fot. Jacek Wójcikowski / jp85.pl
REKLAMA

Debiut flagi Dolny Śląsk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na środowym meczu z Zagłębiem Lubin, na Żylecie zadebiutowała flaga legijnego fanklubu z Dolnego Śląska. Na czerwono-biało-zielonym płótnie znajduje się hasło "Dolny Śląsk", herb Legii oraz herb województwa dolnośląskiego.

fot. Jacek Wójcikowski / jp85.pl
fot. Jacek Wójcikowski / jp85.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
TRRENER trenerów - 19.12.2021 / 00:18, *.120.2

DALEJ!NIE!PĘKAĆ!GDZIE!W!POLSCE!I!NA!ŚWIECIE !LEGIA!JEST!KAŻDY!CHOĆ!1KIBIC!WIĘCEJ!TO!SUKCES!CALEJ!LEGII!RAZEM!

odpowiedz
Marek - 19.12.2021 / 00:06, *.as13285.net

tak troche retro WKS SLASK czy cos....

odpowiedz
Milan - 18.12.2021 / 23:00, *.chello.pl

Górny Śląsk zawsze z Legią !!!

odpowiedz
Mojo jojo - 18.12.2021 / 20:45, *.t-mobile.pl

do GieDeWu znam kibiców Legii z Wałbrzycha ,Zielonej Góry i Nowej Soli ! w Zgorzelcu mam rodzine (L)

odpowiedz
Tymon - 18.12.2021 / 18:58, *.tpnet.pl

Konin. Tu też jest nas trochę...????????????????????????

odpowiedz
Białson( L)! - 18.12.2021 / 10:13, *.33.169

W Lubelskim jest też Sporo Legionistów Legionistów!nie jakichś tam pozerow, tylko prawdziwych wiernych na dobre i złe.

odpowiedz
scyzoryk - 18.12.2021 / 09:18, *.sky.com

w Świętokrzyskim również duża liczba Legionistów (L)

odpowiedz
floyd - 17.12.2021 / 23:28, *.t-mobile.pl

W Częstochowie jest wielu Legionistów, nie organizują się z szacunku ( obawy ? ) do Rakowa. Kiedyś tam był Widzew dość mocny ale na szczęście miejscowi wyplenili

odpowiedz
WELCOM TO HELL...PAMIĘTACIE!? - 17.12.2021 / 22:53, *..

WŁAŚNIE FLAGI FAJNE ALE SĄ ŁATWYM KĄSKIEM DLA WROGÓW A TA PEWNIE JUż będzie szukana bo extra jest!

odpowiedz
robson - 17.12.2021 / 22:12, *.chello.pl

swego czasu będąc w okolicach Świeradowa Z - Lwówek Śląski ( gdzieś w pobliżu rzeki Bóbr) widziałem sklep spożywczy z szyldem ....Legii .
Ktos z woj.Dolnoslaskiego kojarzy to miejsce ?

odpowiedz
Kloi - 18.12.2021 / 06:10, *.t-mobile.pl

@robson: Tak to nie sklep a meta .

odpowiedz
Beny - 17.12.2021 / 21:38, *.t-mobile.pl

Sieradz i Zduńska Wola zawsze z (L)

odpowiedz
Laki - 19.12.2021 / 12:02, *.ksiezyc.pl

@Beny: oczywiście tylko wielka LEGIA

odpowiedz
PTL1916 - 17.12.2021 / 17:48, *.orange.pl

Wołów tez za (L)

odpowiedz
ZSH - 17.12.2021 / 15:27, *.net.pl

Kotlina Kłodzka zawsze z Legią

odpowiedz
CWKS Legia - 17.12.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

@ZSH: Bystrzyca Kłodzka za Legią od 80 lat.

odpowiedz
Matex - 18.12.2021 / 23:54, *.play-internet.pl

@ZSH:potwierdzam byłem na spływie w Bardo i co chwila wrzuty o Legi

odpowiedz
Maruda - 17.12.2021 / 15:16, *.206.82

dawno temu była grupa "Wild West", flaga przejęta przez Miedź

odpowiedz
grzesiek - 17.12.2021 / 15:44, *.centertel.pl

Kiedys było dużo wiecej grup z po za warszawy....było też wiele grup nie posiadajacych swoich flag ...

odpowiedz
Zdzicho - 17.12.2021 / 16:41, *.tpnet.pl

@Maruda: poszla z dymem jak gralismy z nimi kilka lat temu w PP

odpowiedz
wLkp - 17.12.2021 / 14:55, *.centertel.pl

w pyrLandii tez jest NaS SPOROOO

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 18.12.2021 / 05:01, *.orange.pl

@wLkp: pełna zgoda...

odpowiedz
Janek - 17.12.2021 / 14:18, *.plus.pl

Świnoujście całe za Legia!!

odpowiedz
(L) - 17.12.2021 / 14:16, *.net.pl

Była Legnica kiedyś. Był Wild West.(wiem jak się skończyło...)

Ktoś coś jeszcze się udziela?

