REKLAMA

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku, a także wiele radości z sukcesów ukochanego klubu. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
ic - 26.12.2021 / 21:12, *.orange.pl

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

odpowiedz
KLanik - 26.12.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

Wszystkiego Dobrego dla Legijnych Kibiców! Wesołych i białych Świąt.

odpowiedz
Suchy Grochow - 26.12.2021 / 03:16, *.virginm.net

Wszystkim Kibicom , ktorym towarzyszy Legia Warszawa w sercu i ich Rodzinom zycze Wesolych i Spkojnych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku 2022

Jarek

odpowiedz
155 - 26.12.2021 / 01:42, *.orange.pl

Wesołych Świąt!

odpowiedz
Wolfik - 25.12.2021 / 19:47, *.mm.pl

Wszystkim Kolegom z forum życze spokojnych i rodzinnych Świąt. I nieco dystansu od szarej rzeczywistości.

odpowiedz
Biała Siła - 25.12.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

Wszystkim zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę,

odpowiedz
gazza - 25.12.2021 / 17:36, *.inetia.pl

Zdrowych Pogodnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

odpowiedz
Darek - 25.12.2021 / 13:32, *.chello.pl

Wesołych świąt Bożego Narodzenia.

odpowiedz
tekken (L) - 25.12.2021 / 11:45, *.chello.pl

Wesołych Świąt

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.12.2021 / 07:48, *.t-mobile.pl

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i spokojnego, bezpiecznego, lepszego Nowego 2022 Roku.

odpowiedz
J.M - 24.12.2021 / 23:52, *.chello.pl

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia dla całej redakcji

odpowiedz
ZenekL3 - 24.12.2021 / 23:31, *.chello.pl

Zdrowych Wesołych

odpowiedz
floyd - 24.12.2021 / 21:10, *.t-mobile.pl

Wszystkiego dobrego dla każdego Legionisty i Legionistki! Niech Wam szczęście i zdrowie sprzyja, a Legia w końcu zaczęła dostarczać pozytywnych wrażeń. A mioduskiemu wiadomo co, wiadomo gdzie.

odpowiedz
Juri - 24.12.2021 / 20:26, *.tpnet.pl

Dużo Zdrówka ,pozdrawiam

odpowiedz
Korwinista - 24.12.2021 / 20:15, *.t-mobile.pl

Zdrowych , wesołych świąt, Szczęść Boże!

odpowiedz
Leon - 24.12.2021 / 19:00, *.vectranet.pl

Zdrowia wszystkim Kibicom Legii.

odpowiedz
PRECZ!Z!CENZURĄ! - 24.12.2021 / 16:55, *.57.104

WESOŁYCH I RADOSNYCH!ŚWIĄT!ZDROWIA ZDROWIA ZDROWIA!DOPUKI KUCHARSKI BĘDZIE W LEGII BĘDZIE NIEPEWNOŚĆ I DNO!

odpowiedz
grzesiu1916 - 24.12.2021 / 16:38, *.centertel.pl

Wszystkiego co najlepsze dla calej redakcji ! ! ! !

odpowiedz
ras4 - 24.12.2021 / 16:32, *.vectranet.pl

Wszystkiego szczerze najlepszego dla całej Braci Legijnej

odpowiedz
robochłop - 24.12.2021 / 15:41, *.orange.pl

Wszelkich łask Pańskich ,spokojnych , zdrowych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich dobrze życzących Legii...całej reszcie-opamiętania...bez tej Legii jesteście niczym...

odpowiedz
rob bandit - 24.12.2021 / 14:59, *.com.pl

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, niech się Nam kręci Siostry i Bracia... FORZA LEGIA...

odpowiedz
syrenka - 24.12.2021 / 14:54, *.orange.pl

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech dla piłkarskiej Warszawy nadejdą lepsze dni w co ogromnie wierzę. Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
roben66 - 24.12.2021 / 14:44, *.206.170

Wiary, która odmieni nasze serca,
Nadziei, że jutro będzie lepsze,
Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.
I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 24.12.2021 / 14:36, *.chello.pl

Zdrowych wesołych!

odpowiedz
Michał - 24.12.2021 / 14:20, *.plus.pl

Mimo wszystko.... zdrowych spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku. Oby los się odmienił i były same zwycięstwa naszej ukochanej Legii Warszawa!!! Trzymajcie się zdrowo wszyscy razem.

odpowiedz
j24 - 24.12.2021 / 14:12, *.209.147

Wszystkim kibicom Legii życzę Wesołych Świąt... i stalowych nerwów w nadchodzącym roku.

odpowiedz
spasiony - 24.12.2021 / 13:52, *.244.49

Zdrowych i pogodnych dla wszystkich Legionistow!

odpowiedz
Czarek - 24.12.2021 / 12:40, *.plus.pl

Wesołych świąt dla kibicòw Legii

odpowiedz
matus007 - 24.12.2021 / 11:49, *.play-internet.pl

Wesołych Świąt dla kibiców, wszystkich w (L), redakcji legionisci.com robicie dobrą robotę

odpowiedz
WF - 24.12.2021 / 11:45, *.play-internet.pl

Wesołych i zdrowych Świąt dla wszystkich kibiców Legii !

odpowiedz
Zenek - 24.12.2021 / 11:39, *.centertel.pl

Błogosławionych Świąt ludzie!

odpowiedz
bum - 24.12.2021 / 11:23, *.233.11

Wszystkiego najlepszego
Y...ć mioduskiego
Utrzymania w lidze
kucharskiego nienawidze
Kibice Legii w szoku
Aby było lepiej w nowym roku
Bless!

odpowiedz
Jano - 24.12.2021 / 11:15, *.orange.pl

Wesołych Świąt wszystkim i obyśmy się utrzymali!

odpowiedz
Kibolek - 24.12.2021 / 11:11, *.it-home.pl

Wesołych świąt dla wszystkich kibiców. Piłkarzykow pajacyków nie pozdrawiam. MIODUSKI nie znasz się na tym . MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Autor - 24.12.2021 / 12:15, *.t-mobile.pl

@Kibolek: Pinokio WON z Legii

odpowiedz
Kibolek - 24.12.2021 / 12:49, *.telefonica.de

@Autor: Morawiecki- MIODUSKI= klamczuchy oszuści LICHWIARZE

odpowiedz
Lupus - 24.12.2021 / 10:53, *.centertel.pl

Zdrowych i wesołych świąt

odpowiedz
Urs72 - 24.12.2021 / 09:38, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego

odpowiedz
AdamJ - 24.12.2021 / 09:19, *.chello.pl

Wesołych Świąt!

odpowiedz