Radość Mateusza Hołowni - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Hołowni dla Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Zagłębiem Lubin swojego pierwszego gola w barwach Legii strzelił Mateusz Hołownia. Obrońca wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie spotkania, wykorzystując dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Hołownia ma obecnie na koncie 33 występy w pierwszej drużynie stołecznego klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
jarekk - 16.12.2021 / 11:03, *.metrointernet.pl

Bramka bardzo ladna jak kiedys Szarmach

odpowiedz
bum - 16.12.2021 / 09:47, *.236.74

Błagam zabierzcie go z tego klubu... Gość się kina z piłką co najmniej dwa razy na mecz ! Nie widzę w nim potencjału na Legie. Nie ten kaliber niestety.
Zawsze jakaś strata głupia albo piłka nad nim przeleci. On nie umie obliczyć toru lotu piłki i ma coś z koordynacją ruchową nie tak.
Wzmocnienia potrzebne na każdej pozycji w sumie.

odpowiedz
kaktus - 16.12.2021 / 10:40, *.orange.pl

@bum:
Niekoniecznie. Faktycznie, z obecną formą nie nadaje się on do Legii. Pamiętaj, że koleś jest po długiej kontuzji, a wcześniej nie dostawał za dużo szans gry. Zauważ, że jeszcze 2 lata temu identycznie grał Wieteska. Też robił co najmniej dwa groźne babole na mecz, a teraz się ogarnął. Co prawda ostatnie kilka meczów w wykonaniu Wieteski jest słabe, ale słabo gra cały zespół...

odpowiedz
bum - 16.12.2021 / 11:14, *.236.74

@kaktus:
O Wietesce mam podobne zdanie i nie zmienię go już nigdy. Legia żeby się wyrwać z marazmu musi o dwie klasy lepszych piłkarzy ściągnąć na ich pozycję. Gości aspirujących do grania w reprezentacji a nie jakiś uzupełnień. Ani Hołownia ani Wieteska do Legii się nie nadają. Wieteska jakby trzymał poziom ten swój najlepszy to jeszcze jeszcze ale Hołownia to wyjazd z miejsca. Jak my mamy wrócić grania którego liga nam zazdrościła jak mamy takich platfusów w szeregach. Legia spadła o kilka poziomów piłkarskich w dół na przestrzeni 4 lat. Słabo to wygląda. No ale tak się kończy budowanie "silnej" Legii mioduskiego po kosztach. Co on myślał ? Że za 1/3 ceny będzie miał takich samych piłkarzy jak miał Leśnodorski? Pomylił się i to bardzo. Spuścił klub w otchłań a jedyne co się zgadza to jego prywatna sakwa. ROWOLUCJA!!! TYLKO!

odpowiedz
Lechu Brd - 16.12.2021 / 11:45, *.t-mobile.pl

@kaktus: proszę Cię - ogarnął się? Bez urazy ale jest tak słaby i co mecz przez jego babole zagrożenie pod naszą bramką. Jedyny który rokuje mimo błędu w LE to Maik a reszta obrony do wylotu. Obejrzyj jeszcze raz mecz z Zagłębiem i zwróć uwagę jak Wieteska nie trafia w piłkę - sytuacja z II połowy - na stadionie jedna wielka salwa śmiechu.pzdr

odpowiedz
Andreas - 16.12.2021 / 13:44, *.play-internet.pl

@bum: a Maik Nawrocki nadaje się do Legii? Bo ostatnio też robi babole.

odpowiedz
bum - 16.12.2021 / 14:03, *.236.74

@Andreas:
Się okaże dopiero...
Ale ma potencjał i jeszcze się nie spalił. Bo Hołownia to już udowodnił że jest lebiegą i że się nie nadaje. Amen

odpowiedz
Wolfik - 16.12.2021 / 14:10, *.mm.pl

@bum: Mateusz nie gra na swojej nominalnej pozycji bo w klubie nie ma PO. Robi za zapchajdziurę, a taki zawodnik nigdy wirtuozem nie będzie. Gra, bo ktos musi.

A ciagłe zmiany powoduja nerwowość. Co było widac wczoraj po ostatnio nieźle grającym immienniku Hołowni - Wietesce.

Zgadzam się absolutnie, że kluczem do utrzymania jest wzmocnienie linii obrony - środek i prawa strona.

odpowiedz
bum - 16.12.2021 / 17:07, *.236.74

@Wolfik:
Zmiana pozycji np nie przeszkadzała młodemu bardzo Karbownikowi. Hołownia jest cienki i nie rokujący na piłkarza który w Legii może być np drugim Jędrzejczykiem. Jest zapchajdziurą tylko taką mam właśnie nadzieję że ta pozycja zostanie wzmocniona. I nie będziemy musieli mieć palpitacji serca kiedy ktoś zagrywa w obszar Mateusza... Uda się czy się nie uda heh. Pozdr

odpowiedz