Rafael Lopes po strzeleniu gola - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 4-0 Zagłębie

Miła odmiana

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia wreszcie zwycięska. Na własnym stadionie drużyna prowadzona przez Aleksandara Vukovicia pokonała Zagłębie Lubin aż 4-0. Dwa gole strzelił Rafel Lopes, a po jednym trafieniu dołożyli Tomas Pekhart i Mateusz Hołownia.

W pierwszych minutach przyjezdni rzucili się do odważnych ataków, jednak obrona Legii nie dawała się zaskoczyć. Brakowało mimo wszystko groźnych akcji i co za tym idzie utrzymywał się wynik bezbramkowy. W 21. minucie pierwszy celny strzał na bramkę rywala oddał Bartosz Slisz. Pomocnik chciał uderzeniem z dystansu pokonać Dominika Hładuna, ale ten był dobrze ustawiony. Chwilę potem ten sam zawodnik znalazł się w polu karnym i w ostatnim momencie został zablokowany przez rywali. Legioniści prezentowali się do tej pory lepiej od swoich przeciwników, chociaż o żadnej dominacji nie mogło być mowy. W 26. minucie przewaga "Wojskowych" została udokumentowana strzelonym golem. Z głębi pola dobrze piłkę zagrał aktywny tego dnia Slisz, który wypatrzył Rafaela Lopesa, a ten ekwilibrystycznym strzałem zmusił Hładuna do kapitulacji.

Zagłębie zagroziło dopiero dwa kwadranse po pierwszym gwizdku sędziego. Wówczas podanie w szesnastce otrzymał Kacper Chodyna i na całe szczęście w dobrym miejscu i czasie znalazł się Yuri Ribeiro. W 32. minucie swój kunszt na linii musiał już pokazać Artur Boruc. Kapitan mistrzów Polski do boku odbił uderzenie Patryka Szysza, które jak pokazały powtórki zmierzało jednak w sam środek bramki. Pięć minut potem indywidualną akcję zaprezentował Mattias Johansson. Szwed zbiegł z futbolówką z prawej strony boiska, oddał celny strzał lewą nogą, z którym poradził sobie bramkarz Zagłębia. Niebawem gospodarze podwyższyli rezultat na 2-0. Celne dośrodkowanie z lewego skrzydła Ribeiro do Lopesa, który głową pokonał Dominika Hładuna. Portugalczyk wreszcie zdołał przełamać się w ligowym spotkaniu. W dodatku był to jego pierwszy dublet od czasu przyjścia na Łazienkowską. Do końca pierwszej połowy rezultat nie zmienił się i legioniści zeszli do szatni przy dwubramkowym prowadzeniu. Ostatni raz dwie bramki przed przerwą legioniści zdobyli 19 września przeciwko Górnikowi Łęczna, natomiast ostatni raz dwoma gola prowadzili z rywalem po pierwszych 45 minutach... 4 kwietnia.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Druga połowa znakomicie zaczęła się dla Legii. Josue dokładnie zacentrował piłkę z prawej strony, a niepilnowany Tomas Pekhart z bliska wpakował piłkę do siatki. W tym momencie z gospodarze mogli odetchnąć z ulgą i zacząć grać na większym spokoju. W 54. minucie kolejny gol dla "Wojskowych. Ponownie asystę na swoje konto mógł zanotował Josue, który dokładnie dośrodkował z rzutu wolnego do Mateusza Hołowni, a ten "szczupakiem" umieścił futbolówkę pod poprzeczką. Gra Legii została odmieniona jak za pomocą czarodziejskiej różdżki, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że rywale prezentowali się wyjątkowo słabo. Po godzinie gry Zagłębie było o krok od swojego pierwszego gola. W jednej akcji trzykrotnie trafiło jednak w słupek. Chwilę wcześniej po raz kolejny świetnie zachował się jednak Boruc, który wygrał pojedynek z jednym z rywali.

Z biegiem czasu trener Aleksandar Vuković dokonał kilku roszad w składzie. Na murawie pojawił się m.in. Jurgen Celhaka, który od dłuższego czasu nie zagrał w Ekstraklasie. Legia kontrolowała w pełni to, co działo się na murawie. Dopiero w 83. minucie swoją szansę wypracował Ernest Muci. Albańczyk popędził lewą stroną, złamał akcję do środka, skąd oddał mocny strzał, z którym poradził sobie jednak Hładun.

Ekstraklasa
3. kolejka
#LEGZAG
7754
Warszawa
15.12.2021
20:30
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
4-0
Zagłębie Lubin
26' Rafael Lopes
39' Rafael Lopes
49' Pekhart
53' Hołownia
(2-0)
1 Artur Boruc
17 Maik Nawrocki
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia
6 Mattias Johansson 57'
99 Bartosz Slisz
27 Josue 71'
92 Bartłomiej Ciepiela 52'
5 Yuri Ribeiro
21 Rafael Lopes 58'
9 Tomas Pekhart 71'
59 Kacper Tobiasz
7 Lirim Kastrati 57'
8 Andre Martins 52'
14 Ihor Charatin
16 Jurgen Celhaka 71'
20 Ernest Muci 71'
22 Kacper Skibicki
28 Szymon Włodarczyk 58'
61 Tomasz Nawotka
Dominik Hładun 30
67' Kacper Chodyna 26
Kamil Kruk 74
67' Lorenco Simić 5
Aleksandar Pantić 2
Patryk Szysz 17
81' Jakub Żubrowski 14
33' Łukasz Poręba 8
67' Łukasz Łakomy 99
Sasa Zivec 7
Adam Ratajczyk 16
Szymon Weirauch 22
67' Jakub Wójcicki 23
67' Kacper Lepczyński 24
Bartłomiej Kłudka 27
81' Ilja Żygulow 20
33' Daniel Dudziński 19
Erik Daniel 9
67' Karol Podliński 13
Tomas Zajíc 11
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Dariusz Żuraw
Asystent trenera: Paweł Karmelita
Kierownik drużyny: Karol Sitarski
Lekarz: Stanisław Michalski
Masażyści: Dariusz Puchalski
Sędziowie
Główny: Łukasz Kuźma
Asystent: Adam Kupsik
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Karol Arys
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (179)

+dodaj komentarz
ja - 19.12.2021 / 19:19, *.orange.pl

Pana w lokach to trza wypiedzielic....bo Legia to MY ..a dziady niech latają ....wyjść ze stadionu....wstyd to mało

odpowiedz
tekken (L) - 17.12.2021 / 11:11, *.230.80

Zaangażowanie, walka, charakter my tylko tym możemy podbijać Europe.

odpowiedz
A ja Tesknie za drużyna z lat ….. - 17.12.2021 / 09:22, *.t-mobile.pl

Wyedy sie grało dla barw Deyna , Cmikiewicz, Topolski, Mowlik, Gadocha ,Ferrari, Januszek Baran, Adamczyk Krzysiu Marek Kusto, to byli piłkarze i drużyna a nie zbieranina za darmo przyniesiona do gniazda i takie sa efekty

Mioduski poddaj sie jak najszybciej chłopie , bo teraz juz wszyscy beda Ci srali do gara…….

odpowiedz
Mahallo - 17.12.2021 / 07:07, *.net.pl

Redakcjo czemu nie ma relacji z trybun??

