Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli: Najprawdopodobniej polecę na obóz z Legią

Maciej Frydrych, źródło: rekord.az

- W tej chwili skupiam się na odpoczynku. Podoba mi się to. Jeżeli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy, to najprawdopodobniej polecę na obóz z Legią. Póki co, cieszę się wakacjami - powiedział dla azerskiego serwisu rekord.az napastnik Legii Warszawa, Mahir Emreli.

- Takie informacje zawsze będą się pojawiać. Czytam wiadomości ze stron internetowych i gazet. Okno transferowe otwiera się dopiero 1 stycznia. Klub może otrzymywać dowolne oferty, ale mi o nich nic nie wiadomo. Jeśli pojawi się jakaś oferta, to dowiem się o niej później. Obecnie jestem zawodnikiem Legii. Nic więcej nie wiem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
@Jack(L) - 31.12.2021 / 10:26, *.chello.pl

Walili, jak leci szkoda tylko że niektórych ominęli.

odpowiedz
AAA - 28.12.2021 / 16:21, *.chello.pl

Do Korkoszewo i Nieznany Sprawca: po co wchodzicie w polemikę z małoletnimi dzbanami obarczonymi analfabetyzmem.
Nie warto,szkoda klawiatury.
Emreli? Co? Ty juz wiesz co!

odpowiedz
spadajacy lisc - 28.12.2021 / 15:33, *.centertel.pl

uokiec uokiec

odpowiedz
Zdzicho - 28.12.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

Łaskawca urva jego mac

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 28.12.2021 / 12:22, *.plus.pl

A Jakby o tobie zapomnieli i byś został sam jak Kevin?

odpowiedz
kalosz - 28.12.2021 / 12:20, *.mm.pl

kto ogladal film"byc jak deyna" ? tam byl trener mlodzików co na treningu mówił " u mnie sie zapier*******,kto u mnienie zap*****la to nie gra"...."trenerze,zaj*****my sie-i tak ma byc,słabi mają sie za***ać a silni przetrwac" , " a kto przetrwał-gadocha deyna,lato... a znacie tych co nieprzetrwali? " :)

odpowiedz
Ja - 28.12.2021 / 15:07, *.elartnet.pl

@kalosz: Znam jednego... to ja. Dlatego nikt mnie nie zna.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 28.12.2021 / 12:19, *.plus.pl

Gwiazdorem wielki będzie tu warunki stawiał. Albo go sprzedać albo do rezerw żeby się ogarnął przesunąć a postawić na Kostorza i Włodarczyka niech nie myśli że jest tu kimś wielkim bo nie jest jak się zaciął w wakacje to potem tylko w słupki trafiał, to już nawet Lopes lepiej ostatnio wyglądał.

odpowiedz
Ja - 28.12.2021 / 12:15, *.plus.pl

Do rezerw z nim łaskę będzie robił drugi Rusyn.

odpowiedz
kalosz - 28.12.2021 / 12:12, *.mm.pl

do borusi albo bayernu idz tamz ciebie piłkarza zrobia....potencjal masz koles,ale wiecej pracy(prawa noga do tramwaju) i mniej gwiazdorstwa..."lewy"jest tego najlepszym przykładem....choc w twoim wieku by lepszy na "naszym podwórku''

odpowiedz
Kozioł - 28.12.2021 / 09:35, *.t-mobile.pl

Dziewczyny z Dubaju

odpowiedz
L fan - 28.12.2021 / 09:30, *.t-mobile.pl

Łaskę to możesz sobie robić u siebie u nas grasz albo wypadasz pajacem

odpowiedz
edd - 28.12.2021 / 09:23, *.plus.pl

Jak bym za brama firmy dostał w mazak od jej klientów za to ze źle wykonałem swoją robotę za którą zapłacili to dlaczego mial bym mieć pretensje do pracodawcy ? Masz kontrakt to Twoim obowiązkiem jest się stawić w firmie i bez zbędnego pier...enia!

odpowiedz
Tomek - 28.12.2021 / 07:53, *.113.189

I na tych wakacjach zostań...nie wracaj już do Legii...krótko mówiąc wypier...

