Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jacek Zieliński dyrektorem sportowym Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała, że od 27 grudnia stanowisko dyrektora sportowego klubu obejmuje Jacek Zieliński. Jacek Zieliński, który z klubem związany jest od 1992 roku, w nowej roli będzie miał pełną decyzyjność i odpowiedzialność za cały pion sportowy, w tym obszar pierwszej i drugiej drużyny, skautingu, akademii, politykę transferową i trenerską. Na stanowisku zastąpił Radosława Kucharskiego, który odchodzi z klubu. Jeszcze kilka dni temu Zieliński poważnie rozważał odejście z Legii, ponieważ pracował w akademii jako szef rozwoju karier indywidualnych i wypożyczeń. Miał ofertę z Jagiellonii Białystok, ale kontroferta z Legii przekonała go do zostania na Łazienkowskiej 3.

- Ostatnie miesiące były dla całego klubu trudne i pokazały, że niezbędne są nie tylko zmiany personalne, ale przede wszystkim strukturalne, jeśli chodzi o zakres odpowiedzialności i decyzyjność. Powierzenie roli dyrektora sportowego Jackowi Zielińskiemu nie jest jedynie personalną odpowiedzią na obecny kryzys. To zmiana koncepcji zarządzania najważniejszego obszaru klubu, która ma pomóc w lepszej koordynacji prac całego pionu sportowego – mówi prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski.

W związku z wprowadzoną zmianą, struktura klubu zostanie odpowiednio dostosowana do poszerzonego zakresu odpowiedzialności dyrektora sportowego, tak aby wspierać jego działalność w najbardziej efektywny sposób.

- Jacek Zieliński posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwolą mu zarządzać całą działalnością sportową Legii Warszawa i rozwijać ją zgodnie z celami oraz aspiracjami Klubu. Od dziś jest osobą odpowiedzialną za szeroko rozumiany dział sportu. Całość tego obszaru podlega Jackowi, wyłącznie w jego kwestii pozostaje dobór współpracowników. Jako właściciel i prezes zrobię wszystko, aby stworzyć mu jak najlepsze warunki do realizacji celów sportów. Chcę także podziękować Radkowi Kucharskiemu za wiele lat wspólnej pracy i życzę mu powodzenia na dalszej drodze zawodowej - dodaje Prezes Mioduski. O dalszych zmianach w pionie sportowym informować na bieżąco będzie dyrektor Jacek Zieliński.

Jacek Zieliński jest związany z klubem od 1992 roku. W latach 1992 –2004 jako piłkarz Wojskowych zdobył z drużyną cztery mistrzostwa i trzy puchary Polski. Znajduje się na drugim miejscu pod względem liczby rozegranych meczów, ustępując w tej klasyfikacji tylko Lucjanowi Brychczemu. Uczestnik Ligi Mistrzów z Legią Warszawą. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski (60 występów w seniorskiej kadrze narodowej). Po zakończeniu kariery piłkarskiej Jacek Zieliński zdobywał doświadczenie jako szkoleniowiec m.in. w Legii Warszawa, Koronie Kielce i Lechii Gdańsk, a także w młodzieżowych kadrach narodowych. W kolejnym etapie kariery, w latach 2014-2017 Zieliński pełnił funkcję dyrektora sportowego Wigier Suwałki. W 2017 roku ponownie związał się zawodowo z Legią, obejmując stanowisko dyrektora akademii, a następnie szefa rozwoju karier indywidualnych i wypożyczeń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (180)

+dodaj komentarz
Marcel - 03.01.2022 / 09:30, *.t-mobile.pl

Powodzenia panie Jacku! :-)

odpowiedz
Praga - 31.12.2021 / 13:50, *.chello.pl

Jacek cała karierę grał na dobrym równym poziomie.Myślę że prezes zadziałał pod publikę

odpowiedz
Pasy - 31.12.2021 / 13:09, *.play-internet.pl

Zmiana wydaje się być fasadowa. Zieliński to gadająca głową i okrągłe słówka. Legie widzę w 1 lidze.

odpowiedz
Mario - 30.12.2021 / 11:28, *.jmdi.pl

Nowa restrukturyzacja idzie w dobrym kierunku.. zakładam, że kolejnym krokiem będzie odejście miodka na emeryturę i zatrudnienie bereta na prezesa. Szkoda gadać, Jacek to jedyny piłkarz po którego odejściu łezka kręciła się w oku. Teraz szuka się kolejnych kozłów ofiarnych, a najłatwiej wybrać kogoś ulubionego przez kibiców. Ten klub przypomina dno z ostatnich czasów FSO.

odpowiedz
Bartek - 29.12.2021 / 13:13, *.chello.pl

Bardzo lubię Ziela i myślę, ze wielu tak ma ;) Dlatego też obawiam się, że Mioduski jako stary korporacyjny cwaniak po prostu zagrał PR-owo względem kibiców.

odpowiedz
Morda - 29.12.2021 / 14:50, *.chello.pl

@Bartek: Zagrał ale to bez znaczenia. Jeżeli Jacek będzie faktycznie miał jakąś władzę to skończy się wywalanie trenerów co pół roku a w związku z tym ciągła przebudowa drużyny. To wystarczy. To będzie wystarczająco duży progres.

odpowiedz
Simon - 29.12.2021 / 11:56, *.telnaptelecom.pl

Jak był ekonom to narzekaliście, że nie obyty z piłką. Jak jest piłkarz, to narzekacie że nie menago. Chyba Sousa by Wam przypasował.

odpowiedz
lol - 29.12.2021 / 09:52, *..

dziadostwa ciag dalszy

odpowiedz
morda - 29.12.2021 / 08:19, *.chello.pl

Szkoda mi Jacka. Wsadzili go na mine i zrobią kozła.Zielu przede wszystkim ze względu na charakter nie pasuje do tego stanowiska. Tu trzeba być bezwzględnym myśliwym i mieć to w genach.

odpowiedz
Ryj - 28.12.2021 / 22:52, *.ktmtelekom.pl

Leczenie syfa pudrem i tyle.

odpowiedz
JEDNAK MIODEK CZYTA POSTY..... - 28.12.2021 / 20:43, *..

WALCZYŁEM!DO!KONCA!ABY!KUCHARSKI!POSZEDŁ!W!PIZDU!NO!I!SUPER!

odpowiedz
Marek - 28.12.2021 / 20:17, *.orange.pl

Dobrze, że w końcu w Legii na eksponowanych stanowiskach będą ludzie związani z klubem, ale niestety z Jacka Zielińskiego jest taki sam dyrektor sportowy, jak z Vuko trener...

Miodek "awansował" ich aby podlizać się kibicom. Finansowo też nieźle to rozegrał, bo tak czy tak byli oni na liście płac.

Duet Vuko i Zieliński możę uratować nas przed spadkiem ale na nic więcej nie ma wiedzy i doświadczenia. Legia za Michniewicza nie wyglądała wcale źle (szczególnie w pucharach), gdyby trener miał wtedy wsparcie dyrektora sportowego i klubu, to sytuacja nie wyglądałaby jak wygląda....

odpowiedz
Morda - 29.12.2021 / 01:11, *.chello.pl

@Marek: skąd to się bierze? Za dużo słuchasz "influenceròw" ? Jakieś kompleksy że "swoje" z założenia musi być gorsze i już czy po prostu patrzysz i widzisz a nic nie rozumiesz?

Nie ważny powód. Zamilknij proszę bo kompromitujesz się takimi postami.

"Nie wyglądała źle":
-walkower 3:0 z Karabachem
-zajęcie 4 miejsca w sytuacji kiedy po dwóch meczach Legia miała 6pkt
-umiejscowienie Legii w strefie spadkowej w ekstraklasie
-rozwalenie drużyny mentalnie
-przygotowanie drużyny do sezonu na poziomie a klasy
-stworzenie największego kryzysu i bicie rekordów porażek
-żaden zawodnik się nie rozwinął

Ale nie... nie wyglądała źle

Za to Vuković... przegrał 0:1 z Rangersami w doliczonym czasie w dwumeczu. Legia podczas cyrku z covidem za Vuko wyglądała lepiej niź po pełnym okresie przygotowawczym Michniewicza. Proszę weź leki kolego.

odpowiedz
Marek - 30.12.2021 / 22:25, *.orange.pl

@Morda: może po kolei:

1) Jakbyś zapominał między Michniewiczem a Vukoviem był niejaki trener Gołębiewski, który zmarnował punty wywalczone przez Michniewicza w LE (tej samej LE do której trener Vukovic nie dostał się), a potem "Łysy z Częstochowy" bohatersko śrubował wszystkie niechlubne rekordy w naszej lidze.

