Mahir Emreli w meczu z Wisłą Płock - fot. Mishka / Legionisci.com

Emreli chce rozwiązać kontrakt

Redakcja, źródło: weszlo.com, sportowefakty.wp.pl

Jak poinformował serwis weszlo.com, Mahir Emreli oznajmił Legii Warszawa, że nie zamierza stawiać się na rozpoczynającym się w czwartek zgrupowaniu przed rundą wiosenną rozgrywek i chce jednostronnego rozwiązania kontraktu z winy klubu! "Zawodnik przekonuje klub, że jest zniszczony psychicznie przez napaść po meczu z Wisłą Płock (0-1) i nie wyobraża sobie dalszego funkcjonowania w nim. W ostatnich tygodniach obie strony negocjowały bez podejmowania radykalnych kroków. Piłkarz i jego rodzina wynajęli prawnika ze Stanów, który prowadzi z Legią pertraktacje. Emreli traktuje walkę o jednostronne rozwiązanie kontraktu jako ostateczność, ale ostateczność możliwą – jeśli polubowne rozwiązania nie przyniosą rezultatu" - czytamy.

Emreli wysłał do Legii pismo, w którym informuje o rozpoczęciu procedury rozwiązania kontraktu z winy klubu.

Oficjalnie informacje dziennikarzy potwierdził dyrektor sportowy Jacek Zieliński: - Mahir Emreli ma obowiązujący kontrakt, a zgodnie z tym powinien stawić się jutro na testach razem z pozostałą częścią drużyny - przekazał nam Jacek Zieliński, nowy dyrektor sportowy Legii - powiedział na łamach serwisu sportowefakty.wp.pl.

Legia nie zamierza więc odpuszczać Azerowi, którego wiąże ze stołecznym klubem jeszcze 2,5-letni kontrakt. Z dużym prawdopodobieństwem można sądzić, że Emreliego w koszulce z "eLką" na piersi już nie zobaczymy. Do tej pory rozegrał w Legii 33 mecze i strzelił w nich 11 goli (2 w Ekstraklasie, 7 w europejskich pucharach i po 1 w Pucharze Polski i Superpucharze Polski).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (209)

+dodaj komentarz
BIALY484 - 09.01.2022 / 10:45, *.214.43

Czemu Legia nie zglasza do uefa faktu ze zawodnik rozmawia z innymi klubami mimo tego ze obowiazuje go kontrakt...?
Jaka kara jest za nie stawienie sie na obuz...?
Moim zdaniem powinien wyplacic klubowi caly swoj trzyletni kontrakt tak jak to ma miejsce w przypadku gdy to klub zrywa umowe....

odpowiedz
przemo - 07.01.2022 / 15:26, *.orange.pl

Mahir Emreli zapewnił Legii awans do fazy grupowej ligi europy..

odpowiedz
Fan Emleliego - 07.01.2022 / 14:47, *.151.98

Mahir..BŁAGAM ! zostań ! Jesteś mistrzem świata i okolycy ! Lewandoski może ci buty czyścić..

odpowiedz
Praga - 07.01.2022 / 14:10, *.chello.pl

Kombinator taki szachir-mahir.

odpowiedz
Sy(L)wek - 07.01.2022 / 10:23, *.t-mobile.pl

A czy kontr argumentem nie mogą być te fotki z baru że zawodnik nie prowadzi się należycie co rzutowało na jego formę i zaangażowanie??

odpowiedz
tomiacab - 07.01.2022 / 06:45, *.centertel.pl

niech wyp...a.

odpowiedz
Afro - 06.01.2022 / 18:47, *.chello.pl

W Legii nie sprawdził się chyba jeszcze nikt z tego kręgu kulturowego co Emreli. Sadiku przecież też był i się zmył... Może skończmy te eksperymenty multikulturowe. Trzon wyróżniający się Polacy i równo grający bcokrajowcy + gwiazda jedna z zagranicy jak kiedyś Ljubo. Do tego dać młodych i git. Panie Jacku, zrób Pan porządek.

odpowiedz
DO REZERW!GO! - 06.01.2022 / 17:41, *.133.2

DO!REZERW!GO!A TAM NIECH UCZY MŁODSZYCH NAPADZIORÓW!

odpowiedz
lol - 06.01.2022 / 10:36, *..

szkoda - klub moglby na nim zarobic grosza gdyby gral

odpowiedz
Kudlaty - 05.01.2022 / 21:42, *.play-internet.pl

Legia gnije od srodka powoli się rozklada szczury uciekaja a okręt tonie będziemy na samym dnie

odpowiedz
Real deal - 05.01.2022 / 15:28, *.virginm.net

Jak bedzie mial goscia z dobrej renomowanej kancelari,z tzw .elit.to pewnie sie dogadaja z niekorzyscia dla klubu.Jak bedzie to zwyklak to jego naciagnie,I moze cos tam uga.Mioduski te tematy to chyba zna,mieszkal w stanach,sprawdzi.Prawnik ,prawnikowi nie rowny:)

odpowiedz
McA - 05.01.2022 / 15:05, *.tpnet.pl

Nie ma opcji na rozwiązanie kontraktu z winy klubu w takiej sytuacji. Inaczej nie jeden piłkarzyk wynajął by jakiegoś łachudrę aby mu w pysk dał i zwalił winę na klub. Tak to nie działa - zobaczycie.
Klub zrobił wszystko, była policja za autobusem? była.
Klub nie odpowiada za napad na autobus.

odpowiedz
k-on - 05.01.2022 / 17:18, *.tpnet.pl

@McA: To zalezy o jaki klub chodzi. Finansowym "fair play" dostaja po glowie kluby z Kazachstanu czy Bulgarii, a PSG czy City nikt nie ruszy. To UEFA bedzie roztrzygac sprawe,a w Europie ani Polska ani Legia nie maja dobrych notowan!

odpowiedz
Szpaku - 05.01.2022 / 14:45, *.net.pl

Wszystkim którzy chcą zesłać Emerlliego do rezerw przypominam o kasusie Cierzniaka (tak, mielismy takiego bramkarza) i w jaki sposób rozwiązał kontrakt z Wisła.

odpowiedz
xxc - 06.01.2022 / 00:56, *.master.pl

@Szpaku: tylko ze napastnika rozlicza sie za strzelone bramki... zeslac do rezerw pod pretekstem wyrownania szans treningowych (nie bedzie go na zgrupowaniu w dubaju, razem z innymi dziewczynami). po kilku sparingach rozliczyc. jesli nie ma wymiernych efektow, bo nie sadze by chcial sie tam przykladac dalej rezerwy...
problem niestety w tym ze nawet w rezerwach trzeba bedzie placic. raczej to legia teraz powinna wystapic o rozwiazanie umowy z zawodnikiem i odszkodowanie z tytulu: niestawienia sie na wezwanie pracodawcy, negocjowanie umowy bez zgody klubu

odpowiedz
kalosz - 05.01.2022 / 12:12, *.mm.pl

moze niech odda zainwestowane pieniadze w niego i niech idziegdzie chce :)

odpowiedz
Kamil - 05.01.2022 / 12:16, *.tpnet.pl

@kalosz: nie ten adres. Niech ci, ktorzy dali mu plaskacza to zwroca. Bedzie fair.

odpowiedz
77/82 - 05.01.2022 / 12:26, *.chello.pl

@Kamil: to niech on się już nimi sam rozliczy jak chce. Na ten moment jest piłkarzem Legii i działa na szkodę klubu a nie panów w kominiarkach. Jeżeli uważa, że klub ma z nimi jakieś powiązania i odpowiada za akcję w autokarze, to niech idzie do sądu. Póki co jednak obowiązuje go kontrakt zgodnie z którym miał stawić się na zgrupowanie.

odpowiedz
SzB - 05.01.2022 / 08:58, *.play-internet.pl

Przetrzymać w rezerwach do końca kontraktu i oby nawet tam murawy w rozgrywkach nie wąchał. Potem niech się odbudowuje gdzie chce, ale po takim zagraniu, to już tak łatwo z angażem ta panienka kopiącą po słupkach mieć nie będzie. I oby zarząd dostał nauczkę, że dla takich jawnych "podróżników", co to ostentacyjnie manifestują, że przyszli tylko na przystanek do dalszej kariery nigdy tu nie powinno być miejsca.

