Patryk Szysz - fot. Woytek / Legionisci.com

Plotki transferowe

Legia stara się o Szysza i Porębę

Maciej Frydrych, źródło: sport.interia.pl

Jak podaje portal Interia.pl Legia Warszawa pracuje, aby zimą do zespołu dołączyło dwóch graczy Zagłębia Lubin: 23-letni Patryk Szysz oraz dwa lata młodszy Łukasz Poręba. Cała transakcja może mistrzów Polski kosztować milion euro.

O Patryka Szysza Legia starała się już latem, jednak oczekiwania finansowe Zagłębia Lubin przerosły "Wojskowych". Klub z województwa dolnośląskiego chciał za swojego zawodnika aż 2,5 miliona euro. W aktualnym sezonie ofensywnie usposobiony piłkarz Zagłębia Lubin w 18 meczach ligowych czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców oraz zanotował jedną asystę. Łukasz Poręba to odkrycie aktualnego sezonu. 21-latek stał się ważnym ogniwem Zagłębia w środku pola, a w 18 spotkaniach ligowych strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty.

Warto dodać, że obu piłkarzom kończą się kontrakty z klubem po sezonie 2021/22, a jeżeli nie wykazaliby chęci przedłużenia umowy, to mogą takową podpisać z innym pracodawcą już od stycznia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (109)

+dodaj komentarz
Rytm - 27.12.2021 / 16:43, *.centertel.pl

Mioduski serio chce wydać 1 mln euro na tych dwóch gości? Porąbało go? Raz, że to nie piłkarze na Legię, a dwa od stycznia mogą podpisać kontrakt "za darmo".
No debil.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 27.12.2021 / 10:24, *.tpnet.pl

Nic nie mam do tych piłkarzy ale my z Zagłębia Lubin zawsze kupujemy kogoś kto nie radzi sobie w Legii więc to nie powinien być dla nas kierunek transferowy

odpowiedz
Mojo jojo - 27.12.2021 / 07:24, *.t-mobile.pl

prezesa trzeba kupić nowego!

odpowiedz
Leo - 29.12.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

@Mojo jojo: to wyłóż pieniądze i kup a nie potrafisz się tylko mądrzyć aktualny prezes może się nie zna na piłce ale chajs ma i sypię

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.12.2021 / 15:04, *.orange.pl

Dobre ruchy, brać mocnych, nieoczywistych Polaków. Z tego kiedyś Legia słynęła, zanim zaczęła zatrudniać pozorantów.

odpowiedz
Jasio - 27.12.2021 / 00:34, *.icpnet.pl

@Mateusz z Gór: przyklady? Giza, Masłowski, Grzelak, Piech.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.12.2021 / 12:53, *.orange.pl

@Jasio:

Wymieniłeś samych piłkarzy, którzy wyróżnili się w danej rundzie, a potem zaliczyli zjazd, czyli nie piłkarzy nieoczywistych, takich jak Szysz czy Poręba.

Ja podam innych: Wojciech Szala, Łukasz Surma, Grzegorz Bronowicki, Tomasz Sokołowski II, Jakub Wawrzyniak, Piotr Włodarczyk, itepe, itede.

Jakże mi takich ludzi w Legii brakuje...

odpowiedz
Duchu72 - 26.12.2021 / 12:35, *.centertel.pl

Tragedia, kolejny szrot chcą sprowadzić do Legii. Kucharski, co ? wypi.....j

odpowiedz
Gosix - 27.12.2021 / 12:07, *.t-mobile.pl

@Duchu72: już go nie ma...ochłoń bo ci makowiec wyleci

odpowiedz
Ben - 26.12.2021 / 11:31, *.inetia.pl

Jak czytam niektóre komentarze to mi się zbiera! Ten zły, tamten drewniany, polaków potrzeba ale oni są ...jowi. Sami ku...a znawcy i doradcy co budki z warzywami by nie utrzymali przez sezon. Żal

odpowiedz
Mario - 26.12.2021 / 10:27, *.plus.pl

Wystarczą jedynie Ljuboja i Vadis. I pozamiatane.

odpowiedz
Luk - 26.12.2021 / 08:13, *.vectranet.pl

Z okazji Świąt wszystkim mądralom jarek w dudę.

