Jarosław Zyskowski - fot. Bodziach
REKLAMA

Legia zainteresowana Zyskowskim?

Redakcja, źródło: Legionisci.com / TVP Sport

Jak poinformował Jakub Kłyszejko z TVP Sport, możliwe jest sprowadzenie do Legii zawodnika Zastalu Zielona Góra, Jarosława Zyskowskiego. 29-letni zawodnik, grający średnio 28 minut w obecnym sezonie i zdobywający 12,4 pkt., przy dobrej skuteczności z gry, chce odejść z zielonogórskiego klubu. Mierzący 203 cm skrzydłowy, oprócz Legii łączony jest z Anwilem i Stalą Ostrów.

Zyskowski drugi sezon występuje w Zastalu, wcześniej przez dwa lata występował w Anwilu Włocławek. Na poziomie ekstraklasy debiutował przed dziesięciu laty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jan W. - 21.12.2021 / 13:30, *.net.pl

Brać.

odpowiedz
grzesiek - 22.12.2021 / 20:32, *.centertel.pl

@Jan W.: Potwierdzam, brać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.