odpowiedz
Je(L)onki - 17.12.2021 / 00:36, *.orange.pl

Mam taką refleksję.....kur*a mać....uderzmy się może w pierś ....bo my jako kibole ,fantycy ledwo co nazbierało się pół Żylety....w dwu milionowej aglomeracji z mnóstwem fc w pl............a potem zaśpiewamy komuś -przyszliście chamy bo..........A my na kogo przychodzimy ????? Na Napoli ,na Leicester,na Lecha ? .......jak tęsknię za stara żyletą i za tamtym klimatem.......

odpowiedz
xd - 17.12.2021 / 00:35, *.atman.pl

jeden mecz wygrany i juz widzicie sie na podium. Troche lodu by sie przydalo

odpowiedz
Klemens z Grójca - 16.12.2021 / 21:04, *.centertel.pl

Prawda jest taka ze taki sezon dobrze nam zrobi. Nie ma szans żebyśmy spadli a z Vuko celuje w miejsce 4-6. I PP tez. Poza tym ludzie jeden sezon w pupę a ile MP zdobyła Legia w XX wieku? A ile od lat 2013 do dzis? Nie jesteśmy Realem czy ManCity. Cieszmy się piłka nożna i już. Sprawy na które nie mamy wpływu jak np. zarządzanie, decyzyjność w klubie odpuśćcie bo szkoda nerwów. Legie to Nasz klub.

Ale mimo wszystko Kucharski dobrze powiedział na onecie ze dziwi się prezesowi ze nie jest twarzą klubu z prezesem co ogarnia zarządzanie klubem ale prezesem co chce mieć wszystko pod sobą a żądło tu bywa.

Ave Legia.

Z Vuko PP i miejsce 4-6. Stawiam milion. Podbijasz?

odpowiedz
matus007 - 16.12.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

@Klemens z Grójca: w tej lidze wszystko możliwe nie takie rzeczy się widziało może i być podium jak dobrze pójdzie historia zna takie przypadki

odpowiedz
matus007 - 16.12.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

Lopes ma jaja trzeba przyznać. Nie obsrał zbroi taka prawda

odpowiedz
skrzat - 17.12.2021 / 08:37, *.centertel.pl

@matus007: popieram.naprawde wporzadku się zachował.nie obraża się tylko chce na boisku pokazać że jest coś wart.Nadal jestem zły za luqiniasa.powinni go przeprosić...

odpowiedz
Olomanolo - 16.12.2021 / 18:39, *.207.247

2 mln.za panienkę Emrelego dają Węgrzy niech idzie płakać nie będę --- przynajmniej ja

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.12.2021 / 21:15, *.play-internet.pl

@Olomanolo : No,to już go sprzedajemy.A-podaj jeszcze kilka nazwisk,po których płakał nie będziesz,to i ich się sprzeda.Czuwaj druhu.

odpowiedz
Olomanolo - 17.12.2021 / 07:19, *.207.247

@FOREVER LEGIA : jeszcze ze 2- 3 nazwiska by się znalazły to jest pewne - tylko dziwi mnie sam fakt że doszło do małego zamieszania a tu nagle pojawia się oferta i on jest gotowy odejść

odpowiedz
bronek49 - 16.12.2021 / 18:36, *.chello.pl

można być zadowolonym wynik bardzo dobry co do gry to widać że Legia gra bardzo nerwowo i w pierwszej połowie popełniała dużo błędów tacąc piłkie przez niecelne podania i z tego wychodziły niebezpieczne kontry muszą nad tym solidnie popracować

odpowiedz
Czarek - 16.12.2021 / 18:32, *.plus.pl

Najważniejsze że wczoraj zdobyliśmy 3 punkty.ale grę musimy poprawić

odpowiedz
kibic07 - 16.12.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

do (L) go --> https://www.sport.pl/pilka/7,65043,27919589,najbogatszy-pilkarz-swiata-zostal-bez-klubu-kontrakt-rozwiazany.html#do_w=107&do_v=314&do_st=RS&do_sid=677&do_a=677&s=SMT_Img_9

odpowiedz
Bolo - 16.12.2021 / 16:59, *.orange.pl

Papszun się czaił jak panna na wydaniu czy przyjść zimą i co i vuko już nie odda nikomu trenerki w Legii na długo ;) ac3 banie rocznie zostają u Miodka w kieszeni ......

odpowiedz
Bolo - 16.12.2021 / 16:55, *.orange.pl

Miodek załatwił Raków pisząc o Papszunie ;) teraz kolej na trenerów Lecha pogoni i Lechii niech też im zaproppnuje 3banie rocznie i mamy ich z głowy ;) brawo Miodek:)

odpowiedz
Gocław - 16.12.2021 / 19:18, *.net.pl

@Bolo: jak ty baldzo lubiś tego plezesiunia ojoj

odpowiedz
Emreli to juz historia - 16.12.2021 / 16:40, *.t-mobile.pl

Piłkarz po 3 słupkach śmiał sie jakby
specjalnie nie chciał strzelać

Ten człowiek nigdy juz nie powinien założyć koszulki Legii

Malo tego z jego mentalnością nie powinien zakładać koszulki żadnego klubu

Tak to jest jak sie nie szanuje miejsca pracy

odpowiedz
Rafix - 16.12.2021 / 15:53, *.chello.pl

a ten najszybszy w Europie to chyba powinien się wziąć za samo bieganie, bo jak dostaje piłkę to tragedia. Ile on miał wczoraj strat? a ile dobrych zagrań?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.12.2021 / 15:53, *.play-internet.pl

Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku,że reakcja kibiców na "olewanie swoich obowiązków przez piłkarzy" była odpowiednia.Dlatego tak uważam,gdyż taka metamorfoza,jaką zobaczyłem w meczu z Zagłębiem,w porównaniu z poprzednimi meczami,(oczywiście bez żadnego tam hurraoptymizmu),oznacza,że tym frajerom się poprostu nie chciało biegać.Ewidentnie mieli nas w dupie.Nie jest wszak możliwością,żeby nowy trener w ciągu 24 h wydobył z nich takie pokłady energii.Ciekawe tylko,na jak długo starczy chęci,do zapierdzielania-oby tylko nie do momentu,aż im opuchlizna zejdzie.Bo trzeba by im zaaplikować "dawkę przypominającą".Zdrówka.

odpowiedz
Pawlo - 16.12.2021 / 13:37, *.mm.pl

O której dzisiaj trening Legii ? Będzie panienka Emreli ?

odpowiedz
Ymen - 16.12.2021 / 17:27, *..