odpowiedz
Pijak - 26.12.2021 / 02:48, *.chello.pl

Zaglebie chce 2,5mln juro....a my sprzedajemy za polowe...o czym my w ogole rozmawiamy, smiech na sali, wstyd

odpowiedz
Jasio - 26.12.2021 / 08:51, *.icpnet.pl

@Pijak: z kogo się smiejesz? Zaglebie chcialo 2.5mln, ale zawodnik za pol roku odejdzie za darmo.

odpowiedz
WoLa - 25.12.2021 / 21:34, *.tpnet.pl

Transfery na pierwszą ligę, Kucharski chyba już zaczyna kompletować skład na zaplecze ekstraklapy...

odpowiedz
R. - 25.12.2021 / 18:21, *.chello.pl

Sierpina, Śpiączka, Cebula. I inwestujmy w akademię.

odpowiedz
Jasio - 26.12.2021 / 08:53, *.icpnet.pl

@R.: Radku, wiemy, ze to ty.odejdz juz z Legii nieudaczniku!

odpowiedz
Logo - 25.12.2021 / 18:08, *.t-mobile.pl

Kamińskiego z Lecha powinni kupić.

odpowiedz
Ja - 26.12.2021 / 01:14, *.160.138

@Logo: taaa, już widzę Mioduskiego jak licytuje się z Atalantą Bergamo czy Wolfsburgiem i przebija ich oferty o kolejne 5 mln euro. Zejdź na ziemię.

odpowiedz
gazza - 25.12.2021 / 17:37, *.inetia.pl

Już raz nas nabrali na Slisza - Totalne drewno !

odpowiedz
jezus - 26.12.2021 / 17:58, *.vectranet.pl

@gazza: jego transfer to bylo zwyczajne wypranie brudnych gangusowych pieniedzy i tyle

odpowiedz
Maniek - 25.12.2021 / 16:31, *.162.215

Legia się stara, o tego i tamtego czy jeszcze innego. Wiadomo, Legia to Legia,potęga polskiej ligi w której nastał czas posuchy. Każdy potencjalny, obserwowany zawodnik, skąd by nie był, dwa razy się zastanowi, czy warto wybrać kierunek-LEGIA WARSZAWA. Ku...... k, co Wypier.... j.

odpowiedz
bum - 25.12.2021 / 16:24, *.145.159

I cyrk i pętla upokorzeń leci dalej!!
"Czerczesow chce Emreliego z Legii..." !
H***j z tym Emrelim ale dowód na to (kolejny) jak ten klub jest zajechany przez mioduskiego.
Teraz mu zabierze zawodnika trener, którego nie chciał zatrudnić nasz prezes, a którego Legia potrzebowała...
Paranoja mioduskiego tzw

odpowiedz
grzesiek - 25.12.2021 / 19:08, *.centertel.pl

@bum: o wielbiciele czerczesowa sie odezwali. Legia by grała za niego tak jak ruscy na euro

odpowiedz
lol - 25.12.2021 / 16:21, *.cyfrowypolsat.pl

bez zartovv tylko!!!!

odpowiedz
Arek - 25.12.2021 / 15:50, *.t-mobile.pl

Legia nie ma trenera i to chyba od tego powinno się zacząć. Doświadczony, wymagający trener, który nawet z akademii potrafi wyłowić "talenty". Zamiast Dubaju treningi w LTC i szukanie perspektywicznych graczy, dla, których gra w Legii to coś więcej niż $. Niestety przy obecnym "trenerze" to nawet najlepszy piłkarz straci formę i stanie się miernotą.

odpowiedz
Coachbiedronka - 25.12.2021 / 13:28, *.stimo.net

Potrzebujemy bramkarza,środkowego obrońcy ,dwóch skrzydlowych,środkowego pomocnika i napastnika czyli 6 i tylu powinno klub opuścić.
In
kuciak,Rossi,Nascimento,Maurides,wszolek,
Grosicki
Out Miszta,Hołownia,skibicki,emreli,Lopes,martins,
I wtedy
Kuciak ribeiro Rossi Nawrocki jedrzejczyk-wszolek Nascimento slisz Grosicki,-maurides pekhart