Byli legendarne forum kiedyś...

odpowiedz
ZS - 17.12.2021 / 14:13, *.play-internet.pl

LUK idź pozbieraj zabawki, chyba że coś innego chcesz zbierać z ziemi

odpowiedz
Alan - 17.12.2021 / 11:11, *.t-mobile.pl

Dla przypomnienia w Warszawie od wielu lat prężnie działa fan klub Widzewa z bardzo znanymi flagami.....

odpowiedz
e(L)o - 17.12.2021 / 13:54, *.vectranet.pl

@Alan:
przestań szerzyć głupoty...
To raptem kilku studencików/słoików z łodzi udając, że tutaj mieszkają

odpowiedz
bep - 17.12.2021 / 14:59, *.230.191

@Alan: Nawet wiadomo gdzie mieszkają. Kiedyś, za dawnych czasów, mieli cykliczne wjazdy organizowane,

odpowiedz
(L) - 17.12.2021 / 21:34, *.plus.pl

@bep:

Oj chyba trwają przy Widzewie cały czas...

odpowiedz
eLo - 17.12.2021 / 22:16, *.play-internet.pl

@Alan: no i ?

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 17.12.2021 / 10:54, *.orange.pl

Super pomysł z oflagowaniem wszystkich województw naszymi barwami... Znienawidzona Wie(L) kopolska również jest (L) egijna częścią tego projektu...

odpowiedz
Benek - 17.12.2021 / 10:53, *.centertel.pl

@dino: w lubelskim kiedyś działał East Front'03, niestety rozpadł się, obecnie nie które miejscowości mają swoje FC.

odpowiedz
Walerek - 17.12.2021 / 09:57, *.netfala.pl

W Stalowej Woli jest bardzo dużo kibiców Legii. Może tak "Paka z Podkarpacia"?

odpowiedz
Ursynów - 17.12.2021 / 12:40, *.t-mobile.pl

@Walerek: W samych Orłach pod Przemyślem zebrałoby się kilkadziesiąt osób kibicujących Legii. Faktycznie ten rejon ma duży potencjał i można coś pomyśleć w tym temacie

odpowiedz
dino - 17.12.2021 / 09:53, *.vtelecom.pl

Mamy 16 województw wyłączając mazowieckie skąd i tak jest wiele flag marzy mi się flaga każdego z pozostałych 15 województw wystawiana w ciągu sezonu (15 meczów u siebie w sezonie) np podlaskie obowiązkowo mecz z Jaga lubelskie z Górnikiem Łęczna, nawet śląskie tam też na pewno są legioniści to by dało nam poczucie ogólnopolskości i dominacji nad innymi

odpowiedz
Luk - 17.12.2021 / 11:59, *.tmcz.cz

@dino: na slasku sosnowiec,w cieszynie tez sa Legionisci

odpowiedz
Adam - 17.12.2021 / 14:08, *.play-internet.pl

@Luk: Sosnowiec to nie Śląsk.

odpowiedz
Maruda - 17.12.2021 / 15:14, *.206.82

@Luk: nie obrażaj Sosnowca, to miasto leży w Zagłębiu Dąbrowskim
obszar obecnego województwa śląskiego to w istotnej części nie Śląsk

odpowiedz
S - 17.12.2021 / 16:11, *.centertel.pl

@Luk: A może do szkoły trzeba było chodzić???I "naumieć" się pisać poprawnie...

odpowiedz
Hoodlum - 17.12.2021 / 17:45, *.237.198

@Luk: Cieszyn to bardzo podzielone miasto, widac ludzi w barwach Legii, Wisly, Ruchu Ch, Gornika Z, Gks Jastrzebie, ZS i Bksu

odpowiedz
Zs - 17.12.2021 / 21:39, *.centertel.pl

@Luk: Sosnowiec to nie Śląsk kolego zakoduje sobie to w glowie

odpowiedz
K-ce - 18.12.2021 / 18:11, *.centertel.pl

@dino: SQ 02!

odpowiedz
cocieto - 19.12.2021 / 13:27, *.chello.pl

@Hoodlum:
GieKSa z Cieszyna rowniez jest FC

odpowiedz
Ś(L)unsk - 17.12.2021 / 09:52, *.2degrees.nz

Grubo gorole

odpowiedz
Mojo jojo - 17.12.2021 / 08:26, *.t-mobile.pl

Na Dolnym Sląsku mozna spotkać wiele kibiców Legii!Do(L)ny Sląsk!

odpowiedz
GieDeWu - 17.12.2021 / 11:06, *.com.pl

@Mojo jojo:

A gdzie Was można spotkać?

odpowiedz
BAjo Jajo - 31.12.2021 / 15:25, *..

@GieDeWu:
No na Dolnym Śląsku.

odpowiedz
eMoKa - 17.12.2021 / 08:13, *.246.20

"Paka z Grodu Kraka" cos ostatnio nie słychac...

odpowiedz
Mops - 17.12.2021 / 11:23, *.chello.pl

@eMoKa: też o tym pomyślałem, ale nie wiem, co z nimi

odpowiedz
KR - 17.12.2021 / 16:23, *.plus.pl

@Mops: teraz kibicują Wieczystej.

odpowiedz