@Pawlo: nie, dziś będzie ganiał kozę

odpowiedz
Olomanolo - 16.12.2021 / 19:27, *.207.247

@Pawlo: Emrelego chcą Węgrzy za 2 mln. Więc niech idzie

odpowiedz
Pawlo - 16.12.2021 / 21:12, *.mm.pl

@Ymen : Mistrz ????

odpowiedz
Ripper - 16.12.2021 / 13:25, *.chello.pl

Lubin to jeszcze większe dziadostwo jak Legia

odpowiedz
Zbigniew - 16.12.2021 / 16:40, *.play-internet.pl

@Ripper: to po co interesujesz się dziadostwem ?

odpowiedz
Ripper - 16.12.2021 / 18:14, *.chello.pl

@Zbigniew:
Zbynek nie wcinaj się między wódkę a zakąskę; jak nie wiesz o co chodzi; człowieku z nowoczesnej epoki

odpowiedz
Przemo - 16.12.2021 / 13:21, *.201.80

MIODUSKI NIE SZANUJESZ LUDZI. SAM UDOWADNIASZ , ŻE NIE ZNASZ SIĘ NA PIŁCE. MIOTASZ SIĘ JAK DZIECKO. STWORZYŁEŚ Z NASZEJ LEGII KORPORACJĘ W NAJGORSZYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA. JESTEŚ NIEPOWAŻNYM CZŁOWIEKIEM , A TAKICH NASZA LEGIA NIE POTRZEBUJE. MY NIE ZAPOMNIMY TEGO CYRKU, KTÓRY STWORZYŁEŚ. ZABIERAJ TYCH CYMBAŁÓW ZE SOBĄ I WYPAD. LEPIEJ TERAZ NIŻ PÓŹNIEJ GDY DOBIERZEMY SIĘ WAM DO DUPY.

odpowiedz
Curragh - 16.12.2021 / 13:43, *.plus.pl

@Przemo: jaka tam korporacja. To przypomina dzialanosc jakiegos urzędu

odpowiedz
PRECZ!Z!KUCHARSKIM!RADZIEM! - 16.12.2021 / 19:56, *.20.78

@Przemo: PRZEMO TO TY!? ROBISZ DALEJ ZA BAREM W LONDKU!Z TEGO CO PAMIĘTAM W -P- PRACOWAŁEŚ

odpowiedz
lol - 16.12.2021 / 12:21, *..

pravdzivy test bedzie z Radomiakiem

odpowiedz
Dedi - 16.12.2021 / 15:59, *.plus.pl

@lol: Radomiak mi imponuje, ja ich lubię i życzę im jak najlepiej. Mają fajnych piłkarzy którzy nadawali by się do nas. Maurides czy Leandro, Nascimento to duża technika.
Angielski też super. Będzie z nimi trudny mecz i rzeczywiście to bardziej nam pokaże czy zaczynamy wychodzić z kryzysu.

odpowiedz
Reader - 16.12.2021 / 18:17, *.chello.pl

@lol:
zależy jak ustawione jest

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.12.2021 / 12:20, *.centertel.pl

Oklep powinien stać się nową świecką tradycją ;-)
Może zamiast treningów taki system motywacyjny wprowadzić? ;-)
A po meczu:
-kto przebiegł najmniej kilometrów - z liścia
- najmniej sprintów - z liścia
W przyszłym roku LM. Nie ma ch...

odpowiedz
Biała Siła - 16.12.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Wiesz ktoś powiedział kiedyś ,że lepiej mądrze stać niż głupio biegać ,ci nie zmienia faktu ,że trzeba mecz wybiegać

odpowiedz
Goraal - 16.12.2021 / 11:33, *.rr.com

Mioduski kudłaczu wonnn!!!

odpowiedz
leszek - 16.12.2021 / 10:45, *.t-mobile.pl

spokojnie to była 3 kolejka zobaczymy
co pokażą w 19????

odpowiedz
spasiony - 16.12.2021 / 10:41, *.10.6

Zobaczcie ile pieczeni udalo sie upiec na tym jednym meczu. Kibice beda przekonani, ze lisciowanie dziala. Pilkarze uwierza, ze nie sa najgorsza druzyna w lidze. Vuko bedzie przekonany, ze rozmowami o charakterze wygrywa sie mecze. No i oczywiscie Mioduski & Kucharski zadowoleni, bo w trudnym momencie jak zwykle podjeli najwlasciwsza najtrafniejsza i najlepsza decyzje.

Trza sie cieszyc, kiedy ostatnio bylo jakies cztery zerko...

odpowiedz
Hiszpan - 16.12.2021 / 10:23, *.play-internet.pl

Charatin nie grał. Hołownia strzelił stojąc a nie szczupakiem. Nie pijemy w trakcie pisania...

odpowiedz
AAA - 16.12.2021 / 09:20, *.chello.pl

Nareszcie dostało się Pudlowi,jeszcze powinny być "podziękowania" dla zwolennika kôz.

odpowiedz
t - 16.12.2021 / 09:19, *.edu.pl

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zagłębie jest słabe, ale i tak przeważało do straty pierwszego gola.
Jak Legia wygra kolejny mecz to już będzie światło w tunelu i podniesione morale zespołu na przerwę zimową.

odpowiedz
Biała Siła - 16.12.2021 / 09:25, *.vectranet.pl

@t: ten za slaby ten za mocny ,ten z zagranicy ,zawsze źle ,

odpowiedz
slon61 - 16.12.2021 / 09:07, *.orange.pl

Mioduski wykonczy Legię i Raków ! he he Papszun zaczyna wariować ! tak się zawsze dzieje ,jak ktos miesza !

odpowiedz
Pinek - 16.12.2021 / 09:05, *.chello.pl

Cieszy wygrana ale i tak Mioduski powinien wypier...ać

odpowiedz
lolo - 16.12.2021 / 11:31, *.Gawex.PL

@Pinek: Jak kupisz Legię to wypier...oli

odpowiedz
[L] - 16.12.2021 / 12:22, *.elartnet.pl

@lolo: Dokładnie, jak właściciel może wypier...ać? Przecież to jego klub. Poza tym w ciągu 9 lat siedem razy byliśmy mistrzami.

odpowiedz
dino - 16.12.2021 / 14:45, *.vtelecom.pl

@[L]:
I mamy 170 mln długu a na 5 lat w pucharach graliśmy raz (fartem)

odpowiedz
Urs 72 - 16.12.2021 / 08:56, *.chello.pl

Gratulacje dla Vuko za Zwycięstwo ,przetłumaczył obsrancom żeby Wygrywać trzeba strzelać , niech wyczyści szatnie z brudów i podziału na Grupy piłkarzyków ,jak chcą się dobrze sprzedać to niech się wykarza swoją grą
i niech wypieprz.......z. Legii

odpowiedz
Andziej - 16.12.2021 / 08:47, *.orange.pl

Żeby zobaczyć światełko w tunelu, musza wygrać z Radomiakiem.
Miło jest zobaczyć nareszcie okazałą wygrana i ucieczkę z ostatniego miejsca.. ale z kim oni grali ? To tylko Zagłębie Lubin które w tym sezonie jest chyba najgorsza drużyna, zaraz obok Legii.
Dlatego tak ważny będzie mecz z Radomiakiem, oni musza go wygrać.
A w zimę zwolnić kucharskiego, zatrudnić w jego miejsce kompetentnego człowieka, zatrudnić kompetentnego prezesa.
Pozbyć się kilku niepotrzebnych piłkarzy takich jak emreli, charatin, kastrati, martins i sprowadzić kogoś wartościowego.
I okres przygotowawczy w Dubaju zamienić chociażby na Turcje czy Cypr.
Na mistrzostwo i puchary przez nie ma co liczyć w tym sezonie, ale jeżeli Vuko ich ogarnie to mamy szanse na PP i zajęcie miejsca przynajmniej w pierwszej 8.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 16.12.2021 / 08:37, *.play-internet.pl

Klękajta narody!

odpowiedz
Tak - 16.12.2021 / 08:31, *.orange.pl

Oby tak dalej. Wystarczył jeden mecz, a cała dziennikarska Polska już lekko skulila ogon ze Stano na czele, który w czasie meczu siedział cicho, a później zaczął wypisywać jakieś dyrdymały o lwach i żyrafach ;)
Sezon możemy przegrać, ale zróbmy to z godnością i na pohybel tym, którzy ,,tak bardzo nas nienawidzą”, ze jak wygrywamy to nie za bardzo wiedza o czym napisać. Mam nadzieje, ze z Vuko na czele to się uda. Wkur*** mnie ta polska szkoła dziennikarstwa w przeciągu ostatnich 3 miesięcy i chociażby z tego względu trzeba na wiosen i w normalnych warunkach wkur*** ja wygrywając możliwie jak najwiecej i jak najwyżej.

