Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli będzie chciał rozwiązać kontrakt?

Woytek, źródło: sportowefakty.wp.pl

Z informacji portalu sportowefakty.wp.pl wynika, że Mahir Emreli kontaktował się z prawnikami, aby dowiedzieć się jakie ma szanse na rozwiązanie kontraktu z winy klubu. To efekt niedzielnych zdarzeń, do których miało dojść w drodze powrotnej po meczu z Wisłą Płock.

Zawodnik w niedzielę udał się do szpitala na obdukcję i jak informowały media azerskie otrzymał zalecenie dwóch dni odpoczynku i raczej nie zobaczymy go w środowym meczu z Zagłębiem Lubin.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (256)

+dodaj komentarz
bronek49 - 15.12.2021 / 15:25, *.chello.pl

niech emreli nie pajacuje bo sobie jeszcze bardziej zaszkodzi u kibiców za kogo to drewno się uważa o kilku meczów jest najgorszym zawodnikiem to Legia powinna z nim rozwiązać kontrakt za lekceważenie swoich piłkarskich obowiązków

odpowiedz
Buc - 15.12.2021 / 13:49, *.centertel.pl

;)

odpowiedz
Klops - 15.12.2021 / 11:40, *.play-internet.pl

Swoją drogą, gdybym miał tak nieczyste sumienie jak kopacze, to gdyby do autokaru weszło kilku kulturystów na rozmowę wychowawczą, zabrudziłbym gatki...

odpowiedz
Olomanolo - 15.12.2021 / 09:02, *.207.247

Za liścia dwa dni w łóżku hahahahaha dobre niech wyper***a nikt nie będzie tęsknił -pamiętamy jego obijanie słupków i głupie uśmiechy

odpowiedz
(L) - 15.12.2021 / 08:50, *.151.197

Jakie rozwiązać kontrakt, jedynie co to może dostać pozwolenie na transfer.

odpowiedz
alebeka:D - 15.12.2021 / 08:49, *.60.17

a boruc nawet nie bronil kolegow w autobusie? Zarabista druzyna :D

odpowiedz
Robert Szenfeld - 15.12.2021 / 08:16, *.landirenzo.pl

A niech idzie w piz...

odpowiedz
Klops - 15.12.2021 / 08:07, *.179.130

Wg mnie do Legii powinni byc zatrudniani pilkarze ogoleni. Broda, zarost, to nic dobrego. Widać dokładnie, że nie ogoleni sprawiają wieksze problemy niż ogoleni. Proszę nie lekceważyć mojej opinii w tej sprawie!

odpowiedz
Miro - 15.12.2021 / 09:21, *..

@Klops: Piłkarz w krawacie jest mniej awanturujący się.

odpowiedz
Wilanow - 15.12.2021 / 07:40, *.t-mobile.pl

Szkoda, że tak wyszło… Zawodnik miał potencjał. Ale może teraz ktoś pomyśli i da szansę młodzieży np. Włodarczykowi

odpowiedz
Mateusz - 15.12.2021 / 06:35, *.t-mobile.pl

I Panu już podziękujemy. Najlepiej jakby Jeszce kilku rozwiązało kontrakt tym pmogl by Legii.

odpowiedz
Widzew! - 15.12.2021 / 22:29, *.2.151

@Mateusz : Ty nie masz w ogóle pojęcia ????????????z winy klubu...czyli musza mu wyplacic caly kontrakt...kumasz łosiu??? przy kilku...to kilka milionów euro????

odpowiedz
SLAMISALAMI TO MY DZIĘKUJEMY... - 14.12.2021 / 23:09, *..

baybay!and!no!good!luck!

odpowiedz
kozak - 14.12.2021 / 22:45, *.media.pl

Emreli to jedna z największych pomyłek ówczesnego sztabu. Zresztą już z twarzy widać że to taki imprezowy misiu niż walczak co lubi grać na całego. A statystyki tylko potwierdzają jego wątpliwe umiejętniści

odpowiedz
Tagi - 14.12.2021 / 21:48, *.vectranet.pl

Jak miał by jaja , wyszedł by z Lubinem i gryząc trawę , strzelił ze dwie sztuki , po czym podszedł pod Żyletę i przeprosił za wcześniejszą olewkę.

odpowiedz
Kris - 15.12.2021 / 10:53, *.play-internet.pl

@Tagi:
W pełni się zgadzam.

odpowiedz
Urs 72 - 14.12.2021 / 20:44, *.chello.pl

Dziękujemy ,niech się pakuje i wyjazd do Chin i tak chciał się ulotnić jak najszybciej z Legii , trzeba przeliczyć jego 100 nie wykorzystane na boisku i odjąć kasę z wypłaty co miesiąc . Bo za te 140tys miesięcznie to można zatrudnić gościa który będzie walczył za Legię w każdym meczu ,pozdro

odpowiedz
Greg61 - 14.12.2021 / 19:03, *.tpnet.pl

Ten gość mentalnie nigdy nie pasował do Legii. te dwa słupki w Gliwicach były dopełnieniem jego tzw zawodowstwa. Bynajmniej nie będe płakał za nim

odpowiedz
bronek49 - 14.12.2021 / 18:10, *.chello.pl

szkoda że Legia nie rozwiązała z nim kontraktu za chlanie i złe prowadzenie on myślał że kopnie dwa razy piłkie i już go ktoś kupi ,Emreli nie przykładał się do gry chodził po boisku jak spętany a udaje dobrego grajka po jego zachowaniu widać że dla niego gra w Legii nic nie znaczyła jego kontakt z prawnikiem na rozwiązanie kontraktu z Legią z winy klubu jeszcze bardziej podrażni kibiców w stosunku do niego

odpowiedz
ooon - 14.12.2021 / 17:54, *.com.pl

jak mnie kasjerka źle obsłuży w kasie to też ją pójdę pobić! nic mądrzejszego nie można w tej sytuacji zrobić!

odpowiedz
Aga - 14.12.2021 / 17:12, *.chello.pl

Niech się lepiej zapisze do klubu AA

odpowiedz
Ben - 14.12.2021 / 17:11, *.inetia.pl

Spieprzaj dziadu!

odpowiedz
Anty_loczek - 14.12.2021 / 17:08, *.plus.pl

Dostał liścia i się popłakał biedak :D Ja 2 dni nawet nie leżałem po ostrej bójce gdzie lała się krew. Co za płaczki, i nie mówię konkretnie o nim ale ogólnie o dzisiejszych sportowcach. Niech w szachy zaczną grać.

odpowiedz
Szachy to za wysoki poziom - 14.12.2021 / 21:58, *.centertel.pl

@Anty_loczek: chyba w warcaby

odpowiedz
Atm - 14.12.2021 / 22:13, *.t-mobile.pl

@Anty_loczek: jaki fighter!

odpowiedz
Ddd91 - 15.12.2021 / 06:41, *.play-internet.pl

@Anty_loczek: oho, proszę jaki gieroj, a ta bójka to z Mcgregorem czy Tysonem była?

Nie umniejszam winy żadnego z grajków ale tak jak ty nie masz łba do grania w piłkę tak Emreli nie ma łba do bicia się. Więc młotku o czym ty gadasz

odpowiedz
K(L)AKIER - 15.12.2021 / 09:41, *.inetia.pl

@Anty_loczek: kiedys jak zawodnicy grali, to mniej było tego udawania, teraz nawet podczas meczu, lekko ktoś kogoś dotknie i jak by został porażony prądem.

odpowiedz
Praga - 14.12.2021 / 15:45, *.chello.pl

Dostał liścia i się roz...ał

odpowiedz
Antek - 14.12.2021 / 15:05, *.play-internet.pl

O mój Allach mnie wysłuchał jeszcze Lopezine

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 14:51, *.chello.pl

Wina kibicow że piłkarze wolą chlać niż trenować.

odpowiedz
Alex Bielany - 14.12.2021 / 14:16, *.centertel.pl

Za darmo przyszedl, wiec mala strata, niech idzie chlac gdzie indziej

odpowiedz
K(L)AKIER - 14.12.2021 / 14:09, *.inetia.pl

Jak pracujesz w markecie, i w markecie cie pijak uderzy, to wina marketu w ktorym pracujesz ze zostałes uderzony i z jego winy mozesz sie zwolnic?

odpowiedz
pe(L)e - 14.12.2021 / 14:59, *.243.2

@K(L)AKIER: no oczywiście że tak, kodeks pracy art. 94 punkt 4. Pracodawca musi zapewnić bezpieczeństwo pracownikowi

odpowiedz
word!up - 14.12.2021 / 13:45, *.inetia.pl

J...e media nakręcają scenariusz , że to kibice są odpowiedzialni za atmosferę w klubie. Czy to kibice przegrywają wszystkie mecze ? To kibice kupili ten piłkarski szrot ? Mioduski sprdlj z Legii !!!

odpowiedz
Plaskacz - 14.12.2021 / 13:32, *.chello.pl

Facet strzelił 2 bramki w lidze na 16 spotkań. Tyle w temacie. Niech spada.

odpowiedz
jarekk - 14.12.2021 / 13:30, *.metrointernet.pl

Wyjasnienie jest proste, tego typa nigdy nie interesowalo granie w lidze. On jest stworzony do wyzszych celow a jak te wyzsze cele sie skonczyly to wykorzysta kazdy pretekst zeby odejsc.
Jak nie odejdzie to bedzie sabotowal kazdy mecz, moze nawet strzelal ale do swojej bramki. I co pudel mu zrobi? Nic bo jest za glupi zeby takie sytuacje przewidziec w kontrakcie.
Mozna go odeslac do 2-giej druzyny a tam w meczach III ligi zlamia mu kariere. Ale na to trzeba miec jaja.
Mozna miec nadzieje ze nastepni pracodawcy beda sprytniejsi i juz nie dadza sie nabrac i gosc bedzie skonczony w powaznej pilce.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 14.12.2021 / 13:24, *.71.222

Co ktorys komentaz tutaj zachwala glosno wszem i wobec ze pilkarzyki nie maja prawa rozwiazywac kontraktow bo klub nie zawinil. Albo, jak jakis inteligentny znawca prawa napisal, jesli dostaniesz w pysk w tramwaju jadac do pracy to nie jest to wina pracodawcy. Co raz ktorys wielce oswiecony powiela bezsensowne teorie.
Ja, osobiscie nie znam sie na tym akurat prawie, natomiast wiem jakie mialem klauzule zapisywane w moich kontraktach.

Natomiast najciekwsza jest ponizsza wypowiedz, ktora zacytuje: "Dosłownie każdy piłkarz Legii może obecnie rozwiązać kontrakt z winy klubu i domagać się odszkodowania. Według uchwały Polskiego Związku Piłki Nożnej zawodnik może wnioskować do Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych o rozwiązanie kontraktu z winy klubu w razie rażącego naruszenia przez klub swoich zobowiązań. Legia - tak jak każdy inny zawodowy klub - ma obowiązek wobec zapewnienia bezpieczeństwa swoim pracownikom nie tylko w trakcie meczów PKO Ekstraklasy, ale także w trakcie innych okoliczności. Takimi był powrót autokarem po meczu z Wisłą Płock."

