Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: To było potrzebne nam jak tlen

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Wiemy, w jakiej sytuacji jest drużyna. Wypadało ten mecz wygrać, cieszyło by nawet zwycięstwo minimalne - może nie tak wysokie, ale sam fakt wygrania meczu. Mieliśmy trochę szczęścia w niektórych momentach, choć w poprzednich meczach tak dużo drużyna go nie miała - musiała w końcu na to szczęście zasłużyć.

- Przed meczem z Zagłębiem w zasadzie miałem czas tylko na rozmowę. Mieliśmy jeden wspólny trening, bo zespół był po poprzednim meczu. Rozmawiałem z piłkarzami tak, jak uważałem, że powinno rozmawiać się z ludźmi dorosłymi w tym momencie. Nie będę tego przytaczał. Mam swój sposób rozmowy z zespołem i próbuję to robić jak najbardziej otwarcie i szczerze. Bardzo się cieszę, że drużyna zareagowała bardzo dobrze i zrobiła tyle, ile mogła w tym momencie. Nie jest łatwo dziś być wśród 11 zawodników i wyjść na stadion. To tak łatwo się mówi i wyśmiewa, że pielęgniarki maja trudniej. Każdy sportowiec - w tym piłkarze Legii - musi mieć w sobie trochę więcej charakteru, by podołać temu wszystkiemu co jest dookoła. Dziękuję im za to. Można więcej wymagać od drużyny niż to, co pokazała w tym meczu, ale gratulacje za dziś.

- O nieobecnych zawodnikach nie chciałbym rozmawiać, bo nie miałem czasu się nad nimi zastanawiać. Musimy patrzeć, kogo możemy wykorzystać na boisku. Co do Rafaela Lopesa, to byłem w klubie, kiedy tego zawodnika sprowadzano i nie powiem, że byłem jego największym zwolennikiem, ale ceniłem tego piłkarza i wdziałem go w tym klubie. Dziś byłem pod wrażeniem jego gry - nie chodzi tylko o zdobyte bramki, ale serce i energię, które włożył w grę. Jeden z przykładów, jak powinien zachować się piłkarz w tej sytuacji, którą mamy.

- Jestem zadowolony ze zwycięstwa i trzech punktów. To było potrzebne nam jak tlen. Jestem bardzo stonowany, bo jestem świadomy, że jesteśmy na niskim procencie swoich możliwości. Popełniamy dużo błędów, a następny mecz może być dużo trudniejszy, bo Radomiak jest w lepszej dyspozycji. Taki przekaz będzie do drużyny - nie ma z czego się cieszyć.

- Nie będę ukrywał, że cieszę się z tego zwycięstwa. Wiedziałem, w co się pakuję i wiedziałem, że to nie jest takie proste. Nie robiłem sobie takich nadziei, że dziś z solidną drużyną będzie nam dane wygrać tak wysoko. Jest uczucie radości, ale stonowanej - granica jest cienka. Potrzeba dużo więcej, by być zadowolonym..

- W szatni wyglądało na pewno inaczej niż kiedy wygrywa się mecze seryjnie i jest się w drodze po mistrzostwo. Żadnej wielkiej radości nie było. Każdy zdaje sobie sprawę, że my jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i nie mamy miejsca na to, żeby się zbytnio cieszyć. W tej sytuacji zdecydowanie jest lepiej wygrać niż przegrać czy zremisować.

- Wszyscy zawodnicy, którzy byli w klubie, byli bezpośrednio przeze mnie zapytani, czy są w stanie grać w tej sytuacji, czy nie czują strachu i presji - nikt nawet o tym nie pomyślał, więc można było wśród tego grona ludzi wybierać. Wybierając skład, opierałem się na znajomości zawodników z mojej poprzedniej pracy. Liczyłem i miałem nadzieję, że oni pozytywnie zareagują na moją obecność, na takich zawodników postawiłem. Oglądając większość meczów w ostatnim czasie, pomyślałem o takim a nie innym ustawieniu. W dużej mierze decydowało tu oczekiwane zestawienie naszego przeciwnika.