2) Przy Michniewiczu rozwinął się tylko młody Nawrocki ale nawet Wietesce czy Sliszowi zdarzały się dobre mecze - co zrobił z nimi Gołębiewski to nie chce nawet komentować...

3) Złe przygotowanie drużyny to bajka Mioduskiego i Kucharskiego. Drużyna była przygotowana z MC a nie była na ligę?! Może trener po prostu nie miał kim grać? Zgodzę się że zawiodło przygotowanie kondycyjne ale może to na skutek grania "krótką ławką"?

4) Argument z Karabachem 0:3, może nie pamiętasz w jakich okolicznościach Michniewicz przejmował Legię. Nikt mu nie dawał szans w starciu z Azerami (takie to były wyczyny poprzedników), a później potrafił tą samą drużynę która przegrała z Azerami w ciągu roku wprowadzić do LE.

5) Vukovic już pokazał jakim będzie trenerem, przyzwoite mecze jak z Zagłębiem będzie przeplatał kompromitacjami jak z Radomiakiem. Wyczynów Vukovica z pucharów nie wspominaj bo pamiętam to nazbyt dobrze. Rangersi dominowali w dwumeczu i fartem było że przegraliśmy dopiero w końcówce. Poprzednie trzy rudy też fura szczęścia i taktyka "obrona Częstochowy".

Pozdro

odpowiedz
Morda - 31.12.2021 / 14:01, *.chello.pl

@Marek: Nie bierz tego jako atak personalny czy coś ale mam swoją odpowiedź. Po prostu cytujesz dziennikarzy sportowych bez głębszej refleksji. Pewnie nawet udałoby się prześledzić na podstawie wypowiedzi kogo oglądasz :).


1) Jeżeli oglądasz piłkę to powinieneś zdawać sobie sprawę, że zmiana trenera z dnia na dzień jeżeli ten kontynuuje pracę a nie wywala połowę składu nie ma większego wpływu na wyniki. Nie można Gołębiewskiego obarczać odpowiedzialnością za wyniki. Można go krytykować za brak pomysłu jak z patowej sytuacji wyjść ale nie za sytuację.

2) Nawrocki się NIE rozwinął. On od pierwszego meczu był dobry a potem jego forma tylko spadała. Jak całej drużyny. Rozwój to był z Karbownikiem, z Szymańskim. Widzisz, że koleżka popełnia błąd a 2-3 kolejki później już tego błędu nie popełnia. Widzisz jak pewność siebie rośnie, jak zaczyna zawodnik coraz więcej z siebie dawać. To jest rozwój. Nawrocki ma szansę być drugim Zielińskim, potencjał jest naprawdę fajny ale nie mów o rozwoju bo go nie było. Było odwrotnie, forma spadała.

3) Nie. To Michniewicz wywalił pół sztabu w tym Bortnika. Za to akurat NIE odpowiada Mioduski i Kucharski. Co do "krótkiej ławki" to mówisz ustami "influencerów". Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy była taka sytuacja, że do Legii zostali ściągnięci zawodnicy grający w klubach. Praktycznie każdy oprócz Nawrockiego miał pierwszy plac w poprzedniej ekipie. Nie pamiętam jaki trener miał taki komfort. To, że jest to za późno, że nie było czasu na zgranie itd, to jest prawda. Ale tak ZAWSZE JEST. Tylko, że inaczej jest jak musisz zgrywać gościa który grzał ławę albo miał kontuzję (to co miało miejsce zawsze) a co innego jak dostajesz zawodników w rytmie meczowym (co miało miejsce teraz). Ten argument jest wyssany z palca. Sprawdź ilu zawodników podstawowego składu, którzy nie byli po kontuzji czy chorobie albo byli w klubie dłużej niż tydzień miał Vuko podczas meczu z Omonią? Ja liczyłem. 5. Pamiętasz, że Rosołek grał na skrzydle? Wtedy to była krótka ławka. To co się działo teraz było łataniem dziurek a to co miało miejsce chociaż sezon temu to było szycie koca z żyłki wędkarskiej. Może zawodnicy są źle dobrani pod względem charakteru a może po prostu trener był głupi. Tego nie wiesz. Nie zmienia to faktu, że Legia naprawdę ma mocny skład. Ostatnim czasem zaczęła się gadka jaki to słaby skład ma Legia ale to nie jest prawda. On jest mocniejszy niż był. Praktycznie w każdej formacji (poza bramką). Skład jest pełniejszy a zawodnicy mają potencjał i umiejętności. Nie takie jakbym chciał ale wyższe niż wcześniej. Nie wiem czy pamiętasz ale Vuko musiał grac Gwilią. Dzisiaj masz Kapustkę Martinsza Josue Luqiniasa Charatina Muciego którzy mniej więcej mogą grać w środku. Naprawdę uważasz, że to jest krótka ławka? Luqinias u Vuko przez większość czasu był rzucany gdziekolwiek. Dlaczego? Bo nie było kogo tam wystawić. Ale tak dosłownie. Nie to że był ktoś bez formy. Nie było nikogo. Więc proszę nie mów o sytuacji kadrowej bo ona jak zawsze jest gorsza niż byśmy chcieli ale dalej jest zdecydowanie lepsza niż była.

4) Pamiętam. Na Twoje zmartwienie powiem, że Karabach i Omonia to są kluby z podobnej półki. Różnica była taka, że z Omonią była walka i gdyby nie sędzia to pewnie by się udało a z Karabachem Michniewicz po prostu poddał mecz. Wiedział, że Legia nie jest faworytem bo nie była ale miał więcej czasu i więcej zawodników niż Vuković. Co zrobił? Wystawił na alibi wszystkich nowych bo wiedział, że porażka i tak bęzdie na konto Vukovicia. I nie wystawił już ich nigdy więcej... Po miesiącu wrócił do Vukoviciowej "lagi na Pekharta" bo okazało się, że akutalnie drużyna nie ma materiału na granie inaczej i trzeba to będzie zmieniać powolutku. Ale mecz z Karabachem po prostu poddał walkowerem a potem umył rączki. Cyniczne zachowanie.

5) Dokładnie. Była obrona częstochowy bo na to stać było drużynę. Pamiętasz co działo się z kontuzjami, covidami, jakie były transfery itd? To było szycie i wybranie taktyki która dawała nadzieję. Przecież Michniewicz zrobił dokładnie to samo tyle, że nowi zawodnicy których dostał za kilka miesięcy pozwolili na zmianę systemu bo nie ma co się oszukiwać transfery nie były wtedy złe.

Różnica której nie zauważasz, jest taka jak się mówi i Michniewiczu :). Jak Vuko grał "lagę na czecha" to był prostakiem i wuefistą. Jak Michniewicz grał "lagę na czecha" to był wybitnym strategiem. Jak Michniewicz dostawał w tyłek w lidze, to ławka była za krótka. Jak Gołębiewski wykręcał rekordy porażek to był amatorem bez doświadczenia. Jak myślisz dlaczego? Czemu jak dostawaliśmy w tyłek raz za razem to w świat szło "Legia gra żałośnie" a nie "Michniewicz wuefista". I zaraz powiesz "bo Michniewicz wygrał awans". Właśnie. Jak Legia wygrywała za innego to "Legia robiła awans" a teraz nagle "Michniewicz robi awans". Używa się innego języka, opowiada się o innych faktach. Ja słyszałem, że "Michniewicz przyniósł pieniądze do Legii za awans". A Vuković za transfery nie przyniósł? Przecież Legia zarobiła więcej na promocji i sprzedaży zawodników za Vuko niż z pucharów Michniewicza. Ale to nie ma znaczenia. Po prostu Michniewicz ma kolegę który ma kolegów i krytykowanie tego trenera jest źle widziane. Przecież, nawet dziennikarze (bez nazwisk), którzy mieli ochotę powiedzieć coś złego o Michniewiczu gryźli się w język. Aż było widać, że im się twarz wykrzywiała ale nic nie mówili bo dla takiej pierdoły nie będą sobie tyłów robili. Przecież nikt nie mówi o nieudaczniku Michniewiczu. A my nie rozmawiamy o tym, że odpadł z Rangersami my mówimy o tym, że facet spuściłby Legię do 1 ligi. Kaliber tragedii jaka się stała w Legii jest nieporównywalny z niczym innym. Żadne Jozaki, Pinta, Hasie nie zbliżyły się nawet to "osiągnięć" Michniewicza. Ale tamci byli źli a Michniewicz jest cacy. Dlaczego? Bo ten tak jest cacy jak o nim mówią. Ja już nawet słyszałem "Michniewicz do reprezentacji". Facet który umieścił w strefie spadkowej najsilniejszy klub w Polsce mając (poza Magierą) najlepszą sytuację kadrową na przestrzeni ostatnich 10 lat jest proponowany przez dziennikarza na stanowisko trenera reprezentacji. Jeżeli naprawdę tego nie widzisz, i znowu, bez chęci dopieczenia czy coś, to musisz zastanowić się nad tym jak duży wpływ na postrzeganie przez Ciebie świata mają opinie innych.

