Nowe bluzy dostępne w sklepie Żyleta - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Nowości w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Żyleta w ostatnich tygodniach pojawiło się trochę nowości. Wśród nich kilka nowych wzorów bluz. Bluzy "Warszawa" (dwa wzory) dostępne są w cenie 190 złotych, ponadto w sprzedaży pojawiła się szara bluza z kapturem z motywem kartoniady "Żyleta jest zawsze z Wami" (200 zł).

W kibicowskim sklepie zakupić można również białe i czarne bluzy z motywem z flagi "Złodzieje i pijacy" (180), a w sprzedaży pojawiły się także dwa nowe wzory bluz dziecięcych (140).

Kubki "Żyleta jest zawsze z Wami" można kupić za 30 złotych, dostępne są cały czas kalendarze na rok 2022 (35), a także dwa wzory poduszek (40 zł). Na chłodniejsze dni polecamy czapki i kominy "zielone moro" (40). Robiąc zakupy w sklepie Żyleta, wspieracie ruch kibicowski na Legii.









fot. Jacek Wójcikowski


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Białson - 07.01.2022 / 18:47, *.33.169

Złodzieje i Pijacy Mega Zajebista bluza????,z napisem Warszawa,do bani bo są barwy ksp,ale to tylko moje zdanie Pozdro.

odpowiedz
Rafał z podrywaczy - 07.01.2022 / 13:55, *.plus.pl

a męskich nie ma?

odpowiedz
pol - 07.01.2022 / 18:04, *.chello.pl

@Rafał z podrywaczy: dla ciebie na pewno nie

odpowiedz
ding - 07.01.2022 / 13:39, *.chello.pl

Widzę, że grafika zmieniono. Brawo!

odpowiedz
KRis - 07.01.2022 / 22:27, *.autocom.pl

@ding: Hahahahaa

odpowiedz
Alan - 07.01.2022 / 13:14, *.t-mobile.pl

Jak można nosić coś z hasłem złodziej i pijak ? No naprawde litosci....

odpowiedz
Jasio - 07.01.2022 / 14:58, *.aster.pl

@Alan: Jak można nie kumać o co kaman? Litości...

odpowiedz
Legiak83 - 07.01.2022 / 15:26, *.supermedia.pl

@Alan: Historyczna przyśpiewka...no naprawdę litości!

odpowiedz
Kaczynski - 07.01.2022 / 15:46, *.vectranet.pl

@Jasio: to turbo durne haslo, litosci,,,,

odpowiedz
Brat - 07.01.2022 / 13:12, *.chello.pl

Dlaczego jedna z bluz "Warszawa" jest w kolorach Polonii? Za to można wyłapać bęcki na mieście. Nieudany projekt.

odpowiedz
koko - 07.01.2022 / 10:59, *.91.50

Połowa opędzlowana na ukraińskiego szlachcica

odpowiedz
Loluś - 07.01.2022 / 16:14, *.vectranet.pl

@koko: W 17 wieku to polska szlachta tak się strzygła.Kozacy mieli trochę inną modę-bardziej ekstrawagancką.a poza tym nie mieli szlachty.Co najwyżej czerń ale trudno to nazwać szlachtą na wzór europejski

odpowiedz
Kol - 07.01.2022 / 10:07, *.tpnet.pl

Warszawiaki fajne chłopaki ….kto za to odpowiada ?
Szkoda ze nie Warszawska ferajna ….

odpowiedz
yyy - 07.01.2022 / 13:50, *.centertel.pl

@Kol : pytanie kto ma sobie taką poduszkę kupić, hahaha

odpowiedz
Kibic L - 07.01.2022 / 09:44, *.tpnet.pl

A kupię u Was czapkę zgodową z meczu z Górnikiem?

odpowiedz
OdWas - 09.01.2022 / 23:49, *.com.pl

Łęczna miała tylko zgodowe poduszki z Motorem

odpowiedz