REKLAMA

Fani Legii pomogli psom ze schroniska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed meczem z Radomiakiem, kibice Legii prowadzili zbiórkę dla psów ze schronisk w ramach akcji "Są takie psy, którym należy pomóc". Przed Świętami wszystkie zebrane dary zostały przekazane do Pogotowia Dla Zwierząt. Dziękujemy wszystkim kibicom za zaangażowanie i pomoc dla zwierząt będących w potrzebie.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
DZ1 - 28.12.2021 / 12:18, *.centertel.pl

Jednak istnieją psy, którym warto pomagać.

odpowiedz
WFH - 26.12.2021 / 15:58, *.chello.pl

brawooooo

odpowiedz
Kibic - 26.12.2021 / 10:47, *.orange.pl

Super akcja????????????❤????

odpowiedz
Le Ja - 26.12.2021 / 14:47, *.orange.pl

@Kibic: Pytasz?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.