odpowiedz
Józef - 25.12.2021 / 14:40, *.kompex.pl

@Coachbiedronka: leć na SOR mordo

odpowiedz
Yo - 25.12.2021 / 16:59, *.145.159

@Józef : do Tworek haha a nie na SOR :)))

odpowiedz
Darek - 25.12.2021 / 13:01, *.chello.pl

A ja osobiście postawił bym na Kostorza.Widzę w nim potencjał.Szkoda że miał teraz kontuzję bo na pewno dostał by swoje minuty i mógł by je wykorzystać.
Co do Szysza i Poręby nie jestem przekonany.Kolejni co dostaną dużą kasę i spalą się w Warszawie.Sprowadzani za pewne tylko po to by za 2 lata i opchnać z zyskiem.

odpowiedz
Pacocha - 29.12.2021 / 01:09, *.play-internet.pl

@Darek : Tu się zgadzam. Kostorz tez wg mnie to ciekawy chłopak. Na pewno warto w niego inwestować i dawać mu szanse. Ma w sobie taki fajny spokój. Będzie z niego bardzo solidny zawodnik.
Co do Szysza i Poręby to wolę takie ruchy niż anonimowych zawodników zza granicy. Jednak 1mln za ich dwóch to jednak za dużo. Szukałbym Polaków również w niższych ligach. Oni poziomem nie odbiegają od tych z Ekstraklasy. Odbiegają za to ceną.

odpowiedz
Szysza - 25.12.2021 / 12:29, *.252.204

Już zrobili ba Legii deal stulecia na Sliszu. Topór który gra piłki do tyłu, waleczny, silny ale piłkarsko dramat. Polskie piłkarskie ku..a nadzieje. Takie piekarskie menago zacierają ręce i się śmieją przy wódce ideałem naszego defensywnego pomocnika jest futerkowy Grześ, to czego się spodziewać. Ljuboha, Vadis, Nikolic. Takich szukać.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.12.2021 / 11:52, *.centertel.pl

ludzie oddajacy dziecko do akademi LEGII powinni liczyc sie z tym ze ich dziecko bedzie musialo tam przezyc ciezka szkole zycia powinni wspierac swoje dziecko a jest tak ze te lalusie maja tam relax nic nie musza troszke treningu troszke szkoly troszke zajec z korepetytorami bo sa za glupi by samemu sie podciagnac z przedmiotow frajerstwo to wymaganie od zawodnika szkoly i wynikow w szkole tak sie rodza beztalecia kujony grajace w pilke a ludzie nie majacy pieniedzy z mega talentem wiekszym niz messi sie marnuja i pracuja fizycznie w jakis magazynach budowach itd w 1 miesiac z najgorszych dzieci bym zrobil 11 ogrywajaca kazdy sklad LEGII TAM sa same lamusy celebryci ktorzy placa i nie pozwalaja by ich dziecko bylo wykorzystywane do pracy wypier.... z LEGII WOJSKOWY KLUB WOJSKOWA SZKOLA CZAS NA ZMIANY !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Dexter - 25.12.2021 / 11:49, *.centertel.pl

Pamiętam takich dwóch gorących piłkarzy z Zagłębia była opinia że się tam marnuja że powinni grać w lepszych drużynach mianowicie to Maciej Iwański który wylądował u nas i Wojciech Łobodziński poszedł do Wisły Kraków

odpowiedz
Paco - 25.12.2021 / 10:03, *.orange.pl

A jakim cudem kudłaty znajdzie 1 mln€ ?kasa z pucharów pójdzie na długi . Będzie wesoło biedny Vuko

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.12.2021 / 09:24, *.aster.pl

Źle usłyszeliście, albo przeczytaliście. To Mioduski zbiera szyszki na porębie. Na opał.

