fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening bez Emreliego i Luquinhasa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W pierwszym treningu po niedzielnym meczu i zarazem ostatnim przed środowym starciem z Zagłębiem Lubin uczestniczyło 23 zawodników. Zajęcia poprowadził Aleksandar Vuković. Do sztabu szkoleniowego dołączyli Piotr Zaręba i Jan Mucha, nieobecny był jeszcze Aleksandar Radunović, który będzie asystentem "Vuko".

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

Ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny odchodzą Przemysław Małecki i Alessio Di Petrillo. Na murawie zabrakło Artura Boruca, Mahira Emreliego i Luquinhasa. Doświadczony bramkarz był obecny w LTC. Trenował natomiast Mattias Johansson, który po meczu w Płocku narzekał na drobny uraz. Nieobecni byli kontuzjowani: Wojciech Muzyk, Joel Abu Hanna, Artur Jędrzejczyk, Lindsay Rose, Bartosz Kapustka, Filip Mladenović i Kacper Kostorz.

Trening był otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans, podczas którego zawodnicy prowadzili rozgrzewkę pod kierunkiem trenerów przygotowania fizycznego.

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin odbędzie się w środę o godz. 20:30 przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (94)

+dodaj komentarz
Michał - 15.12.2021 / 22:30, *.orange.pl

Czy to w ogóle zrobili kibice Legii? Uderzenie akurat 2 najlepszych zawodników zespołu… Trzeba być skończonym debilem, serio…

odpowiedz
bałagan - 15.12.2021 / 19:17, *.hornet.pl

bęcki nie pomogą ... kupując dobrych ale nie lojalnych pracowników konkurencji bo akurat powineła mu się noga ma krótkie nogi wiecie o czym mówie .... papa extra-klasa

odpowiedz
bałagan - 15.12.2021 / 19:10, *.hornet.pl

jaki pan taki kram

odpowiedz
kocham Darka - 15.12.2021 / 16:55, *.inetia.pl

W 1 lidze grać to wstyd.Słusznie że chcą odejść.Kasę i tak muszą dostać.

odpowiedz
Olomanolo - 15.12.2021 / 16:20, *.play-internet.pl

Co tak płaczecie nad nimi zauważcie że po odejściu Juranowica to wszyscy obniżyli swoje zaangarzowanie do gry

odpowiedz
Kloss - 15.12.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

Widocznie symulanci za słabo dostali, że nie trenujä. Kontraktu z tego powodu nieda sie rozwiazac. To nie wina klubu.
Jak by grali a nie kase brali to by bylo inaczej. Sabotażu ciąg dalszy.

odpowiedz
stary kibic - 15.12.2021 / 12:39, *.chello.pl

Skandalem jest ta akcja z biciem - co to miało dać? Dorosłych facetów karcić klapsami? Idiotyzm! Tylko zaszkodzili wizerunkowi klubu,teraz każdy dobry piłkarz będzie obawiał się przyjść do Legii!!!
Ale zastanawia mnie,delikatność piłkarzy...Każdy facet w młodości oberwał ale jakoś L4 nie brał ani w łózku kilka dni się nie kurował!
Moim zdaniem to raczej psychika im siadła_ ktoś śmiał podnieść rękę na pana piłkarza!
Emreli to gość,który chce się wypromować ,jego z Legią niewiele łączy -ale wart jest kilka mln ,szkoda byłoby tę kasę stracić.
Luiqi to inna sprawa - świetna technika ale chyba to nie jest materiał na dużego gracza -dawno byłby w dobrej lidze,menago wiedzą co robią !

odpowiedz
grzesiek - 15.12.2021 / 13:27, *.centertel.pl

@stary kibic: no ta, tylko widzisz co innego bić się w latach 80 czy 90 mając naście lat a co innego w 2021 roku przeciwko dorosłym zpaewne gosciom ktorzy trenuja sztuki walki, silownie i są po sterdydach a co plaskacz potrafi zrobić pokazał zaleś w konfrontacji z walusie na gali punchdown.

