Leszek Ojrzyński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ojrzyński od poniedziałku trenerem Legii?

Woytek, źródło: interia.pl

Po rezygnacji z funkcji pierwszego trenera przez Marka Gołębiewskiego pojawiły się już informacje, że jego następcą będzie Leszek Ojrzyński. 49-letni szkoleniowiec oglądał mecz w Płocku w towarzystwie Pawła Tomczyka, nowego wicedyrektora sportowego Legii Warszawa. Od pewnego czasu Ojrzyński deklarował w mediach pytany przez dziennikarzy, że chętnie przejmie Legię nawet do końca sezonu. Według informacji interia.pl jest on blisko porozumienia z klubem i obejmie stanowisko trenera do końca sezonu.

To by oznaczało, że ewentualne przyjście Marka Papszuna będzie możliwe dopiero po rundzie wiosennej.

- Mówiłem od zawsze, że praca dla Legii byłaby dla mnie nobilitacją. To marzenie i cel. Jestem gotowy przejąć Legię. Legia to wielki klub. Klub skazany na mistrzostwo. W tym sezonie tytuł jest poza zasięgiem, ale awans do pucharów? To można uratować - mówi Ojrzyński na łamach serwisu sportowefakty.wp.pl.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (163)

+dodaj komentarz
Sasza - 14.12.2021 / 15:52, *.chello.pl

Redakcjo, zdejmijcie to już bo raz że nieaktualne a dwa że w obecnej sytuacji wygląda groteskowo...

odpowiedz
zdzicho - 14.12.2021 / 12:09, *.16.195

miodek policzyl i nie stac go na nowego, nawet jak był tani

odpowiedz
Calvados - 13.12.2021 / 15:30, *.197.158

Jak autobus się zje...e to i zmiana kierowcy nic nie pomoże :(((((

odpowiedz
Piotr. H - 13.12.2021 / 15:22, *.144.36

Kucharski zarządził, że jednak
Vuko do końca sezonu.

odpowiedz
Co taka Cisza ? - 13.12.2021 / 14:15, *.plus.pl

Media podają że Luki i Emreli poza kadrą na mecz z Zagłębiem z powodu niedogodności w podróży z Płocka . A tutaj o tym a i słowa a to chyba bardzo ważna informacja dla Legii

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.12.2021 / 14:24, *.plus.pl

@Co taka Cisza ?: Zostali zasypani kupa liści i nie ma ich kto wyciągnąć;)

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 14:26, *.mm.pl

@Co taka Cisza ?: Dziwi Cię ta cisza tutaj, poważnie?

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.12.2021 / 14:29, *.plus.pl

@Co taka Cisza ?: Przed burzą

odpowiedz
Cyniek - 13.12.2021 / 13:50, *.play-internet.pl

Zawsze lubiłem grające drużyny prowadzone przez pana Leszka jedzily na tyłkach zaangażowanie było na maksa ale niestety tej drużynie nic nie pomoże

odpowiedz
Sasza - 13.12.2021 / 13:44, *.chello.pl

Na razie to odwołano dzisiejszy trening

odpowiedz
Trampek - 13.12.2021 / 13:00, *.125.29

Zacytuję z pamięci słowa piosenkarza kabaretowego:".....wyczyścić gabinet figur woskowych .... "Słowa te pasują do obecnej sytuacji w LEGII. Zgadzam się z tymi słowami.Uważam,że od tego należało by zacząć w LEGII ! Tylko ,kto to zrobi ?

odpowiedz
.... - 13.12.2021 / 12:57, *.vectranet.pl

Zatrudnić Najmana.. w tym cyrku tylko jego brakuje

odpowiedz
Lipa - 13.12.2021 / 12:48, *.chello.pl

Jak od przyszłego to jeszcze 2 x w dziure

odpowiedz
Rudzianin - 13.12.2021 / 12:37, *.net.pl

Marcin Brosz blisko prowadzenia Legii

odpowiedz
Marcinek 31 - 13.12.2021 / 13:25, *.plus.pl

@Rudzianin: skąd masz to info ??

odpowiedz
Cegiełka - 13.12.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

Ojrzyński oprócz pucharu Polski i Superpucharu nic nie zdobył, nic nie osiągnął. jak myślicie będą mieli do niego respekt rozwydrzone piłkarzyki? Ojrzyński za Gołębiewskiego to jest z cyklu: z deszczu pod rynnę. pomijam że Ojrzyński prowadził drużyny które grały z kontry a na naszą Legię wszyscy (z wyjątkiem Lecha i Rakowa) cofają się i czekają na kontry więc pozostaje atak pozycyjny w którym drużyny Ojrzyńskiego zawsze były słabe i teraz też będzie jeśli on przyjdzie na Ł3

odpowiedz
Jani - 13.12.2021 / 12:41, *.centertel.pl

@Cegiełka: A Papszun co osiągnął?

odpowiedz
Cegiełka - 13.12.2021 / 12:50, *.t-mobile.pl

@Jani: Przecież nie napisałem że Papszun byłby dobry dla nas. nie uważam tak bo Papszun ma despotyczny model działania i przy charakterze Mioduskiego szybciutko wyleci

odpowiedz
oLaf - 13.12.2021 / 12:55, *.vectranet.pl

@Jani: dobre! : ) dodam jeszcze: z jakimi drużynami trenował Ojrzyński - to byli spadkowicze (marni piłkarze, ciężko z nimi coś wymyślić).... hm.... w sumie to zupełnie jak Legia ... : O

odpowiedz
Reader - 13.12.2021 / 13:14, *.chello.pl

@Jani:
tyle samo plus wicemistrzostwo w zeszłym sezonie

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 14:03, *.mm.pl

@Cegiełka: Chłopie, o czym my dyskutujemy? Facet który teraz przyjdzie do klubu to połacznie herosa z samobójcą....

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 12:08, *.play-internet.pl

No i coś cicho o tym Ojrzyńskim…

odpowiedz
nostradamus - 13.12.2021 / 11:48, *.inetia.pl

Ja zatrudniłbym : Skorżę. Fornalika ,Papszuna, Runjajica, Strejlaua, Gmocha
i resztę, żeby inni nie mieli trenerów i będzie po sprawie. Bez takich tuzow trenerskich tabela szybko się odmieni. Pozdro
PS A parafrazując jak mawiał Baryła piłkarzy mamy dobrych
tylko wyników nie mają.

odpowiedz
lol - 13.12.2021 / 10:59, *..

