REKLAMA

Kibice Legii na obchodach rocznicy Zbrodni Wawerskiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wawerscy legioniści, tak jak w latach ubiegłych, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia uczcili pamięć rodaków, mieszkańców Wawra, zamordowanych przez niemieckiego okupanta 27 grudnia 1939 roku. "Dziękujemy, że pomimo późnej pory i przejmującego mrozu przyszliście na miejsce pamięci" - informują legioniści, którzy zapalili legijne znicze, a także odpalili race.







REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 01.01.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

Warszawa walczącą, Powstanie Warszawskie naszym dziedzictwem.

odpowiedz
anonimowy anonim - 01.01.2022 / 20:04, *.plus.pl

miałem kiedyś dziewczynę z Wawra(jestem z 2 końca Polski) i często na nim byłem. W jakim miejscu są ww. obchody? Czy one są zawsze co roku w tym samym miejscu?

odpowiedz
Michal - 01.01.2022 / 21:23, *.chello.pl

@anonimowy anonim: Tak, zawsze 26. grudnia o godz. 23, start przy PKP Warszawa Wawer.

odpowiedz
Darek - 01.01.2022 / 14:17, *.79.35

Pełen szacunek!

odpowiedz
Tylko Legia - 01.01.2022 / 02:16, *.tpnet.pl

Dzięki Panowie! Szacunek

odpowiedz
Eniu - 31.12.2021 / 21:21, *.tpnet.pl

Szacun Jesteście najlepsi

odpowiedz
Witam - 31.12.2021 / 20:15, *.inetia.pl

Brawo dla Was

odpowiedz
robochłop - 31.12.2021 / 19:34, *.orange.pl

Dobrze że ktoś ciągle pamięta zbrodnię naszych obecnych niby przyjaciół...szkoda tylko że są to wyłącznie kibice...

odpowiedz