odpowiedz
Wa-wa L - 05.01.2022 / 11:32, *.t-mobile.pl

@SzB:
Całkowicie się z Tobą zgadzam!
Niech pilnuje ławki w rezerwach
"gwiazdor"

odpowiedz
Velvr - 06.01.2022 / 00:20, *.icpnet.pl

@SzB: trzymać w rezerwie gościa z taką pensją? Przecież Legii na to nie stać wiec zapomnijcie o takim temacie. Jak weźmie dobrych prawników to odejdzie.

odpowiedz
Pawciu - 05.01.2022 / 07:40, *.net.pl

Poczatek mial calkiem obiecujacy a im glebiej w las tym gorzej. Zaden obcokrajowiec nie bedzie wypruwal sobie flakow w Legii bo sam Emreli przyznal ze Warszawa to tylko trampolina do mocniejszej ligi

odpowiedz
Semper Fi - 05.01.2022 / 01:53, *.234.119

Do wszystkich którzy: dostal w autobusie to wygra sprawe...
Autobus nalezy do klubu i zapewnia transport do pracy zgodnie z prawem o ruchu drogowym. Polska to nie kur_a meksyk i tu nie ma "podwyzszonego ryzyka". A mimo to byla eskorta policji. Autobus zostal zaatakowany przez jakis nieznanych, i miejmy nadzieje nigdy niepoznanych sprawcow ????, kierowca to nie ochrona a pracodawca ma w obowiązku stosowac ochrone odpowiednio do zaistnialego statusu. Dlatego mecze to "podwyzszone ryzyko". Gdyby to stalo sie tam, hmm, kto wie. Ale tu? Tylko debil dal by to przegrac.

odpowiedz
Legionista - 05.01.2022 / 02:59, *.36.118

@Semper Fi:

A kogo to obchodzi? Po co się produkujesz, niech se idzie gdzie chce takich zawodników nie potrzeba bez honoru. Wolę zdecydowanie Rosolka od niego przynajmniej będzie chłopak walczył.

odpowiedz
Bugsy - 05.01.2022 / 05:06, *.182.135

@Legionista : Jak to, kogo to obchodzi? Jakaś łachudra szantażuje i grozi klubowi i otwarcie idzie z nim na wojnę, wysyła jakieś durne pisemka, a ciebie to nie obchodzi? Niech nie myśli, że jemu nie można wykręcić ogona i narobić koło pióra, On tu nie pracuje za frytki i frytek na odchodne nie oczekuje, żeby mu powiedzieć, że może iść, gdzie chce. Jesteś w stanie pokryć te roszczenia?

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.01.2022 / 08:57, *.inetia.pl

@Semper Fi: nie mogli te cwaniaki porozmawiać z nim w klubie nocnym jak siedział przy drinku, tylko musieli w autobusie klubowym.

odpowiedz
Nicco - 05.01.2022 / 09:04, *.aster.pl

@Legionista : Nikt Nikogo Nie Pobił w Autobusie!!!

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2022 / 10:54, *.it-home.pl

@Semper Fi: A pracownik klubu jest zobowiązany do pracy A nie sabotowania na szkodę klubu

odpowiedz
eLo - 05.01.2022 / 21:01, *.play-internet.pl

@K(L)AKIER: cwaniak to ty jesteś paziu

odpowiedz
Karol - 05.01.2022 / 01:24, *.vectranet.pl

Precz z Legii i nigdy tu nie wracaj !

odpowiedz
Semper Fi - 05.01.2022 / 00:24, *.234.118

1. Komisja lekarska ZUS.
2. Wszystkie zaświadczenia od dotychczasowych lekarzy.
3. Detektywi na łeb jak cienie za nim, każdy jego ruch.
4. Powołać komisję ds. zajścia w autokarze.
5. A na wisienkę, zawiesić płatność dyscyplinarnie za niestawienie się w pracy do wyjaśnienia sprawy dyscyplinarnej.
6. 2,5 nie będzie mógł grać nigdzie, i będzie skonczony.
7. Mysle, ze jak to przeczyta to jutro rano biegiem w autobusie.
Dajcie 100000 zl i go niszcze.
A! Obowiazkowo testy na narkotyki w czasie badan na krew kur_a. Zobaczymy czy byly kluby i dragi czy nie bylo.

odpowiedz
S - 05.01.2022 / 02:00, *.aster.pl

@Semper Fi:
A jak się nie stawi w klubie to można puścić newsa że się boi testów narkotykowych, już raz był zawieszony chyba w dość niejasnych okolicznościach

odpowiedz
Semper Fi - 05.01.2022 / 03:08, *.234.118

@S: Bracie, jasne ze mozna.
Jak chcesz ze mna wojny (Legia) to powiem tak... Juz mam trzech świadków ze bral i kupowal. Chcesz igrac dalej czloniu?
Emergelienson zj_ał na ostro. Czuje, ze cpal i chlal cale święta i wie ze Vuko go wy_ie bo wyjdzie na jaw ze nie ma formy. Na testach wyjda narkotyki.

odpowiedz
Patyk - 05.01.2022 / 00:11, *.vectranet.pl

Obiektywnie piłkarz ze sporymi możliwościami ale po świetnym początku mocno obniżył loty.W Karabachu też za dużo nie grał i chyba teraz wiadomo dlaczego-chimeryczny jest.Ogólnie sytuacja przykra jest szczerze mówiąc to od samego początku gość trochę irytował swoim zachowaniem.Taki trochę niepoważny śmieszek i szumne zapowiedzi o tym,że Legia to jest dla niego jakiś przystanek no i jeszcze jego menadżer o tym,że do Legii przychodzi gość pokroju Messiego.Legia nie powinna być żadnym przystankiem dla nikogo i trzeba się szanować i bardzo podobały mi się słowa Jacka Zielińskiego na ten temat,że Legia powinna być celem samym w sobie dla zawodników aby tu grać i wygrywać

odpowiedz
Majkel - 04.01.2022 / 23:45, *.chello.pl

Klub Kokosa jak napisał jeden z poprzedników.Zatrudnić na tę okoliczność do rezerw Bako i Stokowca. Niech go tyrają rano i niech biega między Ł3 a k6. Dodatkowo popołudniu Arkadia i Złote Tarasy ruchome schody w górę pod prąd. Na wieczór morsownie w kanałku koło Ł3 i z rana od nowa i tak do końca kontraktu.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 05.01.2022 / 08:05, *.centertel.pl

@Majkel: Bardzo mi się podoba ta koncepcja . Przy trasie WZ są lepsze schody do tych ćwiczeń

odpowiedz
Janusz Byznesu - 07.01.2022 / 06:42, *.virginm.net

@Robert Szenfeld : dodam ze pierwsze ruchome schody w Polsce, przywiezione z zsrr i zamontowane chyba okolo 1947r.

odpowiedz
Hiszpan - 04.01.2022 / 23:23, *.telnaptelecom.pl

Pewnie pójdzie do Amiki.

odpowiedz
Yeti - 04.01.2022 / 23:20, *.vectranet.pl

Liście powinny na niego spaść i nie tylko...

odpowiedz
Arek - 04.01.2022 / 22:48, *.tpnet.pl

A taki Luqui będzie się przygotowywał z resztą i nie odwala maniany. Mięciutki ten Azer. Jakieś biegi, czy skoki przez przeszkody i typ zmięknie. Inna sprawa, że ja już tego łamagi w Legii mam nadzieję nie zobaczyć.

odpowiedz
robson - 04.01.2022 / 22:47, *.chello.pl

leki na depresje mu podać i na łąkę zapędzić zęby krowy pilnował pastuch leniwy

odpowiedz
Maxim - 04.01.2022 / 22:45, *.38.174

Z winy klubu, czyli liczy na drapane, to znaczy wypłatę całego trzyletniego kontraktu plus odszkodowanie. Koleś chyba z wackiem na głowy się zamienił, jeśli myśli, że coś ugra, zamiast tego wolałbym go trzymać do upadłego bez możliwości powąchania boiska nawet w rezerwach. Dałbym mu sekator i kazał obcinać żywopłoty i wykonywać inne prace gospodarcze, niż puścić go z tą kasą i kartą na ręku, dając zielone światło na szukanie innego klubu.