Ojrzynski juz sie vv Stali spravvdzil. Dobrze ze do pogonili.

odpowiedz
antek - 13.12.2021 / 10:59, *..

pozbyc sie zlomu sezon stracony budowac mloda pake

odpowiedz
Lalala - 13.12.2021 / 11:54, *.tpnet.pl

@antek: podzielam

odpowiedz
word!up - 13.12.2021 / 10:51, *.inetia.pl

Mioduski !!! Sprdlj razem ze swoją świtą amatorów najlepiej do innej galaktyki . Zmiana trenera w niczym nie pomoże . Nagle ta banda matołów zacznie grać w piłkę ? Won z Legii !!!

odpowiedz
Bartek - 13.12.2021 / 11:15, *.chello.pl

@word!up: zmiana trenera w niczym nie pomoże? A dlaczego? A jak nagle Mioduski odejdzie to taka zmiana pomoże? Klub bez właściciela, bez trenera? :) ale, że jak to miałoby działać? Weź mi to mordo opisz bo mnie zaciekawiłeś.

odpowiedz
word!up - 13.12.2021 / 13:37, *.inetia.pl

@Bartek: Ty nie widzisz tego bajzlu ? Mioduski won razem z innymi oraz tymi amatorami myślącymi , że sa piłkarzami . Klub sięgnął dna i dlatego trzeba wszystko zmienić zaczynając od właściciela kończąc na amatorach z drużyny . Może przyjdzie Klopp i nagle oni zaczną grać w piłkę ? Raczej nie.

odpowiedz
jasio865 - 13.12.2021 / 10:47, *.play-internet.pl

Witajcie!!!takiej bessy jeszcze nie pamiętam a kibicuje Legii 50lat!!!!to twoja i twoich ludzi wina Darku!!!!tak się klubu nie prowadzi,tylko dla zysku i kasy!!!!sprowadziłeś miernych graczy i chcesz niewielkim kosztem mistrza zdobyć????nie tędy droga,już od Jozaka i Klaufiricia zwracałem uwagę na to,że sprowadzanie miernot i próby zrobienia wyniku to droga do nikąd!!!aż tąpneło na full!!!udawało się aż do tej pory!!!Okrzyński??trener na dorobku!! Tu musi być z charyzmą,autorytetem,również piłkarskim!!!ci co biegają na boisku to niestety ,nic z nich nie będzie piłkarsko,twój problem gdzie i za ile ich oddać,co teraz???ano trzeba wydać by choć ligę uratować ale nie na ciapciakow!!!by nie było spadku!!!namieszałes to teraz to odkrecaj czym prędzej!!!!kibice Ci tego nie wybaczą gdybyś spuścił Legię z ligi!!!nie bijcie kibice graczy,oni już lepiej grać nie będą!!!nie takie metody mobilizacji!!to złe metody!!!potrzeba zmian całości,szczególnie ,zmian myślenia o klubie,niech zacznie prezes i dalej!!!!natychmiast!!!

odpowiedz
Siekierki - 13.12.2021 / 13:15, *.plus.pl

@jasio865: Tylko nikt z charyzmą teraz do Legii się nie dotknie, bo może swoją mołojecką sławę mocno nadwyrężyć. Chyba, że za takie pieniądze, jakich nie mamy i mieć nie będziemy.
Więc nie ma co kozakować, tylko wziąć Ojrzyńskiego - i walczyć o utrzymanie. A potem - praca u podstaw...

odpowiedz
LewLegia - 13.12.2021 / 10:39, *.net.pl

Tylko zmiana właściciela. Nic innego nie pomoże.
To, że każdy che być trenerem na Ł3 to chyba normalne. Nic nie ryzykuje, a zyskać może.

odpowiedz
kolega kolegi - 13.12.2021 / 12:04, *.hosted-by-worldstream.net

@LewLegia: Tylko, że nowy właściciel musiałby z automatu przejąć długi starego, znasz kogoś takiego, kto zechciałby stać się właścicielem długów?

odpowiedz
Lukas - 13.12.2021 / 10:36, *.chello.pl

Trenerze trzymamy kciuki.

odpowiedz
Karol Gruta - 13.12.2021 / 10:32, *.tpnet.pl

Tu potrzeba zawodników co wiedzą żeby wygrać mecz to trzeba kopnąć piłke w swiatło bramki przeciwnika ( byle jak moze rykoszet moze ktoś sie poslizgnie .Lepsze cokolwiek ni na tą chwilę nic )

odpowiedz
lissek - 13.12.2021 / 10:16, *.chello.pl

Ojrzyński zachowuje się bardzo nie profesjonalnie,żeby nie powiedzieć dziecinnie.Takie sprawy należy załatwiać dyskretnie,czekać aż sam klub się zgłosi ,a nie iść z tym do prasy i wołać " może ja ". Inna sprawa:jeżeli ma być trenerem przejściowym to który z kopaczy będzie go traktował poważnie. Według mnie sam się tak ustawił i chodzi mu tylko o wpisanie w CV że był trenerem w Legii.

odpowiedz
ursus - 13.12.2021 / 09:59, *.tpnet.pl

Fornalik pilkarze wtedy chociaz beda bac sie o swoje d.py.

odpowiedz
Wiślak z Krakowa - 13.12.2021 / 09:15, *.naszasiec.net

Nie bądźcie naiwni! Zmiana trenera nic nie zmieni. Wraz z trenerem musiałoby się zmienić (prawie) wszystko, cały sztab, dyrektor sportowy, itd. itp.
Żaden Ojrzyński nie pomoże, jak będzie miał piłkarzyków z łapanki przyniesionych przez Radka, czy strategie układane w gabinetach pana M.
Trenera musicie mieć z jajami, ale pracującego ze swoimi ludźmi, do których ma zaufanie.
Niestety właściciele klubów w Polsce najczęściej nie mają pojęcia jak należy prowadzić przedsiębiorstwo sportowe pod typem "klub piłkarski".
Najczęściej liczy się tylko kasa i szybkie zyski, oczekuje się wyników w pół roku.
Cupiał w Krakowie też nie miał cierpliwości, trenerów szybciej zwalniał niż znaleziono nowego. Do czego to doprowadziło wszyscy wiedzą. Nie popełniajcie takich błędów, bo w lidze zostaną tylko kluby bez tradycji na licencji jakichś kuchenek, albo gorzej.
Był czas, że śpiewali przyśpiewki odwróć tabelę, Wisła na czele. Jak to o nas piszecie, Lajkoników bardzo to bolało, więc wiem, co teraz czujecie. Nie może tak być, że takie kluby z tradycjami muszą walczyć o utrzymanie. Dla sportu i pięknego widowiska Legia musi grać w najwyższym klasie rozgrywek. Bądźmy normalni, życzę powodzenia!

