fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Zagłębie?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Zagłębie Lubin najlepiej oglądać z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3! Biletów nie zabraknie, więc niezmiennie zapraszamy do wspierania drużyny w tym trudnym momencie. Poza tym będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz Canal+ Sport, a w internecie spotkanie dostępne będzie na sport.tvp.pl i canalplus.com.

Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - ZAGŁĘBIE
FORTUNA: 1 1.82 X 3.90 2 4.25

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Adamowicz ale nie Paweł - 15.12.2021 / 18:20, *.jmdi.pl

Najlepiej nie oglądać

odpowiedz
Dossa Jr - 15.12.2021 / 15:58, *.chello.pl

Jestem... pełen optymizmu. Spodziewam sie, ze AV wystawi dzis nie tych, ktorzy maja mega potencjal, ale tych, ktorzy przez 95min beda gryźli trawę. Nie spodziewam sie ladnej gry - ladnej gry nie widze w (L) od lat. Jednak wierzę w punkt lub nawet trzy. Bede dzis ogladal. Po marazmie zwiazanym z ŁG (ktorego mi szkoda, nie jestem na faceta zly) siadam do ogladania... ze szczerą wiarą w AV i decyzje, ktore podejmie

odpowiedz
Zagłębie Sosnowiec - 15.12.2021 / 11:33, *.centertel.pl

Bóg honor i ojczyzna , Bóg patrzy z niedowierzaniem dlaczego azer gra w Legi Warszawa.

odpowiedz
dino - 15.12.2021 / 12:40, *.vtelecom.pl

@Zagłębie Sosnowiec:
Boga wojny światowe nie ruszały to myślisz że rusza go jakiś skórokop w trzecioligowym europejskim Klubie chyba coś ci się pomyliło Bracie

odpowiedz
Alan - 15.12.2021 / 09:02, *.t-mobile.pl

I znowu te zle tvp.....I znowu cala Polska zobaczy..

odpowiedz
Beck - 15.12.2021 / 10:03, *.t-mobile.pl

@Alan:to nie oglądaj.

odpowiedz
aa - 15.12.2021 / 12:13, *.tvp.pl

@Beck: przeciez to byl sarkazm...

odpowiedz
(L) - 15.12.2021 / 12:25, *.pruszkow.pl

@aa: Najpierw trzeba wiedzieć co to jest sarkazm :)

odpowiedz
Arek - 15.12.2021 / 14:43, *.tpnet.pl

@(L): hehehe.

odpowiedz