Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Rosołek wraca do Legii

Maciej Frydrych, źródło: Legia Warszawa

Jak poinformowała Legia Warszawa, wypożyczenie Macieja Rosołka zostało skrócone. "Rossi" ostatnie pół roku spędził w Arce Gdynia.

Piłkarz, który przeszedł do klubu z Pomorza 1 września, w obecnym sezonie założył jego koszulkę w szesnastu spotkaniach, zaś przez całą rundę zgromadził ich dziewiętnaście – trzykrotnie zagrał bowiem z „eLką” na piersi. W barwach gdynian w sezonie 2021/22 tylko raz wpisał się na listę strzelców w meczu z GKS-em Jastrzębie.

W barwach Legii w tym sezonie w Ekstraklasie zagrał przeciwko Wiśle Płock i Radomiakowi Radom, a w eliminacjach do Ligi Europy czeskiej Slavii Praga.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Adam - 05.01.2022 / 14:04, *.play-internet.pl

To te super transfery i wzmocnienia?

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.01.2022 / 09:50, *.vectranet.pl

No i fajnie... Lepsze to, niż ten niedorobiony szrot z "zagranicy"....

odpowiedz
bep - 05.01.2022 / 09:28, *.ktmtelekom.pl

A Jaszczur Jaksięboję? Też wraca?

odpowiedz
Fred - 04.01.2022 / 16:19, *.plus.pl

Bunkrów nie ma.. ale i tak jest zajebiście.

odpowiedz
:// - 04.01.2022 / 15:51, *.plus.pl

Wzmocnienie godne drużyny broniącej się przed spadkiem.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 04.01.2022 / 16:13, *.plus.pl

@:// przecież nie na puchary czy MP. Jakie miejsce w tabeli takie wzmocnienia.

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 04.01.2022 / 16:15, *.plus.pl

@://: To może weźmiemy Zrelaka Śpiączkę czy Kuzimskiego przy okazji oslabimy bezpośrednich rywali?

odpowiedz
Miś na miarę naszych czasów - 04.01.2022 / 16:17, *.plus.pl

@Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili: Z Warty to tylko Ivanov się nadaje jak już.

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 04.01.2022 / 15:45, *.plus.pl

Czyżby Pierwsze wzmocnienie Gołębiewskiego po powrocie do Legii II ?

odpowiedz
:) - 04.01.2022 / 15:50, *.plus.pl

@Manuela za Mięciela: na 3 ligę to napewno jakieś tam wzmocnienie bo czy do pierwszej drużyny do watpliwe

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.01.2022 / 22:30, *.play-internet.pl

@:): Ryszard,Ryszard es,Ryszard Staniek,es,es.

odpowiedz
Kolega po szalu - 04.01.2022 / 15:37, *.plus.pl

Rosołek jeszcze niech Jaxhiboyew wróci i mamy następców Emreliego.

odpowiedz
Paca - 04.01.2022 / 15:22, *.centertel.pl

Prawda jest taka mamy prezesa pustaka

odpowiedz
Bie(L)any - 04.01.2022 / 14:34, *.lsas.aero

... już widzę z tego powodu te tłumy pod kasami przed pierwszym mecze, na wiosnę ....

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 04.01.2022 / 16:21, *.plus.pl

@Bie(L)any: Serwery padną tylu chętnych na bilety online bedzie

odpowiedz
Kiwi - 04.01.2022 / 11:23, *.play-internet.pl

No jak takie wzmocnienia mają być to gratuluję.