- Zawsze wychodzę z założenia, że jako trener jestem, by wyciągnąć od zawodników to co jest najlepsze. Nikogo nie skreślam z góry. Czasami tylko różne bzdury wychodzą, że ktoś jest przeze mnie niszczony. Każdy kto chce pracować, nie będzie skreślany, bo ktoś z góry czy z boku uważa, że on się nie nadaje. Nie zawsze będą grali ci, o których wszyscy myślą, że są super, a ja uważam, że nie są. Tak podchodzę do trenowania.

- Taka atmosfera to najtrudniejsze chwile dla piłkarza. To najtrudniejsze w klubach, które mają wielu kibiców. To droga, by swoją drużynę i klub wrzucić w dół, tak działać autodestrukcyjnie - nigdy tego nie przyjmę do wiadomości. Całe życie jestem kibicem i Partizan też w swojej historii potrafił grać finał lub ocierać się o spadek. Dla mnie istotą kibicowania jest wsparcie. Nie rozumiem i nie mam innego podejścia. Niezadowolenie jest bardzo na miejscu i na czasie, ale teraz jest przed nami wybór, czy chcemy ciągnąć Legię w dół, czy do góry - na 19. miejsce nie spadniemy, ale możemy znaleźć się tam, gdzie nikt nie chce. Ja bym proponował myśleć w tym kierunku.

- Drużyna przegrywająca mecz za meczem nie czuje się pewnie. Liczyłem na to, że nie popełnimy większych błędów. Przy 1-0 Artur bardzo pomógł drużynie, broniąc świetną sytuację - na to też trzeba liczyć. Drużyna musi zyskać na pewności siebie i musi ją przywrócić. To mogą zrobić tylko zwycięstwa i to jest najlepsza recepta. Minimum, jakie można było wydobyć, oni wydobyli i chwała im za to. Na tym stadionie widziałem różne sytuacje. Dziś można było polec i kolejny mecz przegrać.

- Wiem, że po obozie ten zespół będzie wyglądał zupełnie inaczej. Teraz w szatni mówiłem o Radomiaku, ale nie będę cytował, choć jest późna godzina. Przed meczem z Radomiakiem będziemy mogli zrobić 2 treningi - wiadomo, że to za mało, ale powinniśmy wykorzystać to zwycięstwo, żeby odrobinę więcej pewności mieć w następnym meczu. Żeby wykorzystać fajny sygnał, że nie jest to stracony rok. W Legii jest 15 zawodników, którzy z różnych powodów nie są do mojej dyspozycji. Nie chcę o nich mówić, chcę skupić się na tych, których mam dostępnych.

SONDAJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Pawełek - 17.12.2021 / 09:56, *.netfala.pl

Prowadź wodzu do mistrzostwa!

odpowiedz
BRL - 16.12.2021 / 23:19, *.chello.pl

Ludzie, opanujcie podnietę...

Przyszedł na trenera tymczasowego typ , aktualnym kontraktem, który już potrafił lepiej, lub gorzej Legię a trudnych chwilach poprowadzić, ale jednak nie zapominajmy, że ma bardzo nikłe doświadczenie ogółem rzecz biorąc.