odpowiedz
AAA - 04.01.2022 / 22:21, *.chello.pl

Zielu,nie zabierać lamusa do żadnego Dubaju.Klub Kokosa,Skaryszak i tak aż sam przyjdzie śniada łajza w łaskę.
Gość jest nieodwracalnie w Warszawie spalony.

odpowiedz
skreem - 04.01.2022 / 22:15, *.chello.pl

witamy w klubie Kokosa

odpowiedz
Ciacho - 04.01.2022 / 22:12, *.play-internet.pl

Wyp.... pijaku !!!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.01.2022 / 22:10, *.play-internet.pl

Zapowiadał się dobrze.... I pewnie gdzies tam jeszcze wypłynie bo jak mu się chce to gra nieźle. Problem w tym, że w klubie Legia Warszawa nie ma nikogo odpowiedzialnego za dyscyplinę, trener Czesław to raczej mameja, a jak zareagowal było za późno, gdyby w odpowiednim czasie takiemy Emrelemu i kilku innym pocisneli za weekendowe zabawy po kieszeni, ew. zawiesili, to i klapsy byłyby niepotrzebne i terz Emreli by siedział cicho bo klub by miał na niego a haka. A że w Legii na każdej płaszczyźnie jest b......łagan.. to mamy jak mamy i sportowo, i finansowo i trenerskoi organizacyjnie..

odpowiedz
umtata - 04.01.2022 / 21:32, *.cdn77.com

Inteligencją, to ta dziadyga niestety nie grzeszy, nie został pobity przez pracowników klubu, ani na ich polecenie, a zetem jaką winę klubu w tym widzi? Czy jeżeli w drodze z pracy ktoś mi michę wyklepie, to odpowiedzialność za to zdarzenie spoczywa na moim pracodawcy?

odpowiedz
Olo - 04.01.2022 / 23:44, *.chello.pl

@umtata: Tylko, że nie jechał prywatnym samochodem, tylko klubowym autokarem, więc tak, niejako był jeszcze w pracy.

odpowiedz
:o) - 05.01.2022 / 03:29, *.chello.pl

@umtata: A jeśli złamiesz nogę w drodze z pracy lub do pracy - to odszkodowanie się należy czy bujaj się? Istnieją zapisy w prawie pracy, o których raczej nie masz pojęcia... No, ale w szkole też.

odpowiedz
Kkk - 05.01.2022 / 08:10, *.plus.pl

@:o): o jakiej umowie o pracę ty piszesz ? Prawo pracy nie ma zastosowania co do kontraktów piłkarzy.

odpowiedz
ale jeszcze jedna ... - 04.01.2022 / 21:22, *.t-mobile.pl

przecież On to naje... napisał
Skoro rozwiązuje to znaczy, że problem z % jest większy niż moża się było spodziewać...

odpowiedz
JACUNHO - 04.01.2022 / 21:16, *.kampinostelco.pl

BLISKO CORAZ BLIŻEJ
Coraz bliżej porozumienia z Legią jest Patryk Sokołowski. 27-latek jest wychowankiem warszawskiego klubu. Nigdy nie dostąpił jednak zaszczytu występu dla pierwszego zespołu. Z macierzystym zespołem definitywnie rozstał się latem 2014 r. Od tego momentu reprezentował: Znicz Pruszków, Olimpię Elbląg, Wigry Suwałki, a także Piast Gliwice.

Pobyt w drużynie Waldemara Fornalika był bardzo udany dla Sokołowskiego, który pomógł gliwiczanom wygrać mistrzostwo Polski. Łącznie w Piaście rozegrał 112 meczów. Strzelił w nich 11 goli. Wraz z końcem minionego roku 27-latek opuścił gliwiczan, gdyż jego kontrakt wygasł. Nowym pracodawcą Sokołowskiego ma być Legią. Piłkarz w najbliższym czasie ma przejść testy medyczne, a następnie ruszyć z drużyną do Dubaju na zgrupowanie.

odpowiedz
JACUNHO - 04.01.2022 / 21:44, *.kampinostelco.pl

Jeśli miałbym zwrócić uwagę na młodych Polaków , to polecalbym przyjrzeć się Przemkowi Wiśniewskiemu z Górnika. Też z kartą na ręku, 23 lata perspektywiczmy ŚO

odpowiedz
L56 - 04.01.2022 / 21:15, *.t-mobile.pl

I niech spada.Te wszystkie słupki i inne pudła to jeden z powodów naszych "osiągnięć" tej
jesieni.To mięczak i sobek.W pucharach jakoś się starał i miał fart.Potem dętka.

odpowiedz
Ewelina - 04.01.2022 / 21:11, *.vectranet.pl

Myślałam, że on jest mądrzejszy. Okazał się głupcem. Nie się wynosi.

odpowiedz
Flesz - 04.01.2022 / 21:11, *.virtuaoperator.pl

Gdzie są transfery ?? Chyba nie myślicie ze zmieni dyrektora, trenera i będzie git? Jak w składzie są zawodnicy słabi nawet na ekstraklasę. Czemu raków , górnik czy Lech gra dużo lepiej?? Bo mają lepszej klasy piłkarzy. A Podbieranie Papszuna to tu nic nie da. Papszun sam meczu nie wygra. Dobrze przynajmniej ze przyszedł Zieliński.Powinni w Lęgi pracować byli zawodnicy którym będzie zależało na tym klubie.Zielu,Kowal,Kielbowicz, Boruc,Sagan,Jarzebowski…..

odpowiedz
lubelak - 04.01.2022 / 21:07, *.nette.pl

Zaraz zaraz z jakiej znowu winy klubu ? Facet prawdopodobnie zaliczył liścia nie na terenie klubu a na drodze publicznej bedąc jedynie w autokarze klubowym. Autokar klubu to nie jest statek morki czy powietrzny który byłby jakimś exterytorialnym miejscem. Jeżeli została naruszona jego nietykalność to niech składa na policji zawiadomienie i rusza z prywatką wobec konkretnego sprawcy. Klub nie ma nic do tego. Skoro facet nie odniósł żadnych obrażeń skutkujących rozstrojem zdrowia na czas powyżej 7 dni to powinien zostać wezwany przez Prezesa do stawienia się na trening i odbycia spotkań z psychologiem klubowym, który następnie oceniłby czy facet jest zdatny do gry. Jak już okaże się że jest zdatny to ma dwa wyjścia: 1) szukaj sobie nowego klubu który zapłaci na niego przynajmniej kwotę odstępnego albo nie sam się wykupu albo rozwiązanie kontraktu przez klub z winy piłkarza który odmawia stawienia się do swojej pracy.

odpowiedz
do sądu z nierobem - 04.01.2022 / 20:15, *.aster.pl

PS. gdyby jakimś cudem udało mu się wywalczyć rozwiązanie kontraktu z winy kluby to byłoby coś lepszego od Prawa Bosmana, wystarczy opłacić jakiegoś gołodupca aby uderzył piłkarza na terenie klubu i już można szukać nowego kontaktu i nowej prowizji. Nie ma szans, zwłaszcza, że autokar miał policyjną asystę.

odpowiedz
Autor - 05.01.2022 / 10:45, *.t-mobile.pl

@do sądu z nierobem: nie miał

odpowiedz
do sądu z nierobem - 04.01.2022 / 20:05, *.aster.pl

umowa o prace zawarta w Polsce, więc sprawę powinien rozstrzygać polski sąd pracy, niech się amerykański prawnik wykaże znajomością polskiego prawa pracy;)

odpowiedz
dexPL - 05.01.2022 / 14:12, *.aster.pl

@do sądu z nierobem: 1. Umowa o pracę? ty tak serio się ośmieszasz czy tylko trollujesz? Chyba wszyscy piłkarze są na kontraktach (chyba - bo może jacyś młodzieżowcy
Dodatkowo, o czym pewnie nie wiesz, piłkarze zagraniczni są wyłączeni z sądownictwa w Polsce (w kontekście kontraktów) i obowiązuje od razu sądownictwo FIFA.