odpowiedz
P - 13.12.2021 / 09:31, *.autocom.pl

@Wiślak z Krakowa: ????

odpowiedz
Biała Siła - 13.12.2021 / 10:31, *.t-mobile.pl

@Wiślak z Krakowa: Kolego zgadzam się z Tobą ,to jest katastrofa sportowa a i pewnie też marketingowa ,choć tu się dużo mówi o nas więc różnie to może być .pozdrawiam .

odpowiedz
skrzat - 13.12.2021 / 10:36, *.112.110

@Wiślak z Krakowa: niestety masz racje.poprawa napewno bedzie ale niewielka.trzeba wymienic 3/4 kopaczy a trener musi miec 100% decyzyjnosci w transferachjak papszun w rakowie.nie zgodze sie ze wszyscy wlasciciele sa hu...wi.lesny to byl gosc.dobrze ze spadły liscie bo to napewno pomoze...

odpowiedz
Adson 78 - 13.12.2021 / 10:37, *.plus.pl

@Wiślak z Krakowa: Jestem Kibicem Legiuni , pare lat temuWisła miała kłopoty finansowe po cichu liczyłem że dacie radę bo to tradycja piłki nożnej Legia Wisła a nie jakiś górnik łęczna czy termalika to są dwa kluby najbardziej utytułowane w Polsce więc one muszą grać w Ekstraklasie by podnosić poziom gry w Polsce , mam nadzieję że sie odbijemy od dna , a w następnym sezonie razem będziemy się bić o Mistrza , pozdro ( L )

odpowiedz
Wiślak z Krakowa. - 13.12.2021 / 11:20, *.naszasiec.net

@Adson 78: Miód na me serce lejesz.

odpowiedz
Pawel - 13.12.2021 / 08:56, *.vectranet.pl

Czyli pomysł miodka na ta chwile to wspólna modlitwa na jasnej gorze i przed każdym meczem? Brawo prezesie

odpowiedz
Legia Mistrz 2021 - 13.12.2021 / 11:11, *.centertel.pl

@Pawel: Ojrzyński to bardzo dobry trener na ten czas. Zrobi porządek w szatni i wyczyści ją przed przyjściem Papszuna. Masz jakiś problem ,że Leszek jest katolikiem? Boli cię to? jak tak to wypad kasztanie.

odpowiedz
Nadzszyszkownik Podziomka - 13.12.2021 / 11:25, *.play-internet.pl

@Pawel: Nie, będzie lektura złamanych obcasów o prawach kobiałek

odpowiedz
Hej Legia gol !!! - 13.12.2021 / 08:54, *.plus.pl

I co taka cisza ? Ojrzynski czy Czerczesow ? A może Michniewicz ponownie ? Panowie Mioduski i Ojrzynski nie dogadali się ?

odpowiedz
Banan - 13.12.2021 / 08:30, *.t-mobile.pl

Sezon trwa niecałe 5 miesięcy a my mamy 3 trenera, widać że ktoś z głową kieruje tym klubem..... Janusz Wojciechowski chyba tak często trenerów nie zmieniał.

odpowiedz
Ja - 13.12.2021 / 08:29, *.play-internet.pl

Drago Okuka

odpowiedz
nerwosoL - 13.12.2021 / 08:20, *.185.203

Pierwsze co nowy trener powinien zrobić to pójść do szatni i sprawdzić czy plansza z punktacją tabeli nie wisi do góry nogami. Bo jak wisi to mamy sprawcę tego co się z Legią dzieje. Cudzoziemcy widzą, że mimo przegranych, Legia ciągle jest na miejscu " podiumowym" i, wyciągają wnioski typu że "widać przewaga punktowa jest wystarczająca i nie ma co się nadmiernie spuszczać". Tylko jak ją już prawidłowo zawiesi to niech ściągnie kilka respiratorów i paru psychologów bo efekt może niektórych zwalić z kopytek. Qrwa.

odpowiedz
Kibic - 13.12.2021 / 08:19, *.torun.pl

Hegemon polskiej mysli szkoleniowej :) Trener co sam sie wprasza na lawke :) chetnie wystawia tylek prezesowi ;) i oczywiscie wdrozy kazda jego mysl :) zal patrzec na to co sie dzieje w klubie. Zbawicielem moze zostac pewnie pani sprzatajaca :) wystarczy tylko zlozyc podanie na biurko prezesa :) panie Leszku. Kolejny sukces moze pan dopisac na swoje konto :D niech pan nie zapomni za mordy gwiazdeczki chwycic :) to same zrezygnuja z gry i rozwiaza kontrakty, a prezes pana wynagrodzi :) kibic jak pelikan, chwyta wszystko :) pan Leszek wielki kibic Legii zrezygnowal z powaznej funkcji i szybko ratowac bedzie nasz klub. Prosze nie zapomniec zajac sie panem Radkiem, bo z samym prezesem za dlugo pan nie Pociagnie.Pilkarze prosze pamiec, ze sa najlepsi i przez Czeska zapomieli jak sie gra w pilke :) Jak taki trener ma ratowac klub przed spadkiem, to powodzenia w 1 lidze. Tu juz nic nie pomoze ale kibicow na przerwe swiateczna udobrucha wygrana z Zaglebiem moze :D a jak nie, to i tak do lutego mozna bedzie duzo mowic, zeby mydlic oczy "najwierniejszym"

odpowiedz
Do kibic - 13.12.2021 / 10:22, *.centertel.pl

@Kibic: debilu ten trener zrezygnował z pracy po śmierci żony. Widać doszedł już po tym do siebie i jest gotów wrócić na ławkę. Zresztą Ojrzyński jest kibicem Legii co zresztą pokazał przy transferze syna. Mała rzecz ale jednak nie każdy tam postąpił.