Na trenera tymczasowego jest to najlepszy możliwy wybór, ale w międzyczasie trzeba badać rynek i ściągnąć kogoś kompetentnego.

odpowiedz
Legionista - 17.12.2021 / 09:06, *.play-internet.pl

@BRL:
Nie wiem czy wiesz ale decyzja została podjęta, M. Papszun

odpowiedz
aaa - 16.12.2021 / 21:51, *.media.pl

A ja nie mogę zrozumieć dlaczego, mając na podorędziu takich ludzi jak swego czasu Magiera czy nawet Vuko pudel chce zatrudnić jakiegoś Papszuna. Przecież ten Papszun to co najwyżej poziom Probierza czy innego Michniewicza. Ot, zwykły trenerek na rok i to jak mu się uda złapać chemię z szatnią co wątpliwe bo ponoć niezły z niego autokrata. U naszych gwiazdeczek taki niemile widziany.

odpowiedz
Zduneq - 17.12.2021 / 13:32, *.play-internet.pl

@aaa:
Może dlatego, że wyprowadził Raków z 3 ligi i jako beniaminek zajął 10 lokatę, w drugim sezonie zajął 2 miejsce i był bardzo bardzo blisko awansu do LKE(przegrał rewanż z Geenk) na wyjeździe po drodze wyrzucając Rubin Kazań mając w składzie m.in. Gutkovskisa czy Araka

odpowiedz
R1958 - 16.12.2021 / 18:12, *.t-mobile.pl

Stanisław Czerczesow mawiał że piłka nożna polega na bieganiu, Vuko chyba tym naszym ulubieńców o tym przypomniał

odpowiedz
Adam - 16.12.2021 / 16:44, *.t-mobile.pl

Dla mnie Aco to jest prawdziwy Legionista i możemy tu tworzyć historie o Papszunie itp itd, ale Papszun miał 5 lat w Rakowie na poukładanie klocków, Aco dostał rok…
Proponuje Panu jaśnie Panu Dariuszowi dać Aco tył czasu co miał Papszun i wtedy zobaczymy.
Na moje oko Nasz nowy stary trener, okrzepł jako trener i ma to coś co widziałem kiedyś w Drago Okuce. Ten człowiek ma serce i przede wszystkim jaja do tego żeby wziąć gwiazdy za jaja. Co do warsztatu trenerskiego wydaje się że Pan Aleksander odrabia lekcje rok po roku.
Wszystkiego najlepszego Aco życzę długiej pracy w Legii.
Pozdrawiam
Kibic pamiętający Cię jeszcze z czasów jak do nas przychodziłes

odpowiedz
Michał - 16.12.2021 / 19:30, *.com.pl

@Adam : wiesz Adaś jeżeli chodzi o Drago to ja nie widziałem tego błysku na boisku - faktem jest że zdobył Majstra ale w stylu 1 : 0 , 0:1 - Wisła wtedy wymiatała jak my w tym dziesięcioleciu

odpowiedz
Rob - 16.12.2021 / 23:12, *.play-internet.pl

@Michał: Michaś majster to na budowie w Warszawie gramy o mistrza

odpowiedz
fanŁ3 - 16.12.2021 / 16:32, *.exatel.pl

dobrze oby tak dalej

odpowiedz
Kibic 1958 - 16.12.2021 / 14:07, *.116.4

Kibicuję Legii czynnie odkąd brat zabrał mnie na mecz Legia - ST Etienne 12.11. 1969. To były wspaniałe czasy, mecz z Fejenordem półfiał LM, później ze szczytów spadliśmy w szarość i na mistrzostwo czekałem 24 lata. Ostanie lata to nagroda i spełnienie marzeń. W życiu czasami trzeba się nauczyć pokory. Ale zawsze trzeba walczyć i o taką walczącą Legię mi chodzi. Vuko musi wybrać tych co będą za Legię walczyć i cierpieć. To jedyna droga, mecze wygrywa się w głowie. Śmiejący się Emreli po obijaniu słupków w Gliwicach załamał mnie totalnie. Więc wolę walczących młodych niż takie "gwiazdki" . Droga wolna, z niewolnika nie ma pracownika. Powodzenia VUKO buduj z charakternych, odstaw w niebyt pseudo piłkarzy i najemników. A nam bracia cierpliwości i wiary.

odpowiedz
K(L)AKIER - 16.12.2021 / 13:16, *.inetia.pl

ale było widac, podczas meczu,że nawet do pressingu jakoś agresywniej ruszali,więcej zrywów .