odpowiedz
Paco - 04.01.2022 / 09:00, *.centertel.pl

To Vuko ma wzmocnienie, taki lis pola karnego a statystyki powalają . Tego się spodziewałem No bo jak wzmocnić zespół jak się nie ma pieniędzy? Kontynuacja niszczenia naszego klubu. Następnie będzie odpad z jakiegoś klubu dobry zawodnik bo bez kontraktu . Może jakimś cudem nie spadniemy ale z tym właścicielem czeka nas upokorzenie

odpowiedz
Bartek - 04.01.2022 / 08:45, *.chello.pl

Rosolek to byl juz rozwiniety pilkarz, tylko tu nie bylo trenera, ktory moglby z niego wycisnac wiecej. Problem polega na tym, ze w Arce tez takiego nie mial i na pewno nie wraca odmieniony, lepiej przygotowany czy cos w tym stylu. Obstawiam wiec, ze nadal jest sredniakiem.

odpowiedz
Urs72 - 04.01.2022 / 07:58, *.chello.pl

Pudel wychodzi z założenia że trzeba sprzedawać Polskich piłkarzy z wypożyczenia dlatego powracają ty nie chodzi o Legię tylko o kasę która umoczył przez przydupasow

odpowiedz
lol - 04.01.2022 / 07:55, *..

swiat pilkarski wstrzymal oddech. jestesmy dalej w grze o majstra

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 04.01.2022 / 00:24, *.plus.pl

Dobrze, trzeba ogrywać młodzież przed grą w 1 lidze

odpowiedz
TRENER trenerów ... - 03.01.2022 / 23:04, *.17.49

TO BĘDZIE OSTANIE WEJŚCIE MŁODEGO SMOKA, JAK NIC NIE POKAŻE TO SKONCZY KRÓTKĄ KARIERE,,,ABY ODPALIŁ I ZOSTAŁ KRÓLEM STRZELCÓW!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 03.01.2022 / 21:04, *.centertel.pl

Zabawa rosołkiem tu rosołek tam rosołek kibice są głodni sukcesu, a nasza akademia jest najgorsza w Polsce ściągamy do tej akademii największe talenty i je niszczymy młode chłopaki po 5 h dziennie powinni trenować z piłka małe wewnętrzne turnieje dośrodkowania strzały dryblingi to wszystko się trenuje godzinami dziennie nie 2 godziny treningu 30 min rozgrzewka 30 min gra z piłka 30 min zagrywki taktyczne 30 min teoria i lekcje szkoła obiady kolacje chwila wolnego nigdy z tych młodych chłopaków nic nie będzie BY coś osiągnąć trzeba dużo trenować samemu podejmować decyzje na drybling lub podanie samemu ponosić konsekwencje złych decyzji, a nie jak to w LEGII GRA Piłką na utrzymanie i nic z tego utrzymania nie wynika.i tak jeszcze przez kilkanascie lat

odpowiedz
matus007 - 03.01.2022 / 23:06, *.play-internet.pl

O mój wuefista ze szkoły się odezwał już wezmę strój haha

odpowiedz
tekken (L) - 03.01.2022 / 20:17, *.chello.pl

Bardzo dobrze, budować na wychowankach.

odpowiedz
grzesiek - 03.01.2022 / 19:28, *.centertel.pl

Hahaha jak gramy zagranicznymi ZLE jak sprowadzamy Polakow ZLE. Dogodzi wam? Nie dogodzi. Ktoś napisał ze rosolek 1 gola w arce zdobyl. I co z tego a kto strzelal z mlodych najwiwcej jak gral w Legii oprocz niezgody? A no rosolek. Waznego gola bodajze przeciwko lechowk strzelil rosolek.
Tylko rosolek w niedzielne popoludnie. Walić barszcze i inne zupy!

odpowiedz
Daro - 03.01.2022 / 18:50, *.akamaitechnologies.com

Słuszna drogę obiera nasz super prezes. Jak to mówią swojego nie znacie a cudze chwalicie. Bardziej mi się podoba opcja grania młodymi zdolnymi Polakami niż szrot ściągany za granicy. Pozdrawiam wszystkich Legionistów w Nowym Roku 2022

odpowiedz
tekken (L) - 03.01.2022 / 20:17, *.chello.pl

@Daro: Dokładnie ja tez tak uważam.