odpowiedz
Pan Trener - 13.12.2021 / 08:17, *.play-internet.pl

Do Legii musi trafić trener co ma osiągnięcia.To osoba która powinna mieć szacunek u zagranicznych gwiazdek.Na ten moment to wydaje mi się ,że powinien to być Czerczesow.Tak by dostali w pizdeczke w przerwie zimowej żeby na wiosnę zostać ich rycerzem.Z wielkim szacunkiem dla trenera Ojrzyńskiego to będzie Tylko a może aż utrzymanie w lidze bo na puchar Polski nie wypracuje solidnej drużyny.Czas pokarze.

odpowiedz
:) - 13.12.2021 / 08:07, *.plus.pl

tylko Ojrzynski albo Banasik

odpowiedz
Gruby` - 13.12.2021 / 07:43, *.cel.pl

TU NAWET MEJZA NIE POMOŻE

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 07:29, *.plus.pl

Mioduski go ahead

odpowiedz
Zdzicho - 13.12.2021 / 06:35, *.tpnet.pl

Golebiowski czul ze pudel go wywali to sam, niby honorowo zrezygnosl. Ojrzynski byl juz dogadany, nawet byl na meczu w plocku

odpowiedz
Mario L - 13.12.2021 / 06:29, *.orange.fr

A wiec dalej,Polska myśl szkoleniowa.

odpowiedz
gutek - 13.12.2021 / 06:09, *.chello.pl

Kucharski na trenera to zobaczy co narobił

odpowiedz
Obiektywny - 13.12.2021 / 05:57, *..

Niestety przez bandę co pobila piłkarzy niestety to nic nie da, choćby Czerczesow wrócil, w tej chwili to pilkarze rozwiążą kontrakty z winy klubu i kto będzie grał wiecznie zmęczony skibicki bo akurat on nie rozwiąże bo to żaden klub go nie zechce bo dla niego to 3 liga to za wysokie progi. Na konie życzę powodzenia trenerowi Ojrzynskiemu. Może trochę to ogarnie wszystko .

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 08:09, *.inetia.pl

@Obiektywny: a klub niby czemu winny ,że mają rozwiązać z winy klubu ?

odpowiedz
(L)eo - 13.12.2021 / 09:07, *.t-mobile.pl

Co do akcji pod LTC wczoraj. Oficjalny komunikat warszawskiej policji jest taki,że nikt nie został pobity. Ci kretyni zdążyli uciec zanim przyjechały psy. Na całe szczęście. Mam nadzieję,że wróci Vuko,tylko on może to ogarnąć!

odpowiedz
GrzeLeg - 13.12.2021 / 10:33, *.play-internet.pl

@Obiektywny: Oby to była prawda, że dostali po gębie. Nareszcie bezkarność w poniżaniu Legii się skończyła. Ja bym zrewolucjonowal system płac. Taki piłkarzyk chce zarabiać 160 tys? Ok ale 20 tys podstawy a reszta 140 tys do zgarnięcia z boiska. Czyli np w danym miesiącu wygrałeś 5 meczy na 5 to dostajesz 100% z tych 140 tys. Przegrałeś 5 meczy to ch...ja dostajesz. I wp...dol jeszcze. A dzisiaj to jest tak, że czy oni wygrywają czy są pośmiewiskiem i przepie...dalają 12 mecz w sezonie to 160 tysi wpada.

odpowiedz
Kalarepa - 13.12.2021 / 05:36, *.play-internet.pl

Dawac Ojrzynskiego. Trenowalem kiedys u niego i na obozy wakacyjne jezdzilem. Czlowiek z zasadami. Nie ma wcale twardej reki, jest tolerancyjny i otwarty. Ale wymaga. Brac go.

odpowiedz
Matt - 13.12.2021 / 03:31, *.28.228

Brawo, Leszek powinien przyjść ale na dłużej

odpowiedz
Rafał - 13.12.2021 / 02:58, *.chello.pl

Lubię gościa i chętnie go zobaczę na naszej ławce. Szanuję go, sporo w życiu przeszedł.

odpowiedz
Franco - 13.12.2021 / 09:03, *.plus.pl

@Rafał: tez go lubie a pozatym jest ekspertem od utrzymań przypadków beznadziejnych...

odpowiedz
TAK SPEŁNI SWOJE I SYNA MARZENIA !BRAWO! - 13.12.2021 / 01:39, *.120.59

A JA WIERZE, MU ,MA SYNA WYCHOWANKA LEGII I JEJ ZAGORZALEGO KIBICA A SAM PRZYSZŁY TRENER MARZYŁ O PROWADZENIU LEGII I WIE CZEGO LEGIA CHCE, TYLKO ZWYCIĘSTWA I DOMINACJA, POWODZENIA !

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 08:20, *.inetia.pl

@TAK SPEŁNI SWOJE I SYNA MARZENIA !BRAWO!:Zgadzam się. Tym bardziej, ze pewnie śledzi jej poczynania od jakiegoś czasu, i już pewnie ma pomysł, co można zmienić, a nie jak ktoś obcy przychodzi i się uczy.

odpowiedz
Zielu - 13.12.2021 / 01:06, *.centertel.pl

Dawać Łazarka

odpowiedz
Buchos - 13.12.2021 / 00:50, *.chello.pl

Ojrzynski dobry pomysł , bo charakter ma, ale moim zdaniem jest rozwiązanie które by postawiło pseudopiłkarzyków do pionu najbardziej:
Michniewicz do końca sezonu!!!!
I tak płaci Legia mu hajs a przy wysaleniu największych leserów byłby to pokaz siły.
Ale zaraz, Czesiu nie jest ulubiencem Miodka, kurza twarz......

odpowiedz
Jaś - 13.12.2021 / 00:43, *.chello.pl

Tylko Vuko jest w stanie doprowadzić Legię do normalności.Dziwię się, że Go zapomnieliście!To był świetny zawodnik, jak i trener.Grał dla Legii,i żył Legią.To był wielki błąd, iż przestał być trenerem Legii.
Vuko wracaj!

odpowiedz
vuko = Pinokio - 13.12.2021 / 11:27, *.vectranet.pl

@Jaś: Tylko to on rozwalił szatnię i pozbył się dobrych piłkarzy

odpowiedz
Jdjdndnd - 13.12.2021 / 00:20, *.aster.pl

Kucharski ściągnął swoich wojaków. Niech teraz z nimi sam pogada….

odpowiedz
KaroL - 13.12.2021 / 00:12, *.chello.pl

Ja jestem zwolennikiem Leszka ma silna rękę zawsze trenował drużyny z gorszym zapleczem i dawał radę i jak się sprawdzi to niech zostanie na dłużej bo ten rakow Pana papy też nie gra kto wie jakiej piłki. A ten nasz loczek chce papszuna i jeszcze chce mu płacić przez 5 lat a zwolni go po roku i przez 4 lata kasa leci też bym tak chciał żeby mi ktoś płacił za siedzenie w domu.

odpowiedz
Olix - 12.12.2021 / 23:23, *.play-internet.pl

Ja trochę pobiegałem po Polskich górach na obozach i to polecam teraz zrobić zamiast Dubaju.

