fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła P. 1-0 Legia

Koszmar trwa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Siódma wyjazdowa porażka z rzędu stała się faktem. Tym razem trzy punkty w starciu z Legią wywalczyła niepokonana u siebie w tym sezonie Wisła Płock. Gola na wagę trzech punktów strzelił w pierwszej połowie Mateusz Szwoch.

W 5. minucie gry pierwsza szansa przed Wisłą Płock. Mateusz Szwoch dostał podanie przed polem karnym, ale jego strzał szczęśliwie przeleciał obok słupka. Pierwszy kwadrans upłynął bardzo intensywnie. Obydwie drużyny grały ostrym pressingiem. W 16. minucie obrońcom mistrzów Polski urwał się Łukasz Sekulski, który po chwili znalazł się w polu karnym. Szczęśliwie zdołał go zablokować Bartosz Slisz. Osiem minut potem swój kunszt uderzeń z dystansu pokazał Josue. Portugalczyk huknął z daleka i na raty interweniować musiał Krzysztof Kamiński. Była to zdecydowanie najgroźniejsza akcja stołecznego klubu.

Chwilę potem odgryźli się płocczanie. Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Nawrocki, który stracił ją na rzecz jednego z rywali. Ostatecznie przed szansą stanął Rafał Wolski i ponownie swoją drużynę zdołał uratować Slisz. Potem gra nieco się uspokoiła i do kolejnej ciekawej akcji musieliśmy czekać do 37. minuty. Wtedy to Pekhart idealnie dograł do Mahira Emreliego, który z najbliższej odległości przegrał pojedynek z bramkarzem Wisły. Niebawem zobaczyliśmy pierwszego gola i to strzelonego przez gospodarzy. Piłkę niedokładnie podał Rafael Lopes, co napędziło kontrę zawodników z Płocka. Szybką akcję sfinalizował Mateusz Szwoch, pokonując pewnym strzałem Artura Boruca. Takiego prezentu danego przez Lopesa piłkarze Wisły nie mogli zmarnować. Przed przerwą dwie szansę mieli jeszcze legioniści - dwa razy po strzałach głową. Najpierw strzał Pekharta obronił Kamiński, a potem wyłapał strzał Johanssona.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Kilka minut po przerwie celny strzał oddała Legia. Próba Slisza wylądowała jednak w rękach Kamińskiego. Po niemal godzinie gry zakotłowało się w polu karnym gości. Wszystko zaczęło się od kolejnej prostej starty na własnej połowie, która napędziła akcję na skrzydle jednego z płocczan. Pomocnik po chwili płasko dośrodkował przed bramkę, jednak tam cudem niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy. Chiwle potem powinien być remis. Wprowadzony niewiele wcześniej Szymon Włodarczyk po podaniu z prawej strony znalazł się sam przed bramkarzem i w bardzo prostej sytuacji nie zdołał opanować piłki... Kwadrans drugiej połowy był jednak zdecydowanie lepszy niż cała pierwsza odsłona w jej wykonaniu.

Legia starała się atakować różnymi metodami, ale brakowało jej wykończenia. Wisła z kolei grała bardzo cierpliwie i tylko czekała na kolejny błąd przeciwników. Pomimo przewagi w końcówce meczu legionistom nie udało się pokonać Kamińskiego i kolejna porażka została zapisana na ich konto.

Ekstraklasa
18. kolejka
#WPŁLEG
3100
Płock
12.12.2021
15:00
Wisła Płock
Legia Warszawa
Wisła Płock
1-0
Legia Warszawa
37' Szwoch
(1-0)
1 Krzysztof Kamiński
2 Damian Michalski
6 Damian Rasak
10 Rafał Wolski 68'
11 Jorge Luiz Jorginho 69'
14 Mateusz Szwoch
15 Kristian Vallo
20 Łukasz Sekulski 73'
25 Jakub Rzeźniczak
32 Fryderyk Gerbowski 92'
77 Piotr Tomasik
96 Damian Węglarz
3 Milan Obradović
7 Radosław Cielemęcki 92'
8 Patryk Tuszyński 73'
23 Filip Lesniak 68'
24 Marko Kolar
33 Damian Zbozień
95 Damian Warchoł 69'
91 Tomasz Walczak
Artur Boruc 1
Mattias Johansson 6
Mateusz Hołownia 3
Maik Nawrocki 17
Yuri Ribeiro 5
60' Bartosz Slisz 99
Josue 27
60' Rafael Lopes 21
73' Mahir Emreli 11
Tomas Pekhart 9
46' Ernest Muci 20
Kacper Tobiasz 59
60' Andre Martins 8
Ihor Charatin 14
Jurgen Celhaka 16
73' Kacper Skibicki 22
60' Szymon Włodarczyk 28
Karol Noiszewski 62
46' Luquinhas 82
Bartłomiej Ciepiela 92
Trener: Maciej Bartoszek
Asystent trenera: Łukasz Nadolski
Kierownik drużyny: Piotr Soczewka
Masażyści: Bartosz Gralewski
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Bartosz Kaszyński
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (327)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 13:04, *.orange.pl

Zastanówmy się, jak to jest...Z jednej strony właściciel chce mieć pełnię władzy i decydować o wszystkim, z drugiej w klubie jest mnóstwo ludzi, którzy jak się nad tym zastanowić - co oni właściciwe robią i o czym decydują, przecież D. kieruje wszystkim? Czy jednak jest tak naprawdę...?

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 14:14, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Był gdzieś fajny felieton o tym, dlaczego Mioduski tak uparcie trzyma się fotela prezesa (niestety umknęło mni żródło.. ..) . Mówiąc krótko, to pokłosie olbrzymiej władzy, jaką swojego czasu dostali w klubie Chorwaci z tym całym Kepciją. Goście stworzyli zwyczajnie grupę wzajemnej adoracji z Jozakiem i jeszcze kilkoma innymi. Roztrwoniono mase kasy a wyszło z tego wielkie "g". Od tego czasu Mioduski jest bardzo ostrożny (zwał jjak zwał) w dawaniu komus "wolnej reki". A poniewaz sam doswiadczenia na tym polu nie ma.... to mamy połaczenie burdelu z cyrkiem czy jakkolwiek to nazwiesz.

odpowiedz
Taktyka - 13.12.2021 / 12:06, *.chello.pl

Bo to wina samej Legii, bo to Legia więc musimy atakować a nie ma formy więc nic nie działamy za to dostajemy kontry i w plecy. Nie można tak grać będąc w takiej formie. Jedyne wyjście to 11 na własnej połowie i niech taka Wisła gra pozycyjny i się męczy, gramy na 0:0 lub jakaś kontra i 1:0. 11 na własnej połowie przez cały mecz. A tak to spina, że my jesteśmy wielka Legia i musimy atakować i po chwili dostajemy bramkę.

odpowiedz
Bartek - 13.12.2021 / 12:44, *.chello.pl

@Taktyka: No trzeba się z Toba trochę zgodzić. W ten sposób 12 porażek mielibyśmy szansę zamienić na choćby 6-7 remisów i nagle zamiast 12 pkt mamy 18-19pkt. Niestety każdy widzi jakie mamy ciśnienie, oddaje nam środek pola i kontruje licząc na nasz błąd a tam jest Wieteska, Miszta, Rose, Hołownia, więc spokojnie być po prostu nie może. W obronie jest elektrycznie :D

odpowiedz
Adam - 13.12.2021 / 12:00, *.net.pl

Mi się wydaje że to jest dobra drużyna tylko że im trzeba płacić a nie mówić nic się nie martw masz umnie

odpowiedz
Arturo - 13.12.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

My już mentalnie spadliśmy z ligi, chociaż każdy z nas się łudzić może że zaczniemy wygrywać każdy mecz po 3-0 to od razu mówię tak nie będzie, ciężko mi na to patrzeć jako kibica dotyka to najbardziej bo chciało by się pomóc pozostaję całym sercem kibicować tylko patrząc na bezradność prezesa czy pionu skautingu to ja nie wiem czy przypadkiem nie mamy w klubie sabotażystów, tragedia!

odpowiedz
Mioduski. To taki obecny Dyzma….. - 13.12.2021 / 11:31, *.t-mobile.pl

Jak jeden człowiek moze zniszczyć historie takiego klubu jakim jest Legia ?????

odpowiedz
ocho(L)tka - 13.12.2021 / 11:14, *.orange.pl

Codziennie powinny być rozmowy wychowawcze zamiast treningu!!!!
Po co oni trenują jak nic nie umieją???? Niech mioduski wstrzyma wypłaty bo za co on pajacom płaci ?
LEGIA TO MY

odpowiedz
afasa - 13.12.2021 / 11:12, *.185.144

oni specjalnie przegrywają, to jest zmowa piłkarzy żeby mioduski odszedł

odpowiedz
dino - 13.12.2021 / 11:03, *.vtelecom.pl

Dobrze, że mamy takiego mądrego prezesa absolwenta Harvardu od razu widać profesjonalizm w zarządzaniu

odpowiedz
Bartek - 13.12.2021 / 10:57, *.chello.pl

Spoko, jeszcze tylko 18 porażek i wakacje!!! ;)

odpowiedz
Nienawidzęłodzi - 13.12.2021 / 09:52, *.24.122

To nie koszmar to konsekwentna polityka legijnego DNA wg największego nieudacznika Mioduskiego
Żyleta też się do tego dołożyła - spiewami, przemarszami zamiast bojkotu

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 09:29, *.centertel.pl


Powinien być pusty stadion.

odpowiedz
Petycja - 13.12.2021 / 09:07, *.tktelekom.pl

Mam taką petycję do naszych piłkarzy.
Oddajcie swoje wynagrodzenia za ostatnie miesiące dla domów dziecka.
Za tak wykonaną pracę nie należy wam się żadne wynagrodzenie.
Do tego jeden trening w tygodniu niech to będzie pomoc w Hospicjach.
Z treningów i tak nic nie wynosicie, a przynajmniej przydacie się ludziom.

odpowiedz
dino - 13.12.2021 / 09:17, *.vtelecom.pl

@Petycja:
Niech chociaż tygodniowki oddadzą na cele charytatywne

odpowiedz
peru123 - 13.12.2021 / 09:03, *.chello.pl

Nie wierzę że zawodnicy Legii nie chcą wygrywać, chcą tylko po prostu są za słabi, nie ich wina że ktoś uznał że mają wystarczające umiejętności aby uwaga zdobywać MP, oni są za słabi na poziom ekstraklasy, więc akcja z liściami nie wiele pomoże, tylko zmiany w zarządzie ale one są mało prawdopodobne. Narcyz Mioduski będzie jak Neron i spali Rzym, w tym przypadku Legie.

odpowiedz
Legion63 - 13.12.2021 / 14:30, *.centertel.pl

@peru123: Nie zgodzę się z tym że są nagle słabi grali na początku jak z nut do kontry szli jak do pożaru myślę że jak to zwykle jest w tanich przypadkach że jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o kasę

odpowiedz
miodek out - 13.12.2021 / 09:03, *.com.pl

miodek out z prezesa, Leszek O. na pokład, liście jeszcze raz albo kiełbachy do góry i golimy fraj..ó(czyt. piłkarzy pajacy) a obóz nie dubaj tylko zakopane

odpowiedz
Taktyk - 13.12.2021 / 12:12, *.chello.pl

@miodek out: Właśnie takim myśleniem przegrywamy, golimy frajerów, na nich, 5:0 to Legia, atakować i taka presja. Teraz to trzeba grać najpierw na 0 z tyłu, 11 broni. W takiej formie tylko obrona. Reszta drużyn właśnie takie frajers..two wykorzystuje. Za każdym razem spina bo to Legia jedziemy z frajerami spokojnie czekają kontra i bramka i później znów czekają bronią kontra i bramka. I tylko takie spiny na każdy mecz, że golimy fraje..erów przeszkadzają. też bym tak chciał ale teraz to nie przegrać dwóch trzech meczy, ustabilizować obronę, oddać inicjatywę niech się męczą.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 13.12.2021 / 08:56, *.btcentralplus.com

Brawo kibicom za wczorajsza akcje. Wiadomo ze nie z Zylety bo to same pupile Mioduskiego.

odpowiedz
Zdz - 13.12.2021 / 11:48, *.55.76

@MIODUSKI OUT !!!!: Na żylecie to teraz same dzieci to co od nich oczekiwać kasa smartfon i zero ideałów oni tam są bo jest tak moda lansik i tyle i dużo wazeliny za sektorze żeby miodziusiowi w tyłek wchodzić

odpowiedz
(L)uke - 13.12.2021 / 08:48, *.tpnet.pl

A teraz od dzis na każdym meczu Mioduski co ? Wypier...