odpowiedz
Kkk - 15.12.2021 / 13:34, *.chello.pl

@stary kibic: ależ oczywiście , masz 100% racji. Weź na przykład ligę turecką , która też z przesadnego fanatyzmu słynęła. I kto tam chce grać, desperaci.. do tego doprowadziła huliganerka. Mamy spaść , trudno … w drugiej lidze też na mecze można chodzić , a co to za różnica,, nawet miła odmiana.

odpowiedz
Remino - 15.12.2021 / 11:59, *.orange.pl

Luquinhas niech zostanie- reszta inastrańców: WYPAD.

odpowiedz
Stop segregacji! - 15.12.2021 / 10:35, *.centertel.pl

Żegnam beż żalu, dwóch ofensywnych zawodników bez liczb.... na to konto poproszę dwóch walczących Polaków!

odpowiedz
znajca - 15.12.2021 / 10:59, *.com.pl

@Stop segregacji!:
Proszę podaj nazwiska kandydatów na owych "dwóch walczących Polaków", którzy zastąpią owych "dwóch ofensywnych zawodników bez liczb". No, dawaj!

odpowiedz
Michał - 15.12.2021 / 11:41, *.centertel.pl

@znajca: Skwierczyński i Włodarczyk

odpowiedz
Zduneq - 15.12.2021 / 12:23, *.inetia.pl

@Stop segregacji!: Emreli bez liczb?

eliminacje LM w 6 meczach 2 bramki, eliminacje LE 2 mecze 3 bramki, LE grupa 6 meczy 2 bramki(przy czym drużyna grała z pomysłem i zaangażowaniem tylko w 2 pierwszych meczach grupowych, w pozostałych 4 zagrali 1 połowę na poziomie MP.Faktycznie bez liczb.

odpowiedz
znajca - 15.12.2021 / 12:32, *.com.pl

@Michał :
Włodarczyk junior, to ten, który nieomal trafił w Płocku z dwóch metrów? A Skwierczyński, to ten wirtuoz, który zaliczył epizod z Wigrami? Podpora drużyny rezerw, którego bronią liczby, w przeciwieństwie do Luquinhasa? No i git! Jest skład!

odpowiedz
Taka prawda - 15.12.2021 / 18:07, *.play-internet.pl

@Zduneq:
To przyłóż te statystyki do miejsca w grupie LE i do lokaty w Ekstraklasie. I wtedy te statystyki można wytrzeć sobie tyłek po posiedzeniu. Mają dobre statystyki? To widocznie i tak za slabe na koapczy z ekstraklasy.
A do tych wspaniałych statystyk będą sobie mogli wpisać w CV szukając nowego klubu po spadku z EK, "spadlem z mistrzem Polski o klasę niżej". Ale strzeliłem 2 bramki które w końcowym rozrachunku nic nie dały. Obrazując. To że ktoś z San Marino czy cus tam strzelił bramkę Polsce to nie znaczy że jest drugim Messim.

odpowiedz
NAS - 15.12.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@Zduneq: zapomniałeś o ekstraklasie... 16 meczy 2 bramki i ma tyle samo strzelonych co nasz drugi "snajper" Wieteska. Daj spokój z tymi swoimi liczbami bo to nie statystyki napastnika.

odpowiedz
Stop segregacji! - 15.12.2021 / 19:24, *.orange.pl

@Zduneq: Masz rację- gwiazda, niech zostanie, trzeba poprosić teraz osoby które uderzyły go ,żeby poszły z kwiatami i go przeprosiły!

odpowiedz
Stop segregacji! - 15.12.2021 / 19:36, *.orange.pl

@znajca: pierwszy to znajca, a drugi.... no rzeczywiście nie ma takiego!

odpowiedz
Kazio - 15.12.2021 / 09:17, *.centertel.pl

Dostaną bęcki drugi raz to będą trenować po 3 razy dziennie

odpowiedz
lukas - 15.12.2021 / 08:43, *.chello.pl

emereli i liquinias dostali już kary finansowe za nie stawienie się w pracy?