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2021 / 23:13, *.mm.pl

W noemalnych warunkach byłbym "na nie" dla tej kandydatury. Ale w tej sytuacji, może być i p. Ojrzynski....

Nie wiem tylko o jakich pucharach mówi.... skoro będziemy bić się o "byc lub nie być"....

I jeszcze jedno. Jesli wiadomośc pobiciu piłkarzy w autobusie przed LTC jest prawdziwa, to własnie daliscie powód zagraniczniakom na rozwiązanie kontraktu z winy klubu. A dla nich to wręcz konfortowe wyjscie w tej chwili. Zatem gratuję pomysłu.....

odpowiedz
Tomek - 13.12.2021 / 08:53, *.113.189

@Wolfik: Z winy klubu to mogą rozwiązać kontrakt, jak klub by im nie płacił. Piłkarz będąc zawodnikiem danego klubu ma swoje obowiązki wykonywać rzetelni i nawet jak będą kazali mu grać w IV lidze to tak właśnie ma robić, dopóki klub mu płaci. A piłkarzyki tną w ch... i właśnie miarka się przebrała. Szkoda tylko, że razem z nimi szkodnik Mioduski nie wyłapał.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 09:38, *.centertel.pl

@Wolfik: Nie popieram jakiegokolwiek siłowego rozwiązania, to totalny kretynizm. Ale nie będę płakał, jeżeli te marionetki bez honoru rozwiążą kontrakty. A najlepiej niech Mioduski ogłosi upadłość, jeżeli to ma być jedynym rozwiązaniem odejścia tego szkodnika z Legii, to niech tak się stanie. To i tak nastąpi, lepiej prędzej, niż później. W obecnej chwili nie ma już żadnego dobrego rozwiązania, ale jest to jedno, które sprawi, że nie będziemy się pogrążać jeszcze bardziej. Bądźmy chociaż my facetami i wreszcie porzućmy jakiekolwiek złudzenia co do obecnego właściciela i ,,prezesa tysiąclecia,,. A bajki o cudownym leku, zwanym Papszunem, czy Czerczesowem opowiedzmy dzieciom ze żłobka. Czas Kolego sympatyczny być konsekwentnym w swoich wypowiedziach i czas kończyć z hipokryzją. Nie żal szyszki, gdy płoną lasy...

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 13:27, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Jeśli klub rozwiąże kilka umów, tez płakał nie będę. Ale bandytyzmu się brzydzę, tak zwyczajnie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 14:47, *.orange.pl

@Wolfik: Jasne, ja też. W sumie to juz nie wiadomo co pisać. To wszystko przebiło już dno dna i co gorsza, dalej spadamy, w p...u...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 15:08, *.orange.pl

@Wolfik: Czekam jeszcze na jeden przekaz z klubu, od D: To tacy ludzie, jak Ty, ja, czy Krzeszczu odpowiadaja za ten cały bajzel w Legii....

odpowiedz
Miki - 12.12.2021 / 23:10, *..

A jednak szkoda, że nie udało się mieć trzech trenerów w sześciu meczach grupowych LE.

odpowiedz
spasiony - 12.12.2021 / 23:07, *.10.6

To bedzie trzeci trener a runda sie jeszcze nie skonczyla:) absolwent Harvardu przebija juz chyba dokonania Jozka Wojciechowskiego. I to nie jest jego ostatnie slowo!

odpowiedz
Ginka - 13.12.2021 / 00:23, *.chello.pl

@spasiony: naprawdę dobre !!!

odpowiedz
(L)ipton - 12.12.2021 / 23:00, *.naszasiec.net

W tym sezonie to pewna jest walka o utrzymanie w Ekstraklasie. Fajnie, że masz chłopie marzenia, ale o pucharach na razie zapomnij, bo w obecnej sytuacji to bajeczki dla (nie)grzecznych dzieci.

odpowiedz
Micha(L) - 13.12.2021 / 00:00, *.chello.pl

@(L)ipton: a My jesteśmy niegrzeczni

odpowiedz
Sebo(L) - 13.12.2021 / 05:35, *.centertel.pl

@(L)ipton: Ojrzyńskiemu chodziło o załapanie się do pucharów poprzez zdobycie Pucharu Polski, a tutaj wszystko jest możliwe. W lidze będziemy walczyć tylko o uniknięcie degradacji. Nic więcej.

odpowiedz
Beck - 12.12.2021 / 22:43, *.t-mobile.pl

Ojrzyński, może być.Nie czekać na Papszuna.Jeżeli prawdą są opowieści o twardej ręce Ojrzyńskiego to przewiduję zbojkotowanie Go przez cudzoziemskich niby graczy.Wówczas byłby pretekst ich karnego zwolnienia bez płacowych konsekwencji.Wcześniej uwolnić ze stanowiska p.Kucharskiegp i zatrudnić w to miejsce,najlepiej byłego czołowego polskiego piłkarza.Mam kandydata,ale na razie nie zdradzę kogo mam na myśli.Jego głównym zadaniem byłoby uaktywnienie legijnych skautów.Ich podstatowym zajęciem byłoby wyszukanie młodych piłkarzy z polskich boisk.Ja zdaję sobie sprawę,że to musi zająć sporo czasu, ale czy znowu mamy zatrudniać "utalentowanych" cudzoziemców w rodzaju Kastrati,Emreli i inni im podobni?

odpowiedz
Greg81 - 12.12.2021 / 22:54, *..

