fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Radomiakiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali niskie noty za niedzielny mecz z Radomiakiem. Najwyższą z nich uzyskał Artur Boruc - 2,5, a najniższą Lirim Kastrati - 1,6 w skali 1-6. W sumie oceniało 1117 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,9.

Boruc 2,5
Josue 2,2
Nawrocki 2,1
Slisz 2,1
Mladenović 2,1
Rafael Lopes 1,9
Wieteska 1,8
Hołownia 1,8
Johansson 1,8
Włodarczyk 1,8
Ciepiela 1,8
Muci 1,7
Kastrati 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Ben - 21.12.2021 / 15:22, *.inetia.pl

Ile płaci Boruc za te oceny? To chyba żart!

odpowiedz
Szpaku - 21.12.2021 / 10:05, *.net.pl

Boruc?? Za 3 gole? Pierwszy parodia, drugi między nogami, a karnego też miał na ręce. Mąło brakło, a puściłby szmatę z rożnego. Ledwo zdążył. O jego akrobacji za polem karnym nawet nie wspomnę... Rzucenie piłką w kolegę z drużyny, czy to mądre w sytuacji w jakiej jest drużyna?

odpowiedz
Andrew - 21.12.2021 / 14:09, *.play-internet.pl

@Szpaku: masz rację kolego, forma chyba już trochę na urlop pojechała wcześniej ????????

odpowiedz
Semper Fi - 22.12.2021 / 08:08, *.attmex.mx

@Szpaku: gościu idz juz do domu. Bo specjalnie dla Ciebie obejrzalem powtroki 10 razy. Boruc, klasa swiatowa mimo wieku. Gralo sie troche w pilke i sie wie co to znaczy bronic takie strzaly chlopie. Nie masz zielonego pojecia o pilce skoro Boruc dla Ciebie slabo zagral. Nawet to wyjscie na przedpole, wyczucie tempa i zawodnika a i dylemat pozostawienia bramki pustej za soba, znow klasa, minal sie, zycie, tak bywa, Boruc SZACUN w ch..., bronilem 10 lat, klasa Brachu w tym wieku ja pier_le. Nie czytaj pajacow.

odpowiedz
Lekarz rodzinny - 22.12.2021 / 09:41, *.toneticgroup.pl

@Szpaku: widzę, że mocno odjechałeś, zalecam zmianę leków ponieważ te odcinają cię od rzeczywistości.

odpowiedz