REKLAMA

Szermierka

Odległe miejsce Pruchnika w PP juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Rybniku odbyły się drugie zawody Pucharu Polski w szpadzie juniorów. Nasz klub reprezentował Stanisław Pruchnik, który niestety w pierwszej rundzie przegrał 13-15 ze Stanisławem Dziurą (Sokół Mielec), który ukończył zawody na siódmej pozycji. Legionista z kolei został sklasyfikowany na miejscu 58.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.