odpowiedz
What??? - 13.12.2021 / 08:23, *.virginm.net

Leszek Ojrzyński, poprawa od razu

odpowiedz
What??? - 13.12.2021 / 08:19, *.virginm.net

dno dna

odpowiedz
Caaari - 13.12.2021 / 07:42, *.plus.pl

Liścia to powinien dostać główny psuj, a nie ta przypadkowa zbieranina. Wiem - nieralne

odpowiedz
Marcelinho66ster - 13.12.2021 / 07:27, *.orange.pl

Tu już nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić ⚽ ????????

odpowiedz
Wstyd - 13.12.2021 / 06:28, *.plus.pl

Jest mi wstyd ze niektórzy z zylety dali się opłacić mioduskiemu … kucharski won… zahorski won

odpowiedz
Łochu - 13.12.2021 / 06:21, *.play-internet.pl

Upłynęło już tyle godzin, a oficjalna strona milczy o odejściu trenera.

odpowiedz
Zdzicho - 13.12.2021 / 05:52, *.tpnet.pl

Brawo za akcje lisc. Jak sie sami tyle nie umieja ogarnac

odpowiedz
Pero - 13.12.2021 / 11:51, *.spectrum.com

@Zdzicho: W tym klubie są tacy, którym zdecydowanie bardziej od piłkarzy należy przemówić do rozumu, ale jakie pojęcie może mieć o tym taki głąb kapuściany, jak ty.

odpowiedz
(L)emon - 13.12.2021 / 05:52, *.tpnet.pl

Bilety stop, karnety stop, koszulki, kubki, ogólnie gadżety stop. Tylko presja finansowa ma sens, pusty stadion i zatrzymanie sprzedaży może wstrząśnie tymi korposzczurkami.

odpowiedz
NOWY STADION W KSIĄŻEWICACH W AKADEMII NAJPIĘKNIESZY NA ŚWIECIE! - 13.12.2021 / 02:36, *.120.59

NA 1 LIGE!NA 3000TYŚ KRZESEŁEK WYSTARCZY!

odpowiedz
kolo - 13.12.2021 / 10:42, *.tpnet.pl

3 miliony trochę za dużo...

odpowiedz
Adam - 13.12.2021 / 01:40, *.play-internet.pl

Nawet się cieszę, że tego nie oglądałem. Kiedy włączyłem w trakcie, żeby sprawdzić wynik, akurat wpadła bramka dla Płocka i dałem sobie spokój.

odpowiedz
TU NOWY TRENER ZA RYJE DRUŻYNE ALBO SPADEK!A KIEROWNIKIK I DYREKTO R KUCHARSKI !OUT! - 13.12.2021 / 01:32, *.120.59


Chwilę potem odgryźli się płocczanie. Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Nawrocki, który stracił ją na rzecz jednego z rywali. Ostatecznie przed szansą stanął Rafał Wolski i ponownie swoją drużynę zdołał uratować Slisz. Potem gra nieco się uspokoiła i do kolejnej ciekawej akcji musieliśmy czekać do 37. minuty. Wtedy to Pekhart idealnie dograł do Mahira Emreliego, który z najbliższej odległości przegrał pojedynek z bramkarzem Wisły. Niebawem zobaczyliśmy pierwszego gola i to strzelonego przez gospodarzy. Piłkę niedokładnie podał Rafael Lopes, co napędziło kontrę zawodników z Płocka.

odpowiedz
Micha(L) - 13.12.2021 / 00:53, *.chello.pl

......................

odpowiedz
Tylko Legia - 13.12.2021 / 00:25, *.orange.pl

Żadnych pojeb.... protestów!!!! kur.. mać Panowie, obecnie żadne protesty ani bicie piłkarzy nic nie da. Już nie ma ma to czasu Musimy zdobyć punkty z Zagłębiem.!!!!Plaga kontuzji w połączeniu z słabymi nabytkami, psychiczne zgłębienie daje taki efekt. Kucharski już i tak jest na wylocie. Miodulski teraz nie sprzeda Legi bo był by bankrutem, chybaby że Agora by kupiła za dobre pieniądze aby z Legią stało się to co z polonią. Trzeba w meczu z Zagłębiem pomóc im zdobyć punkty. Jak spadniemy to zagościmy w 1 lidze na dobre. Klub nasz za pieniądze z gry w 1 lidze się nieutrzymac.

odpowiedz
Ryj - 13.12.2021 / 00:18, *.com.pl

...i trwa mać dopóki Dariusz Mioduski jest prezesem.

odpowiedz
Jano - 13.12.2021 / 00:09, *.orange.pl

wieść niesie że co bardziej niecierpliwi kibice wypłacili "premie" tym wkładom do koszulek :)

odpowiedz
paw_pawela - 13.12.2021 / 14:05, *.tdt.pl

@Jano: takie "bony" pracownicze sodexo... tylko nie do konca dostali ci co zasłużyli, a w jednym przypadku to pomyłka 100%

odpowiedz
Micha(L) - 13.12.2021 / 00:05, *.chello.pl

teraz, po dzisiejszych "ekscesach", będzie tylko lepiej - sportowo, bo organizacyjnie niestety nie...:( Prezes/Właściciel powinien podać się do dymisji/sprzedać udziały, a Klub powinien stać się własnością (decyzyjnie) Fanów plus tytularny sponsor...tak to widzę

odpowiedz
Sfinks - 13.12.2021 / 10:07, *.vectranet.pl

@Micha(L): już widzieliśmy zarządzanie tzw fanów - w skisłej...

odpowiedz
Zenada jakiej w zyciu bym sie nie spodziewal - 12.12.2021 / 23:21, *.play-internet.pl

CHLOPAKI Z DUBAJU

odpowiedz
Veso - 12.12.2021 / 23:18, *.chello.pl

O ile Pan Ojrzyński zostanie trenerem to zobaczycie jak z forma wypali Kastrati. Zamiecie ta ligę bo potencjał ma ogromny. Wspomnicie moje słowa.

odpowiedz
CBR - 12.12.2021 / 23:16, *.mm.pl

Znowu 3 pkt dla drużyny przeciwnej.i jeszcze teraz afera z pobiciem........jakoś to było,że w takiej sytuacji piłkarze mają możliwość rozwiązania umowy z winy klubu.......Lopez i tak miał odejść zima ale Emreliego i Luquinhasa będzie szkoda bo oboje przydało by się w odrabianiu strat.......mioduski ma teraz pole do popisu i żeby afery nie było że tracimy tr,ech piłkarzy za darmo za wybryki kibiców.malo Legia płaci za zabawy na trybunach????szkoda gadać.a później pretensje ,że słabe transfery...........bo kasa zamiast na wzmocnienia idzie na kary

odpowiedz
Neo - 12.12.2021 / 22:47, *.plus.pl

My dalej bawmy się na trybunach. Od meczu z Jagiellonią powinniśmy protestować. Nie dość że nie przestrzegamy własnych zasad np wszyscy na biało to nie potrafimy powiedzieć stop . Kucharski Mioduski won z Legii taka powinna być oprawa na meczu ze Spartakiem .

odpowiedz
Prawda - 12.12.2021 / 23:50, *.play-internet.pl

@Neo : ręka myje rękę i tyle w temacie niestety...

odpowiedz
Kamuflaż - 12.12.2021 / 22:09, *.tpnet.pl

Ile można wam ludzie pisać, że jak gospodarz ch...owy to nic nie rośnie i wszystko usycha. Zmiana trenera nic nie da, bo cały problem jest na samej górze. Jeśli zwoje mózgowe jakkolwiek przyswajają impulsy u pana Darka, powinien ustąpić ze swoją świtą, a w ich miejsce nowi ludzie z doświadczeniem, pomysłem i obyciem w piłce, inaczej nic nie ruszy. Całą degrengolada nie wzięła się wczoraj czy rok temu, tylko w momencie pogonienia pana Leśnodorskiego, każdy kto ma choć minimalne iq wiedział, jak to się skończy pod rządami tego biznesmena. I jakże prawdziwe są słowa z Biblii: jeżeli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.

odpowiedz
zorro - 12.12.2021 / 21:55, *.tpnet.pl

Czy LEGIA się utrzyma ? TAK, Szkoda kasy na trenera z nazwiskiem [trzeba raczej pozbyć się naszych gwiazdeczek którym pasuje kontrakt , wiek [emerytura] Sezon stracony,grajmy młodymi z rezerw,akademii,a giazdeczki do klubu kokosa ,nikt ich nie weżmie z takim CV. panie kucharski za pienądze na transfery można było kupić kilku dobrych,obiecująch kopaczy z 1 ligi.Kim są gwiazdeczki ?

odpowiedz
ttt - 12.12.2021 / 23:08, *.media.pl

@zorro: ten wpis to jak rozumiem żart. Przecież młodzi nie uratuja ekstraklasy. Potrzeba uznanych nazwisk polskich piłkarzy najlepiej związanych kiedyś z Legią, wypożyczyć kogoś kto sobie nie radzi na zachodzie a chciałby wrócić do reprezentacji. Jest kilka opcji. A z zagranicznych to tylko takich otrzaskanych w lidze polskiej. Tu trzeba ratować ligę. Nie wiem skąd przekonanie że nie będzie spadku skoro nie ma drużyny. A w miesiąc przerwy zimowej nie uda się nic zbudować.

odpowiedz
zorro - 12.12.2021 / 21:50, *.tpnet.pl

Czy LEGIA się utrzyma ? TAK, Szkoda kasy na trenera z nazwiskiem [trzeba raczej pozbyć się naszych gwiazdeczek którym pasuje kontrakt , wiek [emerytura] Sezon stracony,grajmy młodymi z rezerw,akademii,a giazdeczki do klubu kokosa ,nikt ich nie weżmie z takim CV. panie kucharski za pienądze na transfery można było kupić kilku dobrych,obiecująch kopaczy z 1 ligi.Kim są gwiazdeczki ?

odpowiedz
CZAS NA GŁOS Z ŻYLETY !!! - 12.12.2021 / 21:48, *.plus.pl

GDZIE JEST ŻYLETA ? W MOMENCIE GDY LEGIA IDZIE NA SAME DNO ? CZY DALEJ ZAMIERZACIE CZEKAĆ ? TU TRZEBA STANĄĆ PRAWDZIE W OCZY I WYRAZIĆ TO NA ŁAZIENKOWSKIEJ !!!

odpowiedz
Chohu - 13.12.2021 / 05:41, *.centertel.pl

@CZAS NA GŁOS Z ŻYLETY !!!: zrobione... Buhahaha

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 12.12.2021 / 21:33, *.55.238

Niestety tak się kończy, zabawa w zmianę trenera i połowy składu ( zazwyczaj pozbywanie się najlepszych zawodników bo cokolwiek można zarobić ) co pół roku z tym że za każdym razem na coraz gorszych. To trwa od 2016 i wyprzedaży po lidze mistrzów oraz pozbyciu się Magiery. Nie da się nic zbudować ciągle burząc i nie dając szansy na rozwój i spokojną pracę. Wszystkie mistrzostwa od 2016 roku były fartowne i na wyrost, lecimy prosto do 1 ligi i raczej już nic tego nie zmieni za późno panie szanowny właścicielu partaczu. Wszystko od paru lat na to wskazywało że to się tak skończy nie spodziewałem się że aż tak źle czyli prawdopodobnym spadkiem.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 12.12.2021 / 21:42, *.55.238

@ToJeAmelinium.: Paradoksalnie ta liga mistrzów w 2016 to najgorsze co mogło nas spotkać cały upadek i karuzela co pół roku zaczęło się od tego awansu na wyrost.

odpowiedz
Ursus - 12.12.2021 / 23:27, *.vectranet.pl

@ToJeAmelinium.: Magiera wtedy to byl cienias a nie trener.

odpowiedz
Brwinów - 13.12.2021 / 05:50, *.tpnet.pl

@ToJeAmelinium.: Najgorsze co spotkało Legię to przejęcie jej przez Mioduskiego !
Ten człowiek jest nastawiony wyłącznie na szybki zysk, a kibicom zamydla oczy, że ma długofalową wizję rozwoju klubu !

odpowiedz
Wojtek86 - 12.12.2021 / 21:29, *.plus.pl

Kto chce pomóc Legii utrzymać się w lidze zostaje. Reszta wypie...alać !

odpowiedz
Ryj - 13.12.2021 / 00:24, *.com.pl

@Wojtek86: żeby to było takie proste. Bez ofiary się nie obejdzie. Coś będzie trzeba poświęcić, ale niestety to może nie być Dariusz Mioduski na fotelu prezesa. I to jest najsmutniejsze.