Jest tu kilku forumowiczow ktorzy sa w tsanie myslec i rozumiec. Co do reszty, to nie wiem nawet czy dadza rade to przeczytac...

odpowiedz
floyd - 14.12.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu 2.0: No i co z tego, ze PZPN ma taki regulamin? Legia odwoła się do uefa i fifa i oni wydadzą decyzje zgodnie ze swoim prawodawstwem, tak jak było w Portugalii. Poza tym, termin „rażące naruszenie zobowiązań” wg ciebie to podróż klubowym autobusem oraz napaść w środku nocy na odludziu? Rozumiem gdyby kazali im pksem wracać i dostali by w mordę, ale bez przesady. Nie podnoś dodatkowo ciśnienia ludziom, wystarczy nam

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 13:39, *.mm.pl

@Krzeszczu 2.0: Podziwiam, że tak zwyczajnie się chce Tobie tłumaczyć rzeczy, które dla dorosłych ludzi powinny być w miarę oczywiste....

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 14.12.2021 / 14:01, *.71.221

@floyd: Na samym koncu napisalem " Co do reszty, to nie wiem nawet czy dadza rade to przeczytac..."
Ewidentnie jestes jednym z tej grupy.
To nie ja "uwazam" o podrozach klubowym autobusem.
Przytoczylem wypowiedz skribenta ktory ma wieksza na ten temat wiedzie niz ja.
Ale trudno to tobie wytlumaczyc, bo nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz...

odpowiedz
floyd - 14.12.2021 / 14:45, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu 2.0: ach, uwielbiam argument o czytaniu ze zrozumieniem, dodaj jeszcze „włącz myślenie” i „wystarczy poczytać”.
Jeden ekspert gada tak a drugi nie, zatem jaki jest sens ich cytować skoro nie było precedensu… a nie, czekaj, Portugalia…

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 14:56, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: To teraz piłkarzyki będą wszędzie z ochroną chodzić?
Na Zegrze pojadą chlać też z ochroną?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.12.2021 / 15:34, *.aster.pl

@Krzeszczu 2.0: I masz rację i nie masz racji. Spór prawny można wieść w każdej sprawie. Interpretację "rażącego zaniedbania" można rozciągnąć jak gumkę stringach. Jeśli np. Yeboah w czasie meczu usłyszy "pukanie" albo dostanie bananem, to przecież też jest "rażące zaniedbanie" klubu mogące spowodować naruszenie jego dobrostanu. I oczywiście wystąpić o rozwiązanie kontraktu z winy klubu... Przestań pieprzyć, i tak wszyscy mamy dosyć.

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 15:41, *.mm.pl

@Darek : To nie jest argument do tej kwestii. Jeśli klub miałby pewnośc, że takowe zdarzenia miały miejsce miałby prawo zareagować. Sam jestem gorącym zwolennikiem takich rozwiązań.

Ale tutaj sytuacja jest inna. Jeśli wydarzenia pod TLC miały miejsce i jesli naruszona została nietylaknośc piłkarzy to skutki dopiero poznamy. Skoro poszła wiadomośc o tym, że rzeczony Emreli rozważał z prawnikami takie kwestie to oznacza, że w Legii juz nie zagra. Sytuacja jak z Vesoviciem, chociaz powody inne. Pytanie brzmi ilu jest zawodników myślących podobnie - tutaj wkrótce sie dowiemy, może nawet już w środę.

Idźmy dalej. Może papszun rzeczywiście Papszun rozważa kwestie objęcia Legii. Jesli tak to z pewnością ma plan jakich piłkarzy chciałby ze sobą miec. Sądzisz, że te wydarzenia ułatwią mu decyzję o przeprowadzce do Warszawy? Sądzisz, nie bedzie to miało wpływu na innych piłkkarzy z którymi - być może - kontaktuje sie teraz p.Tomczyk, który chyba po to do nas przyszedł. Sądzisz, że to ułatwi mu pracę?

A czy te wydarzenia nie mają wpływu na ewentualnych chętnych by zaiwestowac w klub lub go wykupic od obecnego własciciela?

Ludze, czy musze tłumaczyć rzeczy oczywiste??? Popatrzcie czasami na pewne sprawy szerzej. Jak zaczniemy grać zawodnikami z Legii II którzy będa nadal przegrywać też wszyscy będa chcieli "rozdawać liście"? To może od razu niech grają "ultrasi"....

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 21:02, *.chello.pl

@Wolfik: Ale gdyby trenowali zamiast chlali nie było by tych lisci.Więc do kogo mają pretensje?
Gdy drużyna wygrywa kibice noszą ich na rękach.Ciężko oczekiwać tego samego w momencie gdy piłkarzyki maja w dupie klub i wolą balować zamiast trenować.

odpowiedz
sugda - 14.12.2021 / 23:26, *.207.22

@Krzeszczu 2.0:
Przestań Pan pisać bzdury i siać defetyzm. Jeśli ktoś postronny spowodowałby kolizję z autokarem, to też piłkarze mogliby rozwiązać kontrakt powołując się na ten punkt regulaminu? A może jakby jakiś przypadkowy zwolennik pis na wiosce strzelał z wiatrówki i trafił akurat w przejeżdzający autokar? Może dzieci zrzucające kamienie z kładki na pojazdy pod spodem?
Zastanów się, zanim zaczniesz pisać

odpowiedz
M@c - 14.12.2021 / 13:21, *.chello.pl

Emreli, wypi......j do rezerw.

odpowiedz
syrenka - 14.12.2021 / 13:08, *.orange.pl

Piłkarze opłacani są przez kibiców. Nie ma kibiców nie ma pieniędzy. Nie popieram bicia, ale ci, którzy chcą odejść powinni jak najszybciej uciekać. Lepsi piłkarze grają na boiskach aglomeracji warszawskiej, tylko trzeba ich poszukać. ...a Vuković to dobry wybór!

odpowiedz
floyd - 14.12.2021 / 13:07, *.t-mobile.pl

Żadnego kontraktu nikt nie rozwiąże, ale dobrej gry teraz nie ma co się spodziewać. W Lizbonie piłkarze zostali napadnięci i pobici, używano sprzętu i było to na terenie klubu. Poza tym, wszystkie sprawy Sporting wygrał i koniec końców nic nie musiał płacić.
Wracając do samego wydarzenia, przemoc jest zła i w niczym nie pomaga, nie będę jej usprawiedliwiał. Spójrzcie tylko na inne dziedziny życia: górnikom chcą zamknąć kopalnie, które działały po kilkadziesiąt lat i żywiły wiele pokoleń, górnicy rozwalają pół Warszawy i leja się z psami. Skandal czy protest? Dla wielu z nas Legia to całe życie, tradycja przekazana przez ojca a dalej pawiana synowi, tysiące pięknych chwil i wspomnień. I teraz przyłazi sobie mioduski i kilkanaście miernot piłkarskich i to wszystko niszczą, no kurde, to nie jest Żabka czy sklep z butami, to jest Legia!

odpowiedz
Prawnik - 14.12.2021 / 12:49, *.vectranet.pl

Jeśli Emreli chce rozwiązać kontrakt z winy klubu to jest kretynem. Gdyby to rzeczywiście tak działało, to każdy piłkarz który chce nagle odejść z klubu wynajmie kilku gości którzy ubiorą się w klubowe szaliki i gdzieś przy kamerze miejskiej aby zdarzenie było dobrze udokumentowane uderzą go. W mojej ocenie Emreli nie ma szans tu nic wygrać.

odpowiedz
sisi - 14.12.2021 / 13:12, *.chello.pl

@Prawnik: Dokładnie to the bill

odpowiedz
Marcel - 14.12.2021 / 12:33, *.t-mobile.pl

Gra Legii i sytuacja w tabeli to żenada, ale jeszcze większą żenadą jest bicie piłkarzy.

odpowiedz
bizon - 14.12.2021 / 12:32, *.centertel.pl

Nie utrudniałbym jemu i wszystkim tym najemnikom zatrudnionym latem rozwiązania kontraktu. Ba! Jestem dziwnie przekonany, że i tak lepszych propozycji nie dostaną. Zwłaszcza w dobie koronakryzysu, gdzie większość klubów szczypie się z pieniędzmi. Jak to powiadają "baba z wozu, koniom lżej". Czy Emreli jest napastnikiem klasowym? 2 gole po 16 kolejkach Ekstraklasy tego nie potwierdzają. W tej drużynie trzeba zrobić czystki. Zrezygnować ze wszystkich, którzy przyszli latem. Nie ma tam nawet JEDNEGO(!) klasowego zawodnika. Spróbować ściągnąć kilku co bardziej wyróżniających się Polaków z polskiej ligi, plus śmiało stawiać na młodzież. Do tego dorzucić kilku (ze 3-4), ale naprawdę klasowych piłkarzy, którzy byliby liderami na swoich pozycjach i aby młodzież miała kogo podglądać i uczyć się.

Oczywiście byłoby dobrze, gdyby dotychczasowy dyrektor sportowy usunął się w cień a najlepiej miał honor i sam zrezygnował. Przez lata na tej pozycji, ciągle zatrudniał coraz to gorszy szrot z zagranicy. A już na tych miernych Portugalczyków to patrzeć się nie da. Kto jak nie dyrektor sportowy odpowiada za kiepską, czy wręcz tragiczną politykę transferową? Prezes też powinien oddać stery komuś kompetentnemu, bo na piłce, to się z pewnością nie zna...

odpowiedz
Remino - 14.12.2021 / 12:29, *.orange.pl

Niedotrzymywanie warunków Umowy leży po stronie "zawodników"- vide wyniki! W czym problem: pozbyć się szrotu i R. Kucharskiego- i będzie dobrze.

odpowiedz
Olomanolo - 14.12.2021 / 11:50, *.207.247

Wypad z Legii nikt nie będzie za tobą płakał - a co do Lukiego to zostawić ale obciąć pensje - zresztą wszystkim obciąć pensje a Radzia wyj...ać z klubu

odpowiedz
Miki - 14.12.2021 / 11:42, *..

