Szymon Włodarczyk, Jakub Żubrowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Włodarczyk: Nie jestem zadowolony ze swojego występu

źródło: sport.tvp.pl

- Przeważaliśmy w pierwszej połowie, ale chyba brak koncentracji spowodował, że padła bramka po stałym fragmencie gry. To nie była fajna sytuacja. Musimy mocno pracować w przerwie zimowej i zacząć wygrywać, bo jesteśmy Legią Warszawa. Musimy dać z siebie maksa i zasuwać. Nie do mnie należy mówienie, co jest złe w drużynie, ja muszę po prostu dawać z siebie 100%. Nie jestem zadowolony ze swojego występu. Miałem kilka okazji, może zabrakło trochę odwagi przy wyjściu do dośrodkowań. Przegraliśmy mecz i to jest dziś najgorsze. Oczywiście, wierzymy, że będzie lepiej, ale musimy dać z siebie wszystko - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Szymon Włodarczyk.


WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 22.12.2021 / 00:13, *.chello.pl

a ja tak w Ciebie wierzyłem.......

odpowiedz
Fido - 20.12.2021 / 21:01, *.protonvpn.com

Dobrze, że grałeś, a nie oglądałeś swojej gry, bo zamiast niezadowolenia czułbyś teraz wstyd.

odpowiedz
tekekn (L) - 20.12.2021 / 19:47, *.chello.pl

W ostatnim meczu wyglądałeś jakby odcięło prąd. Dostosowałeś się do reszty drużyny niestety (wielu piłkarzy co przychodzi do Legii tez to spotyka niestety). Pierwsze mecze widać było chęć, energię, wolę walki, taki power.

odpowiedz
L - 20.12.2021 / 13:17, *.play-internet.pl

Z ciebie piłkarza nie będzie.

odpowiedz
heh - 20.12.2021 / 12:06, *.smgr.pl

My ku*wa też nie...

odpowiedz
Tyson - 20.12.2021 / 10:08, *.play-internet.pl

Ojciec Nędza. Syn dno dna i kupa mułu.

odpowiedz
Gery - 20.12.2021 / 09:50, *.play-internet.pl

Czy w całej Warszawie i okolicach faktycznie nie ma pięciu, sześciu naprawdę utalentowanych chłopaków, którzy mogli by na poziomie reprezentować barwy klubowe? Czy są tylko nie stać ich bądź ich rodziców na to aby trenować w (L) a może nie mają nazwiska bądź odpowiedniego managera ? Gdzie leży problem tego, że Legia nie wypuszcza na rynek naprawdę dobrych, młodych piłkarzy?

odpowiedz
Sig - 20.12.2021 / 17:26, *.166.58

@Gery: światła wielkiego miasta oslepiaja. Dużo pokus.

odpowiedz
Paco - 20.12.2021 / 09:26, *.centertel.pl

Może umiesz śpiewać lub malować? Z footballu raczej nie utrzymasz .się .

odpowiedz
asda - 20.12.2021 / 09:24, *.227.22

Drewno widzę, drewno...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.12.2021 / 08:46, *.orange.pl

Nędza pomimo swojej ogórkowatości to był kozak, lider, który brał na siebie odpowiedzialność, kiedy było trzeba. A młody porusza się po boisku jakby bał się dostać piłkę. Może kiedyś coś z niego będzie, nie wiem tego, ale mentalnie jest na poziomie juniorskim i teraz tam powinien grać.

odpowiedz
Roma - 20.12.2021 / 08:19, *.lunet.eu

Oni wszyscy mówią to samo, mają wyuczone formułki przygotowane przez jakiegoś PR-owca. Jak nie myślą samodzielnie na boisku, to nic dziwnego, że ich gra wygląda tak samo, jak brzmią ich wypowiedzi.

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:00, *.mm.pl

@Roma: Mówią tak samo, trenują tak samo i graja tak samo. Tylko rzeczywistość nadciaga inna wielkimi krokami.

odpowiedz
Działdowo - 20.12.2021 / 08:08, *.tpnet.pl

To w meczu z Radomiakiem nie dałeś z siebie 100 % !

odpowiedz
Mączyński - 20.12.2021 / 07:38, *.plus.pl

Chłopaku, krzywdę Ci robi ten, kto wystawia Cię do gry w ekstraklasie.

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:04, *.mm.pl

@Mączyński: Ktos kiedys napisał, że w rezerwach Legii ogrywaja się nie ci, co powinni lecz ci co mają układy. Przypomina mi to znane polskie przekadło w którym coś jednak jest: lekarz płodzi lekarza, prawnik prawnika....

Zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią. W tej chwili nie ma ŻADNEGO młodego piłkarza z 2-ki którzy mogliby wnieśc cokolwiek do 1-ej druzyny.

odpowiedz
Biała Legia - 21.12.2021 / 00:54, *.chello.pl

@Wolfik: np warchoł nie dostał żadnej szansy w Legii A w Wiśle Płock strzela

odpowiedz
Eryk - 21.12.2021 / 19:28, *.tpnet.pl

@Biała Legia: Warchoła szkoda , dobry jest ... Natomiast Ciepiela i Włodarczyk oraz Kostorz to są zdolne chłopaki - i gadanie (nie mówię że twoje) że już się nie rozwiną jest po prostu śmieszne . Włodar zagrał po raz pierwszy w tym sezonie (oprócz Pucharu Polski) całą drugą połowę i może mógł więcej strzelać , ale parę razy jednak ładnie wychodził na piłkę . Po prostu powinien grać bliżej pola karnego i śmiało strzelać . No i mało jednak podań dostał , też trzeba zauważyć .

odpowiedz
Anty Vuko - 20.12.2021 / 06:52, *.tpnet.pl

Beznadziejny, zagubiony, brak techniki i kiwki. Pozostają rezerwy lub zmiana klubu. Pożytku z niego nie będzie.

odpowiedz
''zmiana klubu''?! - 21.12.2021 / 19:18, *.tpnet.pl

@Anty Vuko: Bzdury gadasz , potrafił utrzymać piłkę jak ktoś go atakował i odegrał dobrze kilka razy . Jak sam powiedział , po prostu zabrakło mu zdecydowania w paru akcjach ofensywnych . Ale starał się , przepracuje zimę jak trzeba i wiosną może zacząć strzelać gole . Co ty - wiecznego rezerwowego chciałbyś z niego zrobić ? Nie za szybka ta twoja ocena ? No , powiedziałeś to gorzej niż pewien nasz dyrektor techniczny '' po co nam Lewandowski ?'' Tacy pośpieszni są niektórzy ...

odpowiedz
Lolo - 20.12.2021 / 03:36, *.plus.pl

A z czego masz być zadowolony drewniaku?

odpowiedz
Ben - 20.12.2021 / 00:39, *.inetia.pl

A gdzie jest kapitan? Prawda jest taka że kapitana w tym sezonie niema!

odpowiedz
Ania - 19.12.2021 / 23:26, *.as9105.com

drewno po ojcu... siostra ciagnela cala rodzinne , ale nic z tego nie bedzie

odpowiedz
Karolkk2 - 19.12.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Jaki ojciec taki syn kiedyś strzeli

odpowiedz