Rafael Lopes - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Żaden zawodnik Legii nie uzyskał pozytywnej oceny za mecz z Wisłą Płock. Najwyżej oceniliście występ Artura Boruca - 2,9 w skali 1-6, a najniżej Rafaela Lopesa - 1,4. W sumie oceniało 1100 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,8.

Boruc 2,9
Slisz 2,3
Yuri Ribeiro 2,0
Josue 2,0
Luquinhas 2,0
Nawrocki 1,9
Johansson 1,8
Andre Martins 1,8
Włodarczyk 1,7
Hołownia 1,6
Muci 1,6
Skibicki 1,5
Emreli 1,5
Pekhart 1,5
Rafael Lopes 1,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
bronek49 - 14.12.2021 / 18:31, *.chello.pl

Emreli ,Pekhart i Lopes w każdym meczu dostają najmniejsze noty to jak ta Legia ma zdobywać punkty a pozostali zawodnicy mają niewiele większe noty

odpowiedz
Slay - 14.12.2021 / 11:28, *.mgk.pl

Poziom każdy widzi. Boruca oceniono za wysoko, źle się ustawia, dwa razy podaniem wpakował obrońców na minę. Mnie zastanawia dlaczego obcokrajowcy , dobrze grający w ekstraklasie,po przejściu do Legii, za chiny nie prezentują takiej formy w naszej drużynie. Co o tym decyduje, jak to zmienić.

odpowiedz
MORT! - 14.12.2021 / 09:20, *.93.240

mniej niż zero

odpowiedz
Wypadł Arab z Legii - 14.12.2021 / 09:10, *.amazonaws.com

Za co Lopez i emreli dostali tak wysokie oceny?

odpowiedz
Stop segregacji! - 14.12.2021 / 11:58, *.centertel.pl

@Wypadł Arab z Legii: wchodzą na legionisci.com i sami daja sobie 6, żeby poprawić sobie średnia, dla nich mecze wychadza super i pewnie są mega zadowoleni!

odpowiedz
slon61 - 14.12.2021 / 07:20, *.orange.pl

Przestancie lansować tego Grubego Boruca ! nic nie broni...słabe to !

odpowiedz
zp - 14.12.2021 / 06:07, *.centertel.pl

Ide o zakład ze jakby redakcja z rozpędu dopisała Wieteskę to tez by dostał 1.3 w maksie ????

odpowiedz
AAA - 14.12.2021 / 05:12, *.chello.pl

Do Darek: a dlaczego chcesz do Siedlec podrzucić to kukułcze jajo czyli tego nieudacznika Skibickiego?

odpowiedz
Darek - 13.12.2021 / 23:22, *.chello.pl

Skibickiemu jak minie status młodzieżowca to ciężko mu będzie się załapać do pierwszego składu Wigier Suwałki.
Skończy gamoń w najlepszym wypadku w Pogoni Siedlce.

odpowiedz
e(L)o - 13.12.2021 / 22:54, *.play-internet.pl

buruc za wysoko, co w bramkę to wpuszcza!

odpowiedz
Hladka - 13.12.2021 / 22:40, *.centertel.pl

Lopes to dno. Nigdy do L się nie nadawał. Hołownia , Skibicki to samo. Włodar za tą 200 % .... szkoda gadać, geny po ojcu ... drewno.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.12.2021 / 22:32, *.plus.pl

dajcie linka do newsa kto dostał w autokarze vpie...ol, bo plotki powstają, a tak ktoś się powoła na źródło od jakiegoś dziennikarzyny czy kogoś innego co coś spłodził w necie

odpowiedz