odpowiedz
krislegia - 25.12.2021 / 09:00, *.matrixinternet.pl

Szysz to taka trochę nowocześniejsza wersja Grzelaka :S

odpowiedz
"liberate tuteme ex inferis" - 25.12.2021 / 08:33, *.centertel.pl

Nasza akademia to dno szkoliliśmy w niej synków bananowych rodziców którzy dawali na to szkolenie gruby hajs myśląc że w ten sposób spełnią marzenia swoich pociech , niestety większość tych młodych graczy nadaje się jedynie do gry na konsoli bo ich mentalność jest prawie zerowa , należy zciagać dzieciaki dla których ta piłka jest całym życiem a nie takie które się tym bawią albo chcą zabłysnąć przed rówieśnikami, osobiście byłem trenerem młodzików z którymi osiągnąłem wiele , kilku gra wyżej większość pozostawiła piłkę i nie dlatego że byli słabi ale dlatego że nie mogli się rozwijać , nie miałem po prostu większych możliwości , próbowali dostać się do Legii tam są układy których nie można przeskoczyć bez znajomości albo pieniędzy, grają za to a Lubinie Głogowie , Łodzi , Katowicach czy za granicą...dopóki nie zmieni się selekcja i system przyjęć ta akademia będzie tylko nieudolna maszynka do robienia hajsu na bananowych dzieciakach beż talentu i chęci i nie będzie przynosiła żadnych efektów poza tym ... pozdrawiam życzę wszystkim Wesołych Świąt.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.12.2021 / 08:50, *.t-mobile.pl

@: Una salus victus nullam sperare salutem. I na takiej drodze Legia nie powinna być. Bez reklam - mój znajomy wolał oddać syna do EV, mimo że jest Legionistą i kasę ma.
LTC to jeden wielki wał i wszyscy o tym wiedzą, tylko nie organy. Czemu?

odpowiedz
Polski trudna jezyka... - 25.12.2021 / 22:38, *.57.49

@: To wyxhodzi na ro że ro pralnia beusnej kasy Kucharskiego

odpowiedz
Piotrek Ochota - 26.12.2021 / 06:27, *.t-mobile.pl

@Polski trudna jezyka...: Naprawdę? Tylko tyle? Zbudowany jestem.

odpowiedz
PLK - 28.12.2021 / 00:04, *.cyfrowypolsat.pl

@Piotrek Ochota: czy jest to jest możliwe że napisał to kuzyn Mioduskiego, Miodek??

odpowiedz
Piotrek Ochota - 25.12.2021 / 08:29, *.t-mobile.pl

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo dotarło do mnie, że nie znam się na piłce.
Czy to aby nie są chłopaki, którzy dostali od Legii 4, od Górnika Łęczna u siebie, a pewnie i z Wartą Poznań albo Termaliką też błysnęli, nie chciało mi się sprawdzać dalej.
MIODOUSTY - dodatkowa ochrona CI nie POmoże.
Wiej na Białoruś, bo na Kajmanach nie będziesz bezpieczny, a będziesz miał namiastkę domu. Chyba, że już cię twoi mocodawcy odstrzelili i mie masz dokąd wiać.
Z Legią zawsze w sercu

odpowiedz
grzesiek - 25.12.2021 / 07:51, *.centertel.pl

Wpierw to trzeba nauczyć grać w piłkę obecnych zawodnikow . Kolejne transfery narobią jeszczr wiekszego bałaganu. Jak juz to jednego zawodnika max sprowadzic.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.12.2021 / 03:16, *.centertel.pl

nie trenowalem w klubie ale od rana do wieczora potrafilem grac w pilke gralem z pilkarzem Legii z akademi wiekszego lamusa pilki noznej nie widzialem a chlopak 10 lat trenowal w LEGII MIAL 16 LAT LUBIAL ZIOLO i byl podstawowym zawodnikiem trampkarzy jak takie beztalecie jest produkowane ??? zawodnicy mlodzi powinni codziennie rozgreywac mecze sami powinni ustalac sklady poprawiac swoje nie doskonalosc i wrzutki podania a nie odwalenie treningu i komputer szkola tak zawsze beda patalachy robic im konkursy zawody by cos tam wygrywali bo wtedy beda miec wiekszy zapal banda lasmusow w akademi szkolenia

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.12.2021 / 03:08, *.centertel.pl

co za kraj co za prezes nosz ku.... sliszwystarczy na uj te sciaganie mlodych do akademi jak szans nie dostaja na co naszrot innych klubow od rana do wieczora trenowac moldych zajezdzac na treningach by sie ksztalcili i wprowadzac do 1 druzyny wojskowy klub wojskowa szkolka zapier..... codziennie co za zje... prezes szczedzicie mlodych i wychodza z nich patalachy nie nadajace sie grac nawet w 3 lidze