@Beck: spokojnie, kiedyś miałem przyjemność trenowania z nim. Dla mnie lepszy niż Skorża bo jest bardziej tolerancyjny.

odpowiedz
Ryj - 13.12.2021 / 00:28, *.com.pl

@Greg81: na pewno jest to niezły trener na warunki ligowe, jestem za Leszkiem Ojrzyńskim bardziej niż za zbawcą Markiem Papszunem.

odpowiedz
Autor - 12.12.2021 / 22:41, *.aster.pl

Znowu te osioł ze Shreka...
Ja, ja ! Mnie wybierz...
A Gołębiewski ma jaja jednak, nie chce tego dziadostwa firmować swoim nazwiskiem. Pozdro Panie Marku.

odpowiedz
Kaczynski - 12.12.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

@Autor : bo przegral 90% i spier...il to ma jaja? dobry debil z ciebie xD

odpowiedz
Maria Magdalena - 12.12.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

@Autor : co ma? bo przegral 90% i spier...il jak tchorz to ma jaja? niezle cie walnelo cos w leb

odpowiedz
Barczi - 13.12.2021 / 06:36, *.chello.pl

@Autor : Chociaż jeden mądry :-)

odpowiedz
magoo - 13.12.2021 / 10:51, *.tpnet.pl

@Maria Magdalena: @Autor ma rację, a Gołębiewski przegrał tylko swoje nazwisko, wszak to nie on był na boisku jednym z jedenastu czy tam 16 wspaniałych.

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

Pytanie tylko, dlaczego dopiero teraz? Nie można było od razu po Cześku? Oby się udało, bo Ojrzyński wie jak o utrzymanie walczyć. Za mordy ich i do gleby. Czołgać ile wlezie trenerze. A jak jednemu z drugim się nie chce, wyj...ć do rezerw.

odpowiedz
PLBBOY - 12.12.2021 / 22:38, *.inetia.pl

Ojrzynski to twardziel. Jest szansa, że ogarnie te panienki. I jeszcze jedno. To prezesa trzeba l..ć a nie dziewczyny.

odpowiedz
Mayox - 12.12.2021 / 22:38, *.168.183

Loczek dalej bedzie bredzil o Papszunie - a jaki pilkarez bedzie sie staral dla trenera, ktory wiadomo ze przychodzi na pare miesiecy i potem out... no ale loczek tego nie kuma

odpowiedz
Marcinek 31 - 12.12.2021 / 22:30, *.play-internet.pl

Bracia słyszeliście że nasze gwiazdy kopanej nie za bardzo chcą wychodzic na boisko bo czuja się zmęczeni i nie są wstanie pomoc drużynie ? To wszystko wyjaśnia ta żenująca grę na boisku biorą 200 tys za miesiąc za kopanie piłki i są zmęczeni to jest ku...a skandal!!!! A co mają powiedzieć ludzie zarabiający najniższa krajowa i zasuwają po 12 godz ,wypieprzyć te gwiazdy zagraniczne nawet kosztem odpraw i wystawić nasza młodzież gorsi nie nie będą a gwarantuje że będą chcieli biegać i grysc trawę za Legię !!

odpowiedz
bep - 12.12.2021 / 22:28, *.161.150

Odwołać wakacje w Dupaju i dać panienkom wycisk w Szczyrku. Przegonić po górach w śniegu do pół łydki codziennie po 15 kilometrów. Może coś do nich dotrze.

odpowiedz
Ryj - 13.12.2021 / 00:32, *.com.pl

@bep: a skąd wiesz, że oni Dupaju nie mają zapisanego w kontrakcie? Czymś muszą ich zachęcać do grania w eklapie, przecież nie maratonem przez Orlą Perć.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 12.12.2021 / 22:26, *.t-mobile.pl

Ja już dawno mówiłem, że Ojrzyński mógłby zostać trenerem Legii. Konkretny facet, wziąłby za mordy całe to towarzystwo to może coś jeszcze udałoby się zrobić.

odpowiedz
Anonanonimowany - 12.12.2021 / 22:25, *.orange.pl

I tak pomoże w utrzymaniu jak Stali Mielec.

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 22:36, *.tpnet.pl

@Anonanonimowany: Ty znasz całą sytuację w MIelcu, czy pieprzysz, aby pieprzyć?

odpowiedz
Żeg(L)arz - 12.12.2021 / 22:22, *.chello.pl


Potwierdzam Hiszpan , za pysk i na glebę.I niech któryś tylko pisknie , że ciężko .
Powodzenia Panie trenerze.

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 22:21, *.play-internet.pl

Charatin, Kastrat, Ikea, Mladen, Emreli , Josue , Hołownia , Miszta, Rose od jutra do rezerw a w zimę won z klubu.

odpowiedz
LG - 12.12.2021 / 22:35, *.chello.pl

@Hiszpan: a kogo wystawisz w 1. składzie mistrzu?

odpowiedz
Xyz - 13.12.2021 / 00:06, *.centertel.pl

@LG: Serwis sprzątający zagra. Gorzej nie będą grali niż te pajacyki...

odpowiedz
Cyniek - 12.12.2021 / 22:21, *.play-internet.pl

Komedia dramat horror nie chodzi o pana Ojezynskiego do którego mam szacunek poprostu. To co się wyprawia w tym klubie to już brak kontroli

odpowiedz
:o) - 12.12.2021 / 22:19, *.chello.pl

Jak dla mnie to może przyjść nawet Guardiola. Byle wypędzić Mioduskiego i Kucharskiego - to sabotażyści, nieudacznicy, oszuści.

odpowiedz
Odolany - 12.12.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

@:o): Im wcześniej się ich wypędzi, tym szybciej skończy się ten kabaret !
Legia to wielki klub, z tradycjami, wynikami oraz fantastycznymi kibicami !
Mioduski i jego psy to zwykli oszuści i złodzieje.

odpowiedz
fff - 12.12.2021 / 22:17, *.plus.pl

no tak, w poniedziałek nowy trener, wkłady zrobią 1 trening i nagle wygrają w środę z Zagłębiem - zawsze jak jest zmiana trenera i przychodzi nowy to dziwnym trafem wygrywa pierwszy mecz... przykład - nowy trener Warty(ten młody 30 paro latek co wygrał w Gliwicach) czy Zieliński na Cracovii i 1:0 z Rakowem, klasyka...