Trochę długo ale mam nadzieję, że otworzy Ci to trochę oczy.

Też pozdrawiam,
Morda

Vukovic już pokazał jakim będzie trenerem, przyzwoite mecze jak z Zagłębiem będzie przeplatał kompromitacjami jak z Radomiakiem. Wyczynów Vukovica z pucharów nie wspominaj bo pamiętam to nazbyt dobrze. Rangersi dominowali w dwumeczu i fartem było że przegraliśmy dopiero w końcówce. Poprzednie trzy rudy też fura szczęścia i taktyka "obrona Częstochowy".

odpowiedz
Morda - 31.12.2021 / 14:13, *.chello.pl

@Morda: Miałem dopisać... A Slavia to nie dominowała :) ? Po prostu wpadło w drugą stronę. To już nie jest geniusz taktyczny tylko pewna doza losowości która w piłce nie jest możliwa do przewidzenia. Ja trenera oceniam po tym czy drużyna zagrała na maksa swoich możliwości i czy się rozwija a nie od której strony słupka odbija się piłka. Michniewicz miał farta cały poprzedni sezon. Piłka wpadała ludzie tańczyli ze szczęścia nawet jak Legia grała piach. Wystarczył delikatny zjazd formy i piłka przestała wpadać a to zapoczątkowało już lawinę.

odpowiedz
Frank Stilwell - 28.12.2021 / 19:08, *.vectranet.pl

Uważam ze Zieliński powinien mieć lepsze wyniki w kwestii ściągania zawodników w porównaniu do Kucharskiego.Mam na myśli sprowadzenie lepszych piłkarzy od tych których ściągał Kucharski.No chyba ze znów Mioduski mu zabroni ściągać takich piłkarzy jakich Zieliński sobie upatrzył.Czyli może być tak jak z Michniewiczem.

odpowiedz
Znawca Jacka - 28.12.2021 / 18:31, *.125.106

Jacek Zieliński to ZŁY WYBÓR na tak odpowiedzialne stanowisko.

odpowiedz
Zdzicho - 28.12.2021 / 15:11, *.tpnet.pl

Korporacja ole

odpowiedz
Zu(L)us - 28.12.2021 / 13:05, *.centertel.pl

Witamy.Jacek nie daj plamy

odpowiedz
LG - 28.12.2021 / 11:17, *.chello.pl

Redakcjo, dobrze by było uzupełnić ankietę eLki 2021 - ZWOLNIENIE KUCHARSKIEGO TO WYDARZENIE ROKU 2021!

odpowiedz
Coachbiedronka - 28.12.2021 / 09:36, *.play-internet.pl

Przymiarki do Legii
Patryk Andrade,Maksym Kowal,Poręba,Szysz,Rossi,Wszolek,Andrey 2 liga brazylijska,Jako public,vastinasopoulos obrońca z greckiej ligi.Pisalem o Rossim warto się zainteresować Daniło arboleda i szczególnie Adama Traore.

Po sezonie odchodzą Boruc,Miszta,Nawrocki,Emreli,martins,Lopes,
Jędrzejczyk,skibicki,pekhart

odpowiedz
Coachbiedronka - 28.12.2021 / 09:43, *.play-internet.pl

@Coachbiedronka: Jako pulic

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.12.2021 / 09:15, *.play-internet.pl

Prawdopodobna wymiana zdań Mioduskiego z Zielińskim.
(M).Od teraz Ty,Jacku decydujesz,jakiego piłkarza trzeba kupić.
(Z).Każdego,którego potrzebujemy???
(M).Tak Jacku,każdego.......do 500.000 zł.

odpowiedz
Mojo jojo - 28.12.2021 / 06:42, *.t-mobile.pl

do puki włascicielem bedzie mioduski nic sie nie zmieni!

odpowiedz
ja 1916 - 28.12.2021 / 09:05, *.googleusercontent.com

@Mojo jojo:
Dopóki nie nauczysz się podstaw pisowni, nie udzielaj się na forum.

odpowiedz
t - 28.12.2021 / 10:47, *.edu.pl

@ja 1916:
Dokładnie
Co za anafabetyzm....

odpowiedz
kalosz - 28.12.2021 / 01:45, *.mm.pl

nareszcie...pytanie dlaczego tak pózno???

odpowiedz
tomciob - 28.12.2021 / 01:39, *.vectranet.pl

Witam. Głęboka, bardzo głęboka woda dla Pana Jacka Zielińskiego, szczególnie w przypadku zmiany prerogatyw dyrektora ds. sportowych. Mega trudne i odpowiedzialne stanowisko w korporacji, coś jak dyrektor ds. handlowych w firmie sprzedażowej. Pierwszy po prezesie. A tu niebawem trudny czas czeka bo bardzo niedługo trzeba zacząć remisować albo wygrywać mecze. Zobaczymy, życzę powodzenia bo mi Legia leży na sercu ale misja bardzo wymagająca. Jeśli jest coś czego mi brakuje to dwie rzeczy. Pierwszą jest "przepraszam" z ust prezesa bo to jego zarządzanie doprowadziło do tego kryzysu. Drugą jest wspólna konferencja prasowa nowego trenera, nowego dyrektora sportowego i prezesa w którym obydwaj nowo nominowani dostaną kredyt zaufania i publiczne poparcie przynajmniej na czas dokończenia rundy wiosennej. Coś się zarówno kibicom jak i pracownikom z L-ką na sercu którzy mają posprzątać ten bałagan od prezesa należy. A jak będzie to zobaczymy. Liczy się każdy następny mecz i zarówno postawa na boisku jak i wynik meczu. Czas bylejakości w grze Legii Warszawa należy zakończyć. Panie Jacku, panie Vuko powodzenia, wiary w sukces i zwycięstwo oraz mądrego zarządzania i liderowania w Legii Warszawa. Bo nasz Klub potrzebuje Liderów z prawdziwego zdarzenia zarówno na boisku, w szatni jak i na klubowych korytarzach. Pozdrawiam

odpowiedz
pesymista - 27.12.2021 / 23:59, *.media.pl

Teraz już nie mam wątpliwości że Legia spadnie z ligi. Szanuję Pana Jacka za karierę piłkarską - taki nasz Maldini, ale w późniejszych latach był już bez większych osiągnięć. I nagle okazuje się że nowy trener z nowym dyrektorem mają zbudować w kilka tygodni zupełnie od podstaw drużynę zdolną wygrać większość meczów. A do dyspozycji będą piłkarze którzy przez poprzednie pół roku większość meczów przegrali i do tego dojdzie ogromna presja ze strony kibiców i prezesa oraz mobilizacja wszystkich bez wyjątku przeciwników na boisku. Co więcej większość tych piłkarzy to obcokrajowcy którzy w razie spadku zapewne będą mogli bez przeszkód odejść z klubu w którym biją...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.12.2021 / 22:44, *.play-internet.pl

Kurde,niby dobrze,że Jacek Zieliński dostał "stanowisko o dosyć duźym znaczeniu strategicznym".Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju,a jest nią......osoba Dariusza Mioduskiego.Przecież niemożliwe,żeby tak sam z siebie oddał by władzę,a sam by się tylko ograniczył do "finansowania zachcianek" Ziela.Takim qrvom jak Mioduski zwyczajnie nie ufam i zawsze wyczuwam podstęp.Ech,obym się mylił......

