Strahinja Jovanović - fot. Bodziach
REKLAMA

Sześć tygodni przerwy Strahinji Jovanovicia

źródło: Legiakosz.com

Bez serbskiego rozgrywającego będą musieli radzić sobie Zieloni Kanonierzy w najbliższych sześciu tygodniach. Tyle czasu zawodnik potrzebuje, aby wrócić do zdrowia po kontuzji odniesionej w ostatnim meczu ligowym.

W połowie drugiej kwarty sobotniego meczu Energa Basket Ligi z Treflem Sopot Strahinja Jovanović upadł na parkiet w akcji ofensywnej i nie zdołał o własnych siłach zejść na ławkę rezerwowych. Uraz lewej nogi był na tyle poważny, że rozgrywający nie był w stanie kontynuować gry we wspomnianym meczu.

Szczegółowe badania wykazały, że Strahinja Jovanović zerwał dwa więzadła w stawie skokowym. Kontuzja ta wyklucza jego grę w najbliższych sześciu tygodniach, a więc rozgrywający będzie do dyspozycji trenera Wojciecha Kamińskiego dopiero na początku lutego.

W meczu z Treflem Sopot urazu nabawił się także Dariusz Wyka. Środkowemu stołecznego zespołu doskwiera mocne stłuczenie i krwiak na kości piętowej, co stawia jego występ w środowym starciu z Zastalem Zielona Góra pod wielkim znakiem zapytania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.