Ciekawe, czy Legia ma w kontraktach jakieś klauzule pozwalające na obniżkę kontraktów w razie spadku…

odpowiedz
RR - 14.12.2021 / 12:38, *.chello.pl

@Miki: Klauzule są, ale działa w dwie strony. Jeżeli klub spada lub jest relegowany do niższej ligi, to kontrakty mogą być renegocjowane (bo nie ma takich wpływów z tv itp.), ale też piłkarz automatycznie zyskuje prawo do bycia wystawionym na listę transferową i odejścia za określoną sumę.

odpowiedz
Glan WLKP - 14.12.2021 / 11:19, *.btopenworld.com

Bye

odpowiedz
skrzat - 14.12.2021 / 11:15, *.centertel.pl

Nikt cie tu pijaku nie będzie zatrzymywał.wypier...j...

odpowiedz
Zielu - 14.12.2021 / 11:14, *.centertel.pl

Dostać w ryj za niestosowne zachowanie uważam za dobrą naukę, jesli panowie pilkarze uważają że miejsce Legii jest na dnie tabeli to niech trzymają sie z dala od tego klubu i kibiców... Jakoś nie widziałem żeby któryś z nich po ostatnich wyczynach rzygał krwia z wysiłku po ostatnim gwizdku, znaczy to że rezerwy ciągle są... Za ten klub potrzeba ludzi którzy będą chcieli umierać na boisku, nawet jeśli mają być ulomni pilkarsko... Żeby dla tych teoretycznie lepszych był przyklad że połśrodki nie wchodzą w grę... Zawsze z przyjemnością patrzę na armie Simeone w Atleticu Madryt, tam są goście dobrani tak żeby dobro klubu a nie indywidualne aspiracje byly na pierwszym miejscu... Czego sobie i panstwu życzę

odpowiedz
skreem - 14.12.2021 / 11:09, *.chello.pl

Do wszystkich komentujących w stylu "droga wolna": ale zdajecie sobie sprawę, że rozwiązanie kontraktu z winy klubu oznacza konieczność wypłacenia mu jednorazowo całej kasy, jaką zarobiłby do końca kontraktu (a kontrakt ma do 30 czerwca 2024, z opcją przedłużenia o jeszcze rok ze strony zawodnika)?

odpowiedz
pao(L)o - 14.12.2021 / 11:50, *.t-mobile.pl

@skreem: Jakie tu jest, bądź będzie, rozwiązanie umowy z winy klubu?!? Jaka w tym zdarzeniu jest wina klubu?

odpowiedz
Zduneq - 14.12.2021 / 13:23, *.inetia.pl

@pao(L)o: ano takie że klub nie potrafił zapewnić bezpieczeństwa swojemu pracownikowi gdy ten był w pracy.Takie to trudne?

odpowiedz
Zduneq - 14.12.2021 / 13:24, *.inetia.pl

@skreem:

jeszcze jest kwestia strat finansowych poniesionych z tytułu ewentualnego transferu w postaci kilku milionów E

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 11:01, *.chello.pl

Piłkarzyki przegieły pałe.Brak wyników to nie wszystko.Dostali za grę bez ambicji i imprezowanie zamiast trenowania.Chłopaki z grupy szybkiego reagowania i tak długo mieli do nich cierpliwość.Przeważnie tak jest że gdy ktoś się odzywa wtedy wyłpauje liścia.
Tak było kiedyś z Rzeźniczakiem gdy jako jedyny miał odwagę się odezwać gdy reszta gamoni spuściła łby i nie miała odwagi tego zrobić.Tak samo było kiedyś z Vuko w Bełchatowie po meczu pod naszym sektorem.
Myślę że tu sytuacja była podobna.Chłopaki weszli do autokaru dostali po lisciu ci co chcieli coś powiedzieć,wytłumaczyć się. A gamonie co nic nie grają siedzieli na końcu autokaru i im się upiekło.
Zresztą powinni wyłapać inni.Jeszcze wìększe drewna od tych z autokaru.Taki Abu Hanna czy Lindsy Rose to są dopiero piłkarskie beztalencia.Darmo pieniadze biorą.
Radek za to wszystko odpowiada.Trzeba by było "podziękować"Radziowi za jego "ciężką pracę".
Emreli młody chłop i płacze że liścia dostał.Taki poturbowany że aż dwa dni wolnego dostał.To jest mężczyzna?Chłop w sile wieku a płacze gorzej niż nie jedna kobieta.Ale tak to jest jak od ręki przeciwnika zaraz się przewraca na boisku.Dobrze że Mladenovicia nie było z nimi bo do teraz by się jeszcze turlał i machał łapami.
Stado przepłacanych panienek.
Komu nie pasuje to wypad.Nikt tu nie będzie płacił po 100 tysiecy złotych na miesiąc za kompromitowanie klubu.

odpowiedz
kibic(L) - 14.12.2021 / 12:06, *.inetia.pl

@Darek : Ten wpis to jest kwintesencja totalnego zbydlęcenia!
Po pierwsze. Klub nie jest twoją własnością i to nie ty płacisz piłkarzom lub tym co jako piłkarze zostali zatrudnieni!
Po drugie. Za kogo ty się masz? Za kogo mają się twoi kumple? Grupa szybkiego reagowania? Piłkarze mają się nie odzywać bo wyłapią liścia?
Po trzecie. Jesteś zwykłym troglodytą, dla którego rozwiązania siłowe to jedyna metoda funkcjonowania. Jeśli nadal mentalnie nie wyszedłeś z jaskini to jak najszybciej powinieneś do niej wrócić.

Nie wiem kim jesteś, za kogo się uważasz, ale twój wpis jest idealnym podsumowanie kibolskiej dziczy, z którą normalni ludzie nie chcą mieć nic do czynienia. Jesteś potwierdzeniem, że "cała Legia zawsze razem" to puste hasło, którym wycieracie sobie gębę jak jest interes jakieś wąskiej grupy, która ma do zarobienia hajs. W sumie ja wiem, że nie ma czegoś takiego jak Legia razem. Ja z tobą i twoimi ziomalami nie chcę mieć nic wspólnego. Nawet jeśli kibicujemy tej samej drużynie, nawet jeśli w dniu meczu zakładamy te same barwy.

odpowiedz
Zduneq - 14.12.2021 / 15:18, *.inetia.pl

@kibic(L): popieram 100%

odpowiedz
Korda - 14.12.2021 / 10:56, *.centertel.pl

Nie wiedziałem że za liścia są dwa dni wolne. Kur....tyle dni bym miał wolnego

odpowiedz
Najemniy - 14.12.2021 / 10:52, *.101.235

Z jednej strony rozumiem - klub nie zadbał o ich bezpieczeństwo, więc jakaś podstawa do rozwiązania kontraktu może być (jeżeli udowodnią rażące zaniedbania) , ale i my przesadziliśmy - wystarczyło postraszyć, dać z liścia (choć może tak było - pamiętacie co było z J. Rzeźniczakiem - media też donosiły o pobiciu, poturbowaniu przez Piotrka).

Natomiast przede wszystkim te najemniki-ogórasy zwietrzyły okazję, żeby uciec z Legii z kasą z kontraktu (bo tak by było w przypadku rozwiązaniu z winy klubu), a jednocześnie przenieść się do lepszego albo z lepszą kasą.

odpowiedz
grygi - 14.12.2021 / 10:45, *.chello.pl

,,Piłkarzu" droga wolna. Wolę młodego Włodara niż twoje ciągłe słupki . Masz charakter to graj dalej i pokaż, że potrafisz grać a nie płakać. LEGIA to nie przystań dla karierowiczów co chcą tylko grać w pucharach. Nie pasuje to wracaj do siebie. Patrząc na ostatnie twoje popisy z pewnością MU i Real czekają w kolejce.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.12.2021 / 10:08, *.aster.pl

Luquiego przeprosić i zaproponować gratyfikację, Lopesa i Emreliego zesłać do Legii II, do końca kontraktu. Sprawę dokładnie zbadać, bo autorów tej kompromitacji może być wielu. Może ktoś, kto ma chrapkę na klub, celowo gra na zbicie jego wartości? To też wchodzi w grę, bo są tacy którzy twierdzą, że Luquiego bito nieprzypadkowo. Mioduskiego to za chwile, będą lać bezdomni z Centralnego. Taki autorytet.

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 11:58, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: W tej sprawie jest rzeczywiście duzo niejasności i dziwnych komunikatów. Chetnie bym o tym z Tobą pogadal, ale nie na forum (zaraz cos wykasują albo sie ktoś przypiepszy). Masz jakis pomysł na nieco inna formę?

odpowiedz
rozsądny - 14.12.2021 / 09:33, *.com.pl

Z niewolnika nie ma pracownika. Trudno.
Ale Luquinhasa szkoda byłoby bardzo i w sumie nie wiem za co dostał!

Trzeba dodać otuchy chłopakowi bo to jeden z niewielu walczaków ostatnimi czasy.


Luki zostań z nami! Zapewne 99% kibiców zapewne chce tego, takiego poparcia nie ma nawet Papież.
Kto jest za pozostaniem Lukiego?

odpowiedz
Miodek - 14.12.2021 / 10:14, *.com.pl

@rozsądny: ja tylko trzeba obniżyć mu pensje.

odpowiedz
Migo - 14.12.2021 / 11:57, *..

@Miodek: Pensję? Ale wiesz, że piłkarze nie dostają pensji? Wiesz co to jest kontrakt i zapisy z niego wynikające? Skąd się tacy biorą...

odpowiedz
Lp7 - 14.12.2021 / 09:25, *.play-internet.pl

Wzmocnienie przed meczem z Zagłębiem.
Niech wyp...

odpowiedz
Puchary - 14.12.2021 / 08:59, *.versatel.nl

On i tak tu przyszedł tylko na puchary. Na wiosne i tak grałby szrot bo nie ma skautów na trybunach.

odpowiedz
Ariel - 14.12.2021 / 08:52, *.orange.pl

Od początku mi się ten typ nie podobał.
Połowa sezonu za nami a co on wielkiego zagrał ? Ile goli strzelił ?
Zapamiętam go raczej jako tego co rozbijał się podwarszawskich knajpach i chlał wódę, do tego nie przykładał się do swojej pracy.
Oby nigdy więcej takich nieudaczników w Legii.
I niech zabiera ze sobą Lopesa,Rose,Charatina,Kastratiego,Ribeiro,Martinsa,Pekharta i jeszcze kilku innych.
Najbardziej mi szkoda Luqinhasa...

odpowiedz
grzesiek - 14.12.2021 / 09:12, *.centertel.pl

@Ariel: mordy skończcie na prawdę. Kim wy jestescie zeby oceniać? Obecnie kazdy ale to kazdy pilkarz nie gra nawet 40 peocent z tego co powinien grać.
Luqinhas tez dostał w morde i co powiesz ze luqinhas slaby? Jak zawsze na boisku najlepszy byl.
Pozyjemy zobaczymy. U Vuko swietych krow nie bedzie. Jak nie bedzje sie przylladal jak carlitos to odejdzie ...

odpowiedz
El Lobo - 14.12.2021 / 10:35, *.telnor.net

@Ariel: A kogo byś widział na ich miejsce? Liga polska jest dla tych, którzy z braku laku nie mają się gdzie podziać i tutaj trafiają, to trochę tak jak z wyborem szkoły za moich czasów, ci którzy mieli jakieś zdolności i olej w głowie kontynuowali edukację w szkołach o wyższym standardzie i wymaganiach, z możliwością na dalszym etapie dostania się na studia, natomiast ci o mniejszym potencjale lądowali w zawodówkach, żeby w przyszłości utrzymywać się z nieskomplikowanych czynności fizycznych. W miejsce jednego gamonia przyjdzie następny, a i tak Legia, czy jakikolwiek inny klub z eklapy nie będzie jego pierwszym wyborem, a po takich doniesieniach nawet i tutaj mogą być problemy z naborem.

odpowiedz
grzesiek - 14.12.2021 / 08:38, *.centertel.pl

A pies was walił kibice sukcesu jak strzelal bramki to calowaliscie go po siurku. A teraz jak Legia w kryzysie to sie odwracacie na pięcie.

odpowiedz
bzura7 - 14.12.2021 / 08:04, *.play-internet.pl

DO ryj: dokładnie tak jak napisałeś ,też nie zapomnę tego szyderczego uśmieszku w stronę Michniewicza . pozdrawiam tylko LEGIA

odpowiedz
starszy - 14.12.2021 / 08:01, *.t-mobile.pl

Niewierny uderzył go w twarz to dla niego nieprawdopodobna obraza. Jeśli w Azerbejdżanie o tym sie dowiedzieli to w Legii go już nie zobaczymy.