odpowiedz
Marcin - 15.12.2021 / 10:19, *.warszawa.pl

@lukas: jeśli faktycznie mają zwolnienie lekarskie to dlaczego mają dostać karę?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.12.2021 / 16:56, *.play-internet.pl

@Marcin: bo zaspali na gre w dziadka o 15ej.

odpowiedz
Zdzicho - 15.12.2021 / 07:02, *.tpnet.pl

Cos czuję, ze do końca roku będzie 6 punktów jak za dotknięciem czarodziejskiej rozdzki, tylo potem pudel będzie dumny z siebie jak to ogarnął i znowubzmiany oszczędnościowe

odpowiedz
Adam - 14.12.2021 / 23:31, *.chello.pl

Jeżeli będą chcieli rozwiązać kontrakty, do czego będą mieli pełne prawo, to ci z autobusu oraz osoby, które ich propsują powinny pokryć koszty.

odpowiedz
astor - 15.12.2021 / 07:54, *.centertel.pl

@Adam:
to opinia Twojej kancelarii?

odpowiedz
Eduardo - 15.12.2021 / 08:12, *.centertel.pl

@Adam: ale nie z winy klubu

odpowiedz
DYK - 14.12.2021 / 23:01, *.vectranet.pl

Nie da się ukryć, że Luquinhas ma prawo czuć się zawiedzony. Tu nie chodzi o strach, tylko brak sprawiedliwości, bo akurat on jako jeden z nielicznych daje z siebie dużo i po prostu wyróżnia się na tle tej zgrani nieudaczników.
Wiadomo jednak, że dostał przez przypadek, siedział najbliżej, ci co wpadli byli nabuzowani i raczej nie pytali kto jest kim. Przecież wiadomo, że nikt ich tak specjalnie nie usadził. Gdyby na przodzie byli Polacy, też by dostali.
Niestety wygląda na to, że w takich sytuacjach wszyscy muszą się liczyć z odpowiedzialnością zbiorową i może ma to dobre strony, bo powinno się zwracać uwagę tym, którzy się opier..ją na treningach i meczach, żeby "przez przypadek" nie dostać później przez nich w czapkę. Mam wrażenie, że w Ekstraklasie zaginęła całkowicie jakakolwiek presja, z którą muszą się mierzyć gracze w innych ligach. Tu się przyjeżdża na luzie, zarabia kokosy, bez żadnych dyscyplinarek gdy nie idzie. Tym przyjezdnym wydaje się, że nawet bez przykładania się do treningów są lepsi niż jacyś tam lokalsi i dlatego po jakimś czasie bez poważnego podchodzenia do wykonywania swego zawodu, stają się nijakimi graczami i wpadają w traumę gdy nagle cała Polska zaczyna ich wytykać palcami.

odpowiedz
Tejon - 15.12.2021 / 08:02, *.com.pl

@DYK: Co on takiego daje w tym sezonie? Że się fajnie pokiwa biegając w poprzek i daje nura w kluczowym momencie zamiast pobiec dalej i dograć? A większość sędziów zaczyna przez to również nie odgwizdywać prawdziwych faulu na nim?
Że jak ma setkę na wprost bramki, to kibice na górnych trybunach boją się, że im popkorn z ręki piłką wytrąci?


Zobacz jego statystyki. Pooglądaj powtórki, jak ten lew zachowuje się w odbiorze i przerywaniu kontry.
Zamydla oczy rzeczywiście świetnym, ale bezproduktywnym dryblingiem. W zeszłym roku pomocnik ligi, a w tym .....

odpowiedz
Mączyński - 15.12.2021 / 08:17, *.plus.pl

@DYK: choć zachowanie kiboli było skandaliczne, to przestancie żałować tego nieudacznika Luquinhasa. W 30 meczach jesieni w europejskich pucharach i w lidze 0 goli, 1 asysta. Statystyki jak na ofensywnego pomocnika tragiczne. Ciągłe dryblowanie, zero umiejętności dobrego strzału na bramkę, brak wzrostu przy dośrodkowaniach ze skrzydeł, rogów, wolnych. Więcej takich jak on a 1 liga gwarantowana.