odpowiedz
Mario - 04.01.2022 / 20:00, *.t-mobile.pl

To cwaniaczek jeden. Przyszedł do Legii, żeby przebić się do lepszych lig. Ale Legia okazała się, za sprawą Mioduskiego, padaką. Emreli, zamiast się rozwijać, zaczął się zwijać. Dostał w autokarze i znalazł pretekst do ucieczki z tonącego okrętu i jeszcze na tym chce zarobić. A jak taki umęczony psychicznie to do Legii nie pasuje. Może na K6??
Hej Emreli, Rzeźniczak to jest gość. Ucz się od niego

odpowiedz
Ryba - 04.01.2022 / 19:48, *.chello.pl

Niech rozwiązuje ale nie z winy klubu. Chłop okazał się mało ambitny i chytry na kasę. Lepiej z dala od takich. Umiejętności na granie ma więc powodzenia. Jedna i druga strona powinna rozstać się z klasą.

odpowiedz
Ali - 04.01.2022 / 19:39, *.centertel.pl

Stonoga okrelslił kiedys co z takimi grajkami powinno sie robic.

odpowiedz
Witamina1916 - 04.01.2022 / 19:35, *.plus.pl

Zbiorowy pozew na tego pozera azera za stały uraz wzroku od patrzenia na jego grę .PS klub wojskowy A taki pajacyk bez charakteru

odpowiedz
Go4Goal - 04.01.2022 / 19:34, *.play-internet.pl

Gdybym to ja decydował: mógłbym stracić 99% swojego majątku, ale ten kolo nie powąchałby trawy tak długo, jak to tylko możliwe. Chociażby dla przykładu. Albo ma się jaja, albo daję się d....y.

odpowiedz
doktor Malec - 04.01.2022 / 19:06, *.com.pl

niech rozwiązuje ale wtedy niech odda Legii prowizję jaką dostał za podpis latem, to były duże pieniądze!! to by było jeszcze uczciwe, w przeciwnym wypadku nie ma co klub ustępować!!

odpowiedz
gazza - 04.01.2022 / 19:05, *.inetia.pl

Rozmowa wychowawcza była słuszna - Pokazała jego stosunek do naszego klubu i nas kibiców...
Jego miejsce w naszym klubie jest zakończone - niech idzie nieudacznik - mistrz strzelania w słupek a nie w bramkę goolaaa...

odpowiedz
Olo - 04.01.2022 / 23:45, *.chello.pl

@gazza: Rozumiem, że zapłacisz z własnych pieniędzy za jego odejście? Fajnie się rozporządza nie swoją mamoną.

odpowiedz
Semper Fi - 05.01.2022 / 01:47, *.234.119

@Olo: @Olo: co raz częściej obserwuje Twoje wpisy Ziom. I średnio, bardzo srednio to widze kolszko w tfoim wykonaniu.
Generalnie podstawowa wiedza z zakresu prawa miażdży naszego aktora do poziomu ssacego cokolwiek gdziekolwiek za cokolwiek. Takze Siom, wyluzuj troszkę, bo chlopy tu maja racje.
A dwa, ze jesli jakims cudem wygra cokolwiek to i tak wszystko stracisz. Wiec albo robi jak ja chce, albo wojna i kur_a zobaczymy.

odpowiedz
doktor Malec - 04.01.2022 / 19:05, *.com.pl

niech rozwiązuje ale wtedy niech odda Legii prowizję jaką dostał za podpis latem, to były duże pieniądze!! to by było jeszcze uczciwe, w przeciwnym wypadku nie ma co klub ustępować!!

odpowiedz
mrsn - 04.01.2022 / 19:04, *.axadirect.pl

A jaki jest dowód że ten pastuch dostał po tym śniadym ryju ? Jeżeli nie ma to może sobie walczyć nawet z Bidonem pod pachą.

odpowiedz
doktor Malec - 04.01.2022 / 19:04, *.com.pl

niech rozwiązuje ale wtedy niech odda Legii prowizję jaką dostał za podpis latem, to były duże pieniądze!! to by było jeszcze uczciwe, w przeciwnym wypadku nie ma co klub ustępować!!

odpowiedz
Krystek - 04.01.2022 / 18:57, *.orange.pl

Brawo Emreli.

odpowiedz
Doktor - 04.01.2022 / 22:13, *.plus.pl

@Krystek: ty już też na mecze nie przychodź

odpowiedz
kierowca autobusiarz - 04.01.2022 / 18:57, *.vectranet.pl

Niech idzie na inny przystanek szerokiej drogi

odpowiedz
Biała Siła - 04.01.2022 / 18:19, *.t-mobile.pl

Oo ,nie rozwiązywać ,a jak już to niech dopłaci

odpowiedz
Legiaaa - 04.01.2022 / 18:17, *.net.pl

A może do Legia ladies się nada ten twardziel

odpowiedz
KibicL - 04.01.2022 / 18:00, *.net.pl

Oby panienka odeszła jak najszybciej a narazie nie brać do Dubaju bo nie zasłużył i rezerwy.

odpowiedz
antek - 04.01.2022 / 17:46, *..

czy do was nie dociera ze on jest wygrany za ten incydent MATURA TO BZDURA

odpowiedz
Quick - 04.01.2022 / 18:03, *.tpnet.pl

@antek:
Nie jest wcale wygrany. Już się wypowiadali eksperci w prawie sportowym. Ze takie sprawy ciągna sie bardzo długo i bardzo rzadko z kożyścia dla zawodnika.

odpowiedz
Bnjjj - 04.01.2022 / 17:20, *.centertel.pl

Emreli chce iść do czerczesowa do ferencvarosu

odpowiedz
rudy102204 (L) - 04.01.2022 / 17:35, *.orange.pl

@Bnjjj: To grał tam nie będzie, Stasiu nauczy go zapier**ac ... I dobrze...

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 04.01.2022 / 17:16, *.t-mobile.pl

był, jest i niestety będzie bałagan w naszej Legii i nie zmieni tego ani Jacek Zieliński, ani tym bardziej Vuko

odpowiedz
bronek49 - 04.01.2022 / 17:15, *.chello.pl

co to znaczy rozwiązanie kontraktu z winy klubu to co się stało to była jego wina bo podchodził do meczów tak jak by był niewolnikiem a już rozłościl kibiców Legii kiedy w meczu strzela dwa razy w słupek i jego czerep się cieszy Legia albo powinna na nim zarobić albo zesłać do rezerw niech ten azerski pajac się nie ośmiesza

odpowiedz
Redi - 04.01.2022 / 17:11, *.play-internet.pl

Z jednej strony powinien gnić w rezerwach, z drugiej płacić takiej łajzie hajs za nic...niech zapłaci jak sousa i wypad

odpowiedz
Lelek - 04.01.2022 / 17:04, *.tpnet.pl

nie odpuścić mu! Do rezerw go i trzymać ile się da, aż tak karierka mu się złamie. Tacy zasługują na takie traktowanie.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 04.01.2022 / 16:59, *.play-internet.pl

Zobaczymy ile warci są prawnicy Mioduskiego i czy będzie wóz czy przewóz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.01.2022 / 16:56, *.play-internet.pl

Po pierwsze,to te "liście" były niepotrzebne,bo....nic tak naprawdę nie dały,przecież jeden mecz z Zagłębiem L. to zdecydowanie za mało,żeby można było powiedzieć,że "akcja przyniosła skutek".Po drugie,to dziwię się,że wyzywacie Emreli'ego od "miękkich faj",czy innych "lamusów".Przyszedł do Legii grać w piłkę,a nie szarpać się z kibicami,więc logicznym jest to,że po takiej akcji chce się stąd ewakuować.Po trzecie,to nie ma co mu zarzucać,że "pewnie ma już inny klub na oku",bo przecież każdy z piłkarzy,których Legia kontraktuje,od samego początku wie,że nasz klub,to tylko przystanek w ich "karierze" i za chwilę,jak się tylko ten piłkarz wykuruje,zostanie pchnięty dalej.Ciężko więc takiemu zawodnikowi "ustawić się mentalnie,żeby oddać życie za klub w którym CHWILOWO występuje".I po czwarte,to WSZYSTKO jest wina Mioduskiego,więc po pysku to przede wszystkim on i jego przydupasy powinni dostać.Ale widocznie niektórzy z N.a S.winnych widzą gdzie indziej,z wiadomych względów oczywiście.Zdrówka.