odpowiedz
widzę ciemność - 16.12.2021 / 16:45, *.net.pl

@Tak: może by tak tych dziennikarzy walić z liścia?

odpowiedz
Afro - 16.12.2021 / 08:27, *.chello.pl

Jednak jak zawodnik gra na swojej nominalnej pozycji to gra lepiej. Ot niespodzianka. Vuko nie kombinował 3-5-2, każdy grał gdzie powinien i był efekt. Niedługo inni trenerzy połapią się w jego układance i nie będzie takich wyników ale na dziś ukłony i podziekowania w stronę Aco.

odpowiedz
Mączyński - 16.12.2021 / 07:33, *.plus.pl

Zagłębie okazało się zwykłą bandą cieniasów i aż dziwne że w takiej formie nie jest w tabeli obok Termaliki. Ale mniejsza z tym. Brawo Vuko za wystawienie na skrzydłach Ribeiro i Johanssona. To jedyni sensowni na ten moment umiejący robić na bokach wiatr. Dobry mecz zagrał Nawrocki, jak zwykle na poziomie też Wieteska a i przy nich Hołownia wspiął się na swoje wyżyny. Wszystkie bramki padły po wrzutkach w pole karne, cos czego brakowało Legii od miesięcy. Ciepiela moim zdaniem jeszcze nie jest gotowy na ekstraklase, ale jak pokazały poprzednie mecze, to połowa składu nie była gotowa. Josue w koncu zaliczył 2 asysty w 1 meczu i przestał tak bardzo zwalniac akcje. Ustawiony zresztą nieco niżej niż zwykle i to była dobra decyzja. Lopez i Pekhart doczekali się w końcu piłek w polu karnym, z czego padły 3 gole. Slisz, brawo za asyste i dzisiejszą pracę jaką wykonywałeś na boisku. I w końcu jesteś z asystą, czymś czego zawsze Ci brakuje. Wkurzyłem sie troche zmianami Vuko, że sciągnął z boiska Lopeza, Johanssona, Pekharta. Ale domyślam się że zamysł był taki, że nie ma co forsować kluczowych obecnie piłkarzy, bo już w weekend arcyważny mecz z Radomiakiem, o wiele trudniejszy niż z lewarami z Lubina.

PS. Dla fanów Luquinhasa co mu kwiaty do domu chcieli nosić, po tym jak dostał. Dla mnie to jest pozorant. Jedynie co ostatnio umie to przedryblować 2 gosci a na trzecim stracic piłke. W 30 meczach 0 goli, 1 asysta. I jak pokazał mecz z Zagłębiem, istnieje życie po kurduplu Luquinhasie, a także cwaniaczku islamiście (od 6 do 22,potem koran dla niego nie działa) z Baku, ktory jako pierwszy szczur chce wiać z okrętu Legii. Tylko Mahir jedna rzecz: okręt jeszcze nie zatonął, a podpadłeś już wielu ludziom na pokładzie.

odpowiedz
hubert - 16.12.2021 / 08:18, *.icpnet.pl

@Mączyński: dobry mecz zagrał Nawrocki? 3 albo 4 razy ktoś musiał go asekurować, sytuację ratował King Artur lub Zagłębie psuło akcję... Nawrocki miał bardzo niebezpieczne straty. Pokazał się przy dwóch rzutach rożnych i może się kiedyś wstrzeli.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.12.2021 / 08:22, *.aster.pl

@Mączyński: Trafny komentarz. Emreli jest praktycznie poza Legią, ale Luquiemu, ten mecz powinien dać dużo do myślenia. Nie jest dobry jak myślał i wygląda na to, że szkodzi drużynie, jak Ljuboja w ostatnim okresie gry w Legii. Jak nie wyciągnie wniosków, to niech się zwija razem z małżonką.

odpowiedz
WachteL - 16.12.2021 / 08:46, *.chello.pl

@Mączyński: Oceniasz Luquinhasa na podstawie ostatnich meczy, kiedy cała ekipa zawodziła. Wszyscy, których wymieniłeś z nazwiska grali w tym meczu jakże ,,inną" piłkę a jeszcze parę dni temu potykali się o własne nogi. Zapominasz chyba jak ten ,,kurdupel" jak go nazywasz robił robotę w poprzednim sezonie i jak wiele, podkreślam wiele mu zawdzięczamy

odpowiedz
Mączyński - 16.12.2021 / 09:43, *.plus.pl

@WachteL: Ale w tym sezonie nie robi już roboty, jest nieefektywny, próbuje czarować techniką a nic z tego nie wynika. Nie umie prosto mocno kopnąć na bramkę rywala a jest przecież ofensywnym pomocnikiem. I zadaj sobie pytanie: czy Luquinhas gra w tym sezonie za ćwierć stawki, że to go upoważnia do odwalania chały? Czy wciąż bierze tyle samo co miesiąc jak wówczas gdy pchał Legię do przodu razem z innymi i brylował w zespole?

odpowiedz
Mączyński - 16.12.2021 / 09:59, *.plus.pl

@hubert: Nawrocki to nie jest obrońca idealny, jest na etapie budowania dobrej formy. Fakt, że czasem traci piłkę, ale który obrońca w jakim klubie ekstraklasy w ogóle jej nie traci? W Nawrockim podoba mi się to że bardzo dobrze przechodzi z obrony do ataku, umiejętnie wprowadza piłkę do linii pomocy. Weź takiego Martinsa.... Pomocnik który "umiejętnie" wprowadza piłkę w swoją linię obrony. Nawrocki jest wartością dodaną Legii, a bez Martinsa Legia sobie poradzi, nawet nikt nie zauważy że go nie ma.

A co do Artur King Plus Size, to poczekaj do meczu aż "przetestują" go lepsi napastnicy. Wtedy wyjdzie jego prawdziwa wartość. Gol ze Spartakiem go obciąża, bo po co bezsensownie wychodził z bramki? Strzał nie był jakiś wielce nie do obrony, tym bardziej że był spoza 16-tki,a na linii strzału stał jeszcze bodaj Wieteska. Jedynie co mi sie w Borucu podoba i tego mu nikt nie zabierze po ponad 20 latach doswiadczenia, że umiejętnie potrafi ustawiać obronę i nią kierować, a to też jest ważne w skutecznej grze defensywnej.

odpowiedz
axlrose - 16.12.2021 / 11:20, *.tpnet.pl

@Mączyński: Wariant z cofniętym Josue sprawdził się z cieniutkim Lubinem, ale mam uzasadnione obawy, że przy lepszych przeciwnikach ogrywany częściej Portugalczyk wyleciałby z boiska...

odpowiedz
WachteL - 16.12.2021 / 12:37, *.chello.pl

@Mączyński: Ja się z tobą zgadzam, że grają za furę kasy i nic ich nie usprawiedliwia za marazm. Chodzi mi o to, że ja ale i znaczna część kibiców Naszego Klubu dostrzega to że Luki był i wierzę że będzie podporą drużyny. Problem dotyczy całej ekipy. Jeszcze w ostatnich meczach Lopes, Pekhart no i Josue zachowywali się na boisku jak dziewczynki bez skakanki.

