REKLAMA

Boks

Grejber bez medalu w PP juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tydzień przed świętami, w Ciechocinku odbyły się XXXVIII zawody Pucharu Polski juniorów w boksie. W kategorii wagowej -67kg, na miejscach 5-7 sklasyfikowany został Mateusz Grejber z Klubu Bokserskiego Legia. To jedyny reprezentant naszej sekcji na tych zawodach, przez co Legia w klasyfikacji klubowej znalazła się dopiero na 30. pozycji (8 pkt.).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.