odpowiedz
Sarcastico. - 04.01.2022 / 16:41, *.orange.pl

Zieliński masz pole do popisu. Pokaż jaja. Nie brać go do Dubaju, a na kolejną rundę do rezerw. Niech tam gnije aż sam poprosi o transfer w lecie, na którym jeszcze coś Legia zarobi.

odpowiedz
Sebo(L) - 04.01.2022 / 16:22, *.vectranet.pl

W Grecji kibole potrafili powybijać kamieniami wszystkie szyby w autokarach a piłkarze chowali się pod fotelami żeby nie oberwać. Tak było min z Panathinaikosem, który później jeździł okratowanym autokarem. Nikt jednak nie spier.alał jak szczur bo dostał z liścia. Gościu ewidentnie chce zarobić chajs na ucieczce z Legii i podpisaniu nowego kontraktu w innym klubie. Już menago działa. Jedno jest pewne, wśród kibiców jest "spalony". Nara.

odpowiedz
speed - 04.01.2022 / 16:21, *.play-internet.pl

Nadal jest syf w tym klubie i żadne Jacki Placki tego nie zmienią.

odpowiedz
xD - 04.01.2022 / 16:20, *.axadirect.pl

Ciekawe co ma w kontrakcie przy muchach w nosie xD

odpowiedz
ZenekL3 - 04.01.2022 / 16:17, *.chello.pl

Dobrze, żę chociaż niektóre niewypały chcą same odchodzić. Oczywiście nie odpuszczać nawet złotówki.

odpowiedz
:) - 04.01.2022 / 16:05, *.plus.pl

Emreli i jeszcze Rose Celhaka Johansson Holownia Charatin do odstrzału oraz Josue jeżeli nie zacznie biegać i walczyć zamiast machać rękami i grać na stojąco bo potencjał ma.

odpowiedz
L - 04.01.2022 / 16:17, *.aster.pl

@:): Jakby Josue z taka technika jeszcze biegal to by gral w znacznie lepszych ligach niz polska. Ronaldinho tu nie sciagniesz.

odpowiedz
Abcd - 04.01.2022 / 19:21, *.chello.pl

@:): tego co sprowadził Johansona powinni zamknąć na długie lata do kryminału. Zwróćcie proszę na niego szczególna uwagę podczas meczu. Gosciu się gotuje przy każdym kontakcie z piłką .

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.01.2022 / 16:01, *.plus.pl

To wszystko wina poprzedniego sztabu panie prezesie.

odpowiedz
Pragabets - 04.01.2022 / 15:55, *.centertel.pl

Niech odda cała kasę jaka zarobił w Legii i wypier...la.

odpowiedz
Fan - 04.01.2022 / 15:54, *.plus.pl

Lopes Pekhart Kostorz WłodarczyK Rosołek i tak nie jest zle. Lepiej dać szansę młodym niż płacić grubą kasę takim jak on.

odpowiedz
Kobo(L)t - 04.01.2022 / 15:52, *.stansat.pl

Lamus bez charakteru, akurat ten liść spadł na właściwą osobę ( nie popieram bicia). Do tego kłamca, że nie chla, kłamał w wywiadach, że zostaje.
Prawnie będzie miał bardzo ciężko i to tylko straszak. On z 500 K euro wziął za sam podpis, zwrot z odsetkami, kara za zerwanie kontraktu i nara. Szkoda czasu. A to ta sama historia zapewne co z Sousą, tam już pewnie gdzieś w świecie leży kontrakcik dla niego....

odpowiedz
:) - 04.01.2022 / 15:48, *.plus.pl

Taki był od początku jego plan na karierę pokazać się w Europie i odejść bo po co grać w lidze bez pucharów?

odpowiedz
Cez - 04.01.2022 / 15:44, *.centertel.pl

Nie jestem waszym kibolem, ale kibicuje Legii jako obiektywnie w ostatnich latach najlepszemu klubowi w Polsce. uwazam, że akcja z Płocka była potrzebna na wtedy (patrz zapierd...nie w meczu z zagłębiem) i na przyszłosc. Ułatwiliście prace waszym ludziom od transferów. Miękkie faje i wkłady z góry odpuszczą sobie podpisywanie kontraktów i mam nadzieje, że zbudujecie ekipę z charakterem. pozdrawiam

odpowiedz
Zibi top - 04.01.2022 / 15:43, *.plus.pl

No i dobra chcesz to odchodź najlepiej do Brazylii to ostatnio modny kierunek przy rozwiązywaniu kontraktu.

odpowiedz
Antyczesio - 04.01.2022 / 15:57, *.plus.pl

@Zibi top: heh W Brazylii o nim nie słyszeli zapewne a Azerbejdżan to nie wiedzą nawet gdzie jest i na jakim kontynencie leży.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 04.01.2022 / 15:40, *.plus.pl

Niech odchodzi mamy Włodarczyka Kostorza i Rosołek wrócił także następcy są.

odpowiedz
Cziko - 04.01.2022 / 15:54, *.net.pl

@Kibic z what's up'a:
Jak na razie tych co wymieniłeś to niczym nie błysneli ale w 1 lidze może się rozkręcą.
Aha i zapomniałeś o Skibickim.

odpowiedz
PS - 04.01.2022 / 15:36, *.t-mobile.pl

Niech spada. Fakt, że niepotrzebnie dostał od jakiś cymbałów ale przegina chcąc rozwiązać kontrakt. Nie ma jaj i tyle

odpowiedz
Jano - 04.01.2022 / 15:35, *.orange.pl

A ja mu się nie dziwię, on tu nie przyjechał walczyć o utrzymanie i zbierać liście kiedy jedynym winnym jest prezes i jego świta!
Niech idzie bo i tak na siłę nikt go nie zmusi do gry!

odpowiedz
Macest - 04.01.2022 / 16:16, *.plus.pl

@Jano: winy prezesa jest większość, ale nie można wybielać od razu Michniewicza. Kogokolwiek by nie dostał to był od tego, aby przynajmniej cześć zawodników nauczyć podań odpowiednich i wychodzenia do nich, a co najważniejsze ustawiania się w obronie oraz odpowiednio przygotować ich fizycznie. No i oczywiście od motywowania. Tego niestety zabrakło, więc nie można wszystkiego na DM zwalać...

odpowiedz
Jano - 04.01.2022 / 17:09, *.orange.pl

@Macest: A trener to nie świta? Trener to 2 czy 3 osoba w klubie więc należy do świty jak najbardziej!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 04.01.2022 / 15:23, *.chello.pl

Lulusiòw nam nie potrzeba.

odpowiedz
Farme(L) - 04.01.2022 / 15:19, *.02.net

I niech spier…. Może to kogoś w klubie nauczy, że takich typów się nie sprowadza…

odpowiedz
grzesiek - 04.01.2022 / 15:11, *.centertel.pl

Mogę się mylić ale Vuko chyba przyparł Azera od razu do muru. Albo jesteś chłopak z jajami i zapomnialeś o ataku kibiców, albo szukaj sobie nowego klubu.
Myśle że rozmowa z emrelim tak mogła wyglądać i dobrze. Nie potrzebujemy miękkich fajek.

odpowiedz
Pol - 04.01.2022 / 15:08, *.t-mobile.pl

Niech Sp...la niedojda

odpowiedz
xyz - 04.01.2022 / 14:51, *.warszawa.pl

wasz klub rozwalił niejaki leśnodorski, pozwalając na odejścia za czapkę gruszek niejakim vii, prijovicowi czy węgrowi (nazwiska nie pamiętam). i od tego czasu nic się nie zmienia. klub nie ma kasy, żeby egzekwować kontrakt i grajka sprzedaje. a kolejny powtarza ten sam numer. ciekaw jestem czy wojciechowski za cały klub kokosa płacił tyle, co zgarnia emreli. a jego akurat było stać. czy stać obecnego prezesa? wątpię... zwłaszcza jak będzie musiał jeszcze kolka racowisk uregulować. hasło legia to my, to tylko hasło. bo liczy się kasa albo jewj brak

odpowiedz
Stop segregacji! - 04.01.2022 / 15:23, *.centertel.pl

@xyz: jak nie pamiętasz Nikolicia, to jesteś na prawdę gość, jeden z naszych lepszych napastników w ostatnich latach....

