Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hołownia: Widać było zaangażowanie

źródło: TVP Sport

- Od początku założyliśmy sobie, że musimy wyjść na boisko mocno skoncentrowani i zmobilizowani. Od początku było dziś widać zaangażowanie i to, że wyszliśmy z nastawieniem, że musimy wygrać - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin Mateusz Hołownia, który zdobył jedną z bramek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Plocczanin - 16.12.2021 / 17:11, *.mm.pl

Panie Mateuszu , proszę się ogarnąć.. wyszliśmy skoncentrowani , chcieliśmy wygrać... wyszliście przestrasxeni , jak chłopaczki. Owszem później tfoche rozkreciliscie się. Jak się prowadzi...
Dobrze , że wygraliście z jednej strony. Bo wasze miejsce w tabeli hihihi fajne było. Ale nawet komentatorzy mmm legia oddala 1 strzał, o legia.
Komentator ma być obiektywny . A co dalej? No ciekawi mnie bardzo jak będzie. No i więcej szacunku innym drużynom
Pozdrawiam .

odpowiedz
geds - 16.12.2021 / 14:44, *.centertel.pl

Pisałem to już wiele razy, także wtedy gdy zwalniano Vuko. Nigdy nie powinni zwalniać Vukovicia!!!! To jest mądry gość, wszechstronnie, nie tylko piłkarsko. Zna ten klub i mu na nim zależy. Tyle lat terminował jako drugi przy tak wieku trenerach, że przeszedł niezły uniwersytet zanim sam został pierwszym. Jest uczciwy i pracowity, szatnia zawsze była za nim całym sercem jak za mało kim. Ma oko do detali i naprawdę rozwija młodych. Czuję tę grę jak mało kto. To najczęsciej wyróżnia dobrych środkowych pokocników jeśli do tego mają madre głowy jak on. To przy nim urusł Szymański, Karbownik, Praszelik... w tym wypadku dla Ślaska. Dla mnie za jego kadencji graliśmy tak, jak nie graliśmy od czasów Pisza i spólki. Owszem mnie też wkur... z tym przecenianiem młodego Chorwata, z niewykorzystaniem Carlitosa. Każdy trener będzie miał jakieś idea które wielu się nie spodobają, albo zrobi jakies błędy. Każdy też będzie miał jakiś kryzys formy w drużynie. To normalne!!! Tylko taki kryzys jak teraz jest nienormalny. Źle grali te eliminacje do LE ale jeszcze ich nie przegrał a Mioduski już w tej swojej histerii go zwolnił, choc sam jak zwykle nie dał obiecanych 5-6 wzmocnień na czas, bo o tylu wtedy mówiono. Ja chcialbym Vukovicia na lata. Na dobre i złe. Sprawdził się jako człowiek, dobry trener i profesjonalista i wcale nie piszę tak po kątem 4:0 z Zagłębiem, tylko przez 1,5 roku. WOLĘ VUKOVICIA NIŻ PAPSZUNA.

odpowiedz
Lipa - 16.12.2021 / 12:47, *.chello.pl

Powiedział prawdę o podejściu do pracy za którą dostają nie małą kasę

odpowiedz
Morgi - 15.12.2021 / 23:51, *.play-internet.pl

Ja bym w zaangażowania nie odmawiał w tych nawet przegranych meczach, chociaż niektórzy przechodzili obok meczu, to jednak większość chciała, problem jest inny, wy po prostu nie potraficie grać w piłkę, do tego dostajecie za dużo forsy i wam się nie chce zaierniczać więcej szybciej itd...z drugiej strony gdybym dostawał jak Jędrzejczyk 150.000 miesięcznie to też bym faulował kogo popadnie i miał na wszystko wywalone, a niech Miodek płaci jak frajer, tak panowie?
To jest wasz honor!???
Weźcie się do roboty darmozjady!

odpowiedz
kalosz - 15.12.2021 / 23:20, *.mm.pl

czyli "terapia" pomogła? :) zapieprzali jakby o zycie grali...nawet lopes niebal sie "na dupie" pojechac...i codalej "mądrzy" znawcy beda gadac ze to wina przygotowania fizycznego do sezonu? ale to wszystko na tle słabego zagłebia... zobaczymy w niedziele...jajk zagrają jak zaglebiem to powiem,ze sie cos ruszyło...