odpowiedz
Biała Siła - 14.12.2021 / 08:37, *.vectranet.pl

@starszy: A ręką białego w świńskiej krwi moczona była ,

odpowiedz
bep - 14.12.2021 / 07:42, *.230.191

Won z Legii karierowiczu!

odpowiedz
zipsklad - 14.12.2021 / 07:25, *.prest.pl

kontrakt powinien byc rozwiązany z winy zawodnika, za to w jak tragiczny sposób reprezentują ini barwy Legii na boisku, do jakiej sytuacji doprowadzili te błazny!!i to oni powinni rozwiązać kontrakt ...ten emrelii to jest dno totalne, brak w języku polskim określenia by go okręslić pod względem sportowym mentalnym, charakteru..po dwoch meczach udzielał wywiadów jak już czeka na zawojowanie lig angielskich włoskich itp, a okazał sie zwykla pi...a..trzeba było zrobic wszytsko by ściągnąc takiego Jakuba Świerszczoka, gwarantującego te minimum 15 bramek w sezonie,,,ale mioduski nie ma hajsu bierze pastuchow jakis ...ech brak słów w jakim stanie znalazl sie klub przez mioduskiego

odpowiedz
Cyk cyk - 14.12.2021 / 07:40, *.centertel.pl

@zipsklad: gdzie gra jakub świerszczok?

odpowiedz
Emcweli - 14.12.2021 / 07:02, *.chello.pl

WON!

odpowiedz
A - 14.12.2021 / 06:51, *.172.10

Spieprzaj dziadu !!!!!

odpowiedz
Zdzicho - 14.12.2021 / 06:44, *.tpnet.pl

Tu jest Legia, tu trzeba zapie....lac a jak nie to pora sp...lac
Zona sie nie skarżyła?

odpowiedz
Brd - 14.12.2021 / 06:37, *.t-mobile.pl

Nikt tu po nim płakał nie będzie.Won z Legii!

odpowiedz
Ten gościu specjalnie nie strzela bramek - 14.12.2021 / 05:48, *.t-mobile.pl

Powinien zostać zawieszony i przeniesiony do Legii II , Czerczesow zaraz by go ustawił na swoim miejscu! To jest piłkarz sabotazysta

odpowiedz
Hector - 14.12.2021 / 05:07, *.timplus.net

A jak się nie uda... rezerwy i niech żyje w strachu w Warszawie haha, jak ucieknie kary finansowe. Niby Azer a taki jak nie azer

odpowiedz
AAA - 14.12.2021 / 05:01, *.chello.pl

Wypad sabotażysto.

odpowiedz
Hiszpan - 14.12.2021 / 04:58, *.telnaptelecom.pl

Może przygotujcie artykuł o zakupowych cudach Kucharskiego z ostatnich lat. Bo mam poczucie że coraz bardziej odjeżdża do tajemniczej krainy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 14.12.2021 / 12:01, *.inetia.pl

@Hiszpan: dobre, ile wydane na transferi i ile sie chociaz zwrociło.

odpowiedz
Paradox - 14.12.2021 / 02:57, *.sky.com

Rozwiązać kontrakt można w każdej chwili, wszystko zależy od warunków, które się ustali, jak ktoś nie chce grać, to nie ma sensu go do tego siłą zmuszać, jednak smród poszedł w świat i pytanie tylko, czy znajdzie się ktoś chętny na jego miejsce po takim incydencie, bo ja raczej nie spodziewałbym się kogoś na tyle wartościowego, że mógłby usatysfakcjonować tę garstkę rozwścieczonych jegomości, bo ktoś taki mając kilka opcji, jak to przeważnie bywa, zwyczajnie wybierze klub bardziej stabilny i w którym panuje spokojniejsza atmosfera, oraz obyczaje, chyba musiałby to być jakiś masochista, który oprócz treningu potrzebuje do rozwoju także kryminalistów gotowych fizycznie naruszyć o każdej porze dnia i nocy jego nietykalność.

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 08:18, *.plus.pl

@Paradox:

Garstka jegomości?
O czym / kim piszesz?

odpowiedz
Rafał - 14.12.2021 / 02:19, *.chello.pl

On z cukru jest czy z waty?

odpowiedz
RichieRich - 14.12.2021 / 07:51, *.t-mobile.pl

@Rafał: z gówna !

odpowiedz
Orlando Sa - 14.12.2021 / 02:02, *.inetia.pl

Nie pozwolić mu odejść i zesłać do rezerwy.

odpowiedz
asdf - 14.12.2021 / 01:52, *..

@Barto: a Legie tak kochają w UEFA, że na pewno jej przyznają rację. Z taką historią to Emreli już ma wygraną sprawę. A typ z TVP mówił odnośnie przepis{w krajowych, kretynie.

odpowiedz
Ropa(L) - 14.12.2021 / 08:18, *.191.26

@asdf: mówił o sytuacji sportingu która była rozpatrzona przez uefe cepie małorolny.sluchaj i oglądaj uważnie a potem komentuj.

odpowiedz
Archi - 14.12.2021 / 01:50, *.gigainternet.pl

większość z tych tu co każą mu wyp.. to lekkomyślna gimbaza i kibice byłego sukcesu, część to zupełne prymitywy ale na szczęście część to rozsądni ludzie. Naprawdę ktoś uważa, że rozwiązaniem jest pobicie? Tak samo dostajecie w pracy jak coś jest nie tak? Wielu z komentujących żyje w świadomości, że Legia ma tylko tytuły i pieniądze i że jest to dane na amen. Tak samo kiedyś myśleli kibole Widzewa i Wisły. Widzicie gdzie są? Myślicie, że bez zawodników, transferów i pieniędzy da się grać w ekstraklasie? Myślicie, że jak Emreli rozwiąże kontrakt bo został pobity to lepiej dla Legii, dla nowych transferów, środków na szkolenie młodzieży czy gorzej? Myślicie, że granie juniorami to rozwiązanie na ligę - tak jak w Zagłębiu i Wiśle? Powodzenia. Zobaczymy ilu z tych od mówienia wyp... zostanie tutaj i weźmie odpowiedzialność za to co pisała

odpowiedz
n - 14.12.2021 / 08:33, *.onvol.net

@Archi: gimnazjum? A mi się wydaje, że to ty myślisz z poziomu robola zarabiajacego najniższa krajową. Pomyśl. Ten pajac zarabia tyle co prezes banku lub innej duzej korporacji korporacji. Co by było gdyby np prezes banku doprowadził bank na skraj bankructwa w ciągu pół roku podejmując same błędne decyzje doplacajac do kredytow a naliczajac oplaty za lokaty... przchodzac pijany na zebranie, w zażyganej koszuli.. Nie byłby to jednorazowe a zrobiłby tak 14 razy w ciagu 3 miesiecy?
Zarząd po 1 razie stracilby zaufanie a po 2 razie zwolnilby go dyscyplinarnie bez wyplaty odprawy.
A co by bylo gdyby budowlaniec zamontowal panele podlogowe na ścianie a płytki na podlodze zamiast ścianie? I jeszcze nasrał na środku...
A co by bylo gdyby w piekarni sprzedawane byly bulki z robakami w środku, splesniale za 500zl sztuka? Czy ktos by to kupil?
Tak mozna porównać to co wyprawiaja w swoim zawodzie te patalachy, jest porownywalna skala z tym co napisalem.

I skoro nikt nie wyciaga konsekwenco wobec pilkarzy jajo swoich pracownikow to slusznie kibicom puscily nerwy. I tak bylo chyba tylko po lisciu a powinny trzeszczec kości! Bo Legia to nie jest piekarnia, która moza zmienic idac do innej, nie est to budowlaniec z ukrainy, ktorego mozna zwolnic i nie jest to prezes banku, na ktorego miejsce w ciagu minuty znajdzie sie tysiac innych.
Legia to jedyny na swiecie klub dla jej fanów, miłość, sens życia, nierozerwalna więź całej społeczności Warszawy, Mazowsza i wielu miejsc w Polsce.

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 11:16, *.chello.pl

@n: Poruszyłes fajną kwestię.Czemu klub nie karze piłkarzy finansowo?Jeżeli za mistrzostwo,awans do europejskich pucharów czy wygrany mecz oprócz pensji mają jeszcze premie to dlaczego w przypadku przegrywania wszystkiego nie ma kar finansowych?
Czemu w klubie jest pozwolenie na imprezowanie piłkarzy i brak wyników?

odpowiedz
RR - 14.12.2021 / 11:58, *.chello.pl

@Darek : też poruszyłeś fajną kwestię. W tym całym zamieszaniu piłkarze to są "święte krowy". Dopóki realizują ustalenia kontraktów, dopóty klub musi im płacić tygodniową czy miesięczną pensję. Oni za wymik sportowy mają dodatkowe premie, a nieosiągnięcie wyniku skutkuje tylko i wyłącznie brakiem tych dodatków. Żeby ich ukarać musieliby łamać jakieś regulaminy lub zapisy kontraktowe (np. imprezowanie, spóźnianie się, krytykowanie klubu w mediach, niesubordynacja itp.). De facto oznacza to, że kluby nie mają żadnych, ale to żadnych sposobów na "danie po kieszeni" w takiej sytuacji. Jeszcze jakby kontrakty były budowane na zasadzie "niska podstawa + wysokie premie", to byłaby motywacja, ale w obecnych czasach to chyba w 4-5 lidze możesz takie coś proponować. Nie możesz finansowo ukarać za "obniżenie poziomu sportowego", bo jak to zmierzysz? W dobrych klubach po prostu taki gość jest sadzany przez trenera na ławkę i nie zarabia dodatków, jak wyjściówki i premie. U nas gra, bo nie ma zmienników oraz trzeba go promować i sprzedać dalej, najlepiej z zyskiem. Błędne koło. @ Archi - zgadzam się z tym, co piszesz. Nie wpłynie to dobrze na postrzeganie klubu. Natomiast rozumiem też argumenty przytaczane przez @n i inne osoby z tego wątku. Ludzie są po prostu źli na całą sytuację z jakością gry, a przede wszystkim sytuacją w tabeli. Naruszenie nietykalności osobistej jest czynem karalnym, także też trzeba niejakiej odwagi czy braku kalkulacji, żeby się na takie coś zdecydować. Nie chcę nikogo tłumaczyć czy też gloryfikować , ale naprawdę rozumiem. A czy Emreli złoży papiery o rozwiązanie kontraktu to sam jestem ciekawy. Wydaje mi się, że klub będzie miał na to jakąś kontrę i może wreszcie wszyscy się dowiemy, jako to było z tym bankietowaniem nad Zegrzem.

odpowiedz
PLK - 14.12.2021 / 01:17, *.156.70

Właśnie takich cieniarzy ściąga ten psudodyrektor sportowy, niejaki Kucharski Radosław!!!! Zamiast zacisnąć zęby i udowodnić że jest konkret grajek to ogon pod dooope i w nogi!!!! Nigdy z niego nie będzie klasowego piłkarza!!!! Ale może i nie ma tego złego!!! Odcedzić ziarno od plew!!!! A raczej plewy odcedzą się same!!!! To chyba jest ten moment!!! TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
oLaf - 14.12.2021 / 00:43, *.vectranet.pl

żadna strata - i tak nie strzela bramek. Co to, ci geniusze co okupują ostatnie miejsce w lidze chcą uciekać a nie grać przyzwoicie?? a niech idą w pi.... i tak nie ma z nich żadnego pożytku!

odpowiedz
KN - 14.12.2021 / 00:21, *.orange.pl

No i gitara. WON!

odpowiedz
Sarcastico. - 14.12.2021 / 00:03, *.orange.pl

No i gitara. WON!

odpowiedz
łosin - 13.12.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

Dostał lepe i dwa dni musi się regenerować? To jest mężczyzna czy nastolatka?

odpowiedz
stara szkoła - 14.12.2021 / 03:31, *.chello.pl

@łosin: Dokładnie,w tej kadrze to co drugi pewnie taki.Czerczesow jakby przyszedł to połowa tych panienek zostałaby zesłana do rezerw,albo wylecieliby z hukiem z klubu.

odpowiedz
Arek - 13.12.2021 / 23:33, *.tpnet.pl

Ta cała akcja to jedna wielka żenada. Ja zawsze byłem zwolennikiem dopingu i opraw z racami, ale to wczoraj to dno.

odpowiedz
EN57 - 13.12.2021 / 23:33, *.plus.pl

Chce odejść bo przestraszył się kibiców czy ma już dosyć swojej kiepskiej gry i że nie daje sobie rady?

odpowiedz
word!up - 13.12.2021 / 23:31, *.inetia.pl

Droga wolna ale najpierw niech odda pieniądze które brał za źle wykonaną pracę.

odpowiedz
Legia Mistrz - 13.12.2021 / 23:31, *.chello.pl

No i wypier..., jeden wkład mniej...wyrzucić wszystkich najemników zacząć grać młodzieżą, sezon i tak w pi..

odpowiedz
Felek - 13.12.2021 / 23:23, *.vectranet.pl

Niech wypier... frajer!