odpowiedz
grzesiek - 12.12.2021 / 21:21, *.centertel.pl

Spkkojnie. Nasz prezes ukonczyl p r e s t i ż o w ą uczelnie na harvardzie. Czlowiek wyksztalcony i oczytany. Za pewne planuje pobić rekord odrobienia najwiekszej ligowej straty punktowej w tabeli w historii. U niego wszystko jwst zapiete na ostatni guzik.

odpowiedz
Mucci - 12.12.2021 / 21:20, *.orange.pl

Nawet się nie chce zakląć .... Masakra

odpowiedz
Beck - 12.12.2021 / 21:06, *.t-mobile.pl

Czarna rozpacz. Katastrofa zbliża się wielkimi krokami.Sprowadzeni cudzoziemcy prezentują opłakany poziom,nie wykazując większego zaangażowania.Może są jakieś zaległości płacowe.Z młodzieżą tak jak w skokach,nie widać talentów.Obserwowałem dziś Włodarczyka.Jeśli chce odejść,niech odejdzie. Papszun,a tym bardziej Vukovic nic tu dobregp nie uczynią,nie ten poziom.Kucharski nie powinien wogóle być zatrudniony na to stanowisko.Mimo wyjątkowo nieudanych transferów,Prezes wystawia mu pochlebną laurkę. Czy coś z tego rozumiecie?Kibicuję Legii od wielu lat i mam nadzieję,że nie spełni się czarny scenariusz.Warunkiem jednak oddanie zarządzania klubu profesjonaliście.

odpowiedz
Carlos Gdansk - 12.12.2021 / 21:06, *.chello.pl

Nie poddawaj się..Jak to słyszę w każdym meczu ,to już mi się rzygać chce!

odpowiedz
Wku....wiony - 12.12.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@Carlos Gdansk: Dokładnie, pusty śmiech mnie ogarnia.

odpowiedz
Fan - 12.12.2021 / 21:00, *.t-mobile.pl

Jak Żyleta dalej będzie ulgowo traktować Miodak, to stracę do niej szacunek. Tego debila trzeba pogonić z Legii, musi być hasło podobne do "ITI spie.." tylko na miodka i powinno być co 5 min na każdym meczu...

odpowiedz
Miasto Rafałka - 12.12.2021 / 20:49, *.play-internet.pl

Lecimy autostradą, lewym pasem, bez zapiętych pasów i z kierowcą bez głowy do najbliżej bramki z napisem:WITAMY W FORTUNA I LIGA!

odpowiedz
nerwosoL - 12.12.2021 / 20:44, *.185.203

I znowu świstu-gwizdu i punkciki poszły w (3,14)zdu. Ile qrwa, jeszcze grania takiej padliny. Ile?

odpowiedz
Antoni - 12.12.2021 / 20:40, *.centertel.pl

Znowu strzela przeciwko Legii były wychowanek! Pooddawali młode talenty i zastąpili szrotem z zagranicy!

odpowiedz
Benit - 12.12.2021 / 20:26, *.t-mobile.pl

Jak widzę że Hołownia nie ma siły dosrodkowac a potem się ratuje żółtą to ręce opadają. Od bramkarza po napastnika same miernoty. Chyba ktoś u buka postawił spadek.

odpowiedz
zielonka - 12.12.2021 / 20:25, *.vectranet.pl

ale dno wstyd

odpowiedz
zrolowany dol@rek - 12.12.2021 / 20:13, *.play-internet.pl

Teraz jak te wkłady do koszulek skompromitują Legię jeszcze kilka razy, to kundel będzie mógł powiedzieć, że jest już stabilizacja. Zastanawiam się ilu jeszcze trenerów zatrudni w tym sezonie, w ramach "długofalowej polityki". Ogolić i pognać wszystkich frajerów, z tą kudłatą kukłą na czele. Dość już tego dziadostwa!

odpowiedz
Altair - 12.12.2021 / 20:12, *.orange.pl

Jestem kibicem L od lat 80-tych. Możecie ujadać i hejtować (nie wzrusza mnie to) . Sampdoria, Inter , Manchester Utd , Aberdeen ,kto był na meczach się o co chodzi. Teraz ani 1 złotówki nie wydam na tą padlinę

odpowiedz
ferds - 12.12.2021 / 20:11, *.chello.pl

A potem ci komedianci pojadą w styczniu do Dubaju, zamiast zapi... na mrozie w Urszulinie, w warunkach w jakich rozpoczną ligę już na początku lutego.

odpowiedz
Tratarata - 12.12.2021 / 20:04, *.xtom.com

Wojna będzie, przed wojną Legia też była na końcu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.12.2021 / 19:58, *.centertel.pl

Wszyscy są siebie warci: właściciel, prezes, dyrektor sportowy, zawodnicy i część kibiców. Macie to, na co pracowaliście 5 lat i na co zasługujecie. Tak się kończy brak wszystkiego, a zwłaszcza honoru. Klub już zbankrutował, tylko oficjalnie nikt tego nie powie, bo wszystko jest ,,cacy, . Prawda panie dariuszu?

odpowiedz
Yoł - 12.12.2021 / 19:49, *.telkab.pl

Ojrzyński weźmie ich za mordy!!! Przecież gorzej nie będzie!

odpowiedz
MIŚ(L) - 12.12.2021 / 19:44, *.chello.pl

"Będzie wojna przed wojną też spadli"

odpowiedz
Bysio - 12.12.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

Przywitać pajacow

odpowiedz
Bysio - 12.12.2021 / 19:40, *.t-mobile.pl

Liście dla naszych asów i zabrać im koszulki

odpowiedz
Cudny Zenon - 12.12.2021 / 19:33, *.jmdi.pl

Lopez powtórzył podanie Nawrockiego z meczu z Spartakiem. To najwyraźniej efekt jakiejś specyficznej taktyki sztabu szkoleniowego. Nie wiem po co, ale się udało...

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 19:31, *.icpnet.pl

zdecydował tylko jeden błąd!

odpowiedz
#MioduskiOut - 12.12.2021 / 19:30, *.chello.pl

Ponoć Ojrzyński trenerem już w środowym meczu.

odpowiedz
Sig - 12.12.2021 / 19:29, *.166.58

Jejku. Na wiosnę trzeba będzie przypomnieć transparent " nie ciesz się Ekstraklasa my nigdy nie spadniemy". Ostatnio widziany w 1992 roku...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.12.2021 / 19:29, *.centertel.pl

https://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-leszek-ojrzynski-ma-zostac-trenerem-legii-warszawa-sprawa-na,nId,5703101

odpowiedz
Bart - 12.12.2021 / 19:28, *.tpnet.pl

To rozegranie rzutu rożnego i strata, po której padła bramka to: "ZIBi TOP!"
Powinno się to pokazywać trampkarzom, niech się uczą jak się gra...

odpowiedz
ADBI - 12.12.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

Po dzisiejszym meczu wreszcie zrozumiałem przesłanie oprawy ze spartakiem. I pomyśleć, że ja myślałem że to do Rosjan było skierowane hasło a to do Miodka i Dyr sportowego ????

odpowiedz
Kalarepa - 12.12.2021 / 19:25, *.play-internet.pl

Spadniemy. Kiedys trzeba. Trudno.

odpowiedz
kris - 12.12.2021 / 20:15, *.136.138

@Kalarepa: jak to możliwe , jak?

odpowiedz
Kalarepa - 12.12.2021 / 20:43, *.play-internet.pl

@kris: no ty mi powiedz jak....

odpowiedz
1 liga - 12.12.2021 / 19:21, *.t-mobile.pl

HSV HAMBURG i jego kibice też nie wierzyli, że spadną do 2 Bundesligi. Spadli i od 3 sezonów nie mogą awansować. Piszę tylko do myślących, pod rozwagę.

odpowiedz
#MioduskiOut - 12.12.2021 / 19:09, *.chello.pl

Tylko akcja PUSTY STADION!!!!

odpowiedz
wyjazdowicz - 12.12.2021 / 20:03, *.master.pl

@#MioduskiOut: i co to dla
przychodzisz dla Legii czy dla mioduskiego

odpowiedz
Adam - 12.12.2021 / 21:26, *.chello.pl

@wyjazdowicz: Nie chodzę! Nie finansuję cyrku Pudla i nie śpiewam nie poddawaj się, bo to poniżej godności Legionisty!

odpowiedz
grzegorz gajowniczek - 13.12.2021 / 13:54, *.tpnet.pl

@Adam: dokładnie brachu, ta piosenka jest tak strasznie chu...a, że wstyd spiewać. bez rytmu, bez tekstu, bez melodii, stękanie takie i tyle

odpowiedz
Legia juz bez trenera, zrezygnował w szatni - 12.12.2021 / 19:09, *.t-mobile.pl

Teraz to Legia pędząca drużyna w przepasc

odpowiedz
Norbi - 12.12.2021 / 19:08, *.orange.pl

Gdzie są KUMACI??? ktoś powie?

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 19:26, *.vtelecom.pl

@Norbi :
Pieką makowce

odpowiedz
pudło - 12.12.2021 / 23:34, *.247.62

@Norbi : w autokarze xD

odpowiedz
Bojkot - 13.12.2021 / 00:09, *.plus.pl

@dino: lepią pierogi dla pudla

odpowiedz
Pruszków - 12.12.2021 / 19:05, *.plus.pl

CI znawcy że to wina Michniewicz to są znawcy.Szkoda że nikt nie mówi o doracach PUDLA . Sezon straszny postawić na młodych chłopców A to całe dziadostwo zagraniczne poznać. A może są 2wyjścia .1 wpóscic ich do szatni i niech dadzą sobie po mordzie .2 albo trzy dni nich walą wódkę i się dogadają

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 19:00, *.chello.pl

Wiecie dlaczego Żyleta nie protestuje?
bo Mioduski zakazał :-PPPP

odpowiedz
Legia To My. - 12.12.2021 / 19:15, *.chello.pl

@Mrok: hehehe. Mistrz! 10/10;-)
Podajcie to dalej, ludzie.

odpowiedz
filand - 12.12.2021 / 18:57, *.t-mobile.pl

Chciałem się dzisiaj z żalu nawalić.Nie mam siły.Dość...Zburzyć. Zabrać.Podpalić. Odbudować...

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 18:54, *.plus.pl

VUKOVIC ! , VUKOVIC, ! VUKOVIC ,! VUKOVIC
ASYSTENT RADOVIC

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 20:00, *.t-mobile.pl

@Dedi: tylko nie pinokio

odpowiedz
Ben - 12.12.2021 / 23:29, *.inetia.pl

@Arek: walnij się w swój głupi łeb

odpowiedz
prezes - 12.12.2021 / 18:47, *.vtelecom.pl

Jesteśmy w trudnej sytuacji ale poradzimy sobie popełniliśmy błąd zatrudniając trenera Gołębiewskiego były symptomy dobrej gry dziś mimo rozbicia drużyny przez poprzedniego trenera Cały czas pracujemy nad optymalizacją i digitalizacja abyśmy widzieli dobre mecze w przyszłym roku również w europejskich pucharach
Wasz prezes Darek

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:44, *.icpnet.pl

Poznanski kon trojanski

odpowiedz
2dz - 12.12.2021 / 18:39, *.t-mobile.pl

Haha w Legii to już nawet trener ręcznik rzucił.

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 18:38, *.vtelecom.pl

To wszystko wina Michniewicza

odpowiedz
Pedro - 12.12.2021 / 18:37, *.autocom.pl

Pusty stadion!!!
zero wsparcia dla takich władz!
Po co pudrować gówno?

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 18:35, *.mm.pl

Koszmar dopiero przed nami....

W Sosnowcu już sie cieszą, że bedzie piękna inauguracja nowo wybudowanego stadionu....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.12.2021 / 18:48, *.aster.pl

@Wolfik: Mają to jak w banku!

odpowiedz
Kibolek - 12.12.2021 / 18:35, *.telefonica.de

Koszmar trwa i będzie trwać dopóki MIODUSKI będzie właścicielem. MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Daniel - 12.12.2021 / 18:34, *..

Gołąbek zrezygnował...

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 18:53, *.plus.pl

@Daniel:
CHCEMY VUKOVICA !!

odpowiedz
bzyk_(L) - 12.12.2021 / 18:33, *.23.134

Szanowni Państwo,

Mało kiedy udzielam się na stronie, (nie to co kiedyś) z tego względu że zachowuje zdrowy rozsądek i nie emocjonuje się wynikami mojej Legii jak kiedyś- wynika to przede wszystkim z mojego wieku i stażu jako kibic, jednakże ostatnie wyniki i sytuacja mojej drużyny zmusiła mnie do popełnienia komentarza.