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.12.2021 / 22:14, *.inetia.pl

Ta decyzja powinna być już 1.5 miesiąc wstecz, A nie teraz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.12.2021 / 22:10, *.orange.pl

Żal mi KĄŻDEGO trenera, który trafi do Legii. Gratuluję odwagi Panie Leszku. Niestety problem, jedyny problem nie został rozwiązany, i dopóki nie zostanie, będziemy raczeni koncertami w wykonaniu szopenfeldziarza na grzebieniu, bez zębów....

odpowiedz
Darek - 12.12.2021 / 22:10, *.t-mobile.pl

Masakra...
Tylko Pan Trener Marek Papszun.

odpowiedz
p10 - 13.12.2021 / 06:58, *.orange.pl

@Darek: A po co Papszun miałby przychodzić ? Trener na lata - żart. Niech Miodulski najpierw pokaże, że trenerzy u niego mają ciągłość. W ciągu ostatnich 5-lat przewinęło się może z 8-miu trenerów. Jaka szansa, że utrzyma 5-letni kontrakt. Moim zdaniem zerowa.

odpowiedz
Tommy - 12.12.2021 / 22:09, *.toneticgroup.pl

nie wazne ktore miejsce zajmie Legia, abys Trenerze ich zaje...l tak ze beda mysleli tylko o zmianie profesji

odpowiedz
S(L)G - 12.12.2021 / 22:07, *.t-mobile.pl

A czemu nie po Michniewiczu? Potrzeba było tracic czas na eksperymenty z trenerem rezerw? Przecież to jawny sabotaż prezesa i brak jakiejkolwiek koncepcji! A prezio wciąż nie widzi błędów w swoim działaniu, jakby był w innym świecie.

odpowiedz
Veso - 12.12.2021 / 22:06, *.chello.pl

Czyli to było ukartowane. Wychodzi na to że obecny trener tak czy inaczej miał się podać do dymisji (bo tak mu kazano zrobić wątpię że to jego osobista decyzja) skoro Pan Ojrzyński oglądał mecz w obecności Tomczyka.

odpowiedz
Lolek - 12.12.2021 / 22:53, *.telkab.pl

@Veso: 100%racji...bo jak by to było jakby Miodek zwolnił tymczasowego trenera...a tak się dogadali że niby sam zrezygnuje no to zatrudnimy następnego...

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2021 / 21:57, *.telnaptelecom.pl

Panie Leszku krótko dziewczyny złapać za pysk. I katować aż do skutku.

odpowiedz
Kanion - 12.12.2021 / 21:54, *.play-internet.pl

Po co pisać o trenerze, negatywne komentarze, skoro facet przychodzi ratować ten wspaniały Klub bo jest z nim związany, nie tak jak ten szrot ściągnięty, nie rozumiejąc po polski i mający wszystko w du..e, W nich jest wina a nie w trenerach (w Loczku i jego ekipie gó..a jest jeszcze większą wina)!

odpowiedz
tomiacab - 12.12.2021 / 21:53, *.centertel.pl

trener z jajami. niech tylko mu się pudel nie wpier...la to zrobi porządek z leserami

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 12.12.2021 / 21:52, *.com.pl

Super informacja ,jest to typowy trener-strażak dla którego ważny jest przede wszystkim mental i u niego nie można się opier...lać albo człapać po boisku i machać łapami.Jak na tą chwile nie ma nikogo lepszego w tym momencie a od jutra połowa grajków powinna zostać spuszczona do rezerw z emrelim na czele. Trzymam mocno kciuki .

odpowiedz
piekario13 - 12.12.2021 / 21:52, *.orange.pl

Nic dziwnego. Ojrzyński od lat przychodzi ratować kluby zagrożone spadkiem...

odpowiedz
Darek - 12.12.2021 / 21:52, *.chello.pl

Teraz potrzeba kogoś kto to ogarnie. Kogoś kto jest w klubie długo i wie gdzie zostały popełnione błędy.Wybór może być tylko jeden.Mioduski na trenera.

odpowiedz
lol - 12.12.2021 / 23:01, *.as13285.net

@Darek : miazga

odpowiedz
miłek - 12.12.2021 / 21:51, *.goldstowers.com

Zatrudnienie Leszka Ojrzyńskiego to był by mądre i rozsądne posunięcie. Przynajmniej była by szansa na grę w pucharach i utrzymanie w lidze. Bardzo by mnie to ucieszyło. Wreszcie ktoś by wziął tych ludzi na krótką smycz.

odpowiedz
Real deal - 12.12.2021 / 21:51, *.virginm.net

Trzeba mu kibicowac,tyle ze chlop zobaczy ekipe kopaczy:),to zrozumie w jakiej dupie sie znalazl.Trener juz jest,teraz nowy prezes,dyrektor,no i 15 nowych pilkarzy:) .W sumie to I wlasciciel moglby byc tez nowy:)

odpowiedz
(L) - 12.12.2021 / 21:49, *.plus.pl

Mioduski out

Mioduski won

Mioduski wypierralaj stąd!!!!

odpowiedz
Afro - 13.12.2021 / 13:42, *.ncs2012.pl

@(L): Dobre!

odpowiedz
Karolkk2 - 12.12.2021 / 21:48, *.centertel.pl

Ostani na którego bym postawił Bieganie z różańcem przy lini to nie jest metoda żeby tych kopaczy obudzić Pozer ale u obcokrajowcow raczej nie wzbudzi szacunku Tu potrzeba kogoś z nazwiskiem i warsztatem tylko skąd kasę na prawdziwego trenera

odpowiedz
Sen o - 12.12.2021 / 21:43, *.play-internet.pl

Co z tego jak dostaje rozbitą bandę grajków, sporo kontuzji. 3 punkty z zagłębiem możliwe, ale czy z Radomiakem nie wiem. Nie wiem jak można tak rozwalić drużynę to co dzisiaj grają w defensywie i w ataku to koszmar. Stado baranów beż ambicji bez pomysłu. I jeszcze zarząd oddający 8 meczów walkowerem niby dając szanse Golebiowskiemu

odpowiedz
Barczi - 13.12.2021 / 06:43, *.chello.pl

@Sen o: może Bracia się podstawią :-p
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

odpowiedz
Pora na prezent świąteczny dla naszych gwiazd - 12.12.2021 / 21:40, *.plus.pl

LEGIA PIERWSZA W TABELI, ALE CHYBA NIE NA TYM MIEJSCU OCZEKIWALIŚMY JEJ PO PIERWSZEJ RUNDZIE . NA MECZU Z RADOMIAKIEM CHYBA WSZYSCY OCZEKUJĄ NA ZABRANIE GŁOSU PRZEZ KIBICÓW NA ŁAZIENKOWSKIEJ.

odpowiedz
ROSOMAK - 12.12.2021 / 21:45, *.chello.pl

@Pora na prezent świąteczny dla naszych gwiazd : CHYBA WŁASNIE WYRAZILI SWOJE ZDANIE

odpowiedz
Marcin - 12.12.2021 / 21:39, *.t-mobile.pl

Oby to się potwierdziło.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 12.12.2021 / 21:38, *.btcentralplus.com