odpowiedz
Stop segregacji! - 27.12.2021 / 22:43, *.orange.pl

Oto jest dzień, który dał nam LOK, radujmy się...

odpowiedz
Piter - 27.12.2021 / 21:24, *.centertel.pl

Mam nadzieję że Pan Zieliński pamięta, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo!

odpowiedz
Paw - 27.12.2021 / 21:17, *.t-mobile.pl

Panie Jacku Danilo Arboleda z sherifa będzie wolnym zawodnikiem ,takiego obrońcy nam brakuje.

odpowiedz
Polski - 27.12.2021 / 19:58, *.vodafone-ip.de

Pierwsza dobra wiadomość od bardzo dawna. Popieram. Zwłaszcza pogonienie kucharskiego. Zielu da radę. Powodzenia


odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 28.12.2021 / 01:59, *.orange.pl

W końcu dobra decyzja Prezesa :)

odpowiedz
dino - 28.12.2021 / 17:35, *.vtelecom.pl

@Stary Kibic z Żylety:
Ja czekam na jeszcze jedną znalezienie nowego prezesa

odpowiedz
Jerz z Potoku - 27.12.2021 / 19:29, *.chello.pl

Ja również się cieszę z tej nominacji. Wreszcie powiało lekkim optymizmem z miodowego korpo - sztabu.
Sądzę, że w tej decyzji personalnej są co najmniej dwa "ukryte" cele:
pierwszy - oficjalne przeniesienie odpowiedzialności za przyszłe wyniki sportowe osiągane przez pierwszą drużynę na barki nowego dyrektora;
drugi - wprawdzie wyposażenie JZ w tak szerokie uprawnienia ma (ponoć) zapewnić mu dużą autonomię decyzyjną, ale przy jednoczesnym zdjęciu dotychczasowej odpowiedzialności merytorycznej za funkcjonowanie całego pionu sportowego Klubu z bark...Jego prezesa i właściciela.
W związku z powyższym, w najbliższym czasie należy bacznie obserwować to, w jakim stopniu nowy dyrektor będzie mógł realnie korzystać z przyznanych mu prerogatyw.
Ps.: ewentualna kolejna ściema pijarowska "prezesa dekady" stosunkowo szybko powinna zostać obnażona przez kibicowskie środowisko. No chyba, że jego pięcioletnia "krwawa" nauka zarządzania Klubem zacznie wreszcie przynosić długo oczekiwane efekty. Wprawdzie sam nie do końca wierzę w to, co aktualnie piszę, ale niech tam...!
Serdeczności

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.12.2021 / 18:46, *.centertel.pl

hmm. Tym razem miotła pudla musiała sięgnąć głębiej, żeby przypudrować ten burdel. Ciekawe czego potrzeba, żeby wymiotła jego samego?

odpowiedz
Wolfik - 27.12.2021 / 21:53, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Pisałem jjakiś czas temu, że taka forma prowadzenia klubu (Mioduski-Kucharski) wyczerpała sie definitywnie i bez "rewolucji" spadniemy z ligi. Na razie mamy porządki organizacyjne, ale kierunek wydaje sie odpowiedni.

Swoją drogą, jakies 2-3 lata temu zastanawialiśmy się z Kolegą Tomkiem Mokotów czemu dyrektorem sportowym nie może być Jacek Zielinski. 2-3 lata temu!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.12.2021 / 22:10, *.petrotel.pl

@Wolfik: Zieliński, niedługo Papszun, więc nie obędzie się pewnie bez rewolucji kadrowej w składzie. To będzie sporo kosztowało. Niby mógłby być dream team "na lata", ale nauczony ostatnimi doświaczeniami nie uwierzę póki nie zobaczę efektów. Pudel nawet jeśli wycofałby się z zarządzania klubem, to jednak może inicjatywę nowych torpedować, tnąc finansowanie ;-)

odpowiedz
Serek - 27.12.2021 / 18:34, *.tpnet.pl

Kolejny bez doświadczenia...

odpowiedz
Arecki - 27.12.2021 / 17:50, *.mm.pl

BRAW(L), A BĘDZIE TYLKO LEPIEJ. TRZYMAM KCIUKI.

odpowiedz
dejne3 - 27.12.2021 / 17:49, *.199.66

Bardzo dobrze się stało że został dyrektorem sportowym Legii Warszawa , a o mały włos by nim był w Biedastoku , myślenie ma przyszłość Panie Dariuszu M

odpowiedz
Komentator - 27.12.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

@grzesiek: Leszek Pisz spokojnie i wolne ogranie. Nie było po nim jeszcze takiego grajka, który by lepiej je wykonywał.

odpowiedz
bronek49 - 27.12.2021 / 17:40, *.chello.pl

i bardzo dobrze szkoda by było gdyby Zieliński odszedł z Klubu z którym związany jest kilkanaście lat zobaczymy czy sobie poradzi życzę powodzenia

odpowiedz
Komentator - 27.12.2021 / 17:36, *.tpnet.pl

Zielu z pewnością jest legendą, ale jakie sukcesy osiągnęła akademia pod jego rządami? Może Mioduski znowu wstawia człowieka, który będzie TYLKO uczciwy względem Legii, a tym samym jemu.

odpowiedz
sprzybysz - 27.12.2021 / 17:12, *.centertel.pl

100 % poparcia.

odpowiedz
Arek - 27.12.2021 / 16:31, *.tpnet.pl

No i niech ktoś powie, jak tu poważnie traktować Mioduskiego. Przecież jakieś kilka tygodni temu wyraźnie stwierdził, iż Kucharski zostaje na stanowisku dyrektora sportowego, gdyż jest najuczciwszy, z najuczciwszych. a tu dziś uczciwy dyrektor robi papa. Nie, żebym płakał, co to to nie. A Jackowi życzę powodzenia, bo nie łatwe zadanie go czeka. Oby podołał. Tym bardziej, że już za momencik, już za chwileczkę okienko transferowe się otworzy.

odpowiedz
Chris - 27.12.2021 / 18:39, *.t-mobile.pl

@Arek: kilka tygodni to prezes dzwonił do dyrektora żeby umówić się na rozmowę.

odpowiedz
gary - 27.12.2021 / 21:22, *.com.pl

@Arek: to była tylko tzw. dyplomacja prezia. Mówiąc, że Kucharski zostaje de facto powiedział że odejdzie. Inaczej by mówili że działa pod wpływem tzw. emocji :) .

odpowiedz
Darek - 27.12.2021 / 15:48, *.chello.pl

Po owocach(transferach) go poznamy.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 27.12.2021 / 15:35, *.chello.pl

Wreszcie coś w tej lokowanej bani,się odblokowało.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.12.2021 / 15:04, *.plus.pl

Jeszcze tylko:
Łukasz Fabiański trenerem bramkarzy
Jacek Magiera trenerem obrońców
Leszek Pisz trenerem pomocników
Marek Saganowski trenerem napastników

odpowiedz
Biała Siła - 27.12.2021 / 15:26, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: Jeszcze jak byś wymienił kilku to można by zrobić drużyna ,która nie była by bez szans .

odpowiedz
grzesiek - 27.12.2021 / 15:34, *.centertel.pl

@Biała Siła: roger guerreiro trenerem ds dryblingu, edson specjalista od wykonywania rzutow wolnych,

odpowiedz
Gody - 27.12.2021 / 15:51, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: I na koniec Wojtek Kowalczyk jako ekspert od spraw mentalnych i integracji drużyny

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.12.2021 / 16:11, *.orange.pl

@(L)eve(L)64: Mogę polewać...

odpowiedz
Leszek - 27.12.2021 / 21:43, *.inetia.pl

@(L)eve(L)64: no i nie zapomnijmy o Darku Czykierze-trener ds pozasportowych

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 27.12.2021 / 22:47, *.plus.pl

a trenerem defensywnych napastników - Marek Saganowski

odpowiedz
oLaf - 27.12.2021 / 22:49, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: MIętowy do przynoszenia miętówek a i Włodara strzelać nauczy...