odpowiedz
Legionista - 16.12.2021 / 12:41, *.lodz.pl

Trzeba być skończonym debilem, żeby po jednym meczu zadawać pytanie o ocenę pracy Vukovicia na stanowisku trenera. Chyba że chodzi o "całokształt", o pierwsze podejście.

odpowiedz
95matix - 16.12.2021 / 12:03, *.orange.pl

Legia musi w końcu wejść na zwycieską droge tylle, że najbliższy mecz z Radomiakiem, który jest w dobrej formie: https://statscore.live/teams/radomiak-radom

odpowiedz
Maciej Władysław - 16.12.2021 / 11:40, *.chello.pl

VUKO KING Jak by ktoś się zastanawiał co zrobiło taką różnicę w grze i wyniku z perspektywy boiska wystarczy zerknąć na statystykę przebiegniętych kilometrów i porównać z ostatnimi meczami :)

odpowiedz
Marce(L) - 16.12.2021 / 12:17, *.lsas.aero

@Maciej Władysław:
Proponuję troszkę hamować emocje to dopiero jeden mecz i to naprawdę z drużyną (chociaż lepiej by pasowało grupą ludzi) która ostatnio dołuję 8 meczy 6 porażek w tym z Arką 1 remis i 1 zwycięstwo ze skisłą ...
Co napiszesz jak nie daj Bóg przegramy wyraźnie w niedzielę z Radomiakiem ???

odpowiedz
antek - 16.12.2021 / 11:13, *..

amnezia to choroba kibicow

odpowiedz
Miszta Powiśle - 16.12.2021 / 12:16, *.chello.pl

@antek: Jaką amnezje ma Pan na myśli? Może sytuację w której drużynę Vuko rozbiła polityka transferowa klubu? Nie za wszystko są odpowiedzialni trenerzy..

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 16.12.2021 / 12:25, *.71.221

@antek: Pelna zgoda. Teraz pelne gacie z podniety i pianie z zachwytu a za 2 miesiace bedzie "pinokio *u*u wy****alaj". Tak jak to bylo rok temu. "Skumowani choragiewkowi" znafcy...

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@Krzeszczu 2.0: kto będzie, to będzie.

odpowiedz
gleg - 16.12.2021 / 10:31, *.tpnet.pl

Kibic ukochanej drużyny zawsze wspierają ją w dniach chwały lub upadku.
A my kibice Legii co zrobiliśmy w dniu wczorajszym, nic.
W dalszym ciągu dołujemy piłkarzy a w jaki sposób oni ma się odbudować ?
Przyszedł Vuko i powinien być doping dla niego i dla piłkarzy.

odpowiedz
Zięciu - 16.12.2021 / 11:24, *.autocom.pl

@gleg: Tak, na fotkach trochę dziwnie i smutnie wygląda flaga "Żyleta jest zawsze z Wami"...

odpowiedz
Puste słowa - 16.12.2021 / 13:09, *.orange.pl

@Zięciu: Podobnie jak slogan "Cała Legia zawsze razem"

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 16.12.2021 / 13:31, *.centertel.pl

@gleg: Dokładnie, od meczu z Radomiakiem doping na full - pełne wsparcie dla VUKO i drużyny. I transparent proponuje :
VUKO - TRENER NA LATA !!!!!!!!!
Zaden Papszun nam nie jest LEGII potrzebny - z całym szacunkiem dla P. Papszuna . Znowu zmiana trenera - Panie Mioduski opamietaj się człowieku !!!!!

odpowiedz
Konrad1916 - 16.12.2021 / 09:43, *.plus.pl

To nie kibice ciągną ten klub na dno tylko zarząd i kopacze

odpowiedz
quad74 - 16.12.2021 / 09:29, *.chello.pl

Wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Byle tylko Pudel ze swoimi akolitami pozwolił mu w spokoju popracować najbliższe pół roku.