Dlaczego nie wczesniej ?? Mioduski, wyp......z Legii !!!!!!

odpowiedz
Cegiełka - 12.12.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

z mentalnością tych piłkarzyków leserów Ojrzyński szybko wyleci. będzie tak samo jak z Gołębiewskim bo wszystkie drużyny cofają się i czekają na przechwyty a drużyny Ojrzyńskiego nigdy nie umiały grać ataku pozycyjnego. ten facet na ławce trenerskiej to chory pomysł

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.12.2021 / 22:10, *.inetia.pl

@Cegiełka: kiedy Legia umiała grać w ataku pozycjmym?popatrz co oni robią, tu trzeba taktykę zmienić, chcą grać nowoczesny futbol ale to nie bayern, że powoli sobie rozgrywają, z przodu potrzeba ogień na tloki A kogo my tam mamy,

odpowiedz
Cegiełka - 12.12.2021 / 22:52, *.t-mobile.pl

@K(L)AKIER: no ale wszystkie drużyny (pomijając Lecha i Raków) że cofają się i zmuszają nas do ataku pozycyjnego. my jesteśmy zmuszeni do ataku pozycyjnego i dlatego Ojrzyński to fatalny pomysł bo drużyny prowadzone przez niego nigdy nie umiały grać ataku pozycyjnego

odpowiedz
Bartosz83 - 12.12.2021 / 23:39, *.lukman.pl

@Cegiełka: Legia w obecnej sytuacji powinna się cofnąć i grać na remis , licząc , że coś wpadnie , szczególnie wyjazdy. Gołębiewski popełnił ten błąd , że chciał dominować a drużynę buduje się od gry obronnej. Z Zagłębiem rzeczywiście trzeba będzie dominować, bo oni walczą o utrzymanie i dla nich nawet remis dobry. Natomiast Radomiak przyjedzie w roli faworyta i trzeba na nich przerzucić presje a Legia powinna się cofnąć.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.12.2021 / 10:09, *.centertel.pl

@Cegiełka: w każdym meczu Legia miała akcje w których przechodziła z obrony do ataku - porownaj jak to robiła do tej pory Legia, a jak np. wczoraj wisla plock - chodzi mi.o tempo i o jakiś pomysł jak to zrobić- kontra Legii (lub szybki atak) - podanie do mistrza predkosci Josue (ktory nawet cos tam biegl)- i to podanie trafia go w piętę.... jakby ktos biegl za nim to moze i to nawet dobrze by wygladalo - ale nie biegl...

odpowiedz
Ewelina - 12.12.2021 / 21:36, *.vectranet.pl

Bardzo dobry pomysł. Trzymam kciuki.

odpowiedz
lol - 12.12.2021 / 21:36, *..

natepny as

odpowiedz
Xyz - 12.12.2021 / 21:36, *.orange.pl

Powodzenia! Nareszcie jakieś światełko w tunelu.

odpowiedz
Pawciiu - 12.12.2021 / 21:35, *.net.pl

Sprawdzi sie jezeli nie bedxie sterowany przez Kucharskiego

odpowiedz
Ja - 12.12.2021 / 21:35, *.plus.pl

Dawaj i POWODZENIA

odpowiedz
Jak - 12.12.2021 / 21:34, *.t-mobile.pl

Jak dla mnie ok. Tylko trener niech ma absolutna władze żeby wyje...c grajka. Szybko

odpowiedz
stop segregacji! - 12.12.2021 / 21:32, *.orange.pl

Jak wytrzyma pracę z dwoma korposzczurami (Mioduski, Kucharski) to niech przybywa!

odpowiedz
1234Tom - 12.12.2021 / 21:31, *.plus.pl

Promyk nadzeji, powodzenia

odpowiedz
Strogow - 12.12.2021 / 21:31, *.chello.pl

Zawsze kibicowałem panu Ojrzyńskiemu jeżeli to prawda jestem spokojny o utrzymanie i puchary jedyna szansa co prawda w pucharze Polski ale lepsze to niż nic !!!

odpowiedz
Leszek_von_Fester - 12.12.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

Ojrzyński to moim zdaniem jedyna rozsądna opcja, która pozwala wierzyć, że w przyszłym sezonie będziemy grali w Ekstraklasie, i może coś ugramy w PP.

odpowiedz
Ania - 12.12.2021 / 21:30, *.as9105.com

Jeśli to prawda to będę mu kibicował z całego serca !

odpowiedz
Leszek_von_Fester - 12.12.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

Ojrzyński to moim zdaniem jedyna rozsądna opcja, która pozwala wierzyć, że w przyszłym sezonie będziemy grali w Ekstraklasie, i może coś ugramy w PP.

odpowiedz
Rafix - 12.12.2021 / 21:34, *.chello.pl

@Leszek_von_Fester: Jeżeli trener bierze drużynę wiedząc że po sezonie odejdzie boi nie jest faworytem właściciela to trochę mało się szanuje.

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.12.2021 / 21:45, *.vectranet.pl

@Rafix: on po prostu jest kibicem Legii i w najtrudniejszym od dekad momencie chce jej pomóc... Gdybym miał licencję też bym tak zrobił...

odpowiedz
R. - 12.12.2021 / 22:42, *.chello.pl

@Rafix: Ojrzyńskiego rozliczą za pół roku. W przypadku powodzenia może też być ciekawą opcją: następcą swojego następcy ;-)

odpowiedz
Rafix - 13.12.2021 / 11:38, *.chello.pl

@R.: Jak za pół roku. Mioduski jak chce Papszuna to musi wszystko dograć w przerwie zimowej. Jeżeli się z nim dogada, będzie po słowie to nawet komplet zwycięstw Ojrzyńskiego (co jest nie realne) nie zostawi go na posadzie.
Dlatego uważam to za błąd ze strony trenera.

odpowiedz
oLaf - 12.12.2021 / 21:29, *.vectranet.pl

i oby tak było, ten piłkarzyków postawi do pionu!!!

odpowiedz
Radek - 12.12.2021 / 21:25, *.btcentralplus.com

90 % kopaczy do wymiany

odpowiedz
Lupus - 12.12.2021 / 21:24, *.centertel.pl

Może coś z tego wyjdzie
Oby!!!!

odpowiedz