odpowiedz
MK - 05.01.2022 / 10:46, *.187.2

@Stop segregacji!: ale to przecież fan Wojciechowskiego z k6, to jak ma pamiętać

odpowiedz
PastuszekAzerski - 04.01.2022 / 14:50, *.207.135

O widzicie już go wzywają mmmmeeeeee, mmmmeeeeee, meeeeee

odpowiedz
do Bie(L)any - 04.01.2022 / 14:44, *.net.pl

bardziej tu pasuje; Gość zatrudnia się na kasie w żabce. Przychodzi późnym wieczorem, kiedy nikogo nie ma pijak i robi awanturę, uderza gościa w twarz. Co ma do tego pracodawca?

odpowiedz
stary kibic - 04.01.2022 / 14:42, *.chello.pl

Ciekawe,czy klub będzie dochodził odszkodowania od sprawców tego pobicia? Osobiście nie zależy mi na tym Azerze,zdecydowanie jest to piłkarz,który chce zarobić na Legii,czego zresztą od początku nie ukrywał!Wolałbym,żeby w Legii było mniej zagranicznych najemników. Tylko nie widzę powodu,żeby Legia straciła kasę za jego transfer!

odpowiedz
Koral - 04.01.2022 / 15:11, *.tpnet.pl

@stary kibic: idz na komendę zamelduj

odpowiedz
K) - 04.01.2022 / 15:15, *.orange.pl

@Koral: Klub na pewno ma ich pyski w swojej bazie danych, więc to po jego stronie jest ruch.

odpowiedz
stary kibic - 04.01.2022 / 15:46, *.chello.pl

@Koral: Ty jesteś głupi czy tylko udajesz idiotę?

odpowiedz
Trec - 04.01.2022 / 16:32, *.play-internet.pl

@stary kibic: a ty konfitura z urodzenia czy z wyboru?

odpowiedz
stary kibic - 04.01.2022 / 17:14, *.chello.pl

@Trec: drugi idiota!

odpowiedz
15-20% - 04.01.2022 / 14:41, *.play-internet.pl

Wypad z Legii menelu.

odpowiedz
Jasio - 04.01.2022 / 14:28, *.aster.pl

Nie rozumiem, dlaczego to Klub miałby płacić odszkodowanie, albo rozwiązywać umowę za porozumieniem stron? On ma ważny kontrakt, a nie chce grać - rozumiem jego motywację , ale to Legia jest w tej sytuacji stratna. stratna.

odpowiedz
M3 - 04.01.2022 / 14:28, *.jmdi.pl

Niech wypie... ale niech zapłaci za rozwiązanie kontraktu.

odpowiedz
lub2003 - 04.01.2022 / 14:26, *.comcast.net

Emreli ma zupelna recje i moze rozwiazac umowe. Nie moze byc tak ze pilkarz jest bity w miejscu pracy.
Klub nie zapewnil zadnej ochrony pilkarzom. Pilkarze zostali pobici w obiekcie klubowym, niejako przy akceptacji klubu. Kto tych idiotow wpuscil do autokaru, kto zapewnial bezpieczenstwo?

odpowiedz
Marcin - 04.01.2022 / 14:52, *.centertel.pl

@lub2003: Nie może rozwiązać kontraktu bo PZPN nie przewiduje w regulaminie żeby z powodu pobicia zawodnik mógł rozwiązać kontrakt. Póki co jest pracownikiem Legii i MUSI się stawić na zgrupowanie bo w przeciwnym razie będzie płacił kary.

odpowiedz
don - 04.01.2022 / 15:11, *.chello.pl

@lub2003:
klub zapewnił ochronę policyjną na przejazd do i z Płocka.

odpowiedz
Jasio - 04.01.2022 / 16:23, *.aster.pl

@lub2003: Masz słabe rozeznanie. Jak ktoś nabije mi sińca w pracy, to mogę założyć tej osobie sprawę cywilną. Nie jest to przesłanka do rozwiązania umowy z winy pracodawcy.

odpowiedz
SEBO(L) - 04.01.2022 / 17:57, *.centertel.pl

@lub2003: bity w miejscu PRACY?? A on w tym autokarze był:
- kierowcą
- "kanarem"
- przewodnikiem wycieczki?
Gdy jedziesz do pracy, i ktoś Cię zaczepi, pobije, napadnie, to należy Ci się odszkodowanie od pracodawcy i/lub zerwanie umowy...? Hmmm... chyba nie.

odpowiedz
Bie(L)any - 04.01.2022 / 14:16, *.lsas.aero

... na wstępie zaznaczam że azer jest mi obojętny ale pytanko do wszystkich co go teraz krytykują... który z Was nawet za spore pieniądze chciałby pracować u swojego obecnego pracodawcy przy takiej motywacji jak strzał z liścia? ... daliśmy typowi pretekst i to jest słabe niestety dla Nas bo on mordę rozsmaruje weźmie hajs i tyle ...

odpowiedz
Tomek - 04.01.2022 / 14:52, *.113.189

@Bie(L)any : Ch... weźmie. To jest identyczna sytuacja jakby wracał z restauracji (powiedzmy że był na obiedzie) i podszedłby typ, otworzył drzwi w jego samochodzie i wypłacił mu liścia. Żadnej winy klubu nie ma ani w jednym ani w drugim przypadku

odpowiedz
RTV - 04.01.2022 / 15:12, *.orange.pl

@Tomek: Samochód jest jego prywatny, a autokar jest KLUBOWY. Widzisz różnicę?

odpowiedz
grzesiek - 04.01.2022 / 15:23, *.centertel.pl

@RTV: masz racje, mi sie wydaje ze są podstawy prawne do uzyskania odszkodowania, aczkolwiek to idiotyczne. Przecież zarabia kupe kasy co mu da to odszkodowanie oprocz kasy? Zrzuci poczucie bycia nędznym piłkarzem w tej rundzie na kibicow czy co nie bardzo rozumiem. Luqi zachowuje sie jak facet a Emreli jak dziecko.
Oczywiscie jesli doznał jakis powazniejszy uszczerbek na zdrowiu tez bym dochodził moze i swojego ale raczej nic mu sie nie stalo. Nosek zlamał? Trudno, polowa spoleczenstwa ma zlamany nos.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.01.2022 / 16:21, *.t-mobile.pl

@RTV: Jesteś pezedstawicielem handlowy dużej i znanej na rynku firmy. Wracasz służbowym autem, wysiadasz, podchodzi wnerwiony klient, bo go oszukałeś i dostajesz w twarz. Następnego dnia idziesz do firmy z I twierdzisz, że to ich wina?

odpowiedz
Bie(L)any - 04.01.2022 / 18:12, *.vectranet.pl

@Tomek:
Nie wiem gdzie Ty pracujesz , ale gdybyś jechał w delegację autokarem służbowym i wasz kierowca by się zatrzymał w środku lasu otworzył drzwi wpadło by kilku gości i Cię oklepało to nie wiem czy byś powiedział do kierowcy " np. dobra p. Mieciu wpier..l już był więc teraz kontynuujmy naszą podróż służbową"
Zresztą to jest Nasza Polska mentalność, bo dajmy na to Nasz rodak wielka gwiazda dostaje wpie...ol od takich kibiców ruskich czy niemieckich i nic by z tym nie zrobił tylko obtarł ryja to by było ,że ch.. bez honoru i ambicji pazerny na kasę ....

odpowiedz
Tomek - 05.01.2022 / 07:16, *.113.189

@RTV: A kto napisał że samochód prywatny? Może ma z wypożyczalni (i co wtedy będzie sądził się z wypożyczalnią), może samochód dał mu klub (więc jest to samochód klubowy) a może prywatny, a może sąsiada bo mu pożyczył

odpowiedz
Ben - 04.01.2022 / 14:07, *.inetia.pl

Trzeba rozwiązać kontrakt za porozumiieniem stron bez odszkodowania ze strony klubu. Kasa z jego wypłaty przyda się na zatrudnieniie kogoś o mocniejszej psychice.