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 23:01, *.tpnet.pl

Wydaje mi się, że będzie mu ciężko rozwiązać kontrakt z winy klubu. Przecież klub nie odpowiada za osoby które to zrobiły. Tym bardziej, że klub zapewnił im ochronę w postaci policji. Wiem, że to były pewnie dwa radiowozy ale to do policji można mieć pretensję, że na to pozwoliła a nie do klubu. Może ktoś wie jak to wygląda od strony prawa?

odpowiedz
autor - 14.12.2021 / 01:26, *.vectranet.pl

@L: nie ma podstawy prawnej do rozwiazania i nie bylo eskorty policji, sama policja napisala, ze nie bylo

odpowiedz
Tomek - 14.12.2021 / 07:20, *.113.189

@L: Od strony prawa wygląda to tak, że jedyne co może rozwiązać to buty. Zajście miało nie na obiekcie Legii, na stadionie, w ośrodku treningowym, na treningu czy podczas meczu. Zajście miało miejsce na drodze publicznej. To jest tak samo jakby poszedł na obiad do restauracji z kilkoma kolegami z boiska, wracaliby do domu chodnikiem i nagle zostali by pobici przez obojętnie kogo (kibica Legii, kibica Znicza Pruszków czy babę z Lidla). A Azer to niech się weźmie za granie, bo ma szczęście że Mioduski jest taką parówą i jeszcze nie ukarał ich finansowo, za to co odpier... na boisku. Emreli jest pracownikiem Legii i swoje obowiązki ma wykonywać rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, nawet jakby kazali mu grać w IV lidze, to ma zapier... czy to mu się podoba czy nie. Jak się nie podoba to może rozwiązać kontrakt z własnej winy. Poza tym jak powiedział Vrdoljak, jeżeli pobici mają jaja to niech wyjdą przed kamerę i powiedzą co się stało, a nie że jednego kuzyn coś powiedział, drugiego żona coś napisała i jest więcej teorii spiskowych niż przy Smoleńsku. Wyjdź jeden z drugim przed kamerę, powiedz co się stało, zrób obdukcję, zgłoś sprawę na policję i będzie wszystko jasne.

odpowiedz
xaed4545 - 13.12.2021 / 23:01, *.centertel.pl

skonczy się na transferze szybkim już w styczniu. Jak 2k juro dostaną to będzie i tak dobrze.
Gorzej, że odejdzie również jedyny drybler w drużynie, swój piłkarz, grający tu kilka lat, Luquinhas - szkoda go.
Lopez to niech spada- zero z niego pożytku. Tylko kto mu da taki kontrakt gdzie indziej.

odpowiedz
Rafek - 13.12.2021 / 22:56, *.02.net

Kto po nim bedzie plakac niech jeszcze z 10-ciu wezmie ze soba napewno wyjdzie to nalepsze klubowi gwiazda co gola nie potrafi strzelic w slabej ekstraklasie ????????????

odpowiedz
Real Deal - 13.12.2021 / 22:53, *.virginm.net

Tak sie robi dzisiaj interesy:),manager juz pewnie cos mu nagrywa.Najdrozszy lokiec w histori polskiej pilki:).Miodek jeszcze wylysieje,zanim sie spelni jego sen,o Legii w top 50 Europy:).Gosciu troche fajka,bo jakby mial charakter to by teraz trawe gryzl i zaczal gole strzelac,zeby pokazac calej tej ekipie ze ma ich w dupie,sie nie boi,i sam zadecyduje kiedy odejsc z podniesionym czolem do lepszego klubu-PROSTE.

odpowiedz
Ryj - 13.12.2021 / 23:19, *.47.63

@Real Deal: od takiego syfu to wszyscy chcą uciekać jak najdalej, a teraz pojawił się pretekst, żeby czmychać już teraz. Przecież ten koleś to miał mega ubaw z siebie jak te słupki obijał. Ja bym był wk...wiony, a ten shiny'n'happy.

odpowiedz
Darek - 13.12.2021 / 22:52, *.chello.pl

Jednego najemnika mniej.Przynajmniej klub zaoszczędzi trochę kasy.Gonić tych gamoni.Ledwo co łazi po boisku.Żadnego z niego pożytku.Za to co obecnie prezentuje to powinien siedzieć na ławce w rezerwach.

odpowiedz
Leśny - 13.12.2021 / 22:32, *.79.32

Wypad !!! nieudaczniku !!!!

odpowiedz
I nie będę tym zaskoczony - 13.12.2021 / 22:30, *.com.pl

Luqinhas zapewne będzie kolejnym , który będzie chciał opuścić Legię

odpowiedz
Jasio - 13.12.2021 / 22:27, *.aster.pl

Odpowiadam Emreliemu.
Nie ma na to szans.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 13.12.2021 / 22:24, *.btcentralplus.com

Wyp....nieudaczniku.

odpowiedz
Neuro - 13.12.2021 / 22:23, *.timplus.net

Chyba z jego winy

odpowiedz
Frank Stilwell - 13.12.2021 / 22:22, *.vectranet.pl

Czarny, a powiedz ty mi jedna rzecz.Skąd masz info na temat zarobków poszczególnych piłkarzy?Bo niektórzy pilkarze z nich są kompletnie nam nieznani...

odpowiedz
Nikt - 13.12.2021 / 22:22, *.play-internet.pl

Chłopak liczył na rozwój, a tu w 5 miesięcy ma 3 trenera i obitą twarz. Tragedia i komedia. Dno.

odpowiedz
Autor - 13.12.2021 / 22:22, *.proip.pl

Krzyż na drogę i kop w dupe.
Nie zasługuje na Legijna koszulkę.

Każdemu śmierdzącemu leniowi.

odpowiedz
HR - 13.12.2021 / 22:21, *.tpnet.pl

a kiedy ten pacan jakąś bramkę strzelił? Jego gra to osłabienie zespołu.

odpowiedz
Kibolek - 13.12.2021 / 22:20, *.telefonica.de

Michniewicz już chciał tego szkodnika wysłać do rezerw . WON pajacu z LEGII

odpowiedz
Ursus - 13.12.2021 / 23:24, *.vectranet.pl

@Kibolek : ile bramek strzelisz na wiosne ?

odpowiedz
K(L)AKIER - 14.12.2021 / 08:12, *.inetia.pl

@Ursus: a ile teraz strzelił?

odpowiedz
890weu - 13.12.2021 / 22:20, *.chello.pl

Lech się przy nim kręci

odpowiedz
Kibolek - 13.12.2021 / 22:16, *.telefonica.de

Emreli sabotażysto WON Z LEGII

odpowiedz
Rafa(L) - 13.12.2021 / 22:05, *.play-internet.pl

Z tych podobno poszkodowanych to żal mi jedynie Luqiniasa. On jako jeden z bardzo nielicznych się starał. Ale jeden czy dwóch dobrych nic nie zrobi jeśli w polu ma 7-8 paralityków

odpowiedz
Elf - 13.12.2021 / 22:04, *.centertel.pl

I szerokiej drogi Emreli.Jestes cieniutki i nic nie reprezentujesz swoja gra (poza wkur... ludzi) wiec won z Legii

odpowiedz
Martini - 13.12.2021 / 22:02, *.jmdi.pl

No i żegnaj. Włodarczyk zagra lepiej. Nędza Jr. potrzebuje ogrania i będzie się starał a nie truchtał. Pekhartowi to możesz buty wiązać.

odpowiedz
pe(L)e - 13.12.2021 / 22:00, *.70.221

Pięknie.. czyli jakieś 8,000,000zł psu w d... = 250,000/350,000eur rocznie X 2.5 roku kontratu który trzeba będzie wypłacić + potencjalnie milion/półtora miliona za transfer po sezonie. Brawo WY!

odpowiedz
Raf - 13.12.2021 / 21:58, *.supermedia.pl

Tak, niech wszyscy odejdą, zagrają kibice ????

odpowiedz
Borys - 13.12.2021 / 21:57, *.centertel.pl

Idą czarne dni dla Legii. Kara 50 tys euro za zachowanie i rzucanie przedmiotami w trakcie meczu że Spartakiem oraz prawdopodobnie 5 ligowych meczów bez publiczności .

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 22:32, *.aster.pl

@Borys : za co niby? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
XDDDDDD - 13.12.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

koleżanka z mkt się zapłacze xDDDDDDD

odpowiedz
kysz - 13.12.2021 / 21:55, *.play-internet.pl

WON!!!!!!!!!

odpowiedz
Kwikwor - 13.12.2021 / 21:54, *.vectranet.pl

Do rezerw kretyna i niech gra w rezerwach do końca kontraktu.

odpowiedz
Ma rację - 13.12.2021 / 21:53, *.plus.pl

Luquinhas na bank też będzie chciał odejść tym bardziej po tym jak jego żona powiedziała wprost że nie podaruje tego tym co tak potraktowali jej męża . I ma rację kobieta .

odpowiedz
Legia - 13.12.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

@Ma rację: Oczywiście ze ma racje jakieś łby zaatakowały akurat gościa do którego nie można się aż tak przyczepić, z niewolnika nie ma zawodnika wiec będę ździwiony jak luqi będzie chciał dalej grać dla Legii przez 0,003% debili którzy to zrobili.

odpowiedz
K - 13.12.2021 / 22:11, *.chello.pl

A jak jej mąż mnie traktuje swoją grą? I co to za lamus co za niego decyduje żoneczka?

odpowiedz
Adam - 13.12.2021 / 22:52, *.play-internet.pl

@K: A moze podejmują decyzje wspólnie, lamusie?

odpowiedz
autor - 13.12.2021 / 23:09, *.aster.pl

@K: Już jeden taki było co mu żonka "załatwiła" transfer :)

odpowiedz
XL - 13.12.2021 / 21:46, *.telkab.pl

Cóż,bez pozdrowień !

odpowiedz
Matiooo - 13.12.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

Ja na miejscu Emreliego w gazetach zachodnich obsmarowałbym Legie gó.wnem.... dla dobra wszystkich.

odpowiedz
Śródmieście Płn. - 13.12.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

@Matiooo: Na początku proponuję obsmarować Ciebie !

odpowiedz
Trec - 13.12.2021 / 23:14, *.play-internet.pl

@Matiooo: mała śmierdzące konfitura z ciebie..tfu..