odpowiedz
grzesiek - 28.12.2021 / 12:35, *.centertel.pl

@(L)eve(L)64: wojtek szala spec. Ds gry łokciami

odpowiedz
Hiszpan - 27.12.2021 / 14:46, *.telnaptelecom.pl

Kucharski to mega nieudacznik. Niech nigdy nawet się nie zbliża do Ł3.

odpowiedz
Robert - 27.12.2021 / 14:45, *.centertel.pl

Nudy w tym naszym klubie nie ma, jedynie NS przynudzają tym ciągłym byciem na szczycie;)
Gratulacje!

odpowiedz
(L)opez pl - 27.12.2021 / 14:41, *.mm.pl

Oby tylko sobie poradził
powodzenia Jacek

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 27.12.2021 / 14:36, *.plus.pl

Oby tylko rzeczywiście miał władze i decyzyjność.

odpowiedz
Sen o - 27.12.2021 / 14:25, *.play-internet.pl

Ciąg dalszy mieszania w kotle przez Mioduskiego. Co pół roku opowiada bajki o potędze Akademii , o Legii a potem te słowa nic nie znaczą. Wracamy do punktu wyjścia. Co chwila nowy trener nadtrener wg MD, doradcy ze Szwajcarii, szkoła trenerska chorwacka belgijska portugalska, piłkarze cuda niewidy a drużyny jak nie było tak nie ma, są przebłyski i MP ale polityki transferowej do I z klubu nie ma. Kadra przerośnięta i trzeba wypychać nieudaczników ale i kogoś trzeba sprowadzić. Pierwsze 2 mecze w lutym pokażą czy kryzys zostanie pokonany . No i decyzją Papszuna czy chce w te klocki grać?

odpowiedz
Beck - 27.12.2021 / 14:19, *.t-mobile.pl

Lepiej póżno niż wcale.(to o P.Kucharskim.J.Zieliński był bardzo dobrym obrońcą.W roli szkoleniowca spisywał się bardzo,bardzo przeciętnie
Uważam,że na nowym stanowisku nie będzie lepiej.Jestem zdania,że jest dużo innych lepszych kandydatów,choćby W.Kowalczyk.Tak wiem,że z jest wiele powodów wskutek których nie brano poď uwagę tej kandydatury.

odpowiedz
Wawa44 - 27.12.2021 / 14:34, *.chello.pl

@Beck: Ogarnij się - W.Kowalczyk to umie zamówić żabce piwko.
Po 5 skończonych klasach to najwyżej u Pinokia w rządzie może być lub w innej spółce. On w języku ojczystym ledwo się wypowiada!!! A wyobraź sobie jak on ma coś w Niemczech załatwić . Dałeś do pieca

odpowiedz
Beck - 27.12.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

@Wawa44: Myślisz,że J.Zieliński potrafiłby załatwić cokolwiek w Niemczech? Do Kowalczyka pr,ylgnęła opinia sięgającego do kieliszka.(słusznie) Jednak po wielokrotnym słuchaniu jego wypowiedzi o piłce,jestem przekonany,że dałby sobie radę w Legii,która jest mu najbliższa.Dyskusja na Jego temat jest czysto teoretyczna. Tak czy owak dziękuję Ci za Twoją opinię.

odpowiedz
Pjoter - 27.12.2021 / 13:45, *.play-internet.pl

Jacek,legendo...witąj w domu:) (L)

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 27.12.2021 / 15:00, *.jmdi.pl

@Pjoter: Jak to witaj
Matole ogarnij się

odpowiedz
Pjoter - 27.12.2021 / 19:44, *.play-internet.pl

@Adamowicz ale nie Paweł : Wybacz,ale do matoła jest mi daleko:)

odpowiedz
SEBO(L) - 27.12.2021 / 13:34, *.centertel.pl

Wyobraźmy sobie taki duet Sousa - Kucharski...
Nie ma wydrukowanych tylu pieniędzy, których by nie zmarnowali... ;)

odpowiedz
filand - 27.12.2021 / 14:47, *.inetia.pl

@SEBO(L):
Ja bym do tego duetu dołożył Doktora Żywa Gotówka ( Gotówka) I Mecenasa Towarzysza Konia ( G jak G....)...I mogą grać u cioci Zosi Kopytko z Przeciwka w brydża...rozbieranego.

odpowiedz
tarka - 27.12.2021 / 13:30, *.vectranet.pl

Przynajmniej człowiek ma pewność,że Pan Jacek ma Legię nie tylko w portfelu ale i w sercu

odpowiedz
Gimbi - 27.12.2021 / 13:25, *.play-internet.pl

Dobra decyzja. Mioduskowe "pracownik na lata" tak samo wiarygodne, jak "tylko nie powtarzaj nikomu", hahaha ;-) :-P ;-)

odpowiedz
W GÓRĘ SERCA I KIEŁBACHY TEŻ - 27.12.2021 / 13:24, *.96.237

Dawać jeszcze DICKSONA CHOTO na prezesa i jedziemy WIELKA LEGIA!!!

odpowiedz
P1916 - 27.12.2021 / 15:56, *.plus.pl

@W GÓRĘ SERCA I KIEŁBACHY TEŻ:
Na prezesa Ryszard Ochódzki

odpowiedz
bep - 27.12.2021 / 12:58, *.230.191

Teraz jeszcze tylko kudłaty zwolni prezesa i będzie można czekać na wiosnę z większym nieco spokojem...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.12.2021 / 12:54, *.orange.pl

O nie. Cała długofalowa wizja zespołu bierze w łeb! Mam nadzieję, że nie skończy się to dymisją Mioduskiego, bo przecież teraz będzie mu trudniej zrealizować ambitne cele. Oby został!

odpowiedz
fff - 27.12.2021 / 12:51, *.plus.pl

jak zawsze wszyscy winni tylko nie pseudokopacze poprawiający swe nażelowane włoski co każde główkowanie piłki(bo o inne ich nie oskarżam). Nagle wszyscy zarządzający są be, bo sprowadzali kopaczy do klubu - jak żarło i była Liga Europy, wygrane z Leicester i Spartakiem oraz Spartą to było ok - i było zaje.biście, Emreli kozak itp. Nagle wszyscy przestali grać - zapewne przypadek i nikt na lewo nie dorabia na opchnietych meczach...ślepi jesteście

Jak w burdelu nie idzie to się nie wymienia firanek tylko dzi..i, znowu kopacze przejdą przez "kryzys" całą ręką

odpowiedz
Semper Fi - 28.12.2021 / 00:23, *.234.118

@fff: racji trochę masz, ale zapewniam, ze nie przejdą.

odpowiedz
Jak autonomia to autonomia - 27.12.2021 / 12:48, *.aster.pl

Jeśli ma mieć pełną autonomię w doborze współpracowników to powinien zacząć od doboru odpowiedniego prezesa:) w przeciwnym wypadku to nie autonomia, a co najwyżej odrabianie pańszczyzny. Chłopi pańszczyźniani też mieli autonomię w doborze parobków:)

odpowiedz
Powodzenia! - 27.12.2021 / 12:41, *.aster.pl

Ktoś napisał, że Mioduski robi sobie tarcze z Legendy. Oby się przeliczył. Mam nadzieję, że Pan Jacek jest na tyle mądry, żeby nie dać się manipulować nieudolnemu prezesowi. A dzieki statusowi legendy ma właśnie na tyle mocne plecy, żeby móc się stanowczo sprzeciwiać głupim pomysłom prezesa. Na razie ma u mnie i podejrzewam że i u większości kibiców spory kredyt zaufania, człowiek taki jak Zielu tyle lat związany z Legią na pewno będzie robił wszystko dla dobra klubu a nie dla własnych korzyści. Powodzenia i cierpliwości przy trudnych początkach!

odpowiedz
Juri - 27.12.2021 / 12:41, *.tpnet.pl

Swój Człowiek, gratulacje .

odpowiedz
Farme(L) - 27.12.2021 / 12:26, *.02.net

Jak czytam, że będzie miał pełną autonomie w doborze pracowników to już mu współczuję. Najpierw kilka tygodni temu zatrudnili zastępcę DS, teraz zmienił dyrektora i pozwala mu na dobór współpracowników… normalnie konsekwencja po byku. Tak czy inaczej powodzenia Jacku i cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
Kibic CWKS - 27.12.2021 / 12:22, *.aster.pl

To jeszcze tylko nowy prezes.
Jestem przekonany, że gdyby nie kibice (przede wszystkim Żyleta) i odpowiednie transparenty i akcje (Mioduski wypie...laj pod stadionem i nie tylko ;)) to by nic się nie zmieniło, a teraz można potwierdzić porzekadło (?) o tym, że jak prezes daje Ci 100% poparcia to zaraz cię nie będzie, tutaj akurat słusznie.