odpowiedz
WIE(L)KOPOLSKA - 04.01.2022 / 13:57, *.icpnet.pl

Do rezerw go przesunąć i niech czeka na koniec kontraktu

odpowiedz
majusL@legionista.com - 04.01.2022 / 13:51, *.174.42

I dobrze. Niech spada. Tersz prawnicy Legii pokażcie jaja i umiejętności.

odpowiedz
Twarda ręka - 04.01.2022 / 13:39, *.vectranet.pl

Legia wygra ten proces;!!!Ale miejsce dla Kebaba jest na ławie!!!!!!

odpowiedz
zaba285 - 04.01.2022 / 13:37, *.grupaping.pl

wywąchał z menago zainteresowanie innych klubów i wykorzystuje sytuacje. "zniszczony psychicznie" to oczywiście pretekst

odpowiedz
Olomanolo - 04.01.2022 / 13:24, *.207.247

Emreli nie jesteś mężczyzną a zwykłą miękką ciepłą fają!!! - teraz właśnie powinieneś pokazać wszystkim że jesteś facetem z jajami i zacząć grać zdobywać bramki z których sam byś się cieszył a nie uciekasz jak zwykły szczur --Emreli miękka faja wypie****aj z Legii

odpowiedz
Ja - 04.01.2022 / 13:20, *.aster.pl

A niby dlaczego z winy klubu? Wniosek totalnie bez podstaw prawnych, jak się nie stawi na zgrupowanie to Legia powinna wystąpić o dyskwalifikację. Może się trochę ogarnie pan gwiazdor

odpowiedz
kiki - 04.01.2022 / 14:33, *.citystrada.pl

@Ja: Pochwal się gdzie prawo kończyłeś?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.01.2022 / 13:09, *.aster.pl

O tym pajacu, dobre zdanie miał tylko jego były kumpel, Jakub Rzeźniczak. Mądremu wystarczy.
A Emreli, jak jest zniszczony psychicznie, to niech idzie na rentę.

odpowiedz
GrzeLeg - 04.01.2022 / 13:05, *.157.83

Z niewolnika nie ma pracownika. Niech zapamięta tego liścia i spie...dala.

odpowiedz
Kolko - 04.01.2022 / 13:04, *.t-mobile.pl

Pazerny gość się okazał. Smutne.

odpowiedz
antek - 04.01.2022 / 12:58, *..

europa jest psychicznie zniszczona

odpowiedz
Michał - 04.01.2022 / 12:55, *.plus.pl

Spiep..aj dziadu. Żegnam bez żalu leniu smier...cy

odpowiedz
maaciekw - 04.01.2022 / 12:52, *.135.170

pewnie do Flamengo leci

odpowiedz
Stop segregacji! - 04.01.2022 / 12:52, *.centertel.pl

I to różni Polaków od obcokrajowców, Polaka takie sytuacje tylko wzmocnią inni są słabi psychicznie i wymiękają, żegnam bez żalu!

odpowiedz
zdzicho - 04.01.2022 / 12:50, *.16.195

niech kopie w rezerwach. będzie mu dobrze, zna trenera

odpowiedz
Kamil - 04.01.2022 / 12:48, *.46.5

Wcale się mu nie dziwie

odpowiedz
sisi - 04.01.2022 / 12:42, *.chello.pl

Poinformował klub,że jest zniszczony psychicznie?

Nie dość,że wkład najemnik,to jeszcze dobry ściemniacz.Gość widzi,że klub jest w strefie spadkowej,że królem strzelców marnej ekstrakplapy nie zostanie to postanowił strzelić focha i pakuje mandżur.Tacy zawodnicy,o takiej osobowości i mentalności nigdy nie powinni grać w Legii.Niestety podejrzewam,że jest więcej takich "charakterów" ,więc sami widzicie, z takimi gwiazdeczkami ciężko o dobre wyniki.

odpowiedz
Michał - 04.01.2022 / 13:24, *.plus.pl

@sisi: Co prawda to prawda... polać Tobie

odpowiedz
hajdukL - 04.01.2022 / 15:10, *.77.242

@sisi:
Dodałbym, że na horyzoncie pojawił się zapewne jakiś klub z całkiem spoko kontraktem dla piłkarzyka-pajacyka bo jeszcze jakieś 2 tygodnie temu inaczej skamlał odnośnie zgrupowania...

odpowiedz
Ju(L)ius - 04.01.2022 / 12:42, *.vectranet.pl

I właśnie takich miękkich zawodników nam nie potrzeba... Niech ucieka stąd!!

odpowiedz
Dsk - 04.01.2022 / 12:42, *.plus.pl

Zniszczony psychicznie? To co my mamy powiedziec? :D

odpowiedz
piotrek9mln - 04.01.2022 / 12:41, *.play-internet.pl

Ucieszyła mnie ta wiadomość. Nie wyobrażam sobie żeby tego matoła jeszcze kiedykolwiek oglądać w barwach (L). Jest wspołwinowajcą tego całego burdelu i nagle zrobił z siebie ofiarę. Jak będziesz latem wracał na wschód to omijaj Warszawę z daleka

odpowiedz
piotr_zabki - 04.01.2022 / 12:38, *.centertel.pl

Nie ulegać, tylko zesłać do rezerw i zniszczyć pseudo karierę. Co to jest? Za liścia? To tylko pretekst.
Albo inczej: zesłać do drużyny kobiecej babę.
Co się dzieje? Mój TY BOŻE.......

odpowiedz
Kici - 04.01.2022 / 12:33, *.plus.pl

Co za leszczu!

odpowiedz
kczeczu - 04.01.2022 / 12:26, *.205.233

Każdy szanujący się piłkarz do takiego jak tu nie przyjdzie

odpowiedz
Rytm - 04.01.2022 / 12:25, *.atman.pl

Niech mu klub tylko nie odpuszcza, walka na noże do samego końca - nawet takiego nie po myśli klubu. Niech gnije w klubie, bez możliwości gry w pierwszym składzie. Rok czy dwa batalii sądowej i już nie będzie tak rozchwytywany jakby chciał. I tak jak widać nie jest.
Chyba, że znajdzie kupca za 3 mln euro, to wtedy pogonić.
Płaczek, panienka, kopacz bez jaj.

odpowiedz
Elka - 04.01.2022 / 14:09, *.34.185

@Rytm: Typowy Polak :) wiadomość do Ciebie.... Jesteś Idiota na skalę światową;)

odpowiedz
Rytm - 04.01.2022 / 14:41, *.atman.pl

@Kibic : a uważasz za normalne, że kolo bierze multum kasy, a w lidze strzelił tyle goli co kot napłakał? Ile on patelni zmarnował? Do pustej bramki nie potrafił strzelić kilka razy. Niech gra za 1/10 tego co ma, bo na tyle zasługuje.

Emreli to płaczek. Jakoś w Sportingu pobili (POBILI, nie tylko pogłaskali) piłkarzy w ośrodku treningowym i jakoś nikt nie robił takich akcji. Tylko zaczęli lepiej grać. Tylko tu w Polsce zawsze robi się z piłkarzy lalusiów. Są zagłaskani za bardzo i potem są tego efekty na boisku.
Kopacze na was leją ciepłym moczem, a wy ich jeszcze bronicie hahahaha
Ważne mecze, a oni łażą nocami po mieście i chlają.

odpowiedz
Rytm - 04.01.2022 / 14:44, *.atman.pl

@Elka: typowa Grażyna z ciebie. Wiesz gdzie mam zdanie takich Grażyn jak ty?:) Tam, dobrze myślisz:)
Masz jakiś problem z narodowością? "Typowy Polak"? Czyli jaki?
Twoi rodzice to Polacy? Też typowi, czy nietypowi? Co to w ogóle znaczy typowy Polak?

odpowiedz
Jimmy L - 04.01.2022 / 19:14, *.d1-online.com

@Elka: Wiadomość do Ciebie typowy pajacu, kibicuj innemu klubowi i innej kadrze narodowej.

odpowiedz
Wolfik - 04.01.2022 / 12:25, *.mm.pl

To było do przewidzenia. Mówcie co chciecie, hejtujcie, obrażajcie ale powiem Wam jedno - wcale się mu nie dziwię.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.01.2022 / 12:23, *.t-mobile.pl