Po pierwsze......jako że zawsze zachowywałem dystans do decyzji właściciela (prezesa) klubu z tego względu że mam dobrą pamięć i pamiętam hasło ITI spr........ i jako że ciężko zarządzać klubem piłkarskim w Polsce......ale to co Pan Mioduski popełnił w ostatnich wywiadach jest niepojętą głupotą. Grozi nam spadek do 1 ligi (już nawet nie wspominam o tym że nie będziemy grać w pucharach) a Pan Darek mówi że jest dogadany z Panem Papszunem- który obecnie prowadzi drużynę która liczy się w walce o Puchary.... jeżeli spadniemy....to naprawdę wątpię że będzie chciał tu przyjść. Jednocześnie w wywiadach Pan Prezes wskazując na Marka Papszuna jako trenera od jesieni zaprzeczył jednocześnie temu że jakikolwiek rozsądny trener przyjdzie ratować naszą Legię przed spadkiem na wiosnę. W tym momencie pod względem trenera jesteśmy w ślepym zaułku z którego nie wiem jak wyjdziemy.

Drugą rzeczą na którą zwróciłbym uwagę są finanse klubu i sytuacja sportowa (tzn. piłkarze). Nie trzeba być Nostradamusem aby patrząc jaki jest poziom sportowy i motywacja obecnych piłkarzy, dojść do wniosku że zimą trzeba przewietrzyć porządnie szatnie. Pytanie brzmi: za co? i kim? Jaki piłkarz będzie chciał przyjść do klubu który znajduje się w strefie spadkowym?- oczywiście pytania zadaje retorycznie.

Moim skromnym zdaniem, pokrótce analizując najważniejsze aspekty (pewnie jest ich więcej) naszej obecnej bardzo złej sytuacji jest ustąpienie Pana Darka z prezesury naszego klubu. Jesteśmy w ślepej, ciemnej uliczce, rozebrani ze wszystkiego i w chwili obecnej nie może się to nawet średnio skończyć.

odpowiedz
Franco - 12.12.2021 / 18:39, *.plus.pl

@bzyk_(L): Legia przerasta możliwości finansowe i intelektualne Pana Prezesa... Niestety nie mozna iles sezonow z rzędu widziec wine tylko w kimś a nie w sobie...

odpowiedz
Kermit - 12.12.2021 / 18:31, *.chello.pl

Pekhart i Lopes usłyszeli ze dwa tygodnie temu, że są na wylocie. Powiedział to osobiście Mioduski. Dziwicie się , że grają piach. Pekhart wywalił nas z Pucharów a Lopez dziś zapewnił ostatnie miejsce w tabeli. Powinni obaj wylecieć do rezerw a niech gra Włodarczyk.

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 18:43, *.chello.pl

@Kermit: niech gra, ale może niech się lepiej orientuje w polu karnym niż ojciec, bo inaczej zyska tytuł "młody Nędza"

odpowiedz
jarekk - 12.12.2021 / 18:30, *.metrointernet.pl

Problem kucharskiego jest taki ze zainstalowal w Legii pilkarski szrot i znakomicie sie na tym oblowil
. Problem pudla jest taki ze nie stosuje motywacyjnego systemu wynagradzania tylko placi najwiecej w lidze i mysli ze beda mu grac. A to tak nie dziala jak widac. Niby taki wyksztalcony po harwardzie a podstaw nie rozumie.
No i teraz grajki same nie odejda a do konca kontraktu trzeba im placic za nic. i spadamy. Sprzedac ich w trakcie kontraktu nie uda sie bo nikt ich nie kupi po tym co prezentuja. I tez spadamy.
Nowych zawodnikow sie nie zatrudni zanim nie pozbedzie sie starych bo takiego obciazenia finansowego pudel nie wytrzyma. Tak wiec chyba sytuacja bez wyjscia.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 18:29, *.telnaptelecom.pl

A czemu najszybszy skrzydłowy Europy nie zaszczycił nas w Płocku??? Balotelli się pod blokiem kręcił i panny pilnował?

odpowiedz
lol - 12.12.2021 / 18:26, *..

a mailo byc jak vv Celticu i Ajaxsie. Legia miala uciec vv eklapie innym o lata svvitlne :(

odpowiedz
Ves - 12.12.2021 / 18:24, *.chello.pl

Ciemno już zgasli wszystkie światla ciemno już 1 liga nadchodzi......

odpowiedz
:// - 12.12.2021 / 18:24, *.plus.pl

Teraz właściciel co jest prezesem powinien zostać też trenerem, masażysta, fizjologiem, trenerem od przygotowania fizycznego, trenerem bramkarzy i gniazdowym na trybunach, a asystentem, magazynierem, kierownikiem drużyny, porządkowym, pracownikiem obsługi gastronomii na trybunach -Kucharski a budżet klubu będą musieli uzbierać na trybunach chodząc z puszkami w międzyczasie w dniach meczowych. Ponadto grać będą za darmo w składzie: Michniewicz- Kucharski Mioduski Kucharski-Golebiewski Mioduski Mioduski Mioduski Mioduski Golebiewski- kucharski kucharski a na ławce: Anna Mioduska, Zahorski i Vukovic.

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 18:31, *.chello.pl

@://: Ciekawa koncepcja ale Vuko nie wezmą
... zawsze mogą natomiast wrócić Klafurica, Jozaka, no i z klasera z gabinetu prezesa wyjąć kilku mianowanych naddyrektorów z Genewy doradzających prezesowi jak prowadzić cały ten bałagan.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 12.12.2021 / 18:48, *.plus.pl

@://: za Vuko na ławce ten Tomczyk jako młodzieżowiec bo najkrócej w klubie a trenerem bramkarzy Miszta.

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 20:14, *.chello.pl

@Kibic z what's up'a:
olśniło mnie! No racja! W bramce może przecież stanąć Dowhań!

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 18:23, *.160.25

A może wystąpić z wnioskiem do PZPN-u aby resztę meczy rozgrywać bez piłki ? Przynajmniej pewny byłby jeden punkt w meczu..

odpowiedz
Zielu - 12.12.2021 / 19:43, *.centertel.pl

@(L): nie był bym tego taki pewny

odpowiedz
WachteL - 12.12.2021 / 18:21, *.chello.pl

W sondzie na górze zaznaczyłem, że Legia nie spadnie, ale chyba tylko z miłości do Naszego Klubu. Widmo I ligi zajrzało w oczy chyba wszystkim. I to jest fakt. Oczywiście przed nami runda wiosenna, ale...? Każdy z nas zadaje sobie pytanie, co zrobić, aby wygrywać? Co można uczynić by wrócić na szczyt. Nie jako kibic, ale człowiek, który liznął biznesu - choć nie w takiej skali - jestem przekonany, że Mioduski jednak nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu nowoczesnym klubem piłkarskim. Czekam na sprzedaż przez tego nieudacznika Naszej Legii. Każdy, kto ją kupi będzie lepszy niż on. O tym jestem przekonany. Serce boli, jak się na to patrzy.

odpowiedz
kibic od lat - 12.12.2021 / 18:19, *.inetia.pl

„żyleta” jesteście poziomem blisko tej degrengolady z boiska …… dalej „ nie poddawaj się ”….?

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 18:38, *.chello.pl

@kibic od lat: Tak, dziś największy protest jest na miarę hasła "Czy leci z nami pilot?" a kiedyś za takie prowadzenie klubu Mioduski nie mógłby ze swojej Bydgoszczy wyściubić czubka nosa. Żyleta to się skończyła razem z odejściem Bosmana, teraz widać moda na tolerancję zawitała i tu.

odpowiedz
w(L)s - 12.12.2021 / 18:56, *.orange.pl

@Mrok: doskonale w punkt ! Najlepszy komentarz dzisiaj. Dzisiaj ci "wielcy" kumaci mają jedno hasło i wciąż mamy zapełnić stadion itp.. Ciekawe jakby chodzili do knajpy a kucharz s..ł im do żarcia czy też tak ochoczo by wracali i płacili za to.

odpowiedz
jurand - 12.12.2021 / 18:17, *.plus.pl

Niech wszyscy jadą do Dubaju i niech nie wracają razem z właścicielami i resztą zgrai

odpowiedz
L59 - 12.12.2021 / 18:15, *.aster.pl

Teraz Legia płaci za wszystkie błędy prezesa D.M ,za jego błędną politykę.
Mioduski możesz zgasić światło - teraz jesteście wolni możecie iść wszystko skończone nie ma już nic....To jest sabotaż Legii
Mioduski Super Star i jego biznes plan..

odpowiedz
iker93 - 12.12.2021 / 18:13, *.151.167

Pięknie Legia,dzięki Wam wygrałem 3000 złotych. Kopcie dalej :)

odpowiedz
Huk w dupaczu sprzedawczykiii - 12.12.2021 / 18:13, *.centertel.pl

Koniec

odpowiedz
Frank Stilwell - 12.12.2021 / 18:10, *.vectranet.pl

I co tu ku...a napisać?
.......................
Najlepiej nic po prostu nie pisać bo to nic nie da.
Za tydzień bądź za 3 dni jeśli będą grać zaległy mecz,to pewnie będzie tak samo.
..................
Wiec po prostu zacznijmy się do tego przyzwyczajać kroczac pewnym krokiem do bukmachera.Tak jak ja zrobiłem dziś obstawiająć zwycięstwo Petrochemii Płock.
W przyszłym sezonie będzie bardzo podobnie,bo ze wszystkimi piłkarzami kontraktów nie rozwiążą. Wiec absolutnie nie ma co liczyć na zwycięstwa

odpowiedz
Mrok - 12.12.2021 / 18:10, *.chello.pl

Koledzy z Żylety, tylko proszę Was nie dajcie się ponieść emocjom i zwyzywajcie pana prezesa z trybun, ani nie malujcie żadnych haseł tak jak to mieliśmy w zwyczaju nawet z błahych powodów wieszać na zarząd za Treli, Biduli czy za Bosmana. Chodzi o to żeby prezes nie pomyślał, że źle zarządza klubem albo, że mu ktoś tu jest niechętnym. Mógłby się wówczas na przykład rozpłakać w dłonie!

Wiadomo, że tylko dzięki niemu i dyrektorowi Kucharskiemu możemy istnieć w tym mieście dalej. Bez nich nikt nas już nie poprowadzi do zwy... to znaczy...eee, no po prostu nie poprowadzi...i czeka nas nicość.

Zamiast tego tak jak dotychczas śpiewajmy zatem na Zagłębiu i Radomiaku dalej na chwałę drużyny całą piersią!, gromko! niech nasza pieśń się niesie jak muzyka orkiestry po pokładzie Titanica. Tak!, dumni po porażce, wierni po zwycięstwie (czy jakoś tak)
... spadnijmy z ligi ze śpiewem na ustach i z Mioduskim jako przyjacielem.

odpowiedz
filand - 12.12.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

Według moich informacji Marek Gołębiewski po meczu z Wisłą Płock zrezygnował z dalszego prowadzenia Legii Warszawa. Więcej niebawem na @przeglad. /Marek Wąsowski via Twitter/

odpowiedz
gibon_79 - 12.12.2021 / 18:40, *.02.net

@filand: Informację Sport.pl potwierdza także Maciej Wąsowski z "Przeglądu Sportowego". To nie pierwszy raz, kiedy o Marku Gołębiewskim pisze się, że rezygnuje z prowadzenia Legii Warszawa

odpowiedz
Henio - 12.12.2021 / 18:09, *.centertel.pl

Grubo ktoś robi kasę na tym co nie ma nic wspólnego z piłką ja pier....e wszystko ustawione chory świat sportu

odpowiedz
AAA - 12.12.2021 / 18:08, *.chello.pl

Do Mądrala 0.7- o przepraszam,jako Victoria Zerzeń nie zgadzamy się na wzmocnienie niejakim Lopesem.
Nie chcemy także Skibickiego,Ribeiro,Pekharta i Hołowni,najbliższy szrot na Strażackiej.

odpowiedz
AP EsKadra - 12.12.2021 / 19:15, *.chello.pl

@AAA: Halo, halo...na Strażackiej stadion ma EsKadra. Też nie chcemy takich wynalazków ;)

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 12.12.2021 / 18:07, *.play-internet.pl

No jest super, jeszcze tylko 2 mecze i zasłużony urlop w Dubaju, który to specjalnie załatwił i przygotował dyrektor Kucharski, który oczywiście, jak co roku zamiast pilnować sensownych transferów pojedzie na 2 tygodnie darmowego wypoczynku wraz ze wspaniałą stworzoną przez siebie drużyna uzupełnioną niezwykłymi talentami z akademii. Dopóki ten nieudacznik bedzie odpowiedzialny za kreowanie pseudo wzmocnień, bedziemy dostawac takie ogryzki jak Slisz, Lopes i talenty z akademii. Cała Liga, łącznie z Łęczna i Wartą zrobiła lepsze od nas transfery... I PAMIETAJCIE w sobote pochód mobilka na mecz z ziomalami i wszyscy "..nie poddwaj się..." ---ehhh degrengolada w Legii na wszystkich płaszczyznach...