odpowiedz
Rytm - 03.01.2022 / 18:41, *.centertel.pl

Ja pier....1 gol w Arce i on ma być w Legii.
Mioduski won.

odpowiedz
Wawa - 03.01.2022 / 18:22, *.chello.pl

Zenada
,zamiast się pozbywać drewna typu
Holownia witeska slisz rosołek kostorz
My dalej swoje ci panowie reprezentują poziom max 1 ligi i nigdy na wyszy nie wejdą

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.01.2022 / 20:07, *.aster.pl

@Wawa: Chłopie, gdy ich odstrzelimy, to Miodzio zakontraktuje jeszcze
żyjących orłów Górskiego, bo tylko na nich starczy pieniędzy!

odpowiedz
tekken (L) - 03.01.2022 / 20:22, *.chello.pl

@Wawa, Rytm itd: Typy Christano Ronaldo nie będzie u nas grał. Zrozumcie to. Pisze to do większości, co myślą, że u nas będą nie wiadomo jakie asy grały. Popatrzcie na ostatnie lata -tylko tacy piłkarze do nas przychodzą i na takich nas stać. Lepiej właśnie stawiać na wychowanków, bo przynajmniej jest frajda z kibicowania: Włodarczyk, Mosór itd.

odpowiedz
Lupus - 03.01.2022 / 18:06, *.centertel.pl

Widać , że któregoś napastnika sprzedadzą.

odpowiedz
bronek49 - 03.01.2022 / 18:06, *.chello.pl

jak tak kibice Legii będą złośliwie podchodzić do młodych piłkarzy zamiast im pomóc to niech lepiej zaczną kibicować innym drużynom , mlodzi muszą mieć wsparcie wśród kibiców

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.01.2022 / 18:59, *.vectranet.pl

@bronek49: Tu nie chodzi o złośliwość tylko obiektywizm. Zrobił kolega gwiazdę z Rosołka po jednej bramce a teraz nawet drugoligowa ( druga klasa rozgrywkowa ) Arka go nie chce. Młodym trzeba pomóc z tym się zgadzam ale robić gwiazdę po jednym dobrym meczu to przesada a młodym od razu odbija.

odpowiedz
hajdukL - 03.01.2022 / 20:05, *.77.242

@chrisSiekierki:
Jednak tak obiektywnie patrząc w obecnej sytuacji klubu i drużyny, tej mentalnej przede wszystkim, to... Chyba lepszy Rosołek jako poszerzenie kadry, który na treningu czy też jako zmiennik w meczu, w każdej danej mu minucie będzie dawał 100% niż... no właśnie kto?
A z Rosołka to gwiazdy nikt chyba tutaj nie robi jednak...

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.01.2022 / 20:48, *.vectranet.pl

@hajdukL: Gwiazdę z Rosołka robiła kolega Bronek ale zgodzę się z tym że lepszy nasz Rosołek niż kolejny Azer, Albańczyk, Serb, Portugalczyk.....

odpowiedz
Smakosz - 03.01.2022 / 17:49, *.orange.pl

Rosołek po obiedzie...


.

odpowiedz
Pomidor - 03.01.2022 / 17:48, *.mm.pl

Ogórek hiha z prezesa i jego świty. Niestety, ale ma RACJĘ. My się po prostu cofamy sportowo... i nie tylko.

odpowiedz
Ogórek - 03.01.2022 / 16:48, *.tpnet.pl

Hahahahahah :)))

odpowiedz
nerwosoL - 03.01.2022 / 17:03, *.160.219

@Ogórek : Cóż za elokwencja. A jakaż znajomość tematu w wypowiedzi. Bycie ogórkiem widać zobowiązuje.

odpowiedz
eLo - 03.01.2022 / 17:13, *.play-internet.pl

@Ogórek : z własnej głupoty się śmiejesz ?

odpowiedz
Arek - 03.01.2022 / 23:18, *.tpnet.pl

@Ogórek : z własnej głupoty się śmiejesz, czy z własnego ogórka?

odpowiedz