odpowiedz
Micha(L) - 28.12.2021 / 00:51, *.chello.pl

TY(L)KO MAZURY! idealne miejsce na obóz przed wiosną

odpowiedz
Nieznany sprawca - 27.12.2021 / 21:14, *.chello.pl

Jaki Dubaj ku*wa? Dlaczego? Za co? Weź Ty chłopaczku placzku spier*alaj z Legii razem z połową tych kopaczy łącznie z zarządem.
Leśny wróć!!!

odpowiedz
Traktor - 27.12.2021 / 20:44, *.com.pl

Wyjątkowo oślizła menda. Wypad bez żalu.

odpowiedz
mietowy - 27.12.2021 / 17:13, *.autocom.pl

bardzo dziwne zachowanie tego zawodnika, laski chyba nie robisz panie, jeżeli ci cos nie lezy to zloz dymisje i graj padake jak ostatnio

odpowiedz
Kuska - 27.12.2021 / 15:42, *.252.204

Dobry piłkarsko chłopak, przypomina mi Ljuboje. Tylko Daniel się bawił piłka bo kasę miał odłożona. Przez co wyprowadzał z równowagi obrońców pochodzenia drewnianego jakich większość u nas. Emrelim rządzą menago i kultura jednak nie ta. Papa. Trochę żal.

odpowiedz
:) - 27.12.2021 / 14:41, *.plus.pl

A masz inne wyjście?

odpowiedz
bizon - 27.12.2021 / 14:30, *.209.109

"Najprawdopodobniej polecę na obóz z Legią" - no sorry, łaski nie robisz.

odpowiedz
Biała Siła - 27.12.2021 / 12:16, *.vectranet.pl

Ludzi pazernych na kasę ceChuje brak lojalności

odpowiedz
Echhhh - 27.12.2021 / 11:54, *.35.103

Bardzo dziękujemy, kłaniam się w pas. Jesteś wspaniałomyślny.

odpowiedz
John - 27.12.2021 / 11:28, *.orange.pl

Leser pazerny na kasę i nic więcej.
Obyś jak najszybciej odszedł z Legii.

odpowiedz
Olomanolo - 27.12.2021 / 07:23, *.207.247

Po co tam lecisz skoro nie długo z Legii wylecisz - wprowadził na salony ??? Chyba te imprezowe

odpowiedz
e(L)o - 27.12.2021 / 07:22, *.play-internet.pl

do dubaja to se poleci a potem spier**i

odpowiedz
Jack(L) - 26.12.2021 / 23:32, *.t-mobile.pl

Czytam te wpisy i nie wieże, jedziecie po kimś kto nasz Klub po tylu latach posuchy wprowadził nas na salony???Brawo Wy. Dostał po twarzy (za co?)bo jest najlepszym strzelcem w tym sezonie?,Luquinhas? Bo jest najczęściej faulowany ze względu na swoją technikę?Lopes? Bo mało gra a jak wejdzie to zdobywa wazne bramki?. Woow wychodzi na to że do autokaru wbili się kolesie w kominiarkach tylko zapomnieli okularów i walili jak leci.Żal czytać i żal patrzeć. Jak mówił Król Artur piłkarsko się nie nadajemy na Europę ale kibicowsko też. Każdy mecz to kara finansowa, to co ugraliśmy w€ to pewnie większość oddamy za kary.Świat już dawno odszedł od piro tylko my się jaramy ogniem.A Loczkowi najwyraźniej w to graj. Coś zawsze i tak zarobię. Najwyraźniej jaki prezes tacy fanatycy On obiecyje a oni płacą za ten cyrk.

odpowiedz
Korkoszewo - 27.12.2021 / 02:55, *.centertel.pl

@Jack(L):
Ty najwiecej ugrałeś ,analfabeto . Wieże ?
Hahahahah
Marsz do szkoły

odpowiedz
Nieznany sprawca - 27.12.2021 / 21:21, *.chello.pl

@Jack(L): skoro każdy z tych których wymieniłeś są tacy rewelacyjni to dlaczego jesteśmy na przedostanim miejscu w tabeli? Włącz chłopie myślenie a nie bronisz jakieś miernoty która płacze jak dostanie liścia na ogar

odpowiedz
Nico - 27.12.2021 / 21:51, *.aster.pl

@Jack(L): Nikt nie dostał w łeb. Zakoduj to sobie.