Dlatego nie warto ściągać najemników, którzy najpierw olewają grę, a później robią z klubu autobus, z którego chcą wysiąść, kiedy tylko zechcą. O prezesie tysiąclecia szkoda pisać, klepania przez kibiców też nie popieram, ale takiego zachowania piłkarzy tolerować nie można. Oby Zielu że swoją ekipą poukładał to wszystko, a przede wszystkim niech D. się do niczego, już nigdy nie wpier..., bo jakoś mu w nic nie wierzę...

odpowiedz
L - 04.01.2022 / 12:31, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Dokładnie tak jak piszesz. Emreli przyszedł tu po to żeby wyskoczyć dalej na zachód a nie po to żeby wygrywać mecze dla Legii. Myśle, że jak tylko zobaczył, że ten sezon jest dla Legii stracony to od razu chciał stąd uciekać i akcja z autobusu to tylko pretekst by dało się jeszcze zarobić na swoim kontrakcie...

odpowiedz
L - 04.01.2022 / 12:32, *.aster.pl

@Leśny Dziadek: raczej nie warto sciagac z krajow kulturowo dalekich od Europy, bo sie potem tacy ludzie nie odnajduja. Bedzie mial ciezko na zachodzie jak ma taki slaby charakter do pilki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.01.2022 / 15:09, *.orange.pl

@L: Oby powroty Sokołowskiego, Wszołka, Rosołka zaczną nową tradycję w Legii. Zapraszanie do klubu Polaków i ludzi, którzy będą orać na boisku. Można mieć duże uwagi do akademii, ale jak się okazuje znacznie gorszym rozwiązaniem jest opieranie składu na zawodnikach, którzy tylko marzą, jak stąd uciec.
Jeżeli mam coś jeszcze podpowiedzieć - to sieć skautów - POLAKÓW, którzy jadą w różne kierunki, i obserwują niższe polskie ligi.
Nawiązać bliższy kontakt z ludźmi, w okręgu mazowieckim.
Ale do tego potrzeba człowieka, który m. in. będzie odbierał telefony...
I niech to będzie na zasadzie zdrowej współpracy, a nie podnoszenia nosa, bo My Legia, możemy wszystko.
Rozmawiać z ludźmi, a nie czarować i kłamać.
Mam nadzieję, że Zieliński to poukłada, ale zobaczymy jak będzie.

odpowiedz
SEBO(L) - 04.01.2022 / 12:22, *.centertel.pl

Zniszczony psychicznie?! Klub tym bardziej powinien mu pomóc. Dać wolne do czasu,aż rezerwy wrócą do treningów, a potem,w ramach odbudowy psychicznej, pozwolić trenować razem z nimi,by mógł w słabszym towarzystwie wrócić do pełnej równowagi. Inne - nowe twarze,pozwoliłyby mu zatrzeć złe wspomnienia z wybryku, którego świadkami byli towarzysze niedoli z pierwszej drużyny...
Tak przygotowany psychicznie i zapewne wyróżniający się w nieco słabszej lidze zawodnik byłby łakomym kąskiem dla potencjalnych, nowych nabywców jego karty zawodniczej...

odpowiedz
Ja - 04.01.2022 / 12:17, *.play-internet.pl

Ani kroku wstecz, sądzić się do us*anej śmierci. Gość ewidentnie ma problem z mózgiem, chciał sobie z Legii zrobić nawet nie drabinę, a szybką trampolinę i karma wróciła, w taki czy inny sposób. I co to w ogóle znaczy, że nie zamierza się stawić na zgrupowaniu? Jeżeli się nie stawi, mając ważny kontrakt, to ma przej*bane i nie wykpi się żadnym liściem z autokaru. Won z Legii, wkładzie.

odpowiedz
lolo - 04.01.2022 / 12:16, *.Gawex.PL

Rosołek nas zbawi!!!

odpowiedz
Echhh - 04.01.2022 / 12:42, *.161.128

@lolo: Ja tam wolę pomidorową :-)

odpowiedz
Rafał - 04.01.2022 / 12:14, *.tpnet.pl

jako pracownik nie wypełniał nalezycie swych obowiązków

odpowiedz
Pantera - 04.01.2022 / 12:13, *.ostnet.pl

Brawo pierwsze wzmocnienie. Kierunek Ukraina pewnie wybierze tam są lepsze i tańsze Alkohole.

odpowiedz
Krisu - 05.01.2022 / 20:04, *.orange.pl

@Pantera : I ruscy może będą strzelać. hihi

odpowiedz
Kazdy głupek strzela w słupek …. - 04.01.2022 / 12:11, *.t-mobile.pl

A jezeli ktos strzela trzy razy do słupków to tonie jest głupkiem tylko. Nieudacznikiem.

Sprzedać jak najszybciej żaden piłkarz z niego

odpowiedz
Ech - 04.01.2022 / 12:36, *.centertel.pl

@Kazdy głupek strzela w słupek ….: uderz w stół A głupek się odezwie...i to nie jeden na tym forum. Pozdrawiam gimbaze.

odpowiedz
L L L - 04.01.2022 / 12:09, *.centertel.pl

Ale do Dubaju poleciał?

odpowiedz
spasiony - 04.01.2022 / 12:09, *.10.6

Czyli postoj na przystanku Legia mocno skrocony. Jak tu przychodzil to pisalem, ze wszystko bedzie super do pierwszego focha. Swoja droga ja tez jestem zniszczony psychicznie przez pilkarskie wygibasy takich wafli jak on i jemu podobni.

odpowiedz
Lelelrerty - 04.01.2022 / 12:06, *.t-mobile.pl

Może My Kibice złożymy pozew zbiorowy o zniszczenie naszej psychiki i podupadku na zdrowiu ?

odpowiedz
Szpic - 04.01.2022 / 12:02, *.play-internet.pl

Już to pisałem wcześniej, niech spada na drzewo. Klub kokosa i ciągnięcie sprawy w nieskończoność. Legia poprostu nie może mu odpuścić, bo za chwilę takich naciągaczy znajdzie się więcej. Trzeba teraz zrobić wszystko aby mu "umilić" życie.

odpowiedz
Brygada RR - 04.01.2022 / 12:00, *.klikom.net

a to pastuch

odpowiedz
Darce(L)i - 04.01.2022 / 12:00, *.centertel.pl

A sprzedać go do Chin za czapkę gruszek...
niech tam się kopie w czoło...

odpowiedz
Janusz - 04.01.2022 / 11:56, *.chello.pl

Jeśli się nie stawia w pracy to po pensji za każdy dzień

odpowiedz
ja - 04.01.2022 / 11:56, *.play-internet.pl

Nara najemniku.
teraz w innym klubie będziesz wybierał sobie mecze w których grać bądź olewać bo są mniej prestiżowe.

odpowiedz
lucho_83 - 04.01.2022 / 11:55, *.81.66

Początek miał dobry, później chyba za często przy barze siedział. Niech idzie, wolna droga...

odpowiedz
jurek - 04.01.2022 / 11:54, *.tropolys.de

kibice sa zniszczeni psychicznie od ogladania "popisow" gwiazdorka

odpowiedz
ANTYzygo - 04.01.2022 / 11:52, *.com.pl

z jednej strony nie ma się co dziwić, po takim zdarzeniu też bym nie chciał zostać w klubie; z drugiej nigdy nie ukrywał, że nasz klub jest tylko przystankiem dla niego, a okazało się, że ma szansę przeskoczyć szybciej niż zakładał.
ech, po co były te łokcie, po co...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 04.01.2022 / 11:47, *.play-internet.pl

Taki Chuy jak Bolka wąs. Zesłałć do rezerw trzymać do końca kontraktu. Sądzić dziada, pijaka wstrętnego.

odpowiedz
Juri - 04.01.2022 / 11:45, *.centertel.pl

Jak tak to nie ulegać,sądzić się.
Do bólu,aż kontrakt wygaśnie.

odpowiedz
edd85 - 04.01.2022 / 11:45, *.plus.pl

O Ty bananie

odpowiedz
Badi - 04.01.2022 / 11:44, *.88.205

Niech spier...la...
Ale Legia mu tak nie odpuści

odpowiedz