Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Papszun odrzucił ofertę Legii!

źródło: weszlo.com

Jak informuje weszło.com, Marek Papszun ostatecznie odrzucił ofertę pracy w Legii Warszawa. Trener Rakowa Częstochowa wskazywany jest obecnie jako jeden z kandydatów do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski. Niewykluczone jednak, że przedłuży wygasającą w czerwcu umowę z Rakowem. Już w listopadzie prezes Legii Dariusz Mioduski oficjalnie potwierdził, że chce zatrudnić Papszuna w stołecznym klubie, jeśli nie zimą, to latem.

- Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach. Mam przekonanie, że charyzma, wiedza, doświadczenie trenera Papszuna bardzo pozytywnie połączy się z filozofią klubu. Wierzę też, że dołączenie trenera Papszuna będzie dla Legii Warszawa bardzo pozytywną zmianą, a on sam będzie potrafił wykorzystać w pełni potencjał naszego klubu, który ma dzisiaj warunki do rozwoju na poziomie czołowych europejskich marek. Wszyscy chcemy oglądać warszawską drużynę atakującą, grającą widowiskowo, wygrywającą i dominującą Ekstraklasę, co naturalnie daje szansę na dobre mecze w europejskich pucharach. Chcę rozwijać klub z trenerem, dla którego etos ciężkiej pracy w połączeniu z pełnym profesjonalizmem jest credo zawodu trenerskiego. Pozytywne, choć nie obligatoryjne, jest to, że trener Papszun jest z Warszawy i rozumie, czym jest Legia dla Warszawy i dla kibiców, rozumie jaka jest atmosfera na każdym stadionie w Polsce, gdy tylko podjeżdża nasz klubowy autokar - mówił wówczas Mioduski w wywiadzie dla oficjalnej strony Legii.

Do pracy w Legii wrócił jednak Aleksandar Vuković i ma prowadzić zespół przynajmniej do końca obecnego sezonu.

WYNIKI SONDYCzy Marek Papszun to dobry kandydat na trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 3695
START: 07.12.2021 / KONIEC: 04.01.2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (149)

+dodaj komentarz
zamek - 08.01.2022 / 11:24, *.orange.pl

wezmie kadre

odpowiedz
Pedron - 07.01.2022 / 22:58, *.plus.pl

Jak Warszawiak Warszawiakowi za tego właściciela nie życzę Panu Legi

odpowiedz
Antyczesio - 07.01.2022 / 19:25, *.plus.pl

Dobrze zrobił.

odpowiedz
vaco - 07.01.2022 / 15:38, *.chello.pl

w Rakowie zbuowal co chcial,i szkoda by to zmarnowal,i zaczal od nowa w jakiejs legii,tu moze na spokojnie myslec juz o pucharach z ta gra pierwsza 3 pewna..

odpowiedz
dino - 07.01.2022 / 13:59, *.112.83

Szkoda, miałby dużą swobode działania, dobre warunki pracy i profesjonalnego prezesa (żart)

odpowiedz
Ricco - 07.01.2022 / 13:00, *.com.ru

No i dobrze, na zrobienie z Legii autorskiego projektu potrzebne by mu były co najmniej 3 sezony i przychylność prezesa, niestety na jedno i drugie raczej żaden trener w tym klubie liczyć nie może.

odpowiedz
NAGONKA NA PREZESA 100 LECIA.... - 06.01.2022 / 20:13, *.133.2

PONOĆ KULESZA GO NAMAWIAŁ ABY NIE SZEDL DO LEGII, OBIECAL POSADE NARODOWĄ ALE KULESZA MIAL SYNDROM ANTYLEGII I MA OBECNIE...

odpowiedz
Miki55 - 06.01.2022 / 20:04, *.chello.pl

Prawdziwy Legionista nie wachałby się ani chwili i nie prowadziłby kalkulacji opłacalności. Legia to coś ważniejszego niż miejsce pracy i zarobków. Dla prawdziwego Warszawiaka Legia to świętość, to sens życia. "Miałeś chamie złoty róg..."

odpowiedz
??? - 07.01.2022 / 16:24, *.lycamobile.pl

@Miki55: przestań ćpać

odpowiedz
Moki55 - 07.01.2022 / 23:11, *.chello.pl

Nie bądź synek taki do przodu bo Ci tyłem wyjdzie.

odpowiedz
Zbigniew - 08.01.2022 / 20:10, *.play-internet.pl

@Miki55: Zgadzam się z Panem całkowicie .Legia jest dla prawdziwego Warszawiaka kochającego klub z całego serca , będącym z nim na dobre i na złe . Widocznie Papszun przestraszył się trudności jakie przewidział .Myślę że w Rakowie będzie do czasu jak