Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna wróci w połowie stycznia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od połowy października z urazem zmaga się Joel Abu Hanna, który na Łazienkowską trafił przed obecnym sezonem. 27-letni obrońca doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji Izraela - uszkodził łąkotkę i przez kilka tygodni poruszał się o kulach w specjalnym stabilizatorze na lewym kolanie. Klub informował wówczas, że czeka go kilkumiesięczna przerwa w treningach.

Jak wygląda sytuacja po 2,5 miesiąca?

- Ogólnie czuję się bardzo dobrze. Rehabilitacja przebiega świetnie, robię duże kroki do przodu - mówi Joel Abu Hanna.

Reprezentant Izraela rehabilituje się pod okiem specjalistów w Monachium, a od 14 stycznia przejdzie pod opiekę fizjoterapeutów Legii Warszawa.

- Dołączę do drużyny w połowie zgrupowania w Dubaju. Na początku będę oczywiście trenował indywidualnie. Nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do zajęć z piłką i kolegami, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to nie powinno to potrwać zbyt długo - dodaje piłkarz.

Do tej pory Joel Abu Hanna wystąpił w 6 meczach Legii. Jego umowa ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.