fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Radomiakiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 19 grudnia o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w ramach 19. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się z Radomiakiem. Będzie to ostatnie spotkanie legionistów w 2021 roku. Wejściówki na wszystkie trybuny kupować w kasach lub na bilety.legia.com.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 30% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Wszystkie osoby, które przy zakupie biletów zadeklarowały, że są zaszczepione, zostaną poproszone o okazanie unijnego cyfrowego zaświadczenia lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).


Cennik biletów na mecz Legia Warszawa - Radomiak Radom

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
dino - 19.12.2021 / 07:45, *.plus.pl

Mi nigdy nie sprawdzali dowodu inna sprawa że teraz mogą prosić o certyfikat covidowy

odpowiedz
geds - 19.12.2021 / 00:04, *.chello.pl

Jesteśmy w du... jak nigdy. Masa kontuzji i kartki, drużyna gra slabo, a my tracimy jeszcze dwóch graczy (Luqi i Emreli) przez kiboli. Ci to potrafią zawsze pomóc gdy Legi w potrzebie. Jak nie kary finansowe, albo zamkniety standion, to coś takiego. Podzielam całą krytykę która wylewa się na Mioduskiego, ale to nie zmienia faktu że bez was kibole, Legia byłaby silniejsza.

odpowiedz
Warszawiak - 18.12.2021 / 22:05, *.centertel.pl

Różyk i cały stadion śpiewa. Ceeeeee...

odpowiedz
Jimi1910RR - 18.12.2021 / 20:54, *.vectranet.pl

Da rade wejsc nie na swoj bilet ???

odpowiedz
piękny lolo - 17.12.2021 / 20:43, *.orange.pl

Przypominam dla zarządu klubu. Macie sprawdzać paszport covidowy aby jak najmniej panów w foliowych czepkach weszło na stadion !

odpowiedz
Tom - 17.12.2021 / 20:02, *.mm.pl

Za taką żenadę i kompromitację co prezentują to bilety powinny kosztować 5 zł na żyletę i 10 zł na pozostałe trybuny.

odpowiedz
Różyk na Gniazdo - 17.12.2021 / 00:09, *.211.142

Mojim zdaniem na Gniazdo powinien na stałe wrucić Różyk

odpowiedz
FRIENDS!NA!TRYBUNACH!I KULTURALNIE NA BOISKU! - 16.12.2021 / 18:19, *.20.78

NIECH KTOŚ Z RADOMIAKA PRZEKAŻE SWOIM PIŁKARZĄ ŻEBY NIE ŁAMALI NÓG NASZYM I GRALI SPOKOJNIE, JEDNAK TO MECZ FRIENDS!

odpowiedz
Adam - 17.12.2021 / 03:39, *.play-internet.pl

@FRIENDS!NA!TRYBUNACH!I KULTURALNIE NA BOISKU!: Naucz się pisać, potem komentuj

odpowiedz
FRIENDS!NA!TRYBUNACH!cuLturalnie!NA!BOISKU! - 17.12.2021 / 23:15, *..

@Adam: SŁAMI SALAMI....

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.12.2021 / 17:32, *.play-internet.pl

Różyk na gniazdo.

odpowiedz
Fan - 17.12.2021 / 12:41, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA : niestety ale kto by nie robił dopingu z gniazda to i tak to nie to samo co stara,,Żyleta" bo i trybuna za bramką a i większośc teraz przychodzi żeby się pokazać że była na meczu i robią foty na Facebooka i insta ewentualnie się napić piwa a nie dopingować.A Gniazdowi też tylko w kółko ,, nie poddawaj się ..." albo jadą z rywalami, a gdzie ,,od kołyski aż po grób" z nowszych a ,, Hej Legia gol" ,,glory alleluja" ,, a eja o" i inne starsze piesni? Do tego brakuje orkiestry z Krytej coz ... Takie czasy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.12.2021 / 09:18, *.play-internet.pl

@Fan: A bo widzisz,"Żyleta" to ludzie,a nie nazwa trybuny.Dowodem tego,że "rurki" przejęły dużą część wpływu ma Żylecie jest obecne podejście (a właściwie jego brak) do sytuacji w Legii.Jeśli do tego wszystkiego dodamy fakt,że "nie wszyscy kibice przychodzą na Legię z miłości do klubu",to nasza trybuna,która wychowała prawilnie ze dwa pokolenia,obecnie "zdaje się odcinać kupony ze swojej działalności".

odpowiedz
Fan - 18.12.2021 / 13:29, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA : jakie czasy taki doping i atmosfera.

odpowiedz
W tramwaju jest tłok...... - 18.12.2021 / 17:55, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA :

Nazwa żyleta wzięła się z reklamy żyletek Polsilver. Billboard z reklamą żyletek był na środkowym sektorze, dokładnie w połowie boiska. I to był tylko ten jeden sektor. Zawsze flagi, ostry doping. Dopiero później, grubo później, gdy pojawiły się srktorowki, gdy były one większe niż ten jeden sektor wtedy reszta sektorów zaczęła być nazywana żyletą. To że nazwa żyleta odnosi się do charakteru kibiców vto przypadek. Najpierw były żyletki Polsilver ????

odpowiedz
Pawełek - 16.12.2021 / 15:11, *.netfala.pl

Wszyscy na mecz! Pomóżmy Legii obronić mistrza w tym sezonie!

