REKLAMA

22.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii dzisiaj w Wieluniu rozegrają spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski z miejscowym II-ligowym WKS-em. Początek meczu, który odbędzie się z udziałem publiczności (bilety po 10 zł), o 19:30 i będzie to ostatnie spotkanie naszej drużyny w tym roku. Tymczasem koszykarska Legia pojedzie do Zielonej Góry na mecz z Zastalem - to spotkanie rozpocznie się również o 18:00 i będzie transmitowane w Polsacie Sport. Zwycięzca spotkania zapewni sobie udział w turnieju finałowym Pucharu Polski (w lutym w Lublinie).

Rozkład jazdy:
22.12 g. 18:00 Zastal Zielona Góra - Legia Warszawa [kosz, Polsat Sport]
22.12 g. 19:30 WKS Wieluń - Legia Warszawa [siatka]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.