fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

FC Basel pierwszym sparingpartnerem w Dubaju

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek wieczorem piłkarze Legii wyruszą na ponad dwutygodniowe zgrupowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Znany jest już trzeci przeciwnik Wojskowych podczas obozu w Dubaju. Będzie nim FC Basel 1893. Mecz odbędzie się 12 stycznia. Dla wicemistrza Szwajcarii z sezonu 2020/21 i aktualnego wicelidera Super League będzie to ostatnie sparingowe spotkanie podczas obozu przygotowawczego, który potrwa od 3 do 14 stycznia.

Legioniści mają zaplanowane jeszcze dwie gry kontrolne w Dubaju: 15 stycznia z Botewem Płowdiw i 19 stycznia FK Krasnodar.

Po powrocie do Polski zespół Aleksandara Vukovicia zmierzy się z GKS-em Tychy (28.01.) i Radomiakiem Radom (29.01.).

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Korkoszewo - 05.01.2022 / 20:57, *.legionowodom.pl

Panowie Piłkarze jadą na ,,ODWIERTY ” do Dubaju ????????

odpowiedz
Ripper - 04.01.2022 / 13:19, *.chello.pl

to już nie aktualne zastąpią ich chłopcy z Uzbekistanu

odpowiedz
Arek - 04.01.2022 / 09:37, *.t-mobile.pl

W Dubaju bez trenera.

odpowiedz
e(L)o - 04.01.2022 / 08:23, *.vectranet.pl

No to zaczną się porażki 0:10 i więcej

odpowiedz
Arek - 03.01.2022 / 23:25, *.tpnet.pl

Miało być Fc Basel, a jest Fc bajzel. No tak mi się jakoś przypomniało.
A tak swoją drogą, ciekaw jestem, co u naszego doradcy ze Szwajcarii słychać.

odpowiedz
TRENER trenerków.... - 03.01.2022 / 23:00, *.17.49

I ZAMIAST WINDĄ NA TARS ŻEBY SIE LANSOWAĆ POWINNI WCHODZIĆ PO SCHODACH NA NAJWYŻSZY BUDYNEK ŚWIATA TO NAJLEPSZY TRENING MOGLI BY SOBIE ZAPEWNIĆ A POTEM ZCHODZENIE HEHEHEHE, MOŻNA!?

odpowiedz
KK - 03.01.2022 / 17:54, *.vectranet.pl

Znów wczasy w Dubaju. Masakra. Nie będą potrafili piłki kopnąć w Polsce.

odpowiedz
Tomek82 - 03.01.2022 / 16:27, *.plus.pl

Ja bym im dał Dubaj!!!

odpowiedz
Pawlo - 03.01.2022 / 15:08, *.mm.pl

A mamy nowego bramkarza ???!!! Bo na ręcznik Miszte to szkoda prądu !!!

odpowiedz
Robert - 03.01.2022 / 14:54, *.orange.pl

W czwartek wyjazd na wakacje tzn na zgrupowanie a transferów brak.
Kiedy przyjdą nowi ? Jak Legia będzie już po zgrupowaniu ?

odpowiedz
Marcus - 03.01.2022 / 16:28, *.vectranet.pl

@Robert: Jak zawsze. A co Ciebie dziwi? Czy kiedyś transfery były przed zgrupowaniem?!

odpowiedz
Szpic - 03.01.2022 / 20:13, *.chello.pl

@Robert: Rozumiem że informacja o tym iż okno transferowe w Polsce otwiera się dopiero 1 lutego nie przebiła się do świadomości takich "znamienitych fanów futbolu"?

odpowiedz
Wolfik - 03.01.2022 / 22:27, *.mm.pl

@Szpic: Od 1-go stycznia 2022 roku zawodnicy, którym kontrakty z obecnym klubami wygasają 30 czerwca 2022 roku mogą swobodnie prowadzić rozmowy z innymi klubami. Obowiązujące przepisy pozwalają zatem piłkarzom na podpisanie umowy z innym klubem na sześć miesięcy przed końcem obecnego kontraktu.

To tak na marginesie "znamienitych fanów futbolu" ....

odpowiedz
Wolfik - 03.01.2022 / 14:38, *.mm.pl

By z powodzeniem walczyc o utrzymanie na zgrupowaniu juz powinni pojawic sie nowi zawodnicy. Zapasu czasu nie mamy żadnego. Uważam, że obecna kadra nie "uciągnie" walki o ligowy byt.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.01.2022 / 15:04, *.aster.pl

@Wolfik: Przychylam się do Twojej opinii. Szokujące jest to, że dyrekcja tańczy lekko i nie widzi, że góra lodowa tuż, tuż...

odpowiedz
hajdukL - 03.01.2022 / 19:22, *.77.242

@Wolfik:
Transfery jeśli będą to tradycyjnie niezbyt rychło. Jednak ta kadra, która jest obecnie ma umiejętności i co za tym idzie obowiązek wygrzebać Legię z tego bagna. Także nie przesadzać.

odpowiedz
Wolfik - 04.01.2022 / 20:35, *.mm.pl

@hajdukL: Zobaczymy. Już po kilku spotkaniach na początku lutego bedzie w miarę jasna sytuacja.

odpowiedz