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 00:18, *.chello.pl

@Matiooo: lechito wyp...aj na swoją stronkę.

odpowiedz
Hiszpan - 13.12.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

Trochę lipa z tymi łokciami ale niech rozwiązuje kontrakt. Piłkarsko słabiutki, wolno myśli, zero gry kombinacyjnej, wszyscy z nim wygrywają głowę. Żegnam bez żalu.

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 22:05, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Lipa, to bardzo delikatne okreslenie....

odpowiedz
pe(L)e - 13.12.2021 / 22:08, *.70.221

@Hiszpan: tu nie chodzi tylko o rozwiązanie kontraktu, tylko o wypłacenie całości kontraktu do końca jak rozwiązanie nastąpi z winy klubu. Ze Sportingu tak odeszło kilku najemników, ok sytuacja troche inna bo w Lizbonie to było na terenie klubu ale myśle że jak przyjdzie do rozstrzygania sprawy w UEFA gdzie Legia nie ma najlepszej reputacji (dzięki chłopaki) to może być problem 2,000,000 euro - wypłata kontraktu to końca i potencjalny transfer.. ale spoko, stać nas

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 22:34, *.aster.pl

@pe(L)e: chlopie, ty jestes powazny? Przeciez nikt nie rozwiaze mu kontraktu z winy klubu bo ktos na publicznej drodze ich napadl. Zacznij uzywac mozgu.

odpowiedz
Hiszpan - 13.12.2021 / 22:35, *.play-internet.pl

@Wolfik: Delikatnie bo w sumie nie ma dowodów. Żal że teraz nie ma ani jednego kozaka do dyskusji jak Rado, Ljubo i Ivica vs 50 kiboli.

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 00:44, *.play-internet.pl

@Hiszpan: No jakiś tam dowód jest - Emreli był u lekarza. Ale zgadzam się z Tobą, że w tejj kwestii powinni wypowiedziec się sami zainteresowani jak sugerował to Ivica w wywiadzie.

odpowiedz
Zbl - 14.12.2021 / 01:34, *.tpnet.pl

@Wolfik: jaki dowod? Czy jak te panienki wyjdą do Galerii i ktoś w szaliku Legii da im liścia to też może sobie rozwiązać kontrakt z winy klubu? XD

odpowiedz
Kieł - 14.12.2021 / 09:45, *.play-internet.pl

@Zbl: Klub powinien przyjąć linię obrony, że to była prowokacja pseudokibiców Polonii. Wiem,że nie ma takich,ale może w UEFA aż tak bardzo się nie znają.

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 11:09, *.mm.pl

@Zbl: O czym Ty Kolego piszesz??? Co ma piernik do wiatraka???

odpowiedz
pe(L)e - 14.12.2021 / 14:47, *.243.2

@L: No nie dokońca, jak by jechał rowerem po ulicy to i dostał to by nie było sprawy ale w klubowym autokarze wracająć z meczu to chyba co innego? Jeżeli prawa będzie rozpatrywana przez PZPN to kontraktu nie uda mu się rozwiązać z winy klubu- co najwyżej za porozumieniem stron, jeżeli sprawa trafi do UEFA szansa na rozwiązanie kontraktu z winy klubu będzie 50 na 50. Używanie mózgu przydało by się Sebkom które wpadły do autokaru.

odpowiedz
Ja jako ja - 13.12.2021 / 21:36, *.play-internet.pl

Niech Wy... RDaLa
I płaci za nie wykonanie swoich obowiązków

odpowiedz
Antek - 13.12.2021 / 21:36, *..

Idzie do arabi saudyjskiej ha ha ha

odpowiedz
Kasztan - 13.12.2021 / 21:34, *.centertel.pl

won kozy pasać

odpowiedz
gruby - 13.12.2021 / 21:32, *.orange.pl

Zgadzam się z Tobą Barto! Większość tu piszących, to co z Was za kibice? Ciągle narzekacie... Piłkarze są najmniej winni, uważam, że za wszystko odpowiada trener! On powinien z tej grupy zawodników stworzyć drużynę, pod względem charakteru, umiejętności, przydatności na danej pozycji, dopasowaniem taktyki, itd.... Uważam, że trener Michniewicz rozwalił ten zespół...ciągłe rotacje, brak stabilizacji, brak zgrania, brak taktyki.... Po drugie, kilku zawodników nie nadaje się na ten poziom rozgrywkowy, a tym bardziej na grę w Legii!!! Kolejna sprawa, to wczorajszy incydent...powinno kilku zawodników rozwiązać kontrakty i odejść, to dopiero będziecie płakać, bo nie będzie miał kto grać!!! To wczorajsze zachowanie, to jak średniowiecze!!! Wcale się nie zdziwię jak tu nikt nie będzie chciał przyjść...bo po co? Żeby każdy mecz grać pod presją, że mogą mi gębę oklepać... A jak spadniemy do I ligi, to tak szybko z niej nie wyjdziemy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 21:30, *.orange.pl

A ja proponuję zarzucić gościowi lekceważenie swoich obowiązków, podkopywanie autorytetu trenera oraz imrowizowanie gry na boisku. Ile ten bąbel strzelił bramek? Kij ma zawsze dwa końce. Do tego niech ktoś wreszcie powie prawdę - ile kielonów wypił w nocnych klubach? Dość hańbienia Legii. Nie podoba się - zwolnić dyscyplinarnie.

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Niedawno większość pisała - jego sprawa co robi po treningach. Teraz oburzenie, że pił. Zwolnić dyscyplinarnie? Sorki, ale tak może pisac dzieciak z gimbazy. Po Tobie Kolego spodziewm się jednak znajomości prawa pracy.

Wczorajsze wydarzenia dały POWÓD do takich decyzji. Mnie to nie oburza, ani nie dziwi. Gdyby klub chciał się pozbyć Emreliego, to bym nie płakał. Ale wyszło, jak wyszło.

Ta sprawa bedzie się za nami ciągnąć latami. Nie ywobrażam sobie, bby powazny biznes chciał wejśc w takie gówno.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 23:04, *.orange.pl

@Wolfik: Kolego, są zapisy w umowie, które z jednej strony zabezpieczają prawa zawodnika, z drugiej klubu. Bo inaczej, można zawodnika okładać po łbie codziennie przed każdym treningiem, ale z drugiej strony piłkarz zamiast grać, bedzie się wypasać jak baran na murawie i gryzł trawę, zamiast grać. Chce odejść i ma do tego podstawy - niech spada. Co mnie obchodzi, co pisała większość? Lepiej być gimbazą, niż hanysem, który udaje kibica Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.12.2021 / 23:09, *.orange.pl

@Wolfik: Jeżeli twierdzisz, że po treningach może robić co chce, to się bardzo mylisz. Tak samo, jak twierdząć, że nie znam prawa pracy, a tam jest napisane, że można grzać do woli, a na treningi (do pracy) przychodzić na kacu?. To błysnąłeś złotym zębem, bo raczej nie intelektem...

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2021 / 11:15, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: I znowu to samo. Gdzie napisałem, że po treningach mozna robic co się chce? Gdzie pisałem o kacu? Wspomniałem tylko, że tak było pisane na forum.

Nie napisałem tez że nie znasz prawa pracy. Twój wyskok z "dyscyplinarką" był co najmniej...dzwiny. I jeszcze to zdanie o Hanysach.

Ta polemika nie ma sensu. Nie pierwszy raz okazuje się, że my ze soba rozmawiac nie umiemy. Zawsze jak mam nieco inne zdanie dostaje w ryj - hanysem albo przyjacielem Mioduskiego. Dajmy sobie spokój. Z szacunkiem z mojej strony.

odpowiedz
Luk - 13.12.2021 / 21:30, *.eurotel.cz

No to ma przesrane. Bedzie jechany na meczach L. Szczury uciekają z tonącego okrętu pierwsze. Niech sie wali na ryj ,nikt go juz tu nie chce,nie umie grać. Niech spada. On jest leszczem . Taki drugi arubarena. Wlodarczykowi miejsce zabiera. Moim zdaniem wlodarczyk w nastepnym sezonie bedzie gral w pierwszym skladzie . emreli niech siedzi 3 lata na lawie za to co zrobil plus pozdrowienia od kibicow na kazdym meczu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 13.12.2021 / 21:26, *.centertel.pl

Chętnie pomogę mu się pakować!!

odpowiedz
Marcinek 31 - 13.12.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

Koleś 3 miechy gola nie strzelił, potyka się o własne kulasy, a teraz na reke mu jest ta cała sytuacja to chce się wymiksowac, o nie do rezerw i niech dokończy tam sezon

odpowiedz
Lukas - 13.12.2021 / 21:19, *.chello.pl

Żadnego jeśli sprawa działa sie na publicznej drodze.

odpowiedz
Niestety - 13.12.2021 / 23:14, *.166.58

@Lukas: to był autobus klubowy....

odpowiedz
Pawciu - 13.12.2021 / 21:16, *.net.pl

Wie ze u Vuko nie pogra bo jest pozer a Vuko takich nie lubi...

odpowiedz
Juri - 13.12.2021 / 21:15, *.inetia.pl

Robi smród,ale sam może też się ubrudzić.

odpowiedz
Grygi - 13.12.2021 / 21:13, *.chello.pl

Zajście miało miejsce poza terenem klubu. Klubowy był tylko autokar na drodze ogólno dostępnej więc może sobie rozwiązać ale sznurowadla. Trudno żeby kazdy wyjazd autokaru konwojował zastęp radiowozów. Tak po krotce przedstawil opinie prawnik od prawa sportowego. Swoją drogą ME zacznie grać to będzie spać spokojnie i w dobrym nastroju.

odpowiedz
Skandalieros - 13.12.2021 / 21:11, *..

Liga białoruska?

odpowiedz
Szpic - 13.12.2021 / 21:11, *.chello.pl

Po tym co prezentował nikt kto ma nawet średnie pojęcie o piłce nie będzie za nim tęsknił. Niech spada na drzewo.

odpowiedz
rudy102204 (L) - 13.12.2021 / 21:10, *.orange.pl

Niech spier.....d.....ala najemnik ..... yebany ... Gra tylko pod siebie, egocentryk uważający się za naj naj naj a tu proszę... "Potęgi" ekstraklasy p. Piłkarza definiują... Zero walki zero zaangażowania... Won byle szybko ...

odpowiedz
Paw - 13.12.2021 / 21:09, *.t-mobile.pl

Piłkarz może i dobry tylko fizycznie i mentalnie nie pasujący do tej ligi.Krzyżyk na drogę 2 dobre mecze na 20 to trochę słabo.

odpowiedz
czarny76 - 13.12.2021 / 21:09, *..