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.12.2021 / 03:04, *.centertel.pl

mamy slisza starczy tego badziewia w Legii

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 25.12.2021 / 02:37, *.cyfrowypolsat.pl

Ten szysz to nie głupi pomysł.Bracia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

odpowiedz
Pjoter - 25.12.2021 / 01:13, *.centertel.pl

To nie są piłkarze na Legię...nie ten poziom...

odpowiedz
Eduardo - 25.12.2021 / 04:59, *.toneticgroup.pl

@Pjoter: na walkę o utrzymanie stykna

odpowiedz
Frank Stilwell - 25.12.2021 / 00:58, *.vectranet.pl

Kolejny Lubinski zaciąg.Wcześniej Portugalczycy a teraz lubinianie.Szysz który jako napastnik strzelił tylko 3 gole,czyli tyle ile Lopez,oraz Poręba, czyli wierna kopia Slisza.Jeszcze ściągnąć paru grajków z niecieczy kilku z Cracovii kvekve z Lecha,i z takim składem możemy walczyć o mistrza.
Nam nie potrzebni kolejni zawodnicy nie wiadomo po co i na co lecz prezes który będzie miał choć jakiekolwiek pojęcie o futbolu.Bo ten pojęcia o piłce nożnej niema za grosz.

odpowiedz
Mojo jojo - 24.12.2021 / 23:44, *.t-mobile.pl

miodek WON!!!

odpowiedz
Yeti - 24.12.2021 / 23:40, *.tpnet.pl

No to spadamy...

odpowiedz
paw_pawela - 24.12.2021 / 23:26, *.plus.pl

Uważam że ok.

odpowiedz
Juras - 24.12.2021 / 23:18, *.plus.pl

Sorry, ale czy tego nikt nie widzi? My toniemy, jestesmy na dnie i chcemy sprowadzic szysza i porębe jako gosci co maja nad dzwignac?!! Czy po prostu układamy już kadrę pod 1 Ligę??!!!

odpowiedz
Phoenix(L)k - 24.12.2021 / 22:56, *.aster.pl

czym mielibyśmy ich skusić?
Kasą? Nie sądzę
Europucharami, że tak zażartuję? Też niezbyt
Co najwyżej obietnicą, że więcej zarobią na kontrakcie w nowym klubie po tym, jak od nas odejdą - jak inni - za darmo...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 24.12.2021 / 22:05, *.214.250

szysz to drewniak - nieporozumienie !!
Poreba - ok !!

odpowiedz
Bart - 24.12.2021 / 21:47, *.chello.pl

Szczerze jeśli nadal szukamy pomocników to wziasc Kagawe z PAOK podobno tam jest na wylocie

odpowiedz
Witamina1916 - 24.12.2021 / 21:12, *.plus.pl

Brać 23 letniego szysza skoro mamy młodszych Włodarczyka i rosołka więc po co płacić skoro wystarczy Dac sezon im obu

odpowiedz
(L)o(L)ek - 24.12.2021 / 20:38, *.centertel.pl

macie kastrata za 1 mln euro..chcecie więcej takich wynalazków? Młody polak to zawsze gościu który kuma co to Legia....

odpowiedz
oLaf - 24.12.2021 / 18:32, *.vectranet.pl

nie żebym biadolił na transfery ale Szysz rok temu dobrze grał, ten rok miał słaby w jednej z najsłabszych drużyn ekstrakasy ; ) i to ma być wzmocnienie???

To może weźmy kogoś z Termaliki bo ''średnio gra"?

I to ma nam pomóc w zdobyciu PP ??

Już nam beznadziejnego Ślisza wcisneli za 1,84 mln Euro - jakiś układ (za łąpówki?) ktoś z Legii tam ma??

odpowiedz
robert - 24.12.2021 / 23:04, *.versatel.nl

@oLaf: to jakiego polaka z ligi byś wziął do Legii? Kamińskiego?

odpowiedz
oLaf - 26.12.2021 / 14:57, *.vectranet.pl

@robert: Kamińskiego - pewnie tak, chociaż obawiam się że jest za drogi.