odpowiedz
Alex Bielany - 14.12.2021 / 21:52, *.aster.pl

Zawsze na wycieczce, juz od 1-ej klasy, każdy wiedział ze najlepsze są miejscówki z tylu autokaru, z przodu siadały przydupasy pani :-)

odpowiedz
Brajan&Dżesika - 15.12.2021 / 09:51, *.gov.pl

@Alex Bielany: Dokładnie TAK! :)

odpowiedz
Adi - 15.12.2021 / 14:09, *.orange.pl

@Alex Bielany: i te gorsze panny :D

odpowiedz
Darek - 14.12.2021 / 21:10, *.chello.pl

Wielki mi Emreli dwa strzelone gole.Tylko szukał pretekstu by odwrócić uwagę wszystkich od swoich statystyk.

odpowiedz
Karol - 14.12.2021 / 21:04, *.finemedia.pl

Mamy 3 trenerów bramkarzy. Tylko szkoda ze tylko jeden nadaje się do gry, a dziś jeszcze nie trenował.

odpowiedz
Ja - 15.12.2021 / 07:37, *.play-internet.pl

@Karol: 4 Arek białostocki jeszcze

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 21:03, *.t-mobile.pl

Najważniejsze że zmęczony Skibicki tryska humorem, co tam jutro w plecy, w galerii Kacperek odreaguje, ojjj dawniej stara gwardia że składu by takich pogoniła, nie miałby prawa głosu w szatni zabrać

odpowiedz
Marcin - 14.12.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

@(L): tryska humorem bo go Mucha namawia żeby wreszcie poszedł do fryzjera. A on czuje się jak prawdziwy facet w tej szopie na łbie. Bierze przykład z Mioduskiego

odpowiedz
Adam - 14.12.2021 / 21:51, *.chello.pl

@Marcin: W twoim świecie już coś tak błahego jak fryzura decyduje o byciu 'prawdziwym' facetem?

odpowiedz
o marcinku - 14.12.2021 / 22:26, *.interkam.pl

@Adam: marcinek jest łysy także tylko taka fryzure powinien miec prawdziwy mezczyzna

odpowiedz
Urs 72 - 14.12.2021 / 20:48, *.chello.pl

Liczę na Vuka że popędzi opier.......do grania a jak nie to wyjazd z torbami ...

odpowiedz
geds - 14.12.2021 / 22:23, *.chello.pl

@Urs 72:
owszem, w ogóle nie powinni zwalniać Vuko, ale wiadomo histeria Mioduskiego jest równa tylko histerii wielu kibiców... to teraz mają wreszcie podstawy do histerii. Teraz to jest późno!!!! Co ten Vuko ma zrobić na jutro i niedzielę??? Magiczne gadki motywacyjne??? Żałosne też że z jedenastki Vuko po 1,5 roku nieobecności, teraz niewielu juz może rozpoznać po miotle Miodo-Kucharskiego 10 out, 10 nowych co pół roku. Majecki, Wszołek, Karbownik, Jędza (bo kontuzja), Antolić, Gwilia, Niezgoda, Kante, Novikovas, Lewczuk, Praszelik - to 11 ludzi których już nie ma (licząc 1 kontuzję) a wystapili w meczu z Wisłą i w pìeknym stylu rozjechali ją 7:0. To był koniec października 2019 TYLKO 2 LATA TEMU !!! Mamy co pół roku zupenie nową, niekoniecznie lepszą drużynę przy tych pajacach

odpowiedz
znajca - 15.12.2021 / 06:38, *.com.pl

@geds:
Taaa... Zawodna jest pamięć ludzka. Arcydrewno Sandro Kulenović w pierwszym składzie, a Niezgoda na ławie. Do tego ciągłe lansowanie lesera Nagy-ego. To dopiero były czasy szalone, co nie?