odpowiedz
Tomek - 16.12.2021 / 07:27, *.113.189

Emreli z Luqhuiniasem możecie rozwiązać kontrakty. Niepotrzebni jesteście. Droga wolna i zabierzcie ze sobą Mioduskiego z Kucharskim

odpowiedz
Olomanolo - 16.12.2021 / 07:26, *.207.247

Nie wiem czy mi się tylko wydaje czy wam też że Andre był najsłabszy na boisku ?

odpowiedz
Jerry - 16.12.2021 / 07:51, *.centertel.pl

@Olomanolo : Też miałem takie pierwsze wrażenie ale on jednak po wejściu na boisko miał inne zadania niż Ciepiela na początku meczu. Martins miał uspokoić grę przy wyniku 4:0. Tak też robił. Przetrzymywał piłkę i grał do tyłu. Dlatego mogło wyglądać że dizluje.

odpowiedz
Michał Anioł - 16.12.2021 / 08:10, *.jmdi.pl

@Olomanolo : Obserwuje Andre od kilku meczów i jak patrzę na jego grę to mnie krew zalewa, ktoś taki nigdy nie powinien grać w Legii. Przede wszystkim jest mega wolny, dużo gry na alibi, większość piłek grana do tyłu, bierność w obronie, brak powrotu po stratach i machanie łapami.

odpowiedz
Wolfik - 16.12.2021 / 08:33, *.mm.pl

@Michał Anioł: Do tego przewraca się przy małych podmuchach wiatru. Albo bez niego.

odpowiedz
KaroL - 16.12.2021 / 08:38, *.chello.pl

@Michał Anioł: on już wie że jest za burtą to postanowił ze się nie będzie przemęczał.

odpowiedz
Tomek - 16.12.2021 / 08:40, *.113.189

@Jerry: Problem polega na tym, że on wiecznie gra do tyłu. Jest bardzo słabym zawodnikiem i nie chodzi mi tylko o obecny sezon.

odpowiedz
jarekk - 16.12.2021 / 09:01, *.metrointernet.pl

@Olomanolo : On jest po prostu za wolny, zwalnia akcje. Byla taka sytuacja za zakrecil gosciem w srodku pola i zamiast natychmiast podac do legionisty 5 metrow obok i by poszla grozna kontra to zaczal sobie ustawiac pilke, spoznil sie pol sekundy i przeciwnik zablokowal podanie. Poza tym bez sily w nogach, ciagle go przewracaja. Dobry na mecze oldboyow ale nie na nasza silowa lige.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.12.2021 / 12:47, *.centertel.pl

@Michał Anioł: pewnie dlatego Ciepiela wyszedł w 1 składzie wczoraj

odpowiedz
Reader - 16.12.2021 / 13:27, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe:
bo to stary chłop już jest - maksymalnie - drugi poziom portugalski dla niego

odpowiedz
Cegiełka - 16.12.2021 / 07:17, *.t-mobile.pl

ludzie czym się podniecacie? wygraną nad najsłabszym w tej cieniutkiej lidze Lubinem? przyjedzie w niedzielę Radomiak i pokaże Vuko i naszym grajkom miejsce w szeregu

odpowiedz
NaSpokojnie - 16.12.2021 / 08:31, *.t-mobile.pl

@Cegiełka:
W końcu wygraliśmy w lidze, nie ma znaczenia jak i z kim ale w końcu wygraliśmy...to najważniejsze, ...

odpowiedz
Dani O(L)mo - 16.12.2021 / 10:46, *.inetia.pl

@Cegiełka: z mielcem przegraliśmy ,z płockiem przegraliśmy ,w Zabrzu plecy, to chyba jak wygrwli to cieszy trochę .

odpowiedz
zgred - 16.12.2021 / 11:08, *.orange.pl

@Cegiełka: do czego to doszło aby beniaminek był faworytem w meczu z L

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 12:59, *.tpnet.pl

@Cegiełka: po pierwsze, nikt się nie podnieca. Po drugie, racz przypomnieć, kiedy my ostatnio wygraliśmy czterema bramkami?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.12.2021 / 07:16, *.aster.pl

Do tej pory graliśmy w/g schematu: Luqi holował, aż do faulu lub wymuszonego podania, Emreli bawił się piłką, licząc że przeciwnik stanie w miejscu porażony jego techniką. Wczoraj zagraliśmy drużynowo, chłopaki zaczęli się widzieć na boisku! I zatrybiło! Tylko Legi!!!

odpowiedz
e(L)o - 16.12.2021 / 07:13, *.vectranet.pl

I vuković zbiera laury za kibiców.
Akcja liść załatwiłaś zaangażowanie,a teraz wszyscy będą gadać, że to dzieło vuko

odpowiedz
Jerry - 16.12.2021 / 07:52, *.centertel.pl

@e(L)o: Bierz pół.

odpowiedz
Franco - 16.12.2021 / 08:00, *.plus.pl

@e(L)o: a ja mysle ze to magia świąt...

odpowiedz
Super(L)asek - 16.12.2021 / 08:12, *.play-internet.pl

@Franco:miodzio :)

odpowiedz
Marcin 7 - 16.12.2021 / 06:53, *.47.255

Jedna jaskółka wiosny nie czyni...
Zobaczymy jeszcze w niedzielę. Ale oczywiście - oby teraz było tylko lepiej

odpowiedz
filand - 16.12.2021 / 06:50, *.t-mobile.pl

Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni ale pierwsze śliwki robaczywki przestrzegają przed problemami gastrycznymi.
Przed Legia jeszcze wiele złego i dobrego,ale do zakochania jeden krok...
Dziękuję Legia za 4:0 . Dziękuję za już I proszę o jeszcze...

odpowiedz
gazza - 16.12.2021 / 06:48, *.inetia.pl

Brawo My - Brawo Vuko !

odpowiedz
skrzat - 16.12.2021 / 06:39, *.centertel.pl

Jak miło dla odmiany zobaczyć taki wynik...vuko to słaby trener ale potrafi poukładać im w głowach i dobrze zmotywować.Ale weryfikacja będzie Radomiakiem...

odpowiedz
Greg - 16.12.2021 / 06:26, *.tpnet.pl

Patrząc na frekwencję i dodając liczbę mieszkańców i całej aglomeracji 5 tys to wynik chyba nawet nie na 1 ligę.....

odpowiedz
Piter - 16.12.2021 / 03:32, *.centertel.pl

Mam nadzieję, że teraz zaczniemy pościg za Lechem Poznań, bo przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.12.2021 / 07:18, *.aster.pl

@Piter : W Jeżycach piwa zabrakło? To bujaj się do berlina, tam masz wszystko.

odpowiedz
Mączyński - 16.12.2021 / 07:45, *.plus.pl

@Piter : coś chyba cienki z matematyki jestes. Mistrz bedzie miał ok 68-72 pkt, wiec jak chcesz gonic mistrzostwo? Opanuj sie. Poki co trzeba odrobic 9 pkt straty do 10 miejsca i na tym bym się skupił, a inni nie leżą tylko grają i też wygrywają.