Taki pierwszy do rozwiązania kontraktu?To posłuchaj gwiazdorze co ci powiem....
W Lidze Europy grałeś pod siebie żeby cię zauważono (później mocniejsze ekipy i po Emrelim)
Ekstraklapa to już szczyt wszystkiego.Zero ambicji i zaangażowania ważne że na koncie się zgadza.
To ja się pytam...gdzie byłeś wtedy?Nie pobiegłeś do prawników i nie spytałeś o możliwosć aneksu do umowy o zmniejszenie zarobków bo swoją postawą nie zasługujesz na to co jest na papierze?Ku...a chłopie miej jaja przestań się mazgaić i spie...lać jak szczur z tonącego okrętu.Pokaż że przez te kilka miesięcy zasługiwałeś na noszenie koszulki z L.A jak nie to spie...laj z naszego klubu a umowę zerwij ze swojej winy.Tyle w temacie

odpowiedz
zxcvb - 13.12.2021 / 21:14, *.orange.pl

@czarny76: 10/10

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 21:15, *.plus.pl

@czarny76:

Dokładnie. W sedno. Tyle że on tego nie przeczyta...


MIODUSKI WON Z LEGII PASOZYCIE

odpowiedz
DanieLo - 13.12.2021 / 21:17, *.myvzw.com

@czarny76: stuknij się Pan w łeb. A co on ma zrobić jak cały klub jest w głębokiej czarnej dziurze. Od prezesa, trenera, po kibiców - wszyscy dali dupy. A on akurat ma najlepsze wyniki.

odpowiedz
Andrzej - 13.12.2021 / 21:17, *.plus.pl

@czarny76:
Przestań pier... o wynagrodzeniu i bronić

Nazwa gracza Wynagrodzenie tygodniowe Wynagrodzenie roczne Wiek Pozycja Narodowość
Artur Jędrzejczyk £8,500 442 000 £ 33 D RC Polska
Bartosz Kapustka £7,500 £390,000 24 AM LC Polska
Filip Mladenović 7300 £ 379 600 £ 29 D/WB L Serbia
Josué £7100 369,200 £ 30 AM C Portugalia
Tomasz Pechart £6600 343 200 £ 32 ST Republika Czeska
André Martins £6,500 338 000 £ 31 DM Portugalia
Lirim Kastrati £6,000 312 000 £ 22 AM RL Kosowo
Artur Boruc 4500 £ 234 000 GBP 41 GK Polska
Igor Kharatin £4100 213 200 £ 26 DM Ukraina
Ernest Muçi £3300 171 600 £ 20 AM/FC Albania
Joel Abu Hanna £3100 161 200 £ 23 D LC Niemcy
Lindsay Róża £3000 156 000 £ 29 D RC Mauritius
Luquinhas £3000 156 000 £ 24 AM LC Brazylia
Mattias Johansson £2.900 150 800 zł 29 D/WB R Szwecja
Mahir Emreli £2.900 150 800 zł 24 AM RL, ST Azerbejdżan
Rafael Lopes 2700 £ £140,400 29 AM LC, FC Portugalia
Jurij Ribeiro 2300 £ 119 600 £ 24 D/WB L Portugalia
Mateusz Wieteska £1900 98 800 £ 24 DC Polska
Bartosz Ślisz 1500£ 78 000 £ 22 DM Polska
Jakub Kisiel £1100 57 200 £ 18 DC, DM Polska
Maik Nawrocki £840 43 680 £ 20 DC, DM Polska
Kacper Kostorz £780 40,560 £ 21 AM R, ST Polska
Jurgen Çelhaka £730 37,960 £ 20 DM Albania
Rui Gomes 700 36 400 £ 23 AM RL Portugalia
Mateusz Hołownia 590 zł 30 680 zł 23 D LC Polska
Cezary Miszta £510 26 520 £ 19 GK Polska
Bartosz Widejko 450 23 400 £ 29 D LC Polska
Kacper Skibicki £430 22 360 . £ 19 WB/AM R Polska
Kacper Tobiasz £370 19 240 zł 18 GK Polska
Patryk Konik £320 16 640 zł 20 DLC, AM L Polska
Nazwa gracza Wynagrodzenie tygodniowe Wynagrodzenie roczne Wiek Pozycja Narodowość
Dawid Dzięgielewski £290 15 080 £ 28 AM R, ST Polska
Wojciech Muzyk £280 14,560 £ 22 GK Polska
Bartłomiej Ciepiela £280 14,560 £ 20 AM C Polska
Dawid Niedźwiedzki £280 14,560 £ 17 AM R Polska
Kajetan Staniszewski £280 14,560 £ 18 DR, AM RL Polska
Arkadiusz Ciach £280 14,560 £ 29 ST Polska
Karol Noiszewski £240 12 480 £ 21 DC, DM Polska
Nikodem Niski £220 £11,440 19 D/WB/AM R Polska
Iñaki Astiz £220 £11,440 37 DC Hiszpania
Tomasz Nawotka £210 10 920 £ 24 D/WB/AM R Polska
Szymon Włodarczyk £170 £8,840 18 ST Polska
Kacper Skwierczyński 150 £7800 18 AM LC Polska
Jegor Matsenko 150 £7800 19 DC, DM Ukraina
Igor Strzałek 150 £7800 17 AM C Polska
Kacper Gościniarek £140 7280 19 DM, AM C Polska
Kacper Imiołek £60 £3,120 18 D/WB L Polska
Maciej Kikolski £60 £3,120 17 GK Polska
Kuba Wiśniewski £60 £3,120 17 D/WB RL Polska
Miłosz Pacek £60 £3,120 17 AM RL Polska
Marcel Krajewski £60 £3,120 16 D/WB RL Polska
Patryk Romanowski £60 £3,120 17 D/WB/AM L Polska
Maddox Sobociński £60 £3,120 17 AM LC Polska
Dawid Kiedrowicz £60 £3,120 17 AM RL Polska
Jan Sobczuk £60 £3,120 16 GK Polska
Maciej Bochniak £60 £3,120 16 AM L Polska
Tomasz Okulicki £60 £3,120 17 DC Polska
Hubert Derlatka £60 £3,120 18 D/WB R Polska
Bartosz Mikołajczyk £60 £3,120 16 DM Polska
Jakub Rutkowski £60 £3,120 17 DC Polska
Kacper Wnorowski £60 £3,120 17 DC Polska
Jakub Furman £60 £3,120 17 DC Polska
Bartosz Dziemidowicz £60 £3,120 17 WB/AM R Polska
Patryk Pierzak £60 £3,120 18 AM C Polska
Robert Żolik £60 £3,120 17 DC Polska
Jordan Majchrzak £60 £3,120 16 AM RC, FC Polska
Wiktor Kamiński £60 £3,120 17 ST Polska
Jakub Murawski £60 £3,120 16 GK Polska
Jakub Kowynia £60 £3,120 18 GK Polska
Bartosz Krasuski £60 £3,120 16 DC Polska
Ignacy Dawid £60 £3,120 18 DM Polska
Jakub Kwiatkowski £60 £3,120 18 D/ML Polska
Marcel Ruszel £60 £3,120 17 MC Polska
Kacper Knera £60 £3,120 17 MC Polska
Bartosz Wicenciak £60 £3,120 18 AM/FC Polska
Kto najlepiej zarabia w Legii Warszawa?

Artur Jędrzejczyk ma najwyższą pensję w Legii Warszawa, zarabia 8500 funtów tygodniowo

odpowiedz
Stop segregacji! - 13.12.2021 / 21:46, *.orange.pl

@czarny76: Brawo! Lepiej tego nie dało się powiedzieć!

odpowiedz
pe(L)e - 13.12.2021 / 21:49, *.70.220

@czarny76: ta, a ty jak przychodzisz do pracy na kacu to biegniesz do kierownika i mówisz żeby Ci obciął połowę pensji..

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 22:38, *.aster.pl

@DanieLo: kibice dali dupy?!?!?! Do sieci wyplywaja informaje o grupie bankietowej, ktora jest czescia zespolu, ktory robi NAJGORSZY WYNIK W HISTORII KLUBU, kibice w trakcie tego cyrku mobilizuja sie na kolejne mecze, zapelniaja Zylete, dopinguja, a ty piszesz, ze kibice dali dupy, bo w koncu nie wytrzymali tych upokorzen?!

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 22:39, *.aster.pl

@pe(L)e : a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Emreli moze i przychodzic pijany w 4 dupy, byle wykonywal swoja prace dobrze.

odpowiedz
Max - 13.12.2021 / 23:54, *.telkab.pl

@Andrzej :

Serio Hołownia ma 590 zł tygodniówki czyli miesięcznie jakieś 2360 zł ?
To już na kasie w biedronce więcej by zarobił :D

odpowiedz
spokojny - 13.12.2021 / 23:55, *.jmdi.pl

@Andrzej : kompletne bzdury. Jędrzejczyk chociaż mocno przepłacany już dawno nie jest liderem na liście płac. Nie jest nawet w pierwszej piątce.

odpowiedz
Barczi - 14.12.2021 / 06:12, *.chello.pl

@DanieLo: Od kibiców to wara !

odpowiedz
Tomek - 14.12.2021 / 07:43, *.113.189

@Max: Jakie umiejętności i praca, taka płaca. Jest gamoniem piłkarskim, tak samo jak byli Kopczyński, Żyro czy Łukasik.

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 08:22, *.plus.pl

@DanieLo:

Gdzie ma te najlepsze wyniki ?
Chyba na PS5.


Mioduski won z Legii!!!

odpowiedz
pe(L)e - 14.12.2021 / 14:54, *.243.2

@L: coś mi się wydaję że to kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ktoś w komentarzu napisał że Emreli jak mu spadła forma powinien przyjść do klubu i poprosić o zmniejszenie kontraktu. Więc zapytałem tego pana - (podając przykład przyjścia na kacu do pracy, równie dobrze mógł by to być zupełnie inny przykład- nie chce Ci się pracować, zdechł mu kot, doszedł do wniosu że ma wywalone na prace etc.) czy w takim przypadku też by poszedł do swojego szefa i sam dobrowolnie zaproponował że dobrowolnie obniży swoje wynagrodzenie? No nie wydaje mi się żeby ktokolwiek dobrowolnie poszedł i powiedział że chce zarabiać mniej

odpowiedz
Barto - 13.12.2021 / 21:09, *.131.128

Jak czytam te komentarze to mam taką refleksję, że przez 40 lat kibicowania nie miałem świadomości, że na stadion chodzą same debile.
Winicie ludzi za to, że dano im najpierw jednego niekompetentnego 711 słowika, potem pana, który uczy się zawodu... nie ten poziom na takie eksperymenty.
Nie chcę bronić piłkarzyków, ale cieszyć się, jak mój klub traci pieniądze? Trzeba być idiotą.

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 21:17, *.aster.pl

@Barto: Ty Michniewicza nazywasz eksperymentem i niekompetentnym trenerem? Chyba siebie miales na mysli w pierwszym zdaniu. Trener winny, ze Emreli nie potrafi na pusta bramke trafic z Rakowem, Piastem, Lechem, Leicester, Plockiem. A jest w klubie od niedawna.