odpowiedz
dino - 16.12.2021 / 16:49, *.vtelecom.pl

@Pawełek:
haha dobry jesteś

odpowiedz
olew - 18.12.2021 / 00:48, *.vectranet.pl

@Pawełek: będzie trudno w tym sezonie, ale kto wie...

odpowiedz
forever young - 16.12.2021 / 14:36, *.com.pl

Tylko Bobicz na gniazdo!!!

odpowiedz
Peter - 17.12.2021 / 09:26, *.plus.pl

@forever young: a ja bym chciał jeszcze kiedyś na gnieździe Lewego

odpowiedz
Pao - 17.12.2021 / 11:40, *.t-mobile.pl

@forever young: Tylko Staruch.

odpowiedz
Daniel - 16.12.2021 / 11:38, *.centertel.pl

A co z tymi voucherami jak miało się bilet na zagłębie od sierpnia?

odpowiedz
bep - 16.12.2021 / 11:31, *.230.191

Czy ktoś się może orientuje, czy i gdzie można kupić jeszcze te kalendarze na 2022 od NS'ów?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.12.2021 / 21:26, *.cyfrowypolsat.pl

@bep:

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.12.2021 / 21:27, *.cyfrowypolsat.pl

@bep:

nie kupisz, bo lenie nie odpisują na maile, ale do brania kasy i oświadczeń pierwsi, żenada

odpowiedz
bep - 17.12.2021 / 08:21, *.230.191

@koneser polskiej piłki klubowej: Był jeden termin ale akurat wtedy być nie mogłem, a kalendarze przekozak. Miałbym dla siostrzeńca, młodego fanatyka, zajebisty prezent.

odpowiedz
WWA - 16.12.2021 / 10:36, *.autocom.pl

Kto będzie prowadził doping z gniazda na meczu radomiakiem? Ten co prowadził wczoraj jest zwyczajnie nijaki, w poprzednim sezonie myślałem że jest nowy to się wyrobi, jednak nie, mimo że jest dość często. Poważnie, jak go ludzie widzą na gnieździe to już lecą komentarze że dziś będzie słabo, zwyczajnie, nie porywa do dopingu.

odpowiedz
Legia - 16.12.2021 / 10:56, *.172.248

@WWA: zgoda 100% nie nadaje się, ze wszystkich poza Staruchem najlepiej radził sobie Levy!

odpowiedz
Hahah - 16.12.2021 / 11:37, *.plus.pl

@WWA: w niedzielę PanDarek ma prowadzić. Za parę minut ma być oświadczenie z tekstami pieśni pochwalnych, a w trakcie meczu na telebimach będzie lecieć tekst i przeskakiwać kuleczka. Na wyjście piłkarzy będziemy śpiewać tak: Dariusz jest miły, Dariusz miły jest, kiedy go widzę pod pachami mam oktoberfest.

odpowiedz
Potwierdzam - 16.12.2021 / 12:05, *.centertel.pl

@Legia: Levy, Szczesciarz tez byl spoko, a moze wreszcie Bodziach z 205? Prowadzil na koszu tez doping. Zawsze fajnie wraca sie wspomnieniami do ole ole ole ola na 2 glosy, czy odgrzewanie starych przyspiewek. NpDo boju marsz Legio, 3 punkty masz Legio pod rytm tu amo

odpowiedz
KAMI(L) - 16.12.2021 / 13:35, *.vectranet.pl

@Legia:
Lewy gdyby nie to że przez cały mecz zarzucał tylko 4-5 te same przyśpiewki przez cały mecz to chyba najlepszy był po Staruchu. Bobicz mógłby poprowadzić, właśnie to co koleżka wyżej wspomniał - dobrze jak są zarzucane stare nuty i kiedy jest częściej zmieniane, tak aby nie było zamuły

odpowiedz
B - 16.12.2021 / 13:42, *.changeintegrated.com

@Potwierdzam: Bodziach na gniazdo! :) : ) :)

odpowiedz
zdziwiony - 16.12.2021 / 13:46, *.com.pl

@WWA: to raczej z wami jest problem, a nie z gniazdowym. Wiadomo, że pewna osoba jest nie do przebicia na gnieździe, ale bez przesady. Trzeba dawać z siebie wszystko niezależnie od tego, kto zarzuca. Niby oczywista sprawa, a jednak trzeba tłumaczyć. Słabe.

@Potwierdzam: od kiedy to redaktor LL podrzuca doping na 205?

odpowiedz
do zdziwionego - 16.12.2021 / 14:21, *.changeintegrated.com

@zdziwiony: Tam zasiada też Pan Hugol może o niego mu chodziło :) :) :) Rozbawiło mnie to szczerze :) :) :) Fajnie takie rokminki w komentarzu, takie nie za dużo wnoszące haha

odpowiedz
Arek - 16.12.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

@Hahah: trzeba zweryfikować info, bo ja słyszałem, że Pan Radek ma być. Tylko, on nie odbiera telefonu.

odpowiedz
Banan - 16.12.2021 / 16:40, *.t-mobile.pl

@Legia: Najlepszy był Różyk ????

odpowiedz
Sarcastico. - 16.12.2021 / 16:51, *.orange.pl

@Arek: Nie odbiera bo bez przerwy dzwonią do niego agenci wybitnych piłkarzy.

odpowiedz
Hahah - 17.12.2021 / 01:46, *.plus.pl

@Arek: Pa Radek ma teraz siestę. Załatwił trenerka i ma do września urlop. Potwierdzam PanDarka, mail już się pisze przez stażystę.

odpowiedz