Jeśli Legia w pozostałych 17 meczach zdobedzie 35 pkt (wariant dosc optymistyczny, na miare gry obecnej Pogoni czy Lecha), to uplasuje sie w tabeli w okolicach miejsc 6-8. Jesli marzysz o grze w Lidze Konferencji, to jedyna droga jest przez Puchar Polski.

odpowiedz
L - 16.12.2021 / 12:37, *.tpnet.pl

@Mączyński: Nie mówie, że mistrz będzie w tym roku ale tak wygrywają te kluby z czołówki, że w ostatni weekend Lech i Lechia przegrali a Pogoń zremisowała. Pędzą po mistrza z prędkością światła...

odpowiedz
Plaskacz - 16.12.2021 / 03:01, *.chello.pl

Można? Można. Miękkie faje won z Legii!!!

odpowiedz
swk - 16.12.2021 / 02:43, *.orange.pl

Tu nie trzeba dzwonic.... tu trzeba lac !!!!! :D

odpowiedz
Cing - 16.12.2021 / 02:22, *.70.231

Od czasu do czasu to i ślepej kurze ziarnko się trafi. Zobaczymy, czy dają radę ciągnąć dłuższa serię

odpowiedz
Rafał - 16.12.2021 / 01:52, *.t-mobile.pl

Siema. Wiem, że nie na temat, ale jeśli jest tu jakiś wariat kolekcjoner to mam do odsprzedanie wszystkie numery tygodnika "Piłka Nożna" z lat 2017 - 2020. Jeśli ktoś chętny to poproszę o kontakt na rafal.praga@wp.pl

odpowiedz
TAK SAMO I JESZCZE DOKŁADNIEJ I SZYBCIEJ - 16.12.2021 / 00:48, *.20.4

JAK Z RADOMIAKIEM TAK ZAGRAJĄ TO COŚ RUSZY KU NOWEJ PRZYGODZIE!

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 00:37, *.tpnet.pl

No w końcu można powiedzieć. Choć Zagłębie było marne, ale że tyle będzie się nie spodziewałem. I tylko na co Mioduski szuka kwadratowych jaj, jak trener był blisko i do tego na kontrakcie, to ja nie wiem. Vuko nas wyciągnie z tego gówna. Choć w niedzielę dużo trudniejszy przeciwnik od tego dzisiejszego.

odpowiedz
AAA - 16.12.2021 / 00:35, *.chello.pl

Mahir nie wracaj.

odpowiedz
Dedi L - 15.12.2021 / 23:50, *.plus.pl

No i jest wygrana okazała, pod wodzą Vuko rywal był jaki był ale 3 punkt to 3 punkty ! I tylko 29 komentarzy :D Jakbyśmy dziś znowu przegrali to by było 229 już, antyfani poszli spaćiu. Liczę na fajny mecz z przyjaciółmi w. Niedziele, niech sobie może strzelą ale my tak 2-1 ,3-1. Trochę pozytywów chociaż przed świętami będzie. Pozdro dla L zawsze. I z L zawsze. Dobrej nocy

odpowiedz
Belek - 15.12.2021 / 23:49, *.centertel.pl

Cały stadion śpiewa z nami, wypier...lać z prezesami...

odpowiedz
olew - 15.12.2021 / 23:43, *.vectranet.pl

Fajny wreszcie meczyk, Lubin słaby, ale ze słabszymi moczyliśmy. Brawo Legia !!!
zyleta jak zwykle tragiczna

odpowiedz
Atmosferić - 15.12.2021 / 23:41, *.orange.pl

W autokarze spadło liści, wszystkim dało to korzyści,
przyszedł vuko pełen wiary, zażegnał po opasłej świni koszmary.
wszystko działa jak cholera, z radomiakiem 5 do zera.
wszyscy zadziwieni obrotem sprawy, że odrodził się potwór z Warszawy,
idzie po skalpy i po nowe ofiary, nabrał nagle siły, energii i wiary.
wszystkie ku...y z polski w strachu, przyszedł ich vuko zakopać żywcem w piachu.

odpowiedz
Obcy - 16.12.2021 / 07:39, *.t-mobile.pl

@Atmosferić: Proponuje wydać tomik poezji. Sukces gwarantowany.

odpowiedz
Jerry - 16.12.2021 / 07:55, *.centertel.pl

@Atmosferić: Czyżbyś był z Częstochowy...?

odpowiedz
Atmosferić - 16.12.2021 / 17:22, *.orange.pl

@Jerry: z Ciechanowa.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 15.12.2021 / 23:40, *.orange.pl

Jaka odmiana? Jak zaglebie na mecz nie wyszło.

odpowiedz
Rafal - 15.12.2021 / 23:34, *.play-internet.pl

Jali wniosek? Nad nimi trzeba stac z batem jak nad niewolnikami

odpowiedz
Franco - 16.12.2021 / 08:10, *.plus.pl

@Rafal: nie! Sa szczeble motywacji... Na poczatku "nie poddawaj sie"... a na koncu jak nie pomaga to liscie... musi być drabinka...

odpowiedz
Lukas - 15.12.2021 / 23:34, *.chello.pl

Emereli nie wracaj :)

odpowiedz
kalosz - 15.12.2021 / 23:31, *.mm.pl

jak w niedziele tak samo zagrają jak dzis,uwierze ze cos sie ruszyło...i niktmi nie wmówi,ze byli zle przygotowani do sezonu..(jakos dzis potrafili zapierdzielac) a ze boruc mial kontuzje pleców(moze i miał),kare dostal za szczerosc i tyle-(podobna sytuacja byla juz poprzednio -nie tak dawno-jak jedze zawiesili) ,swoja dorgą radomiak jak bedzie miec te okazje co mialo dzis zaglebie to je "na bank" wykorzysta....typuje remis ew.wygrna Legii o ile radomiak pierwszy nie strzeli...

odpowiedz
Pawlo - 15.12.2021 / 23:25, *.mm.pl

Brawo Vuko !!! Ręcznik Miszta babolarz nawet na ławce nie siedział !!! Brawo za decyzje w końcu trener zauważył że ten cały Miszta to pomyłka kadrowa Legii !!! Brawo Boruc !!! Vuko szukaj godnego następcy Artura a będzie dobrze !!!

odpowiedz
Michał - 15.12.2021 / 23:25, *.plus.pl

Można...no ku..a można tylko trza mieć jaja tam gdzie trza i zapie....ać na pełnej k z każdym kolejnym meczem. Josue i Artur Boruc najlepsi dzisiaj. Jaaazzzzdddaaa w następnym meczu. Dawać ukochana ma LEGIO WARSZAWA!!!

odpowiedz
Kasztan - 15.12.2021 / 23:18, *.com.pl

I co?
Raptem potrafią grać?!

odpowiedz
Goral - 15.12.2021 / 23:17, *.rr.com

Emreli won placzku zabieraj ze sobą tego mioduskiego i luqenicza co się przewraca co chwile jak laleczka !!!!

odpowiedz
L - 15.12.2021 / 23:17, *.aster.pl

Niesamowite. Drugi raz po wizycie kibicow w autokarze, druzyna zaczyna grac i zapieprzac. Ale i tak niektorzy beda plakac, ze tak nie mozna. Nie mozna to walic w wuja.

odpowiedz
Ryj - 15.12.2021 / 23:10, *.47.6

Mocno Vuko!

odpowiedz
Karo(L) - 15.12.2021 / 23:09, *.orange.pl

Byli w końcu skuteczni i mieli sporo farta którego brakowało wcześniej. Dalej jednak sporo głupich strat i błędów w obronie.

odpowiedz
Atmosferić - 15.12.2021 / 23:06, *.orange.pl

Kupa mędrków się teraz wypowiada na twitterkach że to nie zasługa kibiców - kiedyś Legia dostała 3-0 w poznaniu pospadały liście i potem chyba było 6 wygranych pod rząd i na koniec dublet.