odpowiedz
stara szkoła - 26.12.2021 / 23:25, *.chello.pl

Ja tam obdukcja? albo bierzesz się za gre,albo pakuj mandżur i wracaj na azerskie stepy

odpowiedz
Normalny człowiek - 26.12.2021 / 21:57, *.centertel.pl

Nie leć

odpowiedz
Ewelina - 26.12.2021 / 21:43, *.vectranet.pl

Łaskawca, zgodzi się na pobytw Dubaju. Wzruszenie odbiera mi głos. Jeśli nie chce grać w Legii to niech się pakuje i wynosi.

odpowiedz
jkp - 26.12.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

Najlepszy pilkarz Legii, dobry news.
Reszte naszych drewnianych napadziorow przerasta o kilka klas

odpowiedz
(L)opez pl - 26.12.2021 / 20:55, *.mm.pl

To Czerczesow już go nie chce ?

odpowiedz
xd - 26.12.2021 / 20:33, *.orange.pl

wakacje hahha potem dubaj a potem może seszele tfu

odpowiedz
(L)egia - 26.12.2021 / 20:11, *.201.163

Mahir, odpoczywaj, masz rację. Nie będzie już usprawiedliwień w takim razie. Jak będziesz grał jak patałach, to opuść nasz klub i daj szansę innym, którzy chcieliby coś pokazać. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Matwij - 27.12.2021 / 10:35, *.98.100

@(L)egia: np Włodarczykowi który potyka się o piłkę przed pustą bramką.

odpowiedz
(L)egia - 27.12.2021 / 14:13, *.196.19

@Matwij: cóż, Ty to napisałeś, nie ja. Nie miałem na myśli akurat jego.

odpowiedz
Hiszpan - 26.12.2021 / 19:14, *.telnaptelecom.pl

Każdy głupek trafia w słupek.Ale qwa 3 razy w jednej akcji?!!!!!!

odpowiedz
KibicL - 26.12.2021 / 17:40, *.plus.pl

To odpoczywaj bo od stycznie będziesz zapier… a jak nie to wypad.

odpowiedz
Ko(L)o - 26.12.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

Jak nigdy nie zgadza się z większością wpisów, dałbym mu szansę, tylko niech zapier..la. Nawet jak się nie sprawdzi to można za Niego łyknąć parę jejro, chłop ma potencjał.

odpowiedz
Jasio - 26.12.2021 / 17:29, *.icpnet.pl

Lebiega 100%

odpowiedz
kuba - 26.12.2021 / 17:26, *.net.pl

Robia z niego medialne lizusy niewiadomo kogo, oprócz kilku goli z początku teraz to piach, dno i kilo mułu. Do takiego Niko to sześciu takich Mahirków by podjazdu nie miało. Taka prawda. Nie podoba się w Legii to ...
Będziesz wiecznie płakał, to może się to skończyć wieczną jesienią dla Ciebie :)

odpowiedz
bronek49 - 26.12.2021 / 17:19, *.chello.pl

Emreli łaski nie robisz masz kontrakt dostałeś za to kase to masz grać dobrze i solidnie trenować ,a Legi może ciebie puścić jeżeli będzie jej się opłacało a jak będziesz olewał gre w Legii to jest drużyna rezerw i tam będziesz się ogrywał

odpowiedz
Coachbiedronka - 26.12.2021 / 17:38, *.stimo.net

@bronek49: można by zrobić klub kokosa i niech biega po schodach ,powinien być reżim wojskowy,jest strasznie leniwy,Emreli odejdzie kibice zostaną,nikt po nim płakał nie będzie.

odpowiedz
Lua Lua - 26.12.2021 / 20:51, *.chello.pl

@Coachbiedronka: Mów za siebie.

odpowiedz
Rytm - 26.12.2021 / 17:05, *.centertel.pl

Najprawdopodobniej Legia wypłaci ci pensję.