odpowiedz
Urban - 15.12.2021 / 08:20, *.virginm.net

@znajca: Niezgoda nie byl na lawie, bo go juz w klubie nie bylo jak gral Kulenovic

odpowiedz
Zielu - 15.12.2021 / 08:47, *.centertel.pl

@znajca: właśnie, też mam przed oczami mecz rengersami i przy stosunkowo fajnej kadrze zespół ma jedną taktykę... Laga na desant... No ale cóż, takie życie. Chwała dla Vuko za jaja, za tą więź z klubem dzieki ktorej schował honor do kieszeni i postanowił podjąć się tegi gownianego zadania

odpowiedz
znajca - 15.12.2021 / 09:27, *.com.pl

@Urban:
Jesteś pewien?

odpowiedz
Afro - 15.12.2021 / 11:18, *.ncs2012.pl

@znajca: Nagy 24 mecze i 4 bramki. Lepiej niż Luqi.

odpowiedz
Brat - 14.12.2021 / 20:35, *.chello.pl

Dlaczego Boruc nie trenował skoro był w LTC? Znowu plecy bolą...?

odpowiedz
Ben - 14.12.2021 / 21:19, *.inetia.pl

@Brat: Boruc jeszcze spał w autokarze po powrocie z Płocka i dlatego był na terenie LTC. Przez zaśnięcie nie obronił kolegów z drużyny . Ot taki kapitan.

odpowiedz
Arek - 14.12.2021 / 23:45, *.tpnet.pl

@Brat: gdybyś się zainteresował od czasu do czasu, to wiedziałbyś, że te jego problemy z plecami to już od co najmniej roku są. I wcale się nie zdziwię, jak na wiosnę też kilka meczów opuści. A cymbały dalej będą szukać taniej sensacji. No i cóż zrobić?

odpowiedz
Mączyński - 15.12.2021 / 08:22, *.plus.pl

@Brat: Im większa nadwaga, tym większy będzie ból w plecach. Artur, przyznaj się szczerze, ile ważysz? 105? 110 kg?
Ta nadwaga jest godna kontraktu za kilkadziesiąt tys miesiecznie?

odpowiedz
Olomanolo - 14.12.2021 / 20:25, *.207.247

Nie biorą udziału w treningu to do widzenia żegnamy bez płaczu pieprzone wkłady do koszulek

odpowiedz
Hiszpan - 14.12.2021 / 20:22, *.telnaptelecom.pl

Kastrat to wybiera sobie treningi i mecze?

odpowiedz
Alex Bielany - 14.12.2021 / 19:59, *.centertel.pl

Luqinhas słowa po polsku nie umie- o czym to świadczy? Ze ma Polskę w odbycie.
A na ten azerski ryj z bezczelnym uśmieszkiem gdzie prowokacyjnie strzela w słupki i szyja zamiast głowa, zeby przypadkiem nie trafić bo siatki, to nie mogę juz patrzeć - jakoś mi ich nie żal.
Dobrze ze poczuli choć przez chwile ten szok, który my czujemy widząc jak wszystcy traktują Legie jak szmatę do podłogi.

odpowiedz
skrzat - 14.12.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@Alex Bielany:od luqiniasa to się kolego odczep.tylko jego da się oglądać.powninni go przeprosić

odpowiedz
ja - 15.12.2021 / 01:30, *.chello.pl

@Alex Bielany: "Prowokacyjnie strzela w słupki" :D :D :D

odpowiedz
Adson 78 - 15.12.2021 / 01:52, *.plus.pl

@skrzat: co ty gadasz ? Przeprosić ? Ha ha ha , Brazylia na się zrobił , kiwa się z pięcioma i prawię zawsze traci piłkę , kiwa się że wszystkimi by go faulowali bo kontuzji może się nabawić i będzie mieć wolne od treningów i być przy żonie i dziecku , po za tym h gra !!!

odpowiedz
Legion63 - 15.12.2021 / 08:28, *.orange.pl

@skrzat: 100% poparcia

odpowiedz
Legion - 14.12.2021 / 19:57, *.chello.pl

Emreliego na listę transferową i do Legii II.