odpowiedz
Urs 72 - 16.12.2021 / 09:14, *.chello.pl

Brawo Vuko ,oczyść szatnie z brodów i podziałów i do Roboty , Trzymaj dyscyplinę ,pozdro

odpowiedz
kalosz - 16.12.2021 / 18:06, *.mm.pl

@Urs 72: juz ostatnio czyscil...ze niby beda grac tylko ci co zap*****ją, i co? 3 najciezej "pracujących" zawodników sprzedali przed"pucharami"...wiecej polityki niz "czystego" sportu...juz stal mielec udowniła ,ze na boisku pieniądzenie graja...jedynie mogą byc pomocne...

odpowiedz
Urs 72 - 16.12.2021 / 21:08, *.chello.pl

@kalosz: Masz rację że kasa jest dla Miodka i przydupasow ważniejsza niż Legia klub ,to Vuco jako trener ma czyścić szatnie z brudów

odpowiedz
bep - 16.12.2021 / 08:53, *.230.191

Vuko, odwołaj panienkom ten Dupaj i bierz ich do Szczyrku, niech po górach pobiegają, a nie będą jaja wygrzewać.

odpowiedz
Juri - 16.12.2021 / 08:08, *.centertel.pl

Vuko dziękujemy ????

odpowiedz
Przemo - 16.12.2021 / 07:41, *.201.80

Mioduski kompromitacjo won

odpowiedz
e(L)o - 16.12.2021 / 07:15, *.vectranet.pl

Akcja LIŚĆ pomogła, a teraz wszyscy będą gadać, że to dzięki vuko.
Żaden vuko tutaj nie pomógł tylko kibice po meczu w Płocku tchnęli w grajków zaangażowanie.

odpowiedz
Zielo - 16.12.2021 / 07:54, *.orange.pl

@e(L)o: K...a, ale Ty głupi jesteś

odpowiedz
Tommy - 16.12.2021 / 08:08, *.toneticgroup.pl

@e(L)o: u ciebie w robocie też pomagają takie akcje?

odpowiedz
kLoss - 16.12.2021 / 08:09, *.185.203

@e(L)o: - akcja "Liść" pomogła? Komu? Aleś wymyślił. Pakuj lepiej mandżur i za3,14erdalaj do szkoły bo na półrocze stary też taką akcję ci zorganizuje. Pomogła...dzban.

odpowiedz
Alex Bielany - 16.12.2021 / 09:25, *.aster.pl

@e(L)o: oczywiście, bimbali sobie i foch, rozmowy ostrzegawacze tez zlekceważyli, w końcu kibice jak dobry ojciec klapsa wymierzyli - i panienki otrzewzwialy momentalnie.
Emrelego i Luqinhanasa teraz Vucko tez do pionu postawi

odpowiedz
michur - 16.12.2021 / 10:04, *.plus.pl

@Zielo: ty jestes glupi, on ma racje czesc spier...doli czesc zostanie , a placki to pokora

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

@Tommy: on nie ma roboty. Matka mu kieszonkowe podrzuca.

odpowiedz
Stefan1916 - 16.12.2021 / 15:41, *.chello.pl

@Arek: nieee… po prostu Vuko to znakomity trener i w dwa dni nauczył ich na nowo grać w piłkę. Ty tez jakbyś dostał klapsa to byś takich głupot nie wypisywał…

odpowiedz
widzę ciemność - 16.12.2021 / 17:52, *.net.pl

@e(L)o: zgadzam się w 100 procentach , w dodatku przestali ustawiać u buka..

odpowiedz
Mączyński - 16.12.2021 / 07:15, *.plus.pl

Brawo Vuko. Ale Zagłębie to cieniasy, drużyna w kryzysie, więc to był truchcik. A teraz przyjdzie prawdziwy bieg z Radomiakiem, który przyjedzie na Łazienkowską wygrać. Vuko działaj!

odpowiedz
znajca - 16.12.2021 / 06:57, *.com.pl

Pytanie retoryczne i nie mam na myśli wczorajszej skuteczności: czy Legia zagrała jakoś lepiej niż np. w Płocku, albo ze Spartakiem, albo tydzień czy też dwa temu?