odpowiedz
bep - 12.12.2021 / 18:05, *.161.150

Sięgnę(L)iśmy dna

odpowiedz
skrzat - 12.12.2021 / 18:15, *.centertel.pl

@bep: mylisz się.bedzie gorzej.coraz bardziej wieże w ten spadek...

odpowiedz
Franco - 12.12.2021 / 18:46, *.plus.pl

@bep: D.N.A prezesa...

odpowiedz
Bb8 - 12.12.2021 / 18:04, *.vectranet.pl

Trener zrezygnował - więcej info niedługo

odpowiedz
Plaskacz - 12.12.2021 / 18:03, *.chello.pl

Proponuję dwa walkowery i zamknąć stadion do wiosny. I oczywiście komitet powitalny.

odpowiedz
Miki - 12.12.2021 / 18:01, *.plus.pl

Ku....., to sabotaż trenera, miałem nadzieję na wyjście składem z młodzieżą Włodarczyk, Ciepiela, a tu Pekhart, Lopez Emerli, Muci, ustawianie Nowickiego na prawej obronie to zbrodnia. Jak jestem w dupie to staram się nie stracić bramki,

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 18:01, *.chello.pl

Czekam na wywiad z Michniwiczem,długi wywiad,w którym opowie o pracy w Legii.Nigdy nie byłem za tym by wyciągać brudy z szatni i budynków klubowych,ale ten jeden raz chętnie bym o tym przeczytał.Myślę,że Michniewicz wiele rzeczy mógłby opowiedzieć.Widać że Mioduch ma zerowe pojecie o sporcie i kasowo też nie jest przygotowany by ciągnąć ten wózek,ale na swój sposób brnie dalej.Michniewicz mógłby w wywiadze uchylić rąbka tajemnicy o co w tych wszystkim chodzi.

odpowiedz
peru123 - 12.12.2021 / 18:01, *.chello.pl

Obecny poziom zarządzania w Legii jest na poziomie 2 ligowym, nawet nie pierwszoligowym, budżet został przewalony i obawiam się że spadek jest całkiem realny i to z ostatniego miejsca. Ci zawodnicy nie łapali by się do składów większości drużyn pierwszoligowych. Prezes zaklina tę rzeczywistość i dlatego Legia spadnie, bo zarząd uważa że obecny skład gwarantuje walkę o MP, w tym jest problem. Owszem narcyz straci większość swoich funduszy, ale gdzie wtedy będzie Legia, bo na pewno nie w LM.

odpowiedz
STLW - 12.12.2021 / 18:00, *.plus.pl

Szacunek dla Szwocha za to powiedział w wywiadzie ,że trochę się cieszył ,ale i tak Legia na 1 miejscu.Oby więcej takich zawodników którzy grając nawet zespole takim jak Płock ,a wiadomo,że nie przepadamy za sobą,powiedział publicznie ,że w jego sercu jest tylko Legia !

odpowiedz
Bb8 - 12.12.2021 / 18:07, *.vectranet.pl

@STLW: nic takiego nie powiedział. Tylko ze Legii zawdzięcza zdrowie.

odpowiedz
Git - 12.12.2021 / 18:15, *.chello.pl

@Bb8: szczerze? chmwd

odpowiedz
Podgór - 12.12.2021 / 18:19, *.petrotel.pl

@STLW: ty trzezwy byles na pewno jak ogladales te wypowiedz? :)

odpowiedz
Git - 12.12.2021 / 18:21, *.chello.pl

podobno 90% to wszystko przez Michniewicza i jego ekipę a pozostałe 10% przez kreta po Leśnodorskim

odpowiedz
dejne3 - 12.12.2021 / 19:29, *.vectranet.pl

@Bb8: A to mało, nie nasz zdrowia i jest lipa nie tylko On, a Masłowski też mu Legia pomogła ,szacunek Szwoch

odpowiedz
robert60 - 12.12.2021 / 17:59, *.chello.pl

Mam już swoje lata ale nie pamiętam by Legia była w tabeli na ostatnim miejscu. Ciekawe co jeszcze przed nami?

odpowiedz
Rixman - 12.12.2021 / 18:04, *.chello.pl

@robert60:
chyba przed wojną jak spadali

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 18:08, *.plus.pl

@robert60: Co przed nami.... Podolski się z nami odblokował, Cracovia od 2005 roku pierwszy raz z nami wygrała posmakowała zwycięstwa bo dziś dziady dostały w pyte od Górnika Łęczna.. . Wisła Płock nas pokonała
Hmm czeka już chyba nas tylko zmiana hymnu ze Snu o Warszawie na Nie poddawaj się.. lub porażka z Dziećmi z podstawówki w sparingu w Dubaju.

odpowiedz
Zielu - 12.12.2021 / 23:45, *.centertel.pl

@Dedi: juz widzę oczami wyobrazni jak w meczu hotel na hotel pojadą z nami podpite janusze w sandalach

odpowiedz
NsY - 12.12.2021 / 17:58, *.waw.pl

Mam taką teorię... Naszemu pudelkowi spadek jest może na rękę? Odkąd wiadomo, że mistrza nie będzie a i na puchary z ligi się nie dostaniemy to może oni mają polecenie tak nas kompromitować? Może w kontraktach tych paralityków jest zapis, że w przypadku spadku może z nimi rozwiązać kontrakty bez odprawy? Może liczy, że psim swędem zdobędziemy Puchar Polski i tym cudem uda się doczłapać do LKE? A wtedy żyć nie umierać, koszta drużyny spadną a zyski rosną :)

odpowiedz
HR - 12.12.2021 / 18:16, *.t-mobile.pl

@NsY: wygląda jakby spadek był na rękę piłkarzom(?)

odpowiedz
stary kibic - 12.12.2021 / 17:56, *.chello.pl

Wiele razy widziałem,jak Legia przegrywała.Czaem przez przypadek,czasem pech,czasem-najczęsciej-bo im się nie chciało grać!
Ale po raz pierwszy od wielu lat widzę,że w Legii są zawodnicy,którzy NIE POTRAFIĄ !!! Tego nie widziałem w Legii jeszcze nigdy,choć pamiętam jeszcze CWKS z Pohlem,Kempnym,Kowalem,Brychczym czy Szymkowiakiem!
Spójrzmy prawdzie w oczy -gwiazdą w naszej drużynie jest 41 letni bramkarz.
Po kontuzji Jędzy i Wieteski stoperzy przestali umieć cokolwiek. Pomoc tragedia - podstawowym zagraniem jest do tylu albo do najbliższego.Atak - brak !
Drużyna jest bardzo żle zbudowana,widać,ze brak ręki dobrego trenera!
Nie można mieć pretensji do Gołębiewskiego,co on może?
Potrzebny trener,który potrafi walnąć pięscią,odsunąć kilku repów i doprowadzić do tego,że właściciel JEGO posłucha!
Czy to mógłby być Pasztun - b.wątpię! Wolałbym Staszka Czerczesowa,bo tylko on ma siłę przebicia...

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 18:08, *.chello.pl

@stary kibic: Jaki Czerczesow? żeby ściągnąć Czerczesowa trzeba wydać kase,a Mioduch nie stać na kolejne wydatki.Dług klubu jest potężny,na Papszuna też go nie stać,więc próbuje wywołać zamieszanie na lini właściciel Rakowa-Papszun,a nóż pokłócą się,nastąpi rozwiązanie kontraktu i ten drugi przyjdzie do Legii i będzie pracował za niższą pensje.
My w tej lidze,z możliwościami finansowymi Mioducha już jesteśmy za kilkoma klubami i to się pogłębia.
Czekam na wywiad z Michniwiczem,długi wywiad,w którym opowie o pracy w Legii.Nigdy nie byłem za tym by wyciągać brudy z szatni i budynków klubowych,ale ten jeden raz chętnie bym o tym przeczytał.Myślę,że Michniewicz wiele rzeczy mógłby opowiedzieć.Widać że Mioduch ma zerowe pojecie o sporcie i kasowo też nie jest przygotowany by ciągnąć ten wózek,ale na swój sposób brnie dalej.Michniewicz mógłby w wywiadze uchylić rąbka tajemnicy,o co w tym wszystkim chodzi.

odpowiedz
grzeziek - 12.12.2021 / 17:55, *.centertel.pl

PROSBA DO ZYLETY

Panowie. W imieniu swoim jako wieloletniego kibica Legii prosze o organizacje jakiegos protestu. Czas najwyzszy zareagowac na tą degrengoladę Legii

odpowiedz
Benio - 12.12.2021 / 17:54, *.inetia.pl

Co robi jeszcze w Legii Hołownia Skibicki Pekhart Lopez Emreli nie wiem. Ciepiela ktòry ostatnio rozruszał mecz siedzi na ławie. Mamy najgorszą młodzież w lidze. Mioduski dzisiaj powinien Gołębiewski odejść. To trener który niedawno trenował młodzież. Nie da sobie rady nigdzie w seniorskiej piłce. To jeszcze nie dla niego. Piłkarzykom obciąć wypłaty do końca roku i nie żaden Dubaj tylko polskie gòry. Opamiętaj się chłopie. Co ty robisz. Legia była jest i będzie. Ty niestety nie.

odpowiedz
Legia to My. - 12.12.2021 / 17:54, *.chello.pl

Czy Żyleta będzie w środę wspierać piłkarzy, trenerów i działaczy, podniosłą pieśnią:"Nie poddawaj się.."????

odpowiedz
Gargamel - 12.12.2021 / 17:59, *.centertel.pl

@Legia to My.: zdecydowanie bo Legia to my i wyniki i podejście klubu nie ma znaczenia

odpowiedz
Ves - 12.12.2021 / 18:09, *.chello.pl

@Gargamel: Gargamel skoro Ty tak mówisz to mi wytłumacz dlaczego kiedyś był bojkot a teraz go nie ma!? Wcześniej było tak samo nic się nie zmieniło pod tym względem!! Zagłębie przyjechało i nie było dopingu a stadion świecił pustkami. Wtedty też było Legia to My! Sensownie mi odpowiedź bo jestem bardzo ciekawy.

odpowiedz
marcelinho - 12.12.2021 / 23:40, *.plus.pl

@Gargamel: wyniki nie mają znaczenia ? Buahahaa . Jak kelner będzie pluł do dania to dalej się chodzi bo to ulubiona restauracja . Taki pudel pluje ci w twarz a ty leć i go dorabiaj .... w sumie w 2 lidze tez można krzyczeć Legia to my...
Jest jeszcze ze jeden aspekt . Taki psychologiczny... poza pewna grupą która idzie się spotkać przymelanżować i stoi czesto tyłem nie dopingując sporo ludzi pójdzie bo są wyniki ... kibice sukcesu ? Jakoś lepiej doping wychodzi jak coś się dzieje nawet jakis głupi różny... Ile można iść patrzeć na debili ?

