REKLAMA

Nominacje do Plebiscytu eLki 2021

Redakcja

Rusza 21. edycja Plebiscytu "eLki", w którym podsumowujecie mijające 12 miesięcy. Od teraz czekamy na Wasze propozycje nominacji w poszczególnych kategoriach. Właściwe wybory rozpoczną się 24 grudnia i potrwają do 4 stycznia 2022. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

ZGŁOŚ NOMINACJE

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Darek - 22.12.2021 / 19:55, *.chello.pl

Za rządów Mioduskiego jest najlepszy okres w historii Legii na krajowym podwórku. Ale my chcemy więcej. Szkoda że prezes nie uczy się na własnych błędach.
Brak prawdziwego prezesa.
Brak goscia od transferów.
Brak dobrych transferów.
Za dużo obcokrajowców w zespole.
Obecny sezon to wynik popełnianych błędów latami.Za duża rotacja w drużynie.
Brak jednej strategii klubu.Mioduski mota się co chwilę.

odpowiedz
Mariusz Chłopik - 22.12.2021 / 16:35, *.57.181

We wszystkich kategoriach zgłaszam Miodulskiego Dariusza, prezesa Tysiąclecia.

odpowiedz
Michal - 22.12.2021 / 15:32, *.tmodns.net

18. Kontuzja Roku - Kapustka

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 21.12.2021 / 15:26, *.52.135

ci...y piłkarskie, nieudacznicy - wkłady do koszulek, którzy co chwilę muszą opchnąć mecz, a i tak szmaciankę dostanie Mioduski, kopacze dalej nietykalni... niesamowite

odpowiedz
Tolkien - 21.12.2021 / 11:27, *.vectranet.pl

Boruc - bramkarz Legii sezonu LE i Ekstraklasy
Wietes - cymbał meczu z Radomiakiem
Mioduski - najgłupszy prezes ekstraklasowego klubu w historii światowych lig
Josué - największe jajca w ekipie

odpowiedz
Kibolek - 21.12.2021 / 06:29, *.it-home.pl

Frajer roku mioduski parodysta

odpowiedz
peru123 - 21.12.2021 / 00:00, *.plus.pl

szkoda mi trochę Mioduskiego, zainwestował kasę i swój czas, ale fakt że nie uczy się na własnych błędach jest dyskwalifikujący go z roli prezesa Legii, szmacianka roku, a nawet 105 lecia. Trenerzy w tym roku to Czesiek musi być na plus, bramkarz tylko Boruc, Miodek zepsół nawet Dowhania, obrońca i wachadłowy to Jarunovic, pomocnik - wachadłowy - Mladenovic, napastnik - Pekhart. Typy za wyniki wiosenno - letnie. Ogólnie mimo MP kolejny zjazd wartości drużyny, spadek frekwencji na meczach to wg mnie brak zawodników których Warszawa chciała by oglądać, nie jesteśmy Poznaniem, Wrocławiem czy Krakowem, potrzebujemy bodźców aby zapewłnič trybuny, czy tym bodźcem będzie walka o utrzymanie, a na jesieni o powrót do ekstraklasy- wątpię. I tu napisze bo Mioduski czereśniak może w swoim durnej głowie wymyślić pomysł że po tegorocznym spadku- wywalczony awans da mu poparcie trybun, Tfu.

odpowiedz
Paco - 21.12.2021 / 10:11, *.orange.pl

@peru123: jakie pieniądze swoje zainwestował kudłaty? Z tego co wiem to wszystko na kredytach zero własnych środków .

odpowiedz
Matt - 21.12.2021 / 10:26, *.tpnet.pl

@peru123: "nie jesteśmy Poznaniem, Wrocławiem czy Krakowem, potrzebujemy bodźców aby zapewłnič trybuny"
No to jest bardzo ciekawe stwierdzenie. Czym takim różni się Warszawa od innych miejsc by zapełnić trybuny?

odpowiedz
peru123 - 21.12.2021 / 23:02, *.chello.pl

@Matt:
Teraz niczym się nie różnimy, sprowadzamy no nemow z Europy, gwiazdy Azerskiej piłki, a kiedyś najlepszych z naszej ligi. I teraz gdzie jesteśmy, a gdzie byliśmy, bojktu nie ma a na trybunach 20% zapełnienia, proste. Pokaż mi gwiazdę w tym zespole.