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 16.12.2021 / 08:28, *.lukman.pl

@znajca: choć retoryczne to jednak odpowiem.
No własnie moim zdaniem nie zagrała inaczej. Ale jednak wygrała.
Ja nie zrozumiem nigdy tego sezonu.

odpowiedz
Zięciu - 16.12.2021 / 11:30, *.autocom.pl

@Pa(B)(L)o: Bo tu może chodzi tylko o fart? W ostatnich (wielu) meczach szczęście nas opuściło. Przecież te wcześniejsze wygrane, nawet w eliminacjach do LE, to prawie wszystko na farcie...
Z drugiej strony szczęściu trzeba pomagać...

odpowiedz
Edyta - 16.12.2021 / 13:34, *.tpnet.pl

@znajca: ja myślę że zagrała. Dalej oczywiście zdarzały się błędy ale jedno było inne - zaangażowanie. Wcześniej niektórym brakowało umiejętności "biegania", a jeszcze inni gdy tracili piłkę to stawali i czekali aż ktoś inny naprawi ich błąd. Teraz to wyglądało trochę lepiej.... Dlaczego?? - nie wiem , ale o nieobecnych ponoć się nie dyskutuje .....

odpowiedz
znajca - 16.12.2021 / 13:46, *.com.pl

@Zięciu:
Dotychczas Emreli regularnie obijał słupki przeciwników, a wczoraj dla odmiany zrobiło to Zagłębie. IMO, Legia zagrała nie inaczej jak robiła to w ostatnim czasie. Z jedyną zasadniczą różnicą: tym razem fart (czytaj: skuteczność) był po naszej stronie, a fantastyczna główka Lopesa na 2:0 praktycznie zamknęła mecz.
A teraz drugie pytanie retoryczne: w którym z przegranych meczów, oprócz tych z Radomiakiem i Pogonią, gra Legii była słabsza od przeciwnika? I znowu, nie mówię o wyniku końcowym.

odpowiedz
Wolfik - 16.12.2021 / 14:04, *.mm.pl

@znajca: Przykładowo: od Lechii i Płocka.

odpowiedz
Xyz - 16.12.2021 / 05:36, *.play-internet.pl

Taaa, porozmawiał i od razu wygrali..????

odpowiedz
kuman - 16.12.2021 / 04:55, *.cyfrowypolsat.pl

teraz brawo Vuko a jak było parę miesięcy temu, PINOKIO spi..... oj kur....a znawcy

odpowiedz
Plaskacz - 16.12.2021 / 03:07, *.chello.pl

Vuko ufam tobie :)

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 16.12.2021 / 02:03, *.co.uk

Vuko nie bede sciemnial, bylem mega zadowolony gdy Cie zwolniono ale gdy dowiedzialem sie ze za Ciebie przychodzi sprzedajny czesio to to byla zalamka! Ten pajac nigdy nie powinien dostac szansy pracy w Legii, nigdy!!!!! Witaj z powrotem, moja prywatna ocena Twojej pracy w dziesiejszych realiach jest nieistotna.. po prostu zrob swoje i uratuj ten sezon na tyle na ile mozns go uratowac! Teraz wszyscy powinnismy sie skupic na wspieraniu Legii bo chyba kazdy sie przekonal jak latwo Nasz Klub mozna skierowac na mielizne. W niedziele ogrywamy Radomiaka i mamy zime na przygotowania i jazde na calego na wiosne! Chce zeby Legia tym razem pozytywnie zaskoczyla Europe i zanotowala najwiekszy come back w historii! :o) Nasza liga jest beznadziejna wiec nie powinnismy sie niczego bac, jazda z kur....!!!!!