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 17:52, *.master.pl

Komitet "powitalny" już dziś powinien czekać pod stadionem i przeprowadzić "pogadankę" wychowawczą ze wszystkimi jak leci.Kiedyś było to zrobione gdy Legia była chyba na 10 czy 12 miejscu i miała 9 punktów straty do strefy pucharowej,teraz nikogo nie rusza ostatnie miejsce w tabeli i walka już tylko o rozpaczliwe utrzymanie się w lidze.

odpowiedz
WO(L)A - 12.12.2021 / 18:02, *.plus.pl

@Sebo(L): mnie się wydaję, że jest jakiś układ i dlatego jest spokój

odpowiedz
77/82 - 12.12.2021 / 18:07, *.chello.pl

@Sebo(L): nawet na 8, po porażce z Lechem w 11 kolejce. To był sezon 17/18. Teraz kibice dostosowują się swoim poziomem i oczekiwaniami do piłkarzy. Smutne ale prawdziwe.

odpowiedz
optymista - 12.12.2021 / 17:52, *.inetia.pl

Już widać plecy amiki!!!A nie!!!To rezerwy!!!

odpowiedz
oli - 12.12.2021 / 17:52, *.tpnet.pl

Koszmar trwa i trwał będzie, mamy kopaczy nie piłkarzy, mamy pana który nazywa się trenerem i nie za bardzo wie co tam robi. Bez taktyki,bez pomysłu od przypadku do przypadku ,błędy w każdym meczu takie same bez wyciągania wniosków a napastnik i to który by nie był nie strzeli gola nawet jeżeli będzie miał ustawioną piłkę na linii bramkowej. Już dawno wszyscy powinni kopać w drugiej drużynie a grać młodzi i chociaż wyniki byłyby wyższe to porażek tyle samo.

odpowiedz
aaa - 12.12.2021 / 17:49, *.plus.pl

to sa poprostu slabi pilkarze

odpowiedz
Konrad - 12.12.2021 / 17:49, *.icpnet.pl

Forma się stabilizuje. Konsekwentnie na 0 z przodu

odpowiedz
Ewelina - 12.12.2021 / 17:48, *.vectranet.pl

Jest świetnie. Wszyscy muszą się martwić, że spadną w tabeli a my nie. Mamy komfortową sytuację. Brawo Darek M.

odpowiedz
Karol Gruta - 12.12.2021 / 17:47, *.tpnet.pl

Z najemnikami nic sie nie wygra .Te barany nie wiedzia o co chodzi .Wsiad w pociąg
i porojrzdzaś po swowich krajach

odpowiedz
bronek49 - 12.12.2021 / 17:47, *.chello.pl

mam obawy że Legia nie zdobędzie już punktu do końca rundy Gołębiowski nic w tej drużynie nie poprawił jak robili szkolne błędy tak robią i to wszyscy

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 17:57, *.master.pl

@bronek49: jakie obawy? To jest rzeczywistość. Legia skończy rundę jesienną na ostatnim miejscu.Aby jeszcze myśleć o utrzymaniu trzeba wymienić 3/4 składu,a kto to zrobi? Mioduski? Hahahaha

odpowiedz
Wasija - 12.12.2021 / 17:46, *.kampinostelco.pl

To teraz z zagłębiem od pierwszej minuty nie poddawaj się uko.....
Oczywiście apel do gniazda więcej odwagi śpiewajmy cały mecz a będzie przelamanie




odpowiedz
artic - 12.12.2021 / 17:58, *.55.149

@Wasija: No wlasnie to dziwne zachowanie kibicow kiedys byla akcja lisc jakies wizyty na treningu czy parkingu a teraz tylko " Legia grac kur..mac" albo " Nie poddawaj sie" od sluchania tego nie podawaj sie to sie juz rzygać chce.

odpowiedz
RIkki - 12.12.2021 / 17:43, *.net.pl

Wiem że Trener nic nie wskóra jak piłkarzyny nie chcą się przykładać do pracy i dają d.py na każdym froncie ale gdyby honor miał wziąłby manatki i spiepr.yłby z tego tonącego statku.Może po jego dymisji ktoś bo pewnie nie Loczek poszedłby po rozum do głowy i to wszystko rozegnał na cztery wiatry...

Gołąbku odleć bo się na maxa zbłaźnisz a chyba nie chcesz przejść do negatywnej historii

odpowiedz
Janek - 12.12.2021 / 17:43, *.139.31

Statystycznie Legia zawsze lepsza od przeciwników. Posiadanie piłki, strzały na bramkę. Indywidualnych umiejętności też nie brak. Odpadły europejskie rozgrywki to będzie więcej czasu na ligę. Źle się u was dzieje, ale dźwigniecie się z dołka. Tylko trenejro niech wróci do korzeni i zrobi z nich wyrobników bez udziwnień, wiele nie trzeba na tę ogórkową ligę.

odpowiedz
j24 - 12.12.2021 / 17:43, *.209.147

Postanowiłem że nie będę oglądał kolejnego wpie**olu i nie oglądałem. Teraz widzę, że dobrze zrobiłem.

odpowiedz
piorek7 - 12.12.2021 / 17:43, *.107.244

przeciez mamy najlepszy sklad od dekady najszybszych pilkarzy w europie i najgorsze wyniki w polsce to tylko prezesa opowiadajacego bajki i dyrektora sportowego co za nic nie odpowiada ,2 monciwodow i trener bez charyzmy Brawo grajcie juniorami pokarza charakter chociaz a gorszych wynikow nie bedzie bo byc nie moga DNO

odpowiedz
Legia Ochota - 12.12.2021 / 17:42, *.play-internet.pl

Dramat, tam jest jakieś drugie dno tej sytuacji, może premii nie dostali za LE, może z wypłatami im zalegają itp. Nie wierzę że w ciągu kilku miesięcy z niezłej drużyny ot tak stali się zespołem na poziomie 1 ligi...

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 17:58, *.chello.pl

@Legia Ochota: To możliwe.Czekam na wywiad z Michniwiczem,długi wywiad,w którym opowie o pracy w Legii.Nigdy nie byłem za tym by wyciągać brudy z szatni i budynków klubowych,ale ten jeden raz chętnie bym o tym przeczytał.Myślę,że wiele rzeczy mógłby opowiedzieć.Widać że Mioduch ma zerowe pojecie o sporcie i kasowo też nie jest przygotowany by ciągnąć ten wózek,ale w swój sposób brnie dalej.Michniewicz mógłby w wywiadze uchylić rąbka tajemnicy o co w tych wszystkim chodzi.

odpowiedz
Antek - 12.12.2021 / 18:05, *.play-internet.pl

@Legia Ochota: Jakiej pierwszej to A klasa

odpowiedz
Jani - 12.12.2021 / 17:42, *.chello.pl

Mioduski dawaj Ojrzyńskiego albo Vukovicia. Trzeba ratować co się da

odpowiedz
Juri - 12.12.2021 / 17:42, *.inetia.pl

Nie strzela Pekhart,Emreli,Lopez to do pierwszego składu Włodarczyk,Kostorz i inny młodziak.

odpowiedz
Diego - 12.12.2021 / 17:41, *.pulawy.pl

Jeszcze tylko wpie.dol od Zagłębia i Radomiaka i zasłużone wakacje w Dubaju... ŻENADA

odpowiedz
Diagnosta - 12.12.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

Po przeprowadzonych badaniach genetycznych okazało się, że w Legijnym DNA istnieje kod nonsensowny JZK.

odpowiedz
Klemens - 12.12.2021 / 17:39, *.orange.pl

Muszą się w poniedziałek spotkać i przeanalizować przebieg spotkania by wyeliminować błędy ... PS A tak na poważnie nie pamiętam Legii ostatniej w tabeli po 18 kolejce, a pierwszy raz na meczu byłem z ojcem 40 lat temu...

odpowiedz
Eduardo - 12.12.2021 / 17:38, *.toneticgroup.pl

Pamiętam że były takie sytuacje że beniaminek zdobywał mistrza, np. Leicester albo kiedyś Kaiserslautern, ale żeby mistrz kraju w kolejnym sezonie spadł to chyba nie było takiej akcji

odpowiedz
zgredzik - 12.12.2021 / 17:59, *.141.20

@Eduardo:była Polonia Bytom

odpowiedz
dino - 12.12.2021 / 18:01, *.vtelecom.pl

@Eduardo:
Mamy prezesa specjalistę w biciu tego typu Rekordów więc kto wie

odpowiedz
MarioL - 12.12.2021 / 18:22, *.wanadoo.fr

@Eduardo: chyba Górnik Zabrze.

odpowiedz
xyze - 12.12.2021 / 18:54, *.autocom.pl

Leicester nie było beniaminkiem jak zdobywali mistrza

odpowiedz
Krzysztof - 12.12.2021 / 17:38, *.chello.pl

Niiiiigdy nie spadnie (L) !

odpowiedz
Larum - 12.12.2021 / 17:37, *.orange.pl

Ale są jeszcze 2 dodatkowe mecze... ;-/

odpowiedz
Pavio - 12.12.2021 / 17:59, *.com.pl

@Larum:2 zaległe porażki.

odpowiedz
MaioL - 12.12.2021 / 17:37, *.wanadoo.fr

Czy na następny mecz tez będzie mobilizacja dzielnic i nie poddawaj się?

odpowiedz
Adams - 12.12.2021 / 17:37, *.plus.pl

Nie ma obrony, nie ma pomocy, nie ma napastników, nie ma trenera. Są porażające błędy, wstyd i żenada.

odpowiedz
(L)eo - 12.12.2021 / 17:35, *.t-mobile.pl

W sumie to już przywykłem do porażek i powiem Wam szczerze że wisi mi już to czy się utrzymamy czy skończymy w pierwszej lidze. Dopóki ta kudłata, zakłamana szuja będzie właścicielem to nic się nie zmieni,będziemy pikować w dół lig. Ale jedno jest pocieszające, ostatnimi czasy można zarobić dobre pieniądze na porażkach Legii. Dziś stawiając stówkę wygrywałes 2 paczki. Jak nie szło w bukmacherce,to Legia to taki pewniak,do tego z takimi kursami,że idzie się obłowić. Jest przynajmniej jakiś pozytyw z tej sytuacji:-D

odpowiedz
NsY - 12.12.2021 / 17:35, *.waw.pl

Panie i Panowie, głowa do góry...wszak... odwrócić tabelę i jesteśmy na czele :)

odpowiedz
xD - 12.12.2021 / 17:35, *.orange.pl

Papszun błagam zostań w Rakowie bo ten pseudobiznes Miodka cię zniszczy.

odpowiedz
Klemens - 12.12.2021 / 17:34, *.orange.pl

Muszą się w poniedziałek spotkać i przeanalizować przebieg spotkania by wyeliminować błędy ... PS A tak na poważnie nie pamiętam Legii ostatniej w tabeli po 18 kolejce, a pierwszy raz na meczu byłem z ojcem 40 lat temu...

odpowiedz
ble - 12.12.2021 / 17:34, *.mm.pl

nie glupie te wyjazdy w 1 lidze beda Sosnowiec,Katowice,Lodz,Gdynia :)

odpowiedz
stara szkoła - 12.12.2021 / 17:49, *.chello.pl

@ble: Hehe,wielu wyjazdowców tak twierdzi :) To jedyny plus spadku z ekstraklasy.

odpowiedz
Beka - 12.12.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

Chyba cały czas jestem w tym koszmarnym śnie. Kucharska pizda i pudel mnie w nim dręczą. Kucharski od małego był pizdą- w przedszkolu,w szkole, wszędzie i zawsze za nim chodził tatuś .

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 12.12.2021 / 17:31, *..

Całą jedynkę wyj...ać do rezerw , moze zostawic Luqiego Wietesa Maika Boruca i Wlodara. Oczy krwawią od niecelnych podań, tyle strat błędów. Rafa powinien sie spakować i juz dzisiaj zasilić viktorie Zerzeñ. Gra bez pomysłu caly mecz , holowanie piłki i gra w szerz do dramat. Dwa rozne zamiast wrzucić moze peckhart cos ustrzeli to rozegrane do Boruca. Brak slow zeby opisać co sie tu odpier...la. Szkoda wiecej slow na ta padakę

odpowiedz
MarioL - 12.12.2021 / 17:30, *.wanadoo.fr

Mamy lidera.Zaczynam się obawiać żeby nie skończyło się czasami 4 liga,jak Miodek całkiem zniszczy i zadłuży ten klub.

odpowiedz
fff - 12.12.2021 / 17:30, *.aster.pl

to są już jaja jak balony, nie mogę w to uwierzyć..............

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 12.12.2021 / 17:29, *.71.221

Osobiscie jestem totalnie zalamany. Juz nie zaskoczony, nawet nie zszokowany. Ale totalnie, TOTALNI zalamany...
Co ten Rozczochraniec z Tapeciarzem zrobili z klubu. Popiol i zgliszcza...
Totalna zalamka.

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 17:29, *.plus.pl

Mioduski won!!!

odpowiedz
Miki55 - 12.12.2021 / 17:28, *.chello.pl

Sytuacja znowu się powtarza aż do znudzenia. Znowu Legia traci bramkę na własne życzenie. To nie może być przypadek, za dużo tego. Ta ekipa chce spuścić Legię do drugiej ligi. Mają jakiś zatarg z Miodkiem, pewnie o jakieś premie i to jest ich szantaż. Chyba już najwyższy czas aby im spuścić wpie...ol. Oni nie wiedzą w jakim klubie grają, trzeba im to uświadomić. Nie mamy już nic do stracenia, nie ma już na co czekać.

odpowiedz
Waco - 12.12.2021 / 17:28, *.vectranet.pl

Spadek zaczyna być realnym scenariuszem.. nawet przerwa nam nie pomoże, bo nie mamy trenera.. A jeżeli chodzi o zawodników, to oni są już tak psychicznie zje...ni, że ciężko będzie coś z tego zrobić. Pół albo 3/4 składu należałoby od razu wyje.. c, zaczynając od Ribeiro, Johanssona, Josue, Pekharta, Martinsa, Emreliego, Mladena, przeplacaony szrot do wyje...