Polaka - nie wiem, zobacz co np. Piast wziął - rok temu Świerczoka (był do wzięcia w czerwcu za - chyba - 1 mln Euro !!) teraz biorą jakiegoś króla strzelców z Estonii (wiem, wiem, niby słaba liga etc. ale jest szansa że gość będzie dalej strzelał vs. Szysz który strzeli ... kolejne 4 bramki i tyle.)

odpowiedz
sisi - 24.12.2021 / 18:01, *.chello.pl

Według tutejszych ekspertów wszyscy nie pasują,wszyscy źli.To kto pasowałby do Legii skoro...

Messi za niski.
Ronaldo za bardzo opalony.
Salah taki mało europejski.
Modric za dużo kółeczek na boisku.

To kto?

odpowiedz
wtf - 24.12.2021 / 17:16, *.chello.pl

Kolejny wizjonerski plan duetu Mioduski-Kucharski,bierzemy po dwóch kopaczo-biegaczy z Zagłębia,Termaliki,Łęcznej i Warty!Osłabiamy bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie,a za pół roku będziemy się martwić co z tym szrotem zrobić!Oby do kolejnej rundy!

odpowiedz
skrzat - 24.12.2021 / 17:16, *.centertel.pl

na 1 lige wystarcza......

odpowiedz
PRECZ!Z!KUCHARSKIM!I NIE WESOŁYCH ŚWIĄT JEMU! - 24.12.2021 / 16:52, *.57.104

NO I TAK NAJPIERW ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW LEGII ZDROWIA I SZCZĘŚCIA! A TERAZ CO DO TEGO CO TU WIDZE POPROSTU SZOK I DNO!KUCHARSKI BEZCZELNIE KRĘCI KASE NA LEGII A NIE DAJE NIC KONKRETNEGO WZAMIAN, TO PO CO TA AKADEMIA?!

odpowiedz
bronek49 - 24.12.2021 / 16:50, *.chello.pl

a ja uważam że to byłyby dobre transfery obydwaj za 1mln euro to nie jest tak dużo trzeba brac

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 24.12.2021 / 15:16, *.t-mobile.pl

kolejny akt desperacji i zapowiedź fatalnych transferów

odpowiedz
Marek - 24.12.2021 / 15:15, *.orange.pl

Nie wierzę... Dwa ogórki ze słabiutkiego Zagłębia - jedynej drużyny od której byliśmy zdecydowanie lepsi w ostatnich kilku miesiącach. Pewnie ich agentem jest niejaki Piekarski, który notorycznie wciska nam szrot. Może od razu poszukajmy wzmocnień z I ligi?

Polscy młodzieżowcy są przepłaceni i nie mają umiejętności do gry w europejskich pucharach. Co z tego, że ktoś przepłaci i da za nich 5-6 mln euro jak za Karbownika, jak potrafią oni utrzymać formę góra pół sezonu?

Dobrym kierunkiem są Polacy wyszkoleni lub ograni na Zachodzie jak Nawrocki czy Wszołek, tylko czy oni będą chcieli przyjść do naszej ogórkowej ligi?

odpowiedz
grzesiek - 24.12.2021 / 14:58, *.centertel.pl

Wam i tak nie dogodzi kogo bysmy nie sciagneli :)
Slisza za 1 mln euro zle
Obcokrajowcow za 1 mln zle
Boruca zle bo gruby
Messi ? Tez pewnie zle.

odpowiedz
Szpaku - 24.12.2021 / 15:29, *.net.pl

@grzesiek: Boruc jest gruby, to są fakty.

odpowiedz
Meteor - 24.12.2021 / 16:17, *.plus.pl

@Szpaku: Ale robi swoje, bez niego to mielibyśmy kilka ładnych bramek jeszcze więcej w plecy.

odpowiedz
Sebo(L) - 24.12.2021 / 16:27, *.centertel.pl

@Meteor: sęk w tym, że chodzi o to żeby gruby Boruc potrafił wybronić 2 czy 3 mecze swoimi interwencjami a nie wpuścić tylko 3 bramki w meczu. Takie są fakty. Potrzebny młodszy bramkarz z doświadczeniem jak chociażby Białkowski. Strączek? Nie podoła presji jaką jest gra w Legii i tego jestem wręcz pewny.