Teraz można pić i świętować

odpowiedz
olew - 27.12.2021 / 12:18, *.vectranet.pl

Problemem jest wg Właściciela - brak Papszuna. Pewnie zmiana dyrektora ma pomóc w przekonaniu go do objęcia Legii już. To jasne , że problemem Legii jest trener, ale nie wiem czy Papszun się u nas sprawdzi. Legia jest inna niż wszystkie nasze drużyny ligowe, a już Raków i Legia to zupełnie inne światy. Ponadto Raków gra piłkę prymitywną. Ale trzeba trzymać kciuki, by wypaliło. Na szczęście dla nas - LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.12.2021 / 12:59, *.orange.pl

@olew:

Rzutem na taśmę wygłosiłeś najgłupsze hasło 2021 roku! :D

Odpowiem Ci jak Michał Kucharczyk: Prymitywny to ty jesteś! xD

Ja pie...le. :D Co za bzdura! :D Bzdura roku!!! :DDD

odpowiedz
ZenekL3 - 27.12.2021 / 12:17, *.chello.pl

Zieliński to człowiek o znacznie większej wiedzy piłkarskiej niż Kucharski, chociaż nie należy zapominać, że był jednym z trenerów juniorów, za kadencji których pożegnano w Legii Lewandowskiego (oczywiście decydował ówczesny szef akademii). Zobaczymy, liczę na znaczną poprawę zarządzania i mam nadzieje, że znany szkodnik - Zachorski nie będzie się Panu Zielińskiemu wpier, podobnie jak największy szkodnik Miodulec.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 27.12.2021 / 12:12, *.com.pl

Czy to coś zmieni na teraz,wątpię no ale na pewno w dłuższej perspektywie jest to lepszy wybór niż ten cieć kucharski,trzymam kciuki.

odpowiedz
Atmosferić - 27.12.2021 / 12:11, *.orange.pl

Zdaje się ze zieliński był dyrektorem akademii niedawno i co?

odpowiedz
Afro - 27.12.2021 / 14:32, *.ncs2012.pl

@Atmosferić: Pan Jacek był "koordynatorem karier i wprowadzania do 1go zespołu" czy jakoś tak . Dyrektorem był van Grashopper czy jak mu tam i go zwolnili.

odpowiedz
Arek - 27.12.2021 / 16:39, *.tpnet.pl

@Atmosferić: no był. Po czym, zastąpiono go Holendrem. Którego zresztą, też już nie ma. I tak to się kręci.

odpowiedz
:o) - 27.12.2021 / 12:09, *.chello.pl

Postanowienie noworoczne: niech Mioduski zwolni Mioduskiego. Dożywotnio.

odpowiedz
Koko123 - 27.12.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Napewno Zieliński wg mnie o wiele lepiej się nadaje jak Kucharski. Powodzenia

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.12.2021 / 11:59, *.orange.pl

Jacek ma doświadczenie, charyzmę, jest Legionistą, człowiekiem spokojnym, opanowanym, potrafiącym się porozumiewać z innymi ludźmi. I odbiera telefony...
A co z tego wszystkiego wyniknie, to się okaże. Nie można wszystkiego negować i krytykować, ale po tym, co oglądaliśmy przez 5 lat, człowiek podchodzi do wszystkiego, jak pies do jeża...

odpowiedz
Kuba1979 - 27.12.2021 / 11:58, *.interkam.pl

Powodzenia.

odpowiedz
Echhhh - 27.12.2021 / 11:57, *.35.103

A kiedy wywalisz na zbity pysk kudłatego ??

odpowiedz
zaba285 - 27.12.2021 / 11:57, *.grupaping.pl

jak Lokowany mówił, że Kucharski zostaje i ma 100% poparcia wiedziałem, że to jest blisko :)

odpowiedz
Kamil - 27.12.2021 / 11:55, *.play-internet.pl

No i gitara

odpowiedz
Atmosferić - 27.12.2021 / 11:50, *.orange.pl

Typowe mioduskie posunięcie.

Jakie on ma doświadczenie w byciu dyrektorem sportowym? ile transferów przeprowadził? zakładam że żadnego...

odpowiedz
Ja - 27.12.2021 / 12:16, *.vectranet.pl

@Atmosferić: Żewłak jakiegoś wyjątkowego doświadczenia nie miał, a dawał sobie radę. Zobaczymy

odpowiedz
axlrose - 27.12.2021 / 12:41, *.tpnet.pl

@Ja: Może Jacek obracający się na naszym podwórku znajdzie wartościowych lub przyszłościowych polskich graczy. Sceptykom od razu odpowiem, że Legia ostatnie dobre pieniądze zarabiała głównie na Polakach (Niezgoda, Majecki, Bereszyński).

odpowiedz
Atmosferić - 27.12.2021 / 13:28, *.orange.pl

@Ja: Nie powiedziałbym że "dawał sobie radę" - udało mu się kilku wartościowych piłkarzy sprowadzić - ale większość sprowadził słabych piłkarzy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.12.2021 / 11:50, *.orange.pl

Trenerem /prezesem ma zostać Marek Papszun, o ile podejmie decyzję, o przyjściu do Legii.

odpowiedz
speed - 27.12.2021 / 12:01, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: To bardzo przyjemna wiadomość po świętach.

odpowiedz
ASD - 27.12.2021 / 11:48, *.centertel.pl

Jeszcze Zahorskiego pogonic i na koncu samego Mioduskiego!!!!

odpowiedz
stary kibic - 27.12.2021 / 11:32, *.chello.pl

Być może to dobra nominacja,choć -na razie- mnie nie powala!
Był świetnym piłkarzem,spędził wiele lat w Legii -to plusy!
Ale jako trener,dyrektor sportowy w Wigrach czy szef Akademii niczego ważnego nie dokonał!
Czy będzie umiał być menagerem w Legii,przy prezesie Mioduskim?
Zobaczymy!
Zyczę panu Jackowi powodzenia i wielkich sukcesów!!!!

odpowiedz
Kermit - 27.12.2021 / 12:00, *.chello.pl

@stary kibic:

chciałem przypomnieć, że Boniek był wielkim piłkarzem, ale niczego nie pokazał jako trener klubowy (Włochy) oraz jako trener naszej reprezentacji. A Preziem PZPN został.

odpowiedz
Legionista80 - 27.12.2021 / 11:32, *.play-internet.pl

Dla czterdziestolatkow, takich jak ja, to obok Pana Leszka największą Legendą.... Powodzenia

odpowiedz
Kermit - 27.12.2021 / 11:31, *.chello.pl

Ogarnijcie się ludzie. Najpierw kwik, że Kucharski ma odejść. Wreszcie odszedł i jest Jacek Zieliński. Też już nie pasuje. Czego wy chcecie? Siebie?

odpowiedz
WETERAN - 27.12.2021 / 12:12, *.chello.pl

@Kermit: Takie to gremium... Życzę powodzenia Jackowi Zielińskiemu. To facet z głową i uczciwością rzadko spotykaną wśród tak zwanych działaczy. I nie ma chyba kibica Legii, który by go nie lubił i nie szanował.

odpowiedz
Biała Siła - 27.12.2021 / 12:15, *.vectranet.pl

@Kermit: Wszystkim nie dogodzisz ,tak jest i będzie ,dobrze,że został

odpowiedz
dino - 27.12.2021 / 14:08, *.vtelecom.pl

@WETERAN:
Kucharski też (ponoć) był uczciwy. Super że odszedł Kucharski ale na jego miejsce bierzemy kogoś, kto ma doświadczenie w ... Wigrach Suwałki.

odpowiedz
Kermit - 27.12.2021 / 20:05, *.chello.pl

@dino: przypominam, że Jacek trenował Legię.

odpowiedz
Benny - 27.12.2021 / 11:25, *.orange.pl

Najwazniejsze ze szkodnik kucharski został zwolniony.
Pana Jacka uwielbiałem jako piłkarza i bardzo szanuje, jest to jeden z tych nielicznych prawdziwych legionistów. Pytanie tylko czy poradzi sobie jako dyrektor sportowy... mam pewne obawy ale mimo wszystko trzymam kciuki i oby same trafne decyzje podejmował.
Powodzenia !

odpowiedz
Ibik - 27.12.2021 / 11:21, *.gov.pl

To jest dobra wiadomość.

odpowiedz
filand - 27.12.2021 / 11:18, *.t-mobile.pl

Zielu, wszystkiego najlepszego na nowej drodze...
Powodzenia...

