Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart: Ulga jest ogromna

źródło: Legia Warszawa

- Ulga jest ogromna. Nie czuliśmy się tak od dawna, a dziś na boisku pokazaliśmy, że jesteśmy dużo lepszą drużyną, niż nasi przeciwnicy. Zasłużyliśmy by wygrać, to niezwykle ważne trzy punkty zdobyte tuż przed końcem roku - powiedział po meczu Tomas Pekhart.

- Myślę, że kluczem była dzisiaj energia w zespole, dziś wyglądaliśmy jak zupełnie inna drużyna. Mam nadzieję, ze to dopiero początek naszej drogi do góry. Oczywiście mamy do poprawy jeszcze wiele rzeczy, ale po przybyciu nowego trenera widać, że te rzeczy się zmieniają. Jesteśmy zadowoleni, że dziś udało się wygrać i mamy nadzieję zrobić to ponownie przed Świętami.

- Nie może być gorzej, jeśli jesteś ostatni w tabeli, więc mamy nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej. Nie chodzi tylko o ten mecz, czy nawet najbliższe spotkanie. Przed nami przygotowania do drugiej części sezonu i głęboko wierzę w to, że wciąż możemy powalczyć o wysoką pozycję w tabeli.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
bronek49 - 16.12.2021 / 18:45, *.chello.pl

Pekhartowi nie można zarzucić braku ambicji w meczach po prostu jest bez formy nareszcie strzelił bramkie ale na jego miejsce trzeba poszukać napastnika

odpowiedz
oLaf - 16.12.2021 / 12:59, *.vectranet.pl

wystarczyło parę liści i - po raz pierwszy od 2 lat- zacząłeś biegać, oszuście!!!

Można?? Można!!!

odpowiedz
kibic(L) - 16.12.2021 / 17:31, *.inetia.pl

@oLaf: ty sam jesteś liść...

odpowiedz
tomciob - 16.12.2021 / 12:03, *.vectranet.pl

Proponuję jednak skupić się na następnym meczu bo to on jest najważniejszy, a nie to co będzie na wiosnę. Bułka, banan i do roboty.

odpowiedz
antek - 16.12.2021 / 11:11, *..

malarz oj udalo mi sie kuchnie pomalowac zawodowcy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.