fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia ukarana za mecz w Leicester

Woytek, źródło: UEFA

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu w Leicester. Klub otrzymał karę 36 250 euro za odpalanie środków pirotechnicznych i 5 tys. euro za zakłócanie porządku na trybunach.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
j24 - 23.12.2021 / 11:02, *.209.147

Czekam na pojawienie się w TV transmisji łączonych, z wydarzeń na boisku i na trybunach. Na przykład w tym meczu wolałbym sobie popatrzeć, jak angielska policja dostaje baty, niż oglądać na boisku miernoty zatrudnione obecnie w Legii.

odpowiedz
K(L)AKIER - 23.12.2021 / 09:28, *.inetia.pl

co to za kara przy długach rzędu 100 mln czy 150 mln .

odpowiedz
lol - 22.12.2021 / 11:21, *..

do admina - mozecie podac wartosc wszystkich kar za rok 2021?

odpowiedz
Racmistrz - 22.12.2021 / 00:53, *.tpnet.pl

Fak uefa !

odpowiedz
bronek49 - 21.12.2021 / 19:14, *.chello.pl

Legia za te kary to zapłaci więcej niż zarobiła w tych pucharach a w dodatku straci kase za lige

odpowiedz
Marcinos - 21.12.2021 / 23:10, *.orange.pl

@bronek49: Łącznie Legia zarobiła 6,03 mln euro za cale eliminacje plus ligę Europy, więc napisz ile straci na karach i ile straci w Lidze?

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.12.2021 / 23:28, *.vectranet.pl

@bronek49: na pucharach jednak krótkofalowo zarobimy. Potem stracimy to z naddatkiem na koniec ligi, PP piłkarska prowincja nie da nam zdobyć i będziemy na mocnym minusie. Oby dalej w e-klapie...

odpowiedz
Kasida - 21.12.2021 / 16:40, *.plus.pl

W Polsce nie ma godnych przeciwników :)

odpowiedz
Luk - 21.12.2021 / 10:16, *.centertel.pl

Czyli palenie surowo wzbronione ale psom można spuścić łomot:D

odpowiedz
Gosc - 21.12.2021 / 07:19, *.chello.pl

Słabe transfery, strefa spadkowa to oczywiście wina kibiców bo gdyby nie oni można by zakontraktować tym razem Eskimosa żeby wzmocnił sztab trenerski. Tego jeszcze nie było pudel wizjonerem

odpowiedz
Sfinks - 21.12.2021 / 10:33, *.vectranet.pl

@Gosc: kibice też mają swoje za uszami... Policz ile klub kosztowały kary (tylko w tym roku), ale co tam - nieswoje łatwo się wydaje... Ogólnie atmosfera w klubie jest ujowa, nie wiem czy to się da posklejać :(

odpowiedz
heh - 21.12.2021 / 06:51, *.smgr.pl

Zdecydowanie nie zgadzam się z tą karą, która powinna wynieść 27 753 euro! F*CK UEFA! Nie wiem jak oni to liczą! Jedna paczka rac była kupowana z innego źródła niż w cenniku kar Uefa dlatego powinniśmy złożyć odwołanie! Po za tym ten napiwek w postaci 5 tysięcu Euro za bijatykę z policją jest niesprawiedliwy! My wygraliśmy i to oni powinni zapłacić nam, a nie my im!

odpowiedz
Dżoker - 21.12.2021 / 20:11, *.tpnet.pl

@heh: Hehe , no tak , powinni nam zapłacić !

odpowiedz
Rafał - 21.12.2021 / 05:56, *.play-internet.pl

Łączna kara to miesięczna wypłata Jędzy więc dla Mioduskiego zadna kara.

odpowiedz
tomciob - 21.12.2021 / 11:32, *.vectranet.pl

@Rafał: To samo pomyślałem. Przy miesięcznych wypłatach naszych "zawodowców" to pieniążki jak na waciki.

odpowiedz
AAA - 21.12.2021 / 00:47, *.chello.pl

I bardzo dobrze.
Pudel płać.

odpowiedz
Ben - 21.12.2021 / 15:39, *.inetia.pl

@AAA: ty tak na poważnie?

odpowiedz
Pag - 20.12.2021 / 23:50, *.tpnet.pl

Nic nie rozumiem z tych taryfikatorów kar. Lać sie można za 5k, a samo odpalenie rac za 36k? To już naprawdę nie wiem co jest bezpieczniejsze… chyba że stadion ze słomy mają.

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.12.2021 / 06:38, *.vectranet.pl

@Pag: race to recydywa, bójki nie... Swoją drogą - czy trzeba lecieć aż do UK żeby się wyżyć? W Polsce byłoby taniej i klubu by nie karali...

odpowiedz
Ultra Boys - 21.12.2021 / 18:10, *.235.67

@Sputnik 44: wiekszosc co dymila byla z UK, kilku skazanych niedawno to tez wylacznie mieszkancy UK ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.12.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

@Ultra Boys: nie wiem Kolego, tematy H to nie mój klimat (nie, nie jestem kumaty ;) ) ultrasowałem i jeździłem w latach 90 ale to był inny, dla mnie lepszy świat. Teraz już stary jestem ;) Tak czy inaczej szkoda tej kasy, chociaż Pudel i tak by ją wypieprz..ł na swoje urojenia, tzn. długofalowe wizje...

odpowiedz
Rdzenny - 22.12.2021 / 10:10, *.centertel.pl

@Sputnik 44: w punkt !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.12.2021 / 11:39, *.play-internet.pl

@Sputnik 44.Też nie jestem zwolennikiem awantur i palenia rac.I nie to,że mi jakoś przeszkadzają (te race),tylko trzeba być naprawdę niepełnosprytnym,żeby "na złość mamie odmrażać sobie uszy".Jak nie można rac odpalać,to albo zróbmy coś,żeby było można,albo nie palmy ich i tyle.Bo samo śpiewanie d=f uck uefa,jednocześnie "przelewając im na konto "po kilkadziesiąt tyś euro co mecz w europucharach jest poprostu megagłupie.Ale to akurat staje się regułą,że w Legii powoli wszyscy zaczynamy się zachowywać nielogicznie.

odpowiedz