odpowiedz
Lolek - 14.12.2021 / 19:38, *.orange.pl

Nie poddawaj się,
Ukochana ma,
...

odpowiedz
KibicL - 14.12.2021 / 19:38, *.vectranet.pl

Mieć pretensje do Lukiego to trzeba być kompletnym idiotą. Żeby wszyscy zostawiali na boisku tyle zdrowia co on to nasza sytuacja byłaby o wiele lepsza. Już samo to, że jest najczęściej ciętym równo z trawą pośród wszystkich drużyn powinno coś dać do myślenia.

odpowiedz
Gepetto - 15.12.2021 / 04:19, *.chello.pl

@KibicL: zahartowany to powinien być na treningu. Ja tu czegoś nie rozumiem. Przegrywają mecz za meczem źle, trybuny pełne źle, ostatnie miejsce źle. Spadną i będzie gdzie byli fanatycy. Fanatycy się pojawili też źle. Utrzymają się zdobędą PP to będzie brawo fanatycy. Ja tam tylko z opowieści dziwnej treści wiem od pismaków, których tam nie było, że jakaś akcja była. Równie dobrze mogę teraz napisać, że ksp maluje po Bałtyku w tym momencie ropą. Jedyne co widziałem na zdjęciu czy jakimś oświadczeniu to, że był trans pod stadionem w stronę eLoko. Reszta to póki co domysły

odpowiedz
Tomek - 15.12.2021 / 07:07, *.113.189

@KibicL: A co go tak bronisz? Pokaż jego statystyki w tym sezonie ,to zobaczymy czy rzeczywiście robi różnicę. Tak samo jest winni jak cała reszta

odpowiedz
Kris - 14.12.2021 / 19:10, *.chello.pl

Mam nadzieję, że ten pajac z Poznania wykopany?

odpowiedz
Arek - 14.12.2021 / 23:48, *.tpnet.pl

@Kris: o tak. Konfident pogoniony, całe szczęście. Już go tu nie będzie. Niech sobie karierę robi tam, skąd przyszedł.

odpowiedz
Kuchy King - 14.12.2021 / 19:02, *.vectranet.pl

Ten kto uderzył Luquinhasa powinien dostać dożywotni zakaz stadionowy, bo to nie był kibic Legii!!!

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 22:22, *.plus.pl

@Kuchy King:

Tak . To nie był kibic. To był FANATYK.

Mioduski won z LEGII!!!

odpowiedz
c u L t Warsaw - 14.12.2021 / 22:47, *..

@(L): FANATYCZNI DO KOŃCA!ŻYCIA!

odpowiedz
Adam - 14.12.2021 / 23:33, *.chello.pl

@(L): To był lamus, pewnie też frajer. Siła to język ludzi słabych i prostych. Pomijając już fakt, że loczkowi jakoś włos z głowy nie spadł i nie spadnie, a to wszystko to jego dzieło

odpowiedz
Kibolek - 15.12.2021 / 11:19, *.telefonica.de

@Adam: To idź na kolejny mecz i zapłać mioduskiemu oszustowi za bilet . Piłkarzyki pajacyki najemnicy mioduskiego

odpowiedz
grzesiek - 14.12.2021 / 18:59, *.centertel.pl

W srode to jest mecz koszykarzy w europejskich pucharach.

odpowiedz
kalosz - 14.12.2021 / 18:53, *.mm.pl

nieobecni kontuzje zlapali powisle?:)

odpowiedz
Amadeusz - 14.12.2021 / 18:41, *.chello.pl

Embrelli dostał L4,teraz po godz 22 będzie "zwiedzał" pewne lokale,w końcu po godz.22 Allah nie widzi

odpowiedz
Sarcastico. - 14.12.2021 / 18:22, *.orange.pl

Emreli lekko w szoku, dumny w pełni.

odpowiedz
Obcy - 14.12.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

Może teraz te nasze gwiazdy zrozumieją, że trzeba się angażować ciut bardziej w grę. Brakuje jeszcze dymisji dwóch ludzi. Ale może z czasem i to nadejdzie.