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 27.12.2021 / 11:18, *.t-mobile.pl

zmiana pod publiczkę, ktoś robi sobie z legendy naszego klubu Jacka Zielińskiego PR-ową "tarczę ochronną". naprawdę to tak trudno dostrzec?

odpowiedz
spasiony - 27.12.2021 / 13:50, *.10.6

@Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika: Dariusz niczym Neron rzuca ludowi ofiary na pozarcie... W tle stara spiewka o strukturach, zarzadzaniu, koncepcjach.

Nie ludzmy sie, jak sie zrobi cieplo to i Jackowi szybko sprzedadza kose pod zebro. Bez zmiany na samym szczycie bedziemy sie odbijac od jednej "restrukturyzacji" do nastepnej.

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 27.12.2021 / 17:02, *.t-mobile.pl

@spasiony: jest dokładnie tak jak napisałeś. szkoda Jacka, bo jeszcze nie zaczął, a już jest skończony i Jego legenda oraz autorytet zostaną bardzo mocno nadszarpnięte. Przy wiadomym preziu będzie musiał tańczyć tak jak prezio mu zagra.

odpowiedz
Szpic - 27.12.2021 / 11:18, *.chello.pl

Dwie zdecydowanie dobre wiadomości. Pierwsza o zwolnieniu Kucharskiego, a druga o powołaniu Jacka Zielińskiego na stanowisko dyrektora sportowego. Myślę że będzie potrafił ten legijny wózek skutecznie pociągnąć we właściwym kierunku.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.12.2021 / 11:10, *.btcentralplus.com

A kto nowym prezesem ??

odpowiedz
Roma - 27.12.2021 / 11:08, *.plus.pl

Jeszcze jeden

odpowiedz
Wolfik - 27.12.2021 / 11:00, *.mm.pl

Skoro mamy /wreszcie/ Dyrektora sportowego, wypadałoby w koncu powierzyć komus fukcję Prezesa. Wówczas mozna zacząć coś pozytywnego.

odpowiedz
oLaf - 27.12.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

@Wolfik: 100% racji. Zielinski ok, prawdziwy Legionista.

odpowiedz
oLaf - 27.12.2021 / 15:27, *.vectranet.pl

@oLaf: Ty, to ja jestem prawdziwy oLaf, weź znajdź sobie jakiś inny nick łaskawie.

odpowiedz
Arek - 27.12.2021 / 16:45, *.tpnet.pl

@Wolfik: mi nawet przez łeb przeszło, że może Kuchara prezesem zrobić. Całe szczęście, że nie spełniła się ta wizja. Bo to by dopiero było, że prezes telefonów nie odbiera.

odpowiedz
WoLa - 27.12.2021 / 10:58, *.tpnet.pl

Wymienił stryjek siekierkę na kijek... witaj pierwsza ligo w przyszłym sezonie...

odpowiedz
Trampek - 27.12.2021 / 10:53, *.125.29

Uważam,że jest to najlepsza decyzja personalna we władzach LEGII. Jeżeli osiągnie na nowym stanowisku poziom, jaki reprezentował jako jeden z czołowych piłkarzy klubu , to o dalszy los LEGII będę spokojny. Swoją drogą , może to jest zwiastun aby we władzach klubu zatrudniani byli wybitni piłkarze, / jeżeli wyrażą na to chęci / którzy jak nikt inny z zewnątrz znają arkana LEGII. Powodzenia .

odpowiedz
Wolfik - 27.12.2021 / 10:51, *.mm.pl

Może w końcu dozyjemy normalności. Super wiadomość.

odpowiedz
Mrok - 27.12.2021 / 11:27, *.com.pl

@Wolfik: Super wiadomość musiałaby zawierać jeszcze informacje o nowym prezesie, ta jest tylko dobrą wiadomością. Mam nadzieję że tym razem prezes nie wybrał sobie po prostu nowego kozła ofiarnego do zbierania razów za swoje niekompetentne decyzje.

odpowiedz
rudy102204 (L) - 27.12.2021 / 10:50, *.orange.pl

Taki prezent od Miodka na nowy rok to aż niemożliwe ... Ale jednak... Chyba był w stajence i od zwierzątek w wigilię usłyszał podpowiedzi ... Odszedł siwy bajerant odchodzi i kucharska żmija ... Dobrze kończy się ten rok... Oj dobrze ...

odpowiedz
Alex Bielany - 27.12.2021 / 10:38, *.autocom.pl

Zajebiscie !!!!!

odpowiedz
Coachbiedronka - 27.12.2021 / 10:34, *.stimo.net

Doczekaliśmy się niemożliwego ale prezent ,Kucharski odchodzi w końcu ,brawo .
Yes. Yes yes...

odpowiedz
#MIODULSKIOUT - 27.12.2021 / 10:30, *.211.109

Siwy bajerant Miodulski robi zmianę pod publiczkę a wy to łykacie jak pelikany.

odpowiedz
kuli - 27.12.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

@#MIODULSKIOUT: a z kogo byś był zadowolony? jesteś jasnowidzem? lepiej żeby nie robić?

odpowiedz
grzesiek - 27.12.2021 / 10:21, *.centertel.pl

Powodzenia Jacek byku, z Vuko wybronicie Legie w tym sezonie , kibicr moga odetchnąć z ulgą uffffff :)

odpowiedz
Single malt - 27.12.2021 / 10:20, *.wawtel.pl

No niby fajny news! Też sie uśmiechnąłem.Ale czy my mamy jakąś porządną wiedzę o kwalifikacjach p.Jacka na tę funkcję? Znamy go i cenimy jako Legionistę i wyważonego komentatora.I tyle.Osiągnięcia trenersko menadżerskie nie są jakoś powalające.Mam nadzieję,że moje obawy sie nie sprawdzą.

odpowiedz
grzesiek - 27.12.2021 / 10:25, *.centertel.pl

@Single malt: wystarczy że Legie ma w serduchu tacy ludzie obronią sie zawsze

odpowiedz
Single malt - 27.12.2021 / 11:37, *.wawtel.pl

@grzesiek: No niestety to nie wystarczy.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.12.2021 / 10:17, *.centertel.pl

Tak to jest,gdy nie odbiera się telefonów,i o dymisji dowiaduje się z mediów...
Więc jest szansa, że człowiek z Zielonego Przylądka grający w Azerbejdżanie,i banderowiec z ligi arabskiej nie trafią tu jako kolejne okazy Kucharskiego ZOO...

odpowiedz
grzesiek - 27.12.2021 / 10:14, *.centertel.pl

W końcu dobry ruch. Niewiele brakowalo a jagiellonia zabralaby zasluzonego dla Legii czlowieka a zostalibysmy z ****** kucharskim

odpowiedz
xxc - 27.12.2021 / 10:13, *.master.pl

biorac pod uwage zakres obowiazkow to mozna powiedziec ze zielinski to teraz taki prawie prezes ;-)
dwie pieczenie na jednym ogniu. mioduski zrzucił z siebie odpowiedzialnosc jako prezesa, nie rezygnujac z funkcji przy jednoczesnym pozbyciu sie kucharskiego. strategicznie majstersztyk. ciekawe tylko co z tego wyjdzie

odpowiedz
Kris - 27.12.2021 / 10:08, *.centertel.pl

Jacuś witamy ponownie . Powodzenia

odpowiedz
maaciekw - 27.12.2021 / 10:06, *.135.170

zmiany trochę pod publiczkę Vuko, Zielu
czas na konrety

odpowiedz
Normalny człowiek - 27.12.2021 / 10:01, *.chello.pl

Zobaczymy.
Zmaina na serio, czy zmiana słupa.
Powodzenia Panie Jacku! Oby zarządzał i dyrygował tak, jak we wspaniałych dla Legii latach na boisku, gdzie według mnie J.Z. był profesorem.

