Krzysztof Dowhań, Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

66. urodziny Dowhania

Redakcja, źródło: Legionisci.com

66. urodziny obchodzi dziś Krzysztof Dowhań. Trener bramkarzy Legii urodził się 5 stycznia 1956 roku w Warszawie. Ze stołecznym klubem związany jest od ponad 20 lat. Szkoleniowcowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu kolejnych sukcesów osiąganych z Legią!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. Płn. - 06.01.2022 / 01:02, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka i sukcesów z Legią. Sto lat, panie Krzysztofie!

odpowiedz
FcL - 05.01.2022 / 22:44, *.as9105.com

Zdróweczka przede wszystkim życzę ...

odpowiedz
Pawku - 05.01.2022 / 20:38, *.aster.pl

Sto lat panie trenerze. Zapraszam na ulubione pączki do cukierni z okazji urodzin ????

odpowiedz
Piotrek Ochota - 05.01.2022 / 20:05, *.t-mobile.pl

Panie Krzysztofie:
Nie silę się na słowa, które mogą okazać się pustymi.
W żaden sposób nie jestem Panu oddać tego, co zafundował Pan mnie i chłopakom. To nie tylko boisko... No właśnie.
Dziękuję Trenerze

odpowiedz
Kaspi - 05.01.2022 / 19:40, *.inetia.pl

100 lat!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 05.01.2022 / 19:35, *.chello.pl

Zdrowia Mistrzu!

odpowiedz
M3 - 05.01.2022 / 14:32, *.jmdi.pl

Wszystkiego najlepszego !!!

odpowiedz
Witkacy - 05.01.2022 / 13:31, *.centertel.pl

Panie Krzysztofie zdrowia, zdrowia I jeszcze raz zdrowia! I cierpliwości;) Dzięki wielkie za wszystkich wytrenowanych bramkarzy!!

odpowiedz
Darek - 05.01.2022 / 11:30, *.chello.pl

Dużo zdrówka życzę. 100 lat.

odpowiedz
Pjoter - 05.01.2022 / 11:26, *.play-internet.pl

Sto lat Maestro i tuzin świetnych bramkarzy niech jeszcze wyjdzie spod Twej ręki:)

odpowiedz
MK - 05.01.2022 / 10:33, *.187.2

Zdrowia Panie Krzysztofie!

odpowiedz