odpowiedz
Sebo(L) - 24.12.2021 / 14:47, *.centertel.pl

Szysz ok, ale ten Poręba?! Toż to drugi Slisz będzie.

odpowiedz
dudek - 24.12.2021 / 15:18, *.185.182

@Sebo(L) : nazwisko adekwatne do dyscypliny

odpowiedz
chrisSiekierki - 24.12.2021 / 13:58, *.vectranet.pl

Raczej dobry ruch. Powinniśmy kupować polskich zawodników i do tego perspektywicznych .

odpowiedz
Ja - 24.12.2021 / 13:46, *.play-internet.pl

Chyba lepiej mln euro wydać na inne transfery a szybsza i Porębę zakontraktować od stycznia a w lato przyjdą z darmo...

odpowiedz
L - 24.12.2021 / 13:46, *.aster.pl

Fajnie by bylo zeby Legia sie zainteresowala jakims napastnikiem a nie 6 i 7 srodkowym pomocnikiem. Odejdzie ten Emreli w koncu i zostaniemy z reka w nocniku.

odpowiedz
Olo - 24.12.2021 / 13:25, *.chello.pl

Ale wy gledzicie kto by nie przyszedł to i tak będzie wam nie odpowiadał (L)

odpowiedz
word!up - 24.12.2021 / 13:11, *.inetia.pl

Kolejne zakupy bez głowy. Po co nam kolejni środkowi pomocnicy . Nam są potrzebni -bramkarz , środkowi obrońcy, prawy i lewy skrzydłowy . Oraz napastnik który potrafi strzelać z daleka. No i trener.

odpowiedz
Aimar - 24.12.2021 / 13:50, *.inetia.pl

Po to nam środkowi bo środka nie mamy.

odpowiedz
Hiszpan - 24.12.2021 / 13:00, *.telnaptelecom.pl

Jeszcze Furman, Wolski, Jakubik i Alomerovic. Mioduski,Kucharski , Kastrat, Charatin, Rose , Abu,Ikea,Hołownia,Miszta, Pekhart,Lopes WON

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 13:03, *.icpnet.pl

@Hiszpan: Tak bardzo zależy tobie na spadku z ligi?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 24.12.2021 / 15:11, *.plus.pl

@Hiszpan:

no, ten Jakubik z Siedlec z gwizdkiem byłby niezły

odpowiedz
Kkkk - 24.12.2021 / 12:58, *.play-internet.pl

Akt desperacji, zero pomysłu.0

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 13:02, *.icpnet.pl

@Kkkk: Dlaczego zero pomysłu? Szykują się na Szysza od roku. To jest realizacja jakiegoś planu (pomysłu). Czy dobry ten plan to inna sprawa.

odpowiedz
L - 24.12.2021 / 13:47, *.aster.pl

@Kkkk: serio? Przeciesz Szyszem itneresuja sie juz od 3 lat, Poreba fajnei zapowiadajacy sie pilkarz, z Karabachu to co chwile kogos chcemy.

odpowiedz
Paweł - 24.12.2021 / 12:55, *.play-internet.pl

Słusznie, trzeba osłabiać konkurencję w walce o utrzymanie. ;)

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 13:00, *.icpnet.pl

@Paweł: Brawo! Wygrał pan bon towarowy.
:-)

odpowiedz
Legion63 - 24.12.2021 / 13:07, *.centertel.pl

@Jasio: Tak jest a jakby dzwonił Gorbaczewski z Mławy to powiedzcie mu że wszystko jest na dobrej drodze

odpowiedz
Sen o - 24.12.2021 / 12:53, *.play-internet.pl

Chore w dalszym ciągu słabi biorą słabych. Może jakiegoś reprezentanta? Polaka. Młodych mamy w bród poczynając od bramkarzy a jakości brak. Szukamy bramkarza a Kochalski Miszta Tobiasz Gabrylak itd niech szukają klubów.