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 17:28, *.mm.pl

Pierwszy z trzech meczów "o zycie" przegrany w bardzo kiepskim stylu. Na dodatek nasi bezposredni rywale w walce o utrzymanie zaczynają punktować. Jesli w poniedziałek nie pojawi sie trener z doświadczeniem i charyzmą który może ugrać w pozostałych meczach sześć punktów, nasze szanse na utrzymanie w ekstraklasie będą tylko matematyczne.

Oczywiście zimą musi dojść do rewolucji w skladzie, takiej jaka miała miejsce dobrych kilka lat temu w krakowskiej Wiśle w czasie gdy do klubu wszedł Cupiał. Potrzeba co najmniej 6-ciu doświadczonych, świadomych trudnego celu zawodników gotowych do walki o utrzymanie. Bez tego Mioduski napisze nową, 1-szo ligową histrorię Legii.

odpowiedz
Pablo - 12.12.2021 / 17:28, *.play-internet.pl

Co Wy robicie ? Wy nasza Legie hanbicie.. Co Wy robicie?

odpowiedz
Kiero - 12.12.2021 / 17:27, *.play-internet.pl

Co dziś powie trener o swoich GWIAZDACH ?

odpowiedz
Maciej - 12.12.2021 / 17:59, *.tpnet.pl

@Kiero: też jestem ciekawy

odpowiedz
Kieł - 12.12.2021 / 17:27, *.t-mobile.pl

Ten sezon może jeszcze być fajny! Trzeba tylko zmienić priorytety. Walka o utrzymanie też wyzwala emocje i może być super! I żeby jeszcze do ostatniej kolejki wszystko było możliwe. I nie ma co im żałować tego Dubaju. Niech tam jadą

odpowiedz
WZ1907AL - 12.12.2021 / 17:27, *.vectranet.pl

Życie..... Czasem lepiej wcześniej niż łudzić się do ostatniej kolejki

odpowiedz
Radek - 12.12.2021 / 17:26, *.btcentralplus.com

To nie koszmar ,tylko komedia już. ????????????????????????to nie wizja to vizir

odpowiedz
What??? - 12.12.2021 / 17:26, *.virginm.net

Było śmieszno, a jest straszno!

odpowiedz
jo - 12.12.2021 / 17:26, *.tpnet.pl

Mioduski zbudował klub na miarę swoją. Jest też obecny zespół tak gówniany jak on sam. Bez jaj, bez ambicji, bez talentu. Zespół zbudowany z patyków, gówna i mchu. Oparty na graczach którzy mieli problemy lub gwiazdorzyli w gównianych ligach. Żaden szanujący się trener tu już nie przyjdzie, żaden szanujący się piłkarz też tu grać nie będzie chciał. Im szybciej to je...ie, tym lepiej. Może ten kretyn to komuś odsprzeda i pójdzie w pi... Chciał zrobić na złość Leśniodorskiemu i zesrał się w gacie przy wszystkich, na oczach świadków i w blasku fleszy. Przy okazji umazał swoim gównem Klub, którego nigdy nie powinien być właścicielem. #miodekwypie@laj

odpowiedz
Normalny człowiek - 12.12.2021 / 17:25, *.chello.pl

Dear friends,
mamy przyjemność zaoferować w pakiecie top of the top na listach światowych: pana D.Mioduskiego i pana R. Kucharskiego.
Obaj prezentowani panowie to kocury. młodzi, zdolni, z wizją, skuteczni, cechujący się rzadko spotykaną umiejętnością pracy pod presją. Obaj mogą pochwalić się niespotykanymi w dotychczasowym miejscu pracy wynikami.
Według najnowszych notowań obaj menadżerowie warci są: 4 miliardy dolarów.
Ale...tylko u nas, możesz ich mieć za jedyne 4,99 pln.
Promocja ograniczona czasowo.

Jeśli chcesz zmienić sposób zarządzania swoim klubem, osiągnąć kosmiczne wyniki i wejść na najwyższy, galaktyczny poziom funkcjonowania klubu piłkarskiego, zadzwoń!

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy maja litość, dobre serca i chcieli by, aby Legia Warszawa w ogóle przetrwała

odpowiedz
Kasztan - 12.12.2021 / 17:25, *.com.pl

Mioduski wooooooooon!!!!!!!

odpowiedz
Gość niedzielny - 12.12.2021 / 17:24, *.centertel.pl

Dość tej farsy

odpowiedz
kyle - 12.12.2021 / 17:24, *.orange.pl

Do końca roku chyba nic nie ugrają. Spędzimy zimę na ostatnim miejscu w tabeli z 12 pkt. Żeby się spokojnie utrzymać w obecnym formacie rozgrywek potrzeba min 40 pkt. A to znaczy, że na wiosnę w 16 meczach trzeba będzie zdobyć 28 pkt, czyli 9 zwycięstw, jeden remis. Jak nie przyjdzie fachowiec w zimę, to spadamy z kretesem .

odpowiedz
kosachicago - 12.12.2021 / 17:24, *.comcast.net

to nie koszmar to nieudolnosc i skandal

odpowiedz
Olo - 12.12.2021 / 19:25, *.chello.pl

@kosachicago: Kibicujesz Legii i się jeszcze zastanawiasz, czy zrobiłeś coś złego...

odpowiedz
borsi77 - 12.12.2021 / 17:23, *.net.pl

Wychodzę z założenia że zrobiłem coś złego i to jest kara,proszę poprawić

odpowiedz
mietowy - 12.12.2021 / 17:23, *.aster.pl

no i co ostatnie miejsce czerwona lampka z tylu jak sie czujecie ???????????? Swieta bez smaku

odpowiedz
Zois - 12.12.2021 / 17:22, *.chello.pl

co sądzicie o tym wszystkim, panowie?

odpowiedz
Śródmieście Płn. - 12.12.2021 / 17:22, *.tpnet.pl

Wkłady do podkoszulek wypie...lać z Legii !!!
Mioduski grabarzem Legii !!!

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 17:22, *.master.pl

Z tą grą spadek jest wręcz już nie unikniony.Oglądam niekiedy mecze 1 Ligii na Polsat Sport i gra Legii przypomina co najwyżej drużyny ze środka tabeli tej klasy rozgrywkowej.Niestety nie ma co się dłużej oszukiwać.

odpowiedz
LewLegia - 12.12.2021 / 17:21, *.net.pl

Koszmar trwa tak jak trwa era prezesa.

odpowiedz
Kibice - 12.12.2021 / 17:17, *.jmdi.pl

Najbliższy mecz akcja pełny stadion. Wyraźmy solidarność z walecznymi zawodnikami.
pandarek musi zarabiać

odpowiedz
Adi - 12.12.2021 / 17:16, *.orange.pl

Ale mamy lidera od końca. To w sumie jakiś sukces panie pseudo prezesie.

odpowiedz
Saimon Rypin - 12.12.2021 / 17:16, *.tktelekom.pl

Jeszcze 2 porażki i święta.

odpowiedz
Szpic - 12.12.2021 / 17:14, *.chello.pl

Gdy zobaczyłem skład wyjściowy, to było pewne że żadnej bramki nie strzelą, a bardzo prawdopodobne że coś stracą. Już to pisałem ale powtórzę, ten klub na każdym poziomie obecnie to patologia. Obecny trener, który już poddał się po meczu z Mielcem, czego może wymagać od innych skoro sam nie ma przekonania że da się coś zrobić. Spadek z ligi staje się po tym meczu bardzo realny niestety.

odpowiedz
Kokos - 12.12.2021 / 17:13, *.autocom.pl

To jest niesamowite, że oni nawet nie potrafią zremisować. Takiej żenady za swojego życia jeszcze nie widziałem... ale ważne że najlepszy na świecie dyrektor sportowy zostaje wraz z najlepszym prezesem na świecie.

odpowiedz
NsY - 12.12.2021 / 17:11, *.waw.pl

Odwrócić tabelę i jesteśmy na czele :D
Mam taka teorię... jak nasz pudelek zobaczył, że na mistrza i puchary w tym roku już nie ma szans to jemu spadek do II ligi jest na rękę. Może w kontraktach tych paralityków są zapisy, że może ich wywalić bez płacenia jak spadną?? I koszta w II lidze mu spadną a liczy, że psim swędem dostaniemy się do LKE przez Puchar Polski... Wtedy żyć nie umierać... Koszty minimalne a zysk jakiś będzie... :)

odpowiedz
HalfDead - 12.12.2021 / 17:11, *.aster.pl

Długo jeszcze będziemy patrzyli na to co się dzieje z klubem? Jesteśmy na ostatnim miejscu!! Ostatnim!!!
A od dwóch miesięcy nie zatrudniono trenera. Wzięto człowieka, który nie poradził sobie w III lidze z rezerwami i oczekuje się od niego, że wyjdzie z największego kryzysu sportowego w ponad 100 letniej historii klubu. Na co czekacie? W środę znowu sobie poprzeklinamy na Żylecie? Super...

odpowiedz
Jano - 12.12.2021 / 17:10, *.orange.pl

Witaj I ligo!!!!!!

odpowiedz
Legiooo Warszawaaaa - 12.12.2021 / 17:10, *.prest.pl

to co mobilizacja na następny mecz obowiązkowa i nie poddawaj sie ukochana ma,...

odpowiedz
Legionistaaa - 12.12.2021 / 17:10, *.tpnet.pl

Jeszcze dwa razy wpier... i urlop a potem Duuuubaj w nagrode. Parodia i dramat w jednym!!!

odpowiedz
patataj - 12.12.2021 / 17:10, *.51.149

Spokojnie, mamy jeszcze dwa zaległe mecze i raz-dwa wyjdziemy z dołka, a w drodze jest już cały wagon po brzegi wypełniony napadziorami z Uzbekistanu, tak więc strzelanie goli, to tylko kwestia czasu.

odpowiedz
Jedziemy - 12.12.2021 / 17:09, *.centertel.pl

Nie poddawaj się.....
Jejejejeje
Nanananana!

odpowiedz
Zbycho(L) - 12.12.2021 / 17:09, *.centertel.pl

No jeszcze raz w plecy i wakacje w Dubaju dla wszystkich

odpowiedz
Xyz - 12.12.2021 / 17:40, *.mm.pl

@Zbycho(L): Nie raz tylko dwa razy

odpowiedz
Robson - 12.12.2021 / 17:09, *.petrus.pl

To niesamowite że z meczu na mecz jest coraz gorzej,serce pęka.Straty na poziomie A klasy,pięknym podsumowaniem meczu była ta stracona bramka,mieliśmy rzut rożny,brak pomysłu piłka w tył,i w tył,strata,gol....wtf

odpowiedz
Gość - 12.12.2021 / 17:46, *.orange.pl

@Robson: pierwszy rzut rożny wylądował po 5 podaniach u Boruca.... wyglądało to jak sabotaż....

odpowiedz
eri - 12.12.2021 / 17:08, *.chello.pl

Dramat...

odpowiedz
Jurek - 12.12.2021 / 17:08, *.inetia.pl

Jesteśmy na pierwszym miejscu. Niech żyje prezes tysiąclecia oraz jego świta . Huraaaaaaaaa . A nie sorry to pierwsze miejsce od końca . Straciłem dzisiaj 2 godziny mojego życia patrząc na tą totalną amatorszczyznę.

odpowiedz
Mr Martini - 12.12.2021 / 17:08, *.plus.pl

I gdzie jest ten nasz król Artur? Co on daje Legii? Nic. Z nim, czy bez niego, i tak łomot.

odpowiedz
Pierwszy - 12.12.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

@Mr Martini: Daje to, że było 1:0 a nie 4:0.

odpowiedz
sisi - 12.12.2021 / 17:45, *.chello.pl

@Mr Martini: Z młodym w bramce byłoby 3:0 dla Wisły Płock,niby też porażka, ale to właśnie wtedy,byłby łomot,a dziś kolejna porażka i tyle.Ta runda jest stracona i to wiadomo od dawna,jak w ostatnich dwóch meczach tej rundy ugramy 1 lub 2 pkt to będzie sukces.Po prostu w zime trzeba przeprowadzić radykalne zmiany,tzn połowe graczy wyrzucić z drużyny,ściągnąć więcej Polaków,zmienić też mentalność tych co zostaną i oczywiście zmienić trenera.

odpowiedz
Lechu - 12.12.2021 / 17:08, *.play-internet.pl

T. Nie kibicuję Legii, le to jakiś dramat.

odpowiedz
AliMario - 12.12.2021 / 17:08, *.tpnet.pl

Kiedy widziałem latem co się dzieje z kolejnymi decyzjami Prezesa i reszty, obawiałem się że skończą sezon w środku tabeli....będzie możliwe by spadku do 1 ligi a wtedy będzie jeszcze trudniej....nie będzie kasy a 1 liga jest trudniejsza od Ekstraklapy, więc zniszczył nasz klub jeden pier.....by nieudacznik j

odpowiedz
Redi - 12.12.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

Jak juz nawet komentatorzy się nabijają z Legii to o czymś świadczy... Piłkarze, trenerzy, działacze i właściciel zrobili z naszego ukochanego klubu pośmiewisko na cały kraj...żal patrzeć, ciężko mieć nadzieję na zmianę na lepsze. Kolejne niedzielne popołudnie zeebane...