Oczywiście ku...a że kibice pomogli - czy tylko oni? nie vuko też zapewne zmotywował.

Jak mówił kiedyś Zbigniew Brzeziński - "nic tak nie koncentruje myślenia, jak to, iż wkrótce będzie się powieszonym." - coś w tym jest - może piłkarze nie myśleli że będą powieszeni ale wiedzieli że może być drugie takie spotkanie i tak miło może następnym razem nie być - czy to moralnie dobre? nie, a czy to działa? na pewno.

Nie wierze w to że kibice nie mają w tym zasługi - oczywiście że mają. Debile dziennikarze nie skumają.

odpowiedz
przega - 15.12.2021 / 23:05, *.vectranet.pl

Brawo Panowie!!!! Dziękuję za wspaniały wieczór. I niech takie szczęście jak dzisiaj towarzyszy Wam na dłużej!

odpowiedz
Kibol - 15.12.2021 / 23:02, *.play-internet.pl

Stare kibolskie metody zawsze działają, pozdro dla kumatych ;)

odpowiedz
xd - 15.12.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Nawet jak przyjdzie Papszun to zostawić Vuko na trenera mentalu. Jak sie zgodzi

odpowiedz
Pacho - 15.12.2021 / 23:02, *.chello.pl

1) brawo Vuko! Wreszcie grę Legii da się oglądać.
2) nie stać Legii na psychologa, przynajmniej darmowy liść działa

odpowiedz
jarekk - 15.12.2021 / 23:01, *.metrointernet.pl

Nie bylem fanem Lopeza i delikatnie mowiac go krytykowalem. Ale doceniam jego charakterne zachowanie. Nawet jak cos tam dostal to przyjal to na klate i powiedzial ze nie dostal. A dzis sie nie obrazil tylko bach - dwie wazne bramki. Nie to co ten cwaniak z kaukazu.

odpowiedz
Marcel - 16.12.2021 / 01:59, *.t-mobile.pl

@jarekk: Lopes a nie Lopez :)

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 16.12.2021 / 12:05, *.netfala.pl

@jarekk: tak. W takich sytuacjach pokazujesz charakter.
A lamusy pod kołderka jak Mahir, Luqi i Kaczor w 81 :-)

odpowiedz
Pawełek - 15.12.2021 / 23:01, *.vectranet.pl

Jak myślicie, mistrz jeszcze możliwy do uratowania w tym sezonie?

odpowiedz
Obserwator ligi - 16.12.2021 / 07:09, *.centertel.pl

@Pawełek : wasze wygrane są za 9 punktów czy po prostu jesteś chory na głowę?

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2021 / 23:00, *.mm.pl

Każdy zdobyty punkt jest na wagę utrzymania, zatem nalezy się cieszyć.

Z drugiej strony - jest świadomośc że cięzko będzie je zdobywać nie majac środkowych obrońców. I te ciągłe straty. Na Zagłębie Żurawia wystarczyło, na Radomiaka może nie wystarczyć.

Martins - najbardziej głupio tracacy piłki zawodnik w Legii.

odpowiedz
Ginka - 16.12.2021 / 00:48, *.chello.pl

@Wolfik: chłopie, czytam uważnie Twoje komentarze i dochodzę do wniosku, że spokojnie mógłbyś aspirować na stanowisko drugiego asystenta Vuko. Praktycznie każdy temat ogarniasz, prawdziwy kibic - skarb.
Czytajta i uczta się młodzieży od takich naj...

odpowiedz
mietowy - 15.12.2021 / 22:54, *.aster.pl

fajnie ze taki wynik zobaczymy jak to bedzie po radomiaku

odpowiedz
go(L)op - 15.12.2021 / 22:54, *.shlnet.pl

terapia wpier...l znowu działa:) psycholog "liść" pomaga:)

odpowiedz
robert60 - 15.12.2021 / 22:53, *.chello.pl

Widać ile kosztowało Legię powierzenie roli trenera p. Gołębiewskiemu. Miejmy nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie nie tylko miłą, ale i trwałą odmianą drużyny.

odpowiedz
KaroL - 15.12.2021 / 22:53, *.chello.pl

Brawo dla Boruca bardzo ważna interwencja bo jak by było po 1 to różnie mogło by się potoczyć.

odpowiedz
Legia To My. - 15.12.2021 / 22:48, *.t-mobile.pl

Nie można było tak od lipca,od początku sezonu?!!

odpowiedz
Legia - 15.12.2021 / 22:47, *.net.pl

Czyli piłkarzyki chcieli się pozbyć Michniewicza a potem Gołębiewskiego i z tego powodu zaje.... Cały sezon. Super.

odpowiedz
Miki - 15.12.2021 / 23:30, *..

@Legia: A co im szkodził Gołębiewski? Już prędzej Małecki.

A serio: calm down. Z Jagiellonią też były punkty. ZL jest totalnie beznadziejne.

odpowiedz
Dziaduszko - 15.12.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Vuko dzięki

odpowiedz
Brawo Lopez - 15.12.2021 / 22:43, *.206.44

Nic lepszego Lopez nie mógł pokazać tym bandziorom z niedzieli.

odpowiedz
Rafal - 15.12.2021 / 23:39, *.play-internet.pl

@Brawo Lopez: Chyba masz problem z logocznym mysleniem. Wlasnie pokazal ze trzeba nad mim stac z batem. Albo zasuwa albo batem przez grzbiet.

odpowiedz
stara szkoła - 16.12.2021 / 01:35, *.chello.pl

@Brawo Lopez: Właśnie dzieki "bandziorom" Lopez i reszta wkladów zaczeli biegać,wcześniaj,tzn przez większość rundy jesiennej to było truchtanie.Chwała naszym braciom,że wytłumaczyli wkładom,że po boisku się biega,a nie truchta

odpowiedz
Olo - 15.12.2021 / 22:43, *.chello.pl

Ja bym się jednak tak nie podniecał... Zagłębie było dramatycznie słabe, to był poziom okręgówki. Ale wiadomo, od czegoś trzeba zacząć. Z Radomiakiem już tak łatwo nie pójdzie.

odpowiedz
arek - 15.12.2021 / 23:04, *.chello.pl

@Olo:
ale my też dramatycznie słabi, przegraliśmy 12 meczów z kim się dało, często tracąc po 3 gole w meczu, pamiętasz?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.12.2021 / 23:37, *.play-internet.pl

@Olo: Zgadzam się... Mimo 4 bramek ... gra była słaba... ale okazało się, że Zagłebie jeszcze słabsze... Ktoś (Vuković) wreszcie kazał wrzucać piłki z bocznych sektorów...

odpowiedz
Łysy - 15.12.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

Akcja "Podaruj klapsa" znowu pomogła!

odpowiedz
GWS2016 - 15.12.2021 / 23:16, *.virtuaoperator.pl

@Łysy : ''

odpowiedz
ROSOMAK - 15.12.2021 / 23:42, *.chello.pl

@Łysy : tobie napewno

odpowiedz
Xyz - 15.12.2021 / 22:41, *.orange.pl

Nareszcie. Teraz jazda z Radomiakiem i będzie chociaz jakaś iskierka nadziei na lepsza wiosnę.
Co do tego, ze Zagłębie grało słabo - a Cracovia, Wisła (jedna i druga), Piast albo Stal grały lepiej? Nie, to my byliśmy wtedy żałośni.