Czas na najważniejszą zmianę...prezesa.

odpowiedz
gazik - 27.12.2021 / 09:57, *.156.98

Z Jackiem wyborny, ale ten Miodzio i tak to zje...e....

odpowiedz
grzesiek - 27.12.2021 / 09:56, *.centertel.pl

Ile by zlego nie powiedziec na Mioduskiego to tym razem zrobił dobry ruch.

odpowiedz
Paco - 27.12.2021 / 09:51, *.orange.pl

Jacku po co ci to? Czy

odpowiedz
Zawieja - 27.12.2021 / 09:51, *.t-mobile.pl

I git .

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 27.12.2021 / 09:51, *.aster.pl

Ale niektorzy sa jak male dzieci doprawdy. Czlowiekowi ktory zainwestowal miliony ze swojego portfela i ma pelnie wladzy kazecie sie wynosic?! Czy ktos z was jest w stanie wyjac np. 10 000 pln i zainwestowac w Legie?! Wezcie lod na glowe.

odpowiedz
Piotr Niedek - 27.12.2021 / 10:32, *.t-mobile.pl

@Warszawiak 1234: Zainwestował ze swojego portfela? Czy ty masz 10 lat dzieciaku czy zwyczajnie jesteś taki tępy? Naprawdę myślisz, że właściciel = sponsor? ON Legii pożycza pieniądze na wysoki procent, klub kiedyś będzie musiał to spłacić. Podobna sytuacja jak z ITI. Jak odejdzie zostaniemy z długami dłuższymi niż ulica Puławska. Przez lata się z tego nie wygrzebiemy. Naprawdę myślałeś, że Dareczek to dobry samarytanin?

odpowiedz
dino - 27.12.2021 / 11:04, *.vtelecom.pl

@Piotr Niedek:
Niesamowite jak niektórzy łykają jak pelikany bajkę o hojnym filantropie Miopduskim ;-) Oby Miodek nie ogłosił upadłości (przez swoje fatalne zarządzanie) i nie rozprzedał wszystkiego co się rusza żeby spłacić samego siebie

odpowiedz
Piotr Niedek - 27.12.2021 / 11:56, *.t-mobile.pl

@dino: Myślę, że mu to nie grozi. On doskonale wie co robi. Wielu nadal myśli, że to zwyczajny nieudacznik, że powiela błędy i nie wyciąga wniosków. Prawda jest trochę inna, jest bardzo cwany i sprytny. Lekcje u Kulczyka zrobiły swoje, a Pudelski swoje wyciąga na boku. Raczej wyjdzie na plus, a Legię mocno zadłuży. Poziom sportowy to u niego sprawa drugorzędna. Być może Legia to przykrywka dla ciemnych interesów ale to już tylko moja śmieszna teoria. Pozdro

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.12.2021 / 11:57, *.inetia.pl

@dino: o tym samym mysle od jakiegos czasu ...

odpowiedz
axlrose - 27.12.2021 / 12:38, *.tpnet.pl

@K(L)AKIER: Dokładnie to zrobili dwaj jego współudziałowcy - Leśny i Dzyndzel. Po sprzedaży najwartościowszych piłkarzy wzięli hajs i się ulotnili. Niestety wielu kibiców wierzy, że Leśny to wspaniały gość, a Mioduski to filantrop...

odpowiedz
Kibolek - 27.12.2021 / 09:44, *.it-home.pl

MIODUSKI nie znasz się na tym . MIODUSKI ty musisz stąd WYPIER....LAĆ

odpowiedz
xxc - 27.12.2021 / 10:16, *.master.pl

@Kibolek : ale jaki widzisz problem? ty sie przeciez znasz. umow sie z mioduskim na spotkanie uzgodnij cene i wykup od niego udziały

odpowiedz
Aryon - 27.12.2021 / 17:54, *.aster.pl

@xxc: przestań wypisywać takie bzdury o wykupowaniu udziałów itp. Skoro kibice płacą swoje pieniądze na to, aby wejść na mecz, a co za tym idzie współfinansują w ten sposób działanie klubu to mają prawo, aby domagać się, aby ten klub zwłaszcza tak wielki jak Legia był dobrze zarządzany pod każdym względem. Skoro Mioduski się na tym nie zna (a te parę lat pokazało, że jednak się nie zna) to skoro już jest właścicielem Legii powinien chociaż zatrudnić takiego prezesa, który to wszystko poskłada do kupy. Jeśli ma taką fanaberię, aby być właścicielem tego klubu to niech sobie będzie, ale niech nie psuje klubu swoimi nieudolnymi rządami, bo jak tak dalej pójdzie to naprawdę możemy wkrótce znaleźć się w I Lidze. W ogóle to komu bardziej kibicujesz? Legii czy Mioduskiemu? Nie rozumiem takich jak Ty.

odpowiedz
Wronkie - 27.12.2021 / 09:42, *.play-internet.pl

A 2 tygodnie temu po LegiaTalk z Miodkiem pisałem, że dni Kucharskiego w Legii są policzone, bo mówił, że Kucharski zostaje. Klasyczny Dareczek

odpowiedz
Afro - 27.12.2021 / 09:59, *.ncs2012.pl

@Wronkie: Tak było. Też to samo pomyślałem.

odpowiedz
eMoKa - 27.12.2021 / 10:31, *.246.20

@Wronkie: Korpo zarzadzanie,dzisiaj jestes,jutro cię nie ma.

odpowiedz
Kenny89@wp.pl - 27.12.2021 / 09:34, *.t-mobile.pl

Czy to oznacza, że Mioduski się wyleczył z Papszuna? Bo tak na logikę, skoro Pan Jacek Zieliński dostał pełnie władzy w pionie sportowym, to jaka będzie rola Pawła Tomczyka? Rozumiem, ze kolejnego trenera bedzie szukał Zieliński? Czy będzie miał go narzuconego z góry przez Miodka, i będzie nim Papszun? To jaka to wtedy pełnia władzy ?

odpowiedz
Pszapszun - 27.12.2021 / 09:47, *.tpnet.pl

@Kenny89@wp.pl: pszapszun już dogadany i opłacony z góry. Zaliczka wypłacona na koniec zmieni zdanie. Trenerem będzie mamrot

odpowiedz
Biała Siła - 27.12.2021 / 10:00, *.t-mobile.pl

@Pszapszun: Mamrotem się upije z Wilkowyj

odpowiedz
Mioduski bla bla bla - 27.12.2021 / 09:30, *.net.pl

"To zmiana koncepcji zarządzania najważniejszego obszaru klubu, która ma pomóc w lepszej koordynacji prac całego pionu sportowego" - i tak do końca świata i jeden dzień dłużej. O niczym...

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.12.2021 / 09:27, *.vectranet.pl

Jeszcze nowy prezes!!! I najlepiej właściciel… Pudel daj żyć i wypad z Legii!!!

odpowiedz
Salwador GCW - 27.12.2021 / 09:27, *.aster.pl

Brawo!!! Super info przed nowym rokiem. Panie Jacku powodzenia.

odpowiedz
Zielu - 27.12.2021 / 09:26, *.centertel.pl

Jeszcze autor zdjecie da poważne i będzie ok

odpowiedz
Pawciu - 27.12.2021 / 09:19, *.net.pl

W koncu odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu! Powodzenia!

odpowiedz
Hola - 27.12.2021 / 09:19, *.play-internet.pl

Dareczku, jeden ruch zrobiony. Teraz kolej na nowego prezesa.

odpowiedz
Yoł - 27.12.2021 / 09:19, *.telkab.pl

Szok! Lud dostał co chciał! Teraz liga mistrzów!!!

odpowiedz
Marcin - 27.12.2021 / 09:16, *.stormmedia.pl

No proszę - jaki prezent poświąteczny ;-)

odpowiedz
(L)eo - 27.12.2021 / 09:14, *.t-mobile.pl

Legancko tego,ale nie chce mi się wierzyć w pełną decyzyjność. Dopóki Pudel będzie w Legii,to nic się nie zmieni.

odpowiedz
e(L)o - 27.12.2021 / 09:14, *.vectranet.pl

i legancko

odpowiedz
Juri - 27.12.2021 / 09:08, *.tpnet.pl

Elegancko

odpowiedz