odpowiedz
inka - 14.12.2021 / 18:16, *.vectranet.pl

jutro 0:3 i wakacje. bukmacherka dobrze płaci.

odpowiedz
Calvvados - 14.12.2021 / 18:11, *.t-mobile.pl

Trening czyni mistrzem aaaaa mistrzowie jadą na rutynie :) AB Mistrz.

odpowiedz
konrad - 14.12.2021 / 18:08, *.tpnet.pl

luqi nw co im zrobił, jako jedyny od prau lat pokazuje że mu zależy

odpowiedz
Mączyński - 15.12.2021 / 08:55, *.plus.pl

@konrad: jakoś w tym sezonie niezbyt pokazuje. Nie żal mi go. Dryblera tracącego piłkę.

odpowiedz
(L) - 14.12.2021 / 18:08, *.t-mobile.pl

Sory ale mnie jutro nie będzie pozdrówcie cieplutko pudełka odemnie

odpowiedz
Ciekawski_83 - 14.12.2021 / 17:59, *.27.177

Jano Mucha pokazuje młodemu jak poprawnieć bronić się przy kolejnym ataku kibiców. Garda i zasłaniamy uszy.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 14.12.2021 / 19:10, *.plus.pl

@Ciekawski_83:

hahahaha

odpowiedz
bronek49 - 14.12.2021 / 17:58, *.chello.pl

co Emreli i Luguinhasa to cegłówką dostali po łbach że nie byli w stanie trenować oni więcej udają niż ich to fizycznie zabolało to zwykłe mięczaki szkoda mi Luguinhasa bo podejrzewam że dostał przypadkowo ale Emreliego czy Lopesa już nie bo oni udają że grają a wszystko olewają

odpowiedz
Rafał - 14.12.2021 / 18:01, *.tpnet.pl

@bronek49: zgadzam sie z Tobą

odpowiedz
yuinn - 14.12.2021 / 18:43, *.centertel.pl

@bronek49: Ja nie wiem czy udają czy może są źle przygotowani do sezonu ale bramki Emreliego dały nam puchary. Ishsk w amice tez strzelal w pucharach a w lidze słabo teraz gdy nie grają na 3 fronty znowu strzela.

odpowiedz
Legia75 - 14.12.2021 / 20:44, *.play-internet.pl

@Rafał: akurat Lopez nie dostał.A pozostałych dwóch zwykła symulka

odpowiedz
pop - 14.12.2021 / 22:57, *.media.pl

@yuinn: To całe zło przyszło właśnie przez puchary. Skoro ten lokowaty ni chłop ni baba zezwala na wymianę połowy składu średnio raz na pół roku to niby kiedy oni mieli się zgrać?

odpowiedz
Daras ZS - 14.12.2021 / 17:54, *.t-mobile.pl

Szkoda Lukiego bez niego ten zespół nie będzie miał żadnego polotu a o wygranym pojedynku 1 na 1 możemy pomarzyć. Emreli też się fajnie zapowiadał a teraz taka padaka tylko kasy szkoda bo można go było za parę Oiro popchnąć po sezonie bo chętni by się znaleźli

odpowiedz
dave - 14.12.2021 / 17:52, *.170.185

A Boruc czemu? On chyba raczej nie dostał :)

odpowiedz
yyy - 14.12.2021 / 18:41, *.centertel.pl

@dave: dla zmyłki :D

odpowiedz
beblot - 14.12.2021 / 18:45, *.play-internet.pl

@dave: Boruc to lał i obtarł sobie rączkę...

odpowiedz
Ben - 14.12.2021 / 21:47, *.inetia.pl

@beblot: lał w pobliskich krzakach i trafił na drut kolczasty;)

odpowiedz
ooon - 14.12.2021 / 17:51, *.com.pl

brawo "kibice" ! tego nam było trzeba!

odpowiedz
Kibic - 14.12.2021 / 18:04, *.mm.pl

@ooon: Tego nie mogli zrobic kibice (L), tylko kibice jakiejs innej, wrogiej dla nas, druzyny. Bez kitu.

odpowiedz