odpowiedz
Konrad - 15.12.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

@Xyz:
To fakt, wszyscy w tej lidze są do ogrania, wystarczy pokazywac to co dzisiaj, czyli zapier..nie przez większość meczu za pilką, zaangażowanie w odbiór po stracie.... Nie ma co się podniecać, ale trzeba wychwycić te plusy i być dobrej mysli..

odpowiedz
Xyz - 16.12.2021 / 08:42, *.orange.pl

@Konrad: Zgadzam się. Jak się zap**** to działa dodatkowo mityczna zasada ,,szczęście sprzyja lepszy". Lopes - pierwszy gol, +/- podobna sytuacja jak w meczu z Rakowem. Tomek - gol - mniej, ale mimo wszystko trochę historia jak ze Spartakiem. Teraz pora wygrać z Radomiakiem, od którego tak naprawdę zaczął się cały dramat.

odpowiedz
Semper Fi - 15.12.2021 / 22:40, *.234.119

Taki wynik moze oznaczac przelamanie!
Brawo. Prosze o komenty jak wygladal mecz.

odpowiedz
Zibi - 15.12.2021 / 22:40, *.t-mobile.pl

Rzadko się wypowiadam na forum ale kilka razy pisałem wcześniej przywrócić na trenera Vuko lub Magierę. Druga sprawa Mioduski nie z mojej bajki ale to że Legia jest w takiej sytuacji to sprawka kilku gwiazdeczek i to nie tych co w niedzielę oberwali. Więcej pisać nie będę bo po co złodzieje którzy ciągną z naszej Legii kasę legalnie i nie mają mnie ciągać po sądach.

odpowiedz
Pacho - 15.12.2021 / 23:07, *.chello.pl

@Zibi : Vuko o tyle lepszy, że realnie może poprowadzić zespół do końca sezonu. Magiera jako psycholog, motywator nadawałby się jedynie do końca rundy. Pamiętajmy jak przygotował drużynę na rundę wiosenną po sensacji w lidze mistrzów. Gra do końca sezonu była tragiczna.

odpowiedz
Darecki - 15.12.2021 / 22:39, *.centertel.pl

Miło było wreszcie zobaczyć pewność w zagraniach a nie strach w oczach naszych piłkarzy. Vuko zrobił swoje. Ogromy plus Josue, reszta na przyzwoitym poziomie. Trzy punkty dopisane a co będzie dalej zobaczymy.

odpowiedz
kalosz - 15.12.2021 / 23:35, *.mm.pl

@Darecki: Vuko sam pewnie niejednego liscia dal:) ale jak widac im malo bo na treningu sami sie po karkach klepia i za uszy targają:)

odpowiedz
e(L)o - 15.12.2021 / 22:39, *.plus.pl

Ależ sensacja na Łazienkowskiej !!!
Szok!

odpowiedz
Szpic - 15.12.2021 / 22:39, *.chello.pl

Dzisiaj było widać walkę, to bardzo pozytywny aspekt przed Radomiakiem. Vuko chyba jednak potrafił ich zmotywować (a może co innego to sprawiło?). Kastrati to istny "jeździec bez głowy" zero celnych zagrań. Reszta zagrała nareszcie przyzwoity mecz.

odpowiedz
kalosz - 15.12.2021 / 23:37, *.mm.pl

@Szpic: nie obrazaj "najszybszego zawodnika w tej czesci europy" :) moze go vuko nauczy w pilke grac:)

odpowiedz
aaa - 15.12.2021 / 22:38, *.media.pl

Teraz najważniejsze są wyniki a nie gra. Dobrze że trafił się przeciwnik w kryzysie który też nie ma zorganizowanej obrony - mecz idealnie zweryfikował kto ma same straty, gra niebezpiecznie i do tyłu a kto umie sensownie kopnąć lub dobrze rokuje. Niestety większość piłkarzy nie nadaje się do gry o najwyższe cele w lidze. Kolejny mecz z przeciwnikiem dobrze zorganizowanym który przegrywa rzadko. Raczej nie uda się wygrać, ciekaw jestem czy obrona będzie w stanie popełnić na tyle mało błędów by obronić remis.

odpowiedz
L - 15.12.2021 / 22:38, *.tpnet.pl

No i czyja to zasługa? Vuko czy dżentelmenów z komitetu powitalnego? Bo ja już nie wiem co myśleć…

odpowiedz
Ja - 15.12.2021 / 22:38, *.play-internet.pl

Uważam że Zagłębie zostało skrzywdzone bo od początku grało lepiej i ten karny był gdyby zamienili go na bramkę to Legii tak łatwo by nie poszło. Od czego jest Var ? Sędziowie chyba bali się kibiców.

odpowiedz
Rafał(L) - 15.12.2021 / 22:56, *.orange.pl

@Ja: zmień dilera chłopie

odpowiedz
S - 15.12.2021 / 22:59, *.centertel.pl

@Ja: idź stąd farfoclu.

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 00:48, *.tpnet.pl

@Ja: odstaw to co ćpiesz. A jak już Cię puści to może byś przypomniał, czy w tym sezonie Legia miała jakiś karny. Pamiętam w Gdańsku. A poza tym?

odpowiedz
Marianek - 15.12.2021 / 22:36, *.centertel.pl

A można ku.....r....wa można.

odpowiedz
Liście !! - 15.12.2021 / 22:34, *.orange.pl

Zawsze mówiłem ze liście pomagają !!!

odpowiedz
Ocenzurowany - 15.12.2021 / 22:32, *.play-internet.pl

Trzeba ich co niedzielę nap...lać.

odpowiedz
155 - 15.12.2021 / 22:31, *.207.68

Brawo. Jest VUKO jest impreza ;)

odpowiedz
luu - 15.12.2021 / 22:30, *.t-mobile.pl

czyli jednak można ...

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 15.12.2021 / 22:30, *.grefnet.pl

Wow. Wygrana wreszcie... Ale jedna wygrana to za mało trzeba walczyć...

odpowiedz
Zielu - 15.12.2021 / 22:29, *.centertel.pl

Akcja =reakcja

odpowiedz
Cyp - 15.12.2021 / 22:29, *.centertel.pl

Dzięki Vuko!!!

odpowiedz
WO(L)A - 15.12.2021 / 22:28, *.tpnet.pl

Piłkarzyki sprzedawczyki.

odpowiedz
AdamJ - 15.12.2021 / 22:28, *.chello.pl

Jak się cieszę!!!

Jest Vuković, nie ma poznańskiej wszy 711 - i można wygrywać wysoko do zera!

U Redakcji chciałbym zamówić artykuł z symulacją wyników Legii w tym sezonie, gdyby Vuković trenował nasz klub od początku.

odpowiedz
jim - 15.12.2021 / 22:28, *.tpnet.pl

To tylko jeden malutki kroczek

odpowiedz
Januszek - 15.12.2021 / 22:27, *.chello.pl

Proponuje liscie i lokcie co dwa miesiace i bedzie jeszcze mistrzostwo

odpowiedz
Adek - 15.12.2021 / 22:47, *.t-ipconnect.de

@Januszek: dodajmy gilotyne i bedzie awans do ligi mistrzów

odpowiedz
Nemezis - 15.12.2021 / 23:10, *.play-internet.pl

@Adek: Wystarczy łamanie kołem fortuny

odpowiedz
sek - 15.12.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

Legia opuści strefę spadkową.

odpowiedz