Kopaczu jesteś płaczliwą panienką. Won z Legii laleczko.

odpowiedz
Kibolek - 26.12.2021 / 16:49, *.it-home.pl

Wakacje lebiego to masz od początku kontraktu z LEGIA. MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Jack(L) - 26.12.2021 / 22:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Kibolek : drętwa pało to zobacz statystyki kto po tylu latach bez pucharów, załatwił nam Wejscie na salony.Pewnie ty KibLolek;)

odpowiedz
Jack(L) - 26.12.2021 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Kibolek : to ogarnij kto naszej Legii zapewnił wejscie na salony w LE pewnie ty Kiblolek;)

odpowiedz
Sektor 200 - 26.12.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

Zaraz powie, że to L chce się z nim rozstać. A on nic nie mówił o odchodzeniu z klubu. Może loczek teraz powinien mu pokazać środkowy paluszek.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 26.12.2021 / 16:33, *.plus.pl

Łaski nie robi ma ważną umowę to musi jechać chyba że zostanie i z rezerwami potrenuje.

odpowiedz
Atmosferić - 26.12.2021 / 16:32, *.orange.pl

Do dubaju poleci na darmowe wakacje, ale już żeby zostać i walczyć o utrzymanie zimą i jesienią to nie... powinni mu ultimatum postawić : albo odchodzi i nie jedzie do dubaju, albo jedzie do dubaju i zostaje do końca sezonu.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 26.12.2021 / 16:26, *.plus.pl

redakcja celowo daje chwytliwe nagłówki i zdjęcia jak niemiecki onet i inne szmatławce - byleby była klikalność i gównoburza...

odpowiedz
Sig - 26.12.2021 / 20:35, *.centertel.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: rachunki z czegoś muszą płacić. A na bułkę z szynką też musi być. A szyneczka drożeje...

odpowiedz
Biała Siła - 26.12.2021 / 16:23, *.vectranet.pl

To i ja może pójdę do pracy ???

odpowiedz
S3 - 26.12.2021 / 16:17, *.centertel.pl

Niech odejdzie. Nie zasługujecie na takiego piłkarza płaczki. Daliście się zmanipulować że wali alko kiedy on wogóle nie pije alkoholu.

odpowiedz
Obserwator - 27.12.2021 / 08:19, *.play-internet.pl

@S3: to jak nie pije to znaczy ze jest słaby i leniwy bo na alkohol już nie zrzuci ze gra padline

odpowiedz
Kibic ze Wschodniej - 26.12.2021 / 15:57, *.play-internet.pl

W tej chwili skupiam się na odpoczynku. Podoba mi się to. Niech spróbuje zostać ten lamus. Opluje go z 1 rzędu

odpowiedz
Urs72 - 26.12.2021 / 15:45, *.chello.pl

Panu już dziękujemy , pakuj klamoty i wyjazd..... Delikatnie mówiąc

odpowiedz
Boxall - 26.12.2021 / 15:20, *.chello.pl

dzięki, łaskawco i wybawicielu

odpowiedz
Ktoś - 26.12.2021 / 15:06, *.orange.pl

Z pewnością polecisz. W końcu to Dubaj. Kupisz żonie fajne ciuszki, zrobisz relacje na insta. Po powrocie odejdziesz grzać ławę w jakimś europejskim średniaku. Tego ci życzę w nowym roku.

odpowiedz
(L) - 26.12.2021 / 15:04, *.plus.pl

Ma ważny kontrakt. Łaski nie robi

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.12.2021 / 15:02, *.orange.pl

Emreli: "co będzie to będzie, mam wyj...ane i podoba mi się to"

odpowiedz
oLaf - 26.12.2021 / 14:50, *.vectranet.pl

o, primadonna się znalazła: "najprawdopodobniej polecę na obóz", ale łaska nas spotkała od gościa co z 4-ch metrów nie potrafi trafić do bramki ale już 2 razy w słupek to tak! : O

odpowiedz
Mariot_Wariot - 27.12.2021 / 09:51, *.atman.pl

@oLaf: Czepiasz się, pewnie miał zaproszenie do Turbokozaka i myślał, że to mu zaliczą.

odpowiedz
Sektor 200 - 26.12.2021 / 14:47, *.play-internet.pl

E jesteś jakby piłkarzem ale z nim nie miałeś styczności. Piłkarz wie co ma robić na boisku Ty lapeto pogubiłeś się. Bedziesz pompował piłki i patrzył jak LEGIONIŚCI trenują w Dubaiu

odpowiedz