odpowiedz
Piotr79 - 12.12.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

A może by tak Legia 2 zastąpiła te zbieraninę bezambicjonalnych grajków?
Nie mogę tego scierpiec co się dzieje....

odpowiedz
Afro - 12.12.2021 / 17:41, *.chello.pl

@Piotr79: trener jest z Legii II...

odpowiedz
Olo - 12.12.2021 / 19:26, *.chello.pl

@Piotr79: Przecież Legia 2 gra równie fatalnie, od lat nie potrafią awansować z 3 ligi...

odpowiedz
Tym - 12.12.2021 / 17:07, *.net.pl

Co tacy ludzie jak Hołownia robią w Legii pytam

odpowiedz
Beka - 12.12.2021 / 17:43, *.t-mobile.pl

@Tym: dokładnie, albo Lopez czy skibicki .Miszta dac do środka pola za skibickiego.

odpowiedz
Ben - 12.12.2021 / 17:53, *.inetia.pl

@Tym: to co Boruc tylka za drobne pieniądze.

odpowiedz
Rafał(L) - 12.12.2021 / 17:07, *.orange.pl

Wierzyłem, już nie wierzę.

odpowiedz
123 - 12.12.2021 / 17:07, *.t-mobile.pl

Loczek wypad

odpowiedz
Kwas70 - 12.12.2021 / 17:07, *.oktv.se

Zdecydowal jeden blad.;-)

odpowiedz
Kibic - 12.12.2021 / 17:06, *.centertel.pl

Ważne aby był pełny stadion i cały mecz „ nie poddawaj się”

odpowiedz
Henryk R. - 12.12.2021 / 17:06, *.t-mobile.pl

Dobrze jest.
Forma ustabilizowana, regularność i powtarzalność są w sporcie najważniejsze !
Chyba należą się podwyżki, premie, bonusy :)

odpowiedz
MarioL - 12.12.2021 / 17:05, *.wanadoo.fr

Żeby w tak szybkim czasie zniszczyć klub.

odpowiedz
Pusia - 12.12.2021 / 17:42, *.centertel.pl

@MarioL: szybko? 5 lat mu to zajęło

odpowiedz
axlrose - 12.12.2021 / 17:05, *.tpnet.pl

Niechaj mądrzy i kumaci spojrzą, niech wysluchają: zaprawdę powiadam Wam: Biada, Biada i po trzykroć Biada.

odpowiedz
Dyk - 12.12.2021 / 17:05, *.centertel.pl

I będzie trwał dopóki my kibice będzie na to przyzwalać tym sabotażystom. Pusty stadion i rozmowy wychowawcz.

odpowiedz
obiektywny i (L)ojalny - 12.12.2021 / 17:05, *.plus.net

kolejny fenomenalny mecz najemników Mioduskiego. Odwróc tabelę Legia na czele

odpowiedz
Bolek - 12.12.2021 / 17:05, *.tvksmp.pl

Jak już niejednokrotnie pisałem jest to spadek kontrolowany

odpowiedz
Sarcastico. - 12.12.2021 / 17:05, *.orange.pl

Idziemy na dno...

odpowiedz
kuba83urs - 12.12.2021 / 17:04, *.chello.pl

zastanawia mnie, czy Rafa Lopes poradzilby sobie w jakiejkolwiek druzynie 1. ligi. nie wiem, co widzieli w nim wlodarze Cracovii, ale finalnie przeprowadzili swietny transfer.

odpowiedz
Farme(L) - 12.12.2021 / 17:04, *.virginm.net

No i hooy… Weekend jak co tydzień… Qur.va kiedy ten koszmar się skończy?!

odpowiedz
Paź Króla Woli - 12.12.2021 / 17:04, *.autocom.pl

Nie no czemu od razu koszmar? Zdecydowal jeden blad...

odpowiedz
Adi - 12.12.2021 / 17:04, *.orange.pl

Wiemy wiemy to ich wina.

odpowiedz
HR - 12.12.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

Panowie nie trafiają specjalnie, to widać. Trzeba by sprawdzić u bukmachera,

odpowiedz
Tom - 12.12.2021 / 17:04, *.play-internet.pl

Żenada

odpowiedz
Robert - 12.12.2021 / 17:03, *.centertel.pl

Redakcjo- wyrównaliśmy rekord porażek w jednym sezonie? 1991/1992.

odpowiedz
Robert - 12.12.2021 / 19:20, *.centertel.pl

@Robert: Sam sobie odpowiem:) Zapomniałem o 1936 roku. 13 porażek.

odpowiedz
Zbycho(L) - 12.12.2021 / 17:03, *.centertel.pl

Myślą już o ciężkie pracy na obozie w Dubaju

odpowiedz
12 kufli - 12.12.2021 / 17:03, *.orange.pl

20 grudnia proponuję aby piłkarze spotkali się z kibicami. niech staną na murawie na Ł3 i się wytłumaczą z tej parodii która odpier@lają.
a gdyby mieli odrobinę honoru to sami z siebie zrezygnowaliby z ostatnich wypłat na rzecz np. jakiegoś domu dziecka.

odpowiedz
Robin(L) - 12.12.2021 / 17:03, *.t-mobile.pl

O co tam chodzi to nie wiem wkłady do koszulek zapomniały jak się w piłkę gra czy jak bo kopia się po czołach coraz więc widać jak tylko gestykulują iachaja tymi lapami i wogole.
Czy oni to celowo robią czy co?
Zal to oglądać leje ich każdy jak chce..

odpowiedz
Adi - 12.12.2021 / 17:03, *.orange.pl

Mioduski widać postęp w grze. Możesz być z siebie dumny.

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2021 / 17:03, *.master.pl

Oglądam od czasu do czasu na Polsat Sport mecze 1 Ligii i na dziś niestety nie ma co się oszukiwać,Legia prezentuje poziom środka tabeli tej klasy rozgrywkowej.Dno już dawno zostało osiągnięte.Będzie spadek. Mioduski co Ty zrobiłeś z Legii?!

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 17:03, *.plus.pl

Dziwi was ten wynik? W środę znowu muszą grać przecież oni są wyczerpani, może uda się zrobić remis z Zagłębiem a potem w płytę od Radomiaka. Nie żal mi gośći bez ambicji co biorą za taką gre 40 k na tydzień. Wole się z synem pobawić.. żal mi tylko fanów Legia to My !!!!!

odpowiedz
Niedowiar - 12.12.2021 / 17:38, *.vectranet.pl

@Dedi: z radomiakiem ro mecz przyjaźni więc warchoły się podłożą

odpowiedz
Piotrek Ochota - 12.12.2021 / 18:06, *.t-mobile.pl

@Niedowiar : I właśnie tą wypowiedzią sam się określiłeś. Brawo

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.12.2021 / 17:02, *.inetia.pl

Niestety to nie koszmar, tylko realia, klub zmierza do upadku

odpowiedz
Radom - 12.12.2021 / 17:02, *.centertel.pl

Do roboty

odpowiedz
Dedi - 12.12.2021 / 18:03, *.plus.pl

Ktoś robi nam Schalke Bis.... Tam też po przerwie zimowej nic się nie zmieniało, spadli do drugiej Bundesligi i nawet tam nie są w czubie.. w 2011 grali w półfinale ligi mistrzów.. ewidentna blokada w głowach.
Słabsze kluby jak są w strefach spadkowych to czasami są najtrudniejszymi rywalami w lidze, starają się utrzymać za wszelką cenę . Takie firmy jak Schalke i Legia nie są do tego przyzwyczajone i poprostu psycha siada. Nie wierzę że zespół który grał jak równy z równym na początku sezonu z Dinamo Zagrzeb czy Slavią , pokonał Leicester , wygrał dość łatwo z Bodo Glimt które notabene jest w 1/16 LK a Legia gdzie.... Nie wierzę że nagle klub taki jak Legia gra na poziomie 3 ligi Rumunii... Bo tak to wygląda...
LOPEZ DZIŚ PODAŁ PIŁKE DO RYWALA PO KTÓRYM POSZŁA KONTRA, ZE SPARTAKIEM TO SAMO NAWROCKI, PIŁKI KOPANE PRZY UDERZENIACH Z DALEKA ZUPEŁNIE BEZ SIŁY BRAMKARZ JE SOBIĘ ŁAPIE JAK CHCE.
41 LETNI IBR POSYŁA BOMBY Z DALEKA.....

odpowiedz
telewizorowy - 12.12.2021 / 17:02, *.t-mobile.pl

W Płocku, na boisku, stoją w złym miejscu słupy od monitoringu. Jakże mi to przeszkadzało w oglądaniu tego widowiska.

odpowiedz
jo - 12.12.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

@telewizorowy: tam było 11 słupów więcej...

odpowiedz
Diagnosta - 12.12.2021 / 17:36, *.tpnet.pl

@telewizorowy: Mi również to przeszkadzało, te białe kamery powodowały u mnie wrażenie że zawodnik leży na murawie.

odpowiedz
JACO - 12.12.2021 / 17:02, *.vectranet.pl

Myślę,że info o Papszunie to ściema żeby uspokoić kibiców,a nie będzie żadnego Papszuna.Klub idzie w kierunku całkowitego upadku

odpowiedz
Czarny76 - 12.12.2021 / 17:02, *..

Trener stulecia…prezes stulecia…dyrektor sportowy stulecia…ku...a a wyników brak????

odpowiedz
Abcd - 12.12.2021 / 17:48, *.t-mobile.pl

@Czarny76: Jak brak wyników? Wynik też stulecia!

odpowiedz
asd - 12.12.2021 / 17:02, *.pognet.pl

niezłe wrzutki z rożnych

odpowiedz
HOL - 12.12.2021 / 17:02, *.virginm.net

Czas na liście. Mioduski pietwszy.

odpowiedz
Wladek - 12.12.2021 / 17:02, *.net.pl

Cudowne zakończenie weekendu.

odpowiedz
KA(L)i - 12.12.2021 / 17:02, *.inetia.pl

KUdlaty won zabierz ten szrot i Lysego matola co tym dowodzi i wypad

odpowiedz
Olo - 12.12.2021 / 17:02, *.plus.pl

Takiego zjazdu "poziomu" w ciągu 2-3 miesięcy, to nie widziano jeszcze nigdzie w piłkarskim świecie! :-D To jest totalny ewenement.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 17:01, *.telnaptelecom.pl

Rozwalić ten burdel, dziwki pogonić, a Alfonsa deportować.

odpowiedz
word!up - 12.12.2021 / 17:01, *.inetia.pl

A teraz amatorzy skakać do Wisły i wpław pod prąd z...lać do Warszawy ! Amatorzy k...a nie piłkarze. Kiedy zostaną zmniejszone ich pensje ? Na które zwyczajnie nie zasługują .

odpowiedz
Wawa - 12.12.2021 / 17:01, *.chello.pl

Każdemu od góry do dołu wlepilem
Jedynkę
Golebiewski co powiesz
Co wymyślisz trutniu

odpowiedz
Miki - 12.12.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

Do utrzymania całkiem sporo brakuje. To nie będzie łatwa wiosna.

odpowiedz
mietowy - 12.12.2021 / 17:00, *.aster.pl

przegraliscie wszystko przegraliscie Nas waszych kibicow
WSTYD

odpowiedz
L fire - 12.12.2021 / 17:00, *.net.pl

Dno osiągnięte11

odpowiedz
PanTrener - 12.12.2021 / 17:00, *.chello.pl

loczek pewnie nie gorzej by ustawil legie jak Gołębiewski, trener z zerowym doswiadczeniem i jakościa na poziomie 4 ligi, nic nie zmienia od 10 meczów, a tylko glupiec nic nie zmieniajac liczy na to ze cos sie zmieni

odpowiedz
adek - 12.12.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

Odwróć tabelę, Legiunia będzie na czele ...
Szkoda słów, zaorać i zacząć od nowa budowę klubu...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 12.12.2021 / 16:59, *.214.250

jeszcze tylko wpie...ol od termalici - i komplet upokorzen. brawo prezes. brawo druzyna. brawo !!

odpowiedz
Wołomin NR - 12.12.2021 / 16:59, *.centertel.pl

Brak słów!!!

odpowiedz
Reader - 12.12.2021 / 16:59, *.chello.pl

i co panowie o tym sądzicie - tak na trzeźwo jak się da w ogóle

odpowiedz