Cieszyc sie jak moj klub traci pieniadze? A ty sie cieszysz jak mioduski robi z ciebie idiote, bo reprezentuje klub? Ujemne IQ masz czy o co chodzi?

odpowiedz
(L)eon - 13.12.2021 / 21:41, *.plus.pl

@Barto: A Ty tak na serio wierzysz że na tym pastuchu da się zarobić

odpowiedz
Pmro - 13.12.2021 / 21:41, *.centertel.pl

@Barto: Dokladnie !

odpowiedz
Barto - 13.12.2021 / 22:03, *.chello.pl

@L: niestety tak. Pan który karierę zrobił na 711 telefonach do fryzjera.
Co prawda największy eksperyment to sam "prezio"... ale on jakoś odejść nie chce.
Podtrzymuję swoje zdanie, trzeba być serio tępym by cieszyć się z problemów własnego klubu.

odpowiedz
asdf - 14.12.2021 / 01:51, *..

@Barto: a Legie tak kochają w UEFA, że na pewno jej przyznają rację. Z taką historią to Emreli już ma wygraną sprawę. A typ z TVP mówił odnośnie przepis{w krajowych, kretynie.

odpowiedz
fan - 13.12.2021 / 21:08, *.centertel.pl

okazał się płaczącym lamusem który im ma łatwiejsza sytuację na gola tym szybciej ja zj...ie.
a zapowiadał się po sparingach na dobrego grajka...

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 21:45, *.inetia.pl

@fan: na sparingi to on powinien chodzić do LFC

odpowiedz
fan - 13.12.2021 / 22:49, *.chello.pl

@K(L)AKIER: tak ale tylko "z buta" bo autokarem lapie kontuzje :)

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 21:06, *.vectranet.pl

Nie sluchajcie tych internetowych placzkow, nie ma podstaw zeby pilkarz rozwiazal kontrakt z winy klubu. Nawet dzisiaj w programie na tvp wypowiadal sie na ten temat prawnik. Legia jako klub nie ponosi winy za to ze ktos zaatakował jej pilkarza. A sam emreli powinien dostac porzadna poprawke ale juz gdzies na miescie tak zeby nikt tego nie laczyl z klubem.

odpowiedz
Rusz - 13.12.2021 / 22:10, *.203.218

@(L): prawnik na TVP? to chyba mało wiarygodne ifon

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 22:56, *.vectranet.pl

@Rusz: To odpal sobie tvn24 pajacu...

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 06:00, *.plus.pl

@(L):

Prawnik typu RG , kooooń by się uśmiał

odpowiedz
Rusz - 14.12.2021 / 15:00, *.135.50

@(L): A co dokładnie? Pajacu..?

odpowiedz
Rusz - 14.12.2021 / 15:01, *.135.50

@(L): Czy tak ogólnie mam odpalić tvn?

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 21:06, *.aster.pl

Azerowie to sa nienormalni. Caly sezon spamują pod kazdym postem Legii, potem dziennikarz mowi na forum, ze Emreli powinien udawac kontuzje i odejsc, braciszek namawia na szpital, ale niestety nic mu nie jest. Oni tam maja jakies kompleksy, ze tak wszystkim probuja wmowiac, ze sa krolami i trzeba przed nimi dywan rozkladac?

odpowiedz
(L)egia - 13.12.2021 / 21:02, *.63.33

Biedaczek. Jakby chociaż udawał, że się stara grać w piłkę, może biedny uniknąłby takich przykrych konsekwencji. Żegnam go bez żalu. To znaczy, mam nadzieję, że do tego rozwiązania kontraktu dojdzie, im prędzej tym lepiej.

odpowiedz
Ewelina - 13.12.2021 / 21:01, *.vectranet.pl

Ten gamoń nie zrozumiał w jak wielkim klubie grał. Wynoś się nieudaczniku.

odpowiedz
westpalmbeach - 13.12.2021 / 21:23, *..

@Ewelina: gral w gow.....m klubie

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 21:47, *.inetia.pl

@Ewelina: najemnik jego pokroju tego nigdy nie zrozumie....

odpowiedz
kaktus - 13.12.2021 / 20:59, *.orange.pl

Przypomnę, że w razie rozwiązania kontraktu Legia i tak będzie mu musiała wypłacić WSZYSTKIE pieniądze...
Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni...

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 21:07, *.aster.pl

@kaktus: no to chyba dobrze? Ucierpi najbardziej portfel mioduskiego.

odpowiedz
Bln - 13.12.2021 / 21:09, *.orange.pl

@kaktus:
Przypomnę, że informacje przekazały "sportowefakty.wp.pl". Po wpisie widać że nie przeszkadza Ci miejsce w tabeli, a postawa zawodników jest zadowalająca. Przypomnę również, że rozmowy czy to wewnątrz klubu jak i mocniejsze rozmowy z kibicami na nic się zdały, najwidoczniej potrzebują/potrzebowali mocniejszego bodźca. Oby postkutkowalo.

odpowiedz
A reszta dziadow ? - 13.12.2021 / 20:58, *.centertel.pl

Rozwiazać nstychmiast i rozgonić kijami tych patałachòw! Bele bele bele wszystkie dziady w kościele , jednego ubyło bo mu oko wygniło ...

odpowiedz
Cezary1916 - 13.12.2021 / 20:57, *.com.pl

Zwykły wkład do koszulki niech idzie w pi...u lepiej niech się ogrywa w jego miejsce młody Włodarczyk.

odpowiedz
jooo - 13.12.2021 / 20:56, *.elwico.pl

Dobrze się pokazał w eliminacjech LE i w grupie LE,także napewno ma oferty z lepszych klubów (lig)

odpowiedz
zDa(L)eka - 13.12.2021 / 20:55, *.190.58

Jak typowy przybysz "stamtąd". Przyjechał do Polski odbić się na zachód, dostał w ryj i wróci do siebie.

odpowiedz
tomiacab - 13.12.2021 / 21:02, *.centertel.pl

@zDa(L)eka: :)

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 21:17, *.plus.pl

@tomiacab:

Koze mu dać na pożegnanie;)

Albo kozła

odpowiedz
(L)uis - 13.12.2021 / 20:54, *.chello.pl

Niech idzie... i zabierze ze sobą ikee.. i lopeza

odpowiedz
Bednarz - 13.12.2021 / 20:54, *.tpnet.pl

Won

odpowiedz
Łochu - 13.12.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

Mahir ucieka jak szczur z tonącego okrętu!!!
Najpierw z wkładami do koszulek znaczy się kolegami z drużyny spuścił Legię na dno, a jak jest gorąco to szuka pretekstu jak spier...ić.
Może to klub powinien z nim rozwiązać kontrakt za brak wyników i postawę na murawie!!!
Miałby jaja i honor to przyjąłby liścia, zacisnął zęby i starał się naprawiać to co zj...li z drużyną!!

odpowiedz
Luq - 13.12.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

Szerokiej drogi patałachu.

odpowiedz
Obiektyw - 13.12.2021 / 20:46, *.pio-net.pl

Niech wypieprza nieudacznik.

odpowiedz
Yuki - 13.12.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Skoro udał sie do szpitala o włsnych siłach.To albo było za mało albo albo bedzie powtórka z rozrywki

odpowiedz
sektor 200 - 13.12.2021 / 20:45, *.play-internet.pl

Obraziło się dziecko? Może pamięć mu wróci jak zobaczy swoje zdjęcia z imprezki:)

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 21:00, *.inetia.pl

@sektor 200: pokaz hehe

odpowiedz
Bobo - 13.12.2021 / 20:43, *.vectranet.pl

Chlop juz nawet szybkości nie ma.na pusta bramkę by nie trafił.jak da rade rozwiązać kontrakt za darmo albo sprzedać do zegnam śmie...oj kolegę.pomylilem się.

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 20:42, *.vectranet.pl

Spokojnie, nie maja prawa rozwiazac kontraktu z winy klubu bo klub tu nic nie zawinil. Atak nastapil poza terenem klubu, tymbardziej Legia zapewnila asyste policji. Jak zaczna wojowac z klubem to tylko straca finansowo a na dodatek moga zostac zawieszeni przez uefe/fife. Sprzedac w pizdu tych szkodnikow i pasozytow jak najszybciej, sprowadzac i szkolic polskich zawodnikow. Emreli czy Lopes to patalachy ktore pobieraja chore pieniadze, szkoda tylko Luquiego ktory za Vuko potrafil grac naprawde niezle.

odpowiedz
Paweł - 13.12.2021 / 21:01, *.chello.pl

@(L): I tu jesteś w wielkim błędzie człowieku. Nie znasz kwestii prawnych to się nie wypowiadaj i nie wypisuj bzdur.

odpowiedz
Buchos76 - 13.12.2021 / 21:13, *.chello.pl

@Paweł : a Ty za to taki prawnik jesteś?? Kolega wyżej ma rację, klub jako taki nie jest winien temu "incydentowi", więc niby na jakiej podstawie miałby rozwiązać kontrakt z winy klubu?? Może starać się rozwiązać kontrakt, ale kasy za resztę kontraktu nie dostanie. Jakby tak było to każdy z piłkarzyn mógłby dostać fikcyjny oklep i mówić że to przez klub, więc on się zwija...

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 21:20, *.plus.pl

@Paweł :

Taaa niech jeszcze wystąpi do Niemców że nie ma WOLNYCH SADOW I NIECH KRZYKNIE KONDTYTUCJA....

jaja Panie, jaja!

odpowiedz
(L) - 13.12.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

@Buchos76: Dokładnie. Bardzo ładnie wytłumaczył to prawnik w programie na TVP. Typ wyżej chciał zabłysnąć ale nie wyszło. Nie ma podstaw prawnych żeby Emreli czy inni pilkarze rozwiazali kontrakt z winy klubu. Nie mogą również odmówić gry bo są do tego zobowiazani poprzez kontrakt. Jedyne co moga zrobic to isc na wojne prawną z klubem co zapewne nie bedzie miało miejsca bo prawnicy zdają sobie sprawe z tego że poniosą porażke lub mogą sprobówać dogadać się z Legią i rozwiazać kontrakt za porozumieniem obu stron, w takim wypadku następuje rozwiazanie kontraktu ze skutkiem natychmiastowym bez wypłacania jakichkolwiek dodatkowych pieniedzy pilkarzowi.

odpowiedz
711 - 13.12.2021 / 20:41, *.virginm.net

No i ch..j z niewolnika niema pracownika.Sam mówił że Legia to tylko przystanek dla niego,w dalszej karierze.

odpowiedz
R17 - 13.12.2021 / 20:38, *.chello.pl

I bardzo dobrze. Każdy normalny człowiek by to zrobił. Jak jeszcze ma szansę wygrać kasę stąd odejść za darmo. To o czym tu rozmawiać? Miodulski to dno w zarządzaniu klubem ale to i tak przebija go o głowę.

odpowiedz
L - 13.12.2021 / 21:10, *.aster.pl

@R17: jaka kase wygrac? To nie loteria :d

odpowiedz
Daniell - 13.12.2021 / 20:36, *.centertel.pl

Wypad!!

odpowiedz
Leny - 13.12.2021 / 20:36, *.autocom.pl

za mało wyłapał skoro miał siłe udać się gdziekolwiek

odpowiedz
Kaktus - 13.12.2021 / 20:35, *.co.nz

Niech idzie, od dłuższego czasu nie pokazuje niczego wartościowego.

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.12.2021 / 20:34, *.inetia.pl

Leser i wielka gwiazda , naważyl piwa z innymi to niech je pije A nie uciekać chce.

odpowiedz