu

@Hiszpan: uspokój się, co chcesz od człowieka, nie tu jest problem.

odpowiedz
Von loczel - 12.12.2021 / 18:10, *.centertel.pl

Już zrezygnował?Co tak późno szkoda zdrowia.

odpowiedz