Szymon Włodarczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

19. urodziny Włodarczyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 19. urodziny świętuje Szymon Włodarczyk. Napastnik Legii debiutował w barwach naszego klubu w lipcu 2020 roku. I choć formalnie ma na koncie dwa tytuły mistrzowskiego, to dopiero w obecnym sezonie otrzymywał więcej szans od sztabu szkoleniowego. Włodarczyk rozegrał łącznie 13 spotkań, w których zdobył 1 gola.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
syrenka - 06.01.2022 / 09:21, *.orange.pl

Także 100 (L)at i niech się wiedzie! Niech się wiedzie z Legią!

odpowiedz
Czarli - 05.01.2022 / 09:55, *.centertel.pl

100 (L)at!!! I do roboty nygusie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.