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 01:01, *.tpnet.pl

Vuko jest z nami, Vuko jedziemy z kur...

Co Wy z tymi sondami? Dopiero 1 mecz zagrali pod jego wodzą, a tu już mam to oceniać. Jak dla mnie zajebiście. No przynajmniej jeśli chodzi o wynik. Bo prawda też jest taka, że trochę farta mieliśmy np. jak nam słupki z Borucem pomogły.

odpowiedz
VUKO , TO OWOCE KUCHARSKIEGO! - 16.12.2021 / 00:54, *.20.4

W Legii jest 15 zawodników, którzy z różnych powodów nie są do mojej dyspozycji. Nie chcę o nich mówić, chcę skupić się na tych, których mam dostępnych.

odpowiedz
Atmosferić - 16.12.2021 / 00:53, *.orange.pl

Cieszę się że gruby wieprz został przegnany (od początku byłem przeciwny jego obecności w Legii), do pana Gołębiewskiego nic nie miałem ale to nie ta półka dla niego, nigdy nie powinien był być wrzucony na to stanowisko, no ale durny prezes to go wrzucił.

Nie będę też zgrywał wielkiego fana Vuko jako trenera, bo nigdy nim nie byłem - ale wiem że z Vuko nie spadniemy. Z michniewiczem czy gołębiewskim spadek był całkiem możliwy.

Teraz Radomiak klepnąć 5-0 i wracamy do walki o podium.

odpowiedz
KAROLKK2 - 16.12.2021 / 09:58, *.centertel.pl

@Atmosferić: Podium?? coś z matematyką w szkole nie bardzo idzie? Chyba że pobijecie jescze mocniej zawodników innych drużyn żeby nie mogli grać.

odpowiedz
olew - 16.12.2021 / 00:45, *.vectranet.pl

Spodobał mi się dziś na konferencji Vuko. To jest nasz kibol, pięknie powiedział żylecie. Może mu się uda za drugim razem, bo pierwszy był kiepski. Brawo Legia !

odpowiedz
Jaś - 16.12.2021 / 00:25, *.chello.pl

To prawda, iż błędem było zwolnienie Vuko. Proszę przeciwników Vuko, aby Go nie obrażali! Bardzo cieszę się z Jego powrotu. Gratuluję!

odpowiedz
Ben - 16.12.2021 / 00:05, *.inetia.pl

Brawo Vuko, może jest szansa na wyjście z tego bagna.

odpowiedz
Żyleta - 15.12.2021 / 23:55, *.stansat.pl

Błędem było zwolnienie Vuko a zatrudnienie chórzysty !!!!

odpowiedz
zaba285 - 15.12.2021 / 23:52, *.grupaping.pl

to kiedy powrót Kulenovica?

odpowiedz
O właśnie - 16.12.2021 / 00:35, *.chello.pl

@zaba285:

Dokładnie, kiedy niezależny trener legionista wystawi kolejnego kulfonowicza?

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 01:02, *.tpnet.pl

@zaba285: jutro. A w niedzielę w podstawie wychodzi. Cieszysz się?

odpowiedz
olew - 15.12.2021 / 23:46, *.vectranet.pl

Brawo Legia !

odpowiedz
Pierwszy - 15.12.2021 / 23:42, *.75.50

Vuko jak królicza łapka? Przyniósł trochę farta. Do tej pory lepsze sytuacje nie dawały bramek. Dziś błysnęło światełko w tunelu. Oby nie pociąg.

odpowiedz
L - 15.12.2021 / 23:42, *.t-mobile.pl

Jak widzę Vuko to odrazu człowiek taki spokojniejszy jest że będzie dobrze, nawet jak jest źle.

odpowiedz
Pusia - 15.12.2021 / 23:34, *.vectranet.pl

Vuko King !!!!

odpowiedz