odpowiedz
zaba285 - 24.12.2021 / 16:16, *.grupaping.pl

@Sen o: akurat Tobiasz jak już dostał szansę to nie było źle. jakiś dużych baboli nie wpuszczał. nie wiem dlaczego bardziej ceniono Misztę, ten to powinien szukać klubu

odpowiedz
Dziaduszko - 24.12.2021 / 12:48, *.centertel.pl

Spolszczyć Legię i to jak najszybciej.Wszystkich Portugalczyków oddać nawet za darmo i nie mówcie mi o Josue ,że dobry.W Legii muszą grać Polacy i przydałoby się trochę więcej chłopaków silniejszych od Szysza bo przy Radomiaku wyglądaliśmy jak trampkarze przy dorosłych mężczyznach.Przywrocić normalność.Prawdziwa piłka to nie football manager

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 12:56, *.icpnet.pl

@Dziaduszko: "Prawdziwa piłka to nie football manager" mówi gość, który twierdzi, że "wszystkich Portugalczyków oddać nawet za darmo"

odpowiedz
dziaduszko - 24.12.2021 / 13:10, *.vectranet.pl

@Jasio: Hehehh ok spoko trafiony ale nie zatopiony:) Widzę,że lubisz łapać za słówka ale nie masz dość odwagi odnieść się do całej wypowiedzi.

odpowiedz
axlrose - 24.12.2021 / 17:06, *.tpnet.pl

@dziaduszko: Naprawdę da się grać polskimi zawodnikami, co niedawno pokazał Radomiak, czy też Raków, a nawet Warta i Nieciecza które niewiele od nas odstają. Przecież oni nie mają Azerów, Portugalczyków i innych aż w takiej liczbie jak my. Jeżeli Legia ma (miała?) mocarstwowe ambicje, można najlepszych Polaków wyciągać z tych klubów. Oczywiście ci topowi ( Kozłowski,etc) będą za drodzy, ale reszta powinna wystarczyć.

odpowiedz
Marek - 24.12.2021 / 18:39, *.centertel.pl

@axlrose: nie mówiąc o tym, że jeden Emreli ma pewnie większą pensję niż cały zespół Radomiaka :-)))

odpowiedz
kuba (L) - 24.12.2021 / 12:45, *.interkam.pl

To byłoby bardzo pozytywne. Młodzzi , dobrze grający , a do tego Polacy

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 12:54, *.icpnet.pl

@kuba (L):
Są Polakami to racja.
Z tym "młodzi" to bym się nie rozpędzał - Szysz ma 23lata.
Dobrze grający? Trochę zaszalałeś.

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 12:30, *.icpnet.pl

Nie przyjdą. To by było zbyt logiczne.
Jakiś Albańczyk, Uzbek i Portugalczyk urodzony na Cyprze to tak.

odpowiedz
Radek - 24.12.2021 / 12:30, *.com.pl

W końcu Polacy, a nie zagraniczny szrot który zarabia ogromne pieniądze i nic nie gra.

odpowiedz
(L) - 24.12.2021 / 12:23, *.tpnet.pl

Nie ma kasy to bierzemy szrot z ekstraklasy

odpowiedz
Tomek - 24.12.2021 / 12:30, *.113.189

@(L): Jeszcze nie przyszli, nie zagrali a już wiesz że to będzie szrot u nas. Możliwe, że będzie tak jak piszesz ale lepszy szrot z młodych Polaków, niż geniuszy strzelających mnóstwo bramek z wolnych Josue, tego którego Vuko nawet na kolanach będzie prosił czyli Emreli, geniusza Charatina, szybszego od bolidu F1 Kastratiego czy żenującego Mladenovicia.

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 12:33, *.icpnet.pl

@Tomek: Jeszcze nie przyszli, nie zagrali a już wiesz, że będą lepsi niż Josue, Kastrati i Emreli.

odpowiedz
Tomek - 24.12.2021 / 12:45, *.113.189

@Jasio: Nigdzie nie napisałem, że będą lepsi ale jak ma być syf to lepiej jak będą robić go Polacy, przynajmniej zrozumieją k.. i ch... które w ich stronę polecą

odpowiedz
Jasio - 24.12.2021 / 12:58, *.icpnet.pl

@Tomek: spox

odpowiedz
Kibolek - 26.12.2021 / 12:33, *.it-home.pl

@Tomek: Od tych zagranicznych najemników każdy będzie lepszy bo to SABOTAŻYŚCI

odpowiedz
Jasio - 27.12.2021 / 00:35, *.icpnet.pl

@Kibolek : naiwniak jesteś.

odpowiedz