odpowiedz
@Kame - 15.12.2021 / 23:09, *.t-mobile.pl

Oglądnij powtórkę skupiając się na Hołowni, trochę lepszą drużyna wykorzysta jego błędy szybciutko

odpowiedz
(L) - 15.12.2021 / 22:53, *.t-mobile.pl

Mateusz pomimo bramki to nie ten rozmiar kapelusza, puste przeloty, mijanki z piłką, podania do nikogo...zaangażowanie to jest nawet w B klasie, tutaj wymaga się umiejętności

odpowiedz
Kame - 15.12.2021 / 22:57, *.plus.pl

@(L): ty tak serio????

odpowiedz
Pierwszy - 15.12.2021 / 23:44, *.75.50

@Kame: Serio. Gorszy od niego tylko Wieteska.

odpowiedz
arek - 16.12.2021 / 14:56, *.centertel.pl

@(L):
niestety to samo trzeba napisać o Wietesce. Nawet w tym meczu strzał który wyłapał Boruc przeszedł obok Wieteski. Chłopak ma serce, ale z nim jest tak jak z Jodłowcem z którego też kiedyś nieudanie próbowano zrobić stopera. On byłby bardzo dobrą 6!!! Na stoperze, źle się ustawia, tam juz nie ma czasu na doskok, kryje za daleko, nie ma czucia krótkiego dryblingu, nie blokuje strzałów. Pozornie tylko lepiej to wygladało w LE bo tam było gęsto, stawialiśmy autobus. W lidze gdy to my mamy grać do przodu nawet leszcze strzelają nam regularnie po 3 gole!!! I jeszcze ten dogmat z 3 obrońcami i wahadłowymi. Przy słabej formie Mledena i bez Jury nie mamy wahadłowych i mamy za słabych stoperów. U nas dwójka stoperów musi grać bliżej siebie a nie szeroko, mieć przed sobą Slisza, jak dawnego Jodłę do czyszczenia i po bokach normalnych obrońców. Jakoś gdy wcześnien u Vuko gdy grali czwórką z tylu ale po bokach był Vesović i Karbownik to nikt nie narzekał ze boki obrony są za mało ofensywne i to bez wynalazków z wahadłowymi.

odpowiedz
e(L)o - 15.12.2021 / 22:50, *.plus.pl

boruc najsłabszy dzisiaj

odpowiedz
KaroL - 15.12.2021 / 22:54, *.chello.pl

@e(L)o: dobre 3 razy im dup... ratował

odpowiedz
Ben - 15.12.2021 / 23:47, *.inetia.pl

@KaroL : a Borucowi dup... ratowały słupki i Yuri

odpowiedz
(L) - 15.12.2021 / 22:45, *.plus.pl

Wow

Widać było zaangażowanie...łaska???

odpowiedz
ferds - 16.12.2021 / 15:04, *.centertel.pl

@(L):
Jak ktoś sam nie grał w piłkę to widzi tylko sytuacje pod bramkami ale nie czuje grania. Jak nie idzie to pierwsze co się włącza kibicom, to że piłkarzom się nie chce. Co za bzdura!!! Oni w każdym meczu walczyli tylko byli jak zbieranina która gra ze sobą pierwszy raz. Jeszcze ten dogmatyczny układ z trójką stoperów i wahadłowymi. Ani do tego nie mamy stoperów ani wahadłowych. Pierwsza oczywista rzecz z którą od razu zerwał Vuko.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.12.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

@ferds: Nooooo i przyszedł Vukoviči w jeden dzień zrobił z tej zbieraniny drużynę.....Następnym razem,jak będziesz oglądał mecze Legii,to zdejmij okulary VR,bo coś Ci się rzeczywistość rozjechała.Chociaż może i to Ty masz rację,że oglądasz świat w tychże VRkach.Tam i piłkarze walczą w każdym meczu,ludziom żyje się lepiej,bo zarobki rosną co miesiąc,a koszta utrzymania non stop coraz mniejsze ........

odpowiedz