odpowiedz
Arek - 20.12.2021 / 22:30, *.tpnet.pl

Szmacianka roku dla prezesa, szmaciarz roku...

odpowiedz
Matt - 20.12.2021 / 22:06, *.tpnet.pl

Przyzwyczajone do sukcesu płaczki wylewają swoje żale. Legii nie idzie, ale to nie znaczy, że tego sezonu nie ma. Życie to nie jest fifa, że możecie wcisnąć restart jak ktoś wam strzeli gola. Kibice powinni dostać szmaciankę. Nie raz tu czytałem jak to inne "wiochy" zasługują lub nie na Ekstraklasę. A zasługują na Ekstraklasę kibice, którzy swoim zawodnikom robią regularnie co kilka lat akcję liść? W sporcie raz jest lepiej, raz gorzej, jak widać u nas bardzo trudno przychodzi wsparcie drużyny kiedy akurat nie idzie. To jest szmacianka. Jak się coś nie podoba, to dawaj do bitki.

odpowiedz
Zdzicho - 21.12.2021 / 06:35, *.tpnet.pl

@Matt: matole. Kibice walcza o swoj klub. Mozna przegrac, ale po walce, dajac serce i zaangazowanie i taki zawodnik nie dostalby z liscia. Nie kumasz tego? To graj dalej w swoja fife....

odpowiedz
Bie(L)any - 20.12.2021 / 22:02, *.vectranet.pl

Moim zdaniem faworytem powinien być Juranović za to że spier....ł w odpowiednim czasie z tego cyrku pod batutą klowna Pudla ....

odpowiedz
Zenon Xenon - 20.12.2021 / 21:59, *.orange.pl

Ciekawe kto wygra szmaciankę bardzo ciekawe xd

odpowiedz
Gniewko - 20.12.2021 / 20:30, *.netfala.pl

Proponuję stworzyć plebiscyt "Złotego Pudla" nie trzeba by robić nawet głosowania w tym roku.

odpowiedz
krysteeek - 20.12.2021 / 20:01, *.net.pl

Postać roku - Mioduski. Może jakby dostał nagrodę, to poczułby się w końcu połechtany na tyle, że byłby w końcu spełniony i oddałby stery w klubie komu innemu.

odpowiedz
Olomanolo - 20.12.2021 / 19:56, *.207.247

Postać roku Dariusz M. i Radosław K.jako grabarze Legii ( kolejność niech sobie sami wylosują między sobą )

odpowiedz
Ja do Redakcji - 20.12.2021 / 19:07, *.play-internet.pl

Redakcjo, dalibyście do artykułu odnośniki do wyników poprzednich edycji? Fajnie byłoby sobie szybko przypomnieć :)

odpowiedz
Kibic CWKS - 20.12.2021 / 18:03, *.aster.pl

Nie wiem kogo dać na postać roku, bo takiej brak.
Mógłby ktoś podrzucić linka do nowych flag i graffiti z tego roku, bo Sobie nie przypominam żadnych, będę mega wdzięczny

odpowiedz
Pawciu - 20.12.2021 / 18:09, *.net.pl

@Kibic CWKS: ja bym stawial na Marka Golebiewskiego - za odwage w wejscia w wybijajace szambo

odpowiedz
Stefan1916 - 20.12.2021 / 19:51, *.chello.pl

@Pawciu: w tym sezonie postacią roku jest Mioduski, a odkryciem Kucharski…

odpowiedz
Frank Stilwell - 20.12.2021 / 17:58, *.vectranet.pl

W dupie mam takie nominacje do niewiadomo czego po co i na co jak wszystko przegrywają.Najgorszy napastnik Emreli Pekhart Lopez najgorszy pomocnik Ślisz Josue Charatin i inni.Najgorszy obrońca Jedrzejczyk i pozostali.Wystarczy Panie Plebiscycie z mojej strony na nominacje?

odpowiedz
Biała Siła - 20.12.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

Ook już jest ma dole

odpowiedz
Biała Siła - 20.12.2021 / 17:17, *.vectranet.pl

Zróbcie też i anty bohatera

odpowiedz