Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

23. urodziny Kastratiego, 19. urodziny Pierzaka

Redakcja

23. urodziny obchodzi dziś Lirim Kastrati. Reprezentant Kosowa trafił do Legii latem 2021 roku z Dinama Zagrzeb. Do tej pory wystąpił w 16 spotkaniach i zdobył w nich dwie bramki. Z kolei 19 lat kończy Patryk Pierzak. Pomocnik od kilku lat związany jest z Legią, występował w juniorskich drużynach oraz w trzecioligowych rezerwach. Trener Aleksandar Vuković zabrał go na zgrupowanie do Dubaju.

Z okazji urodzin życzymy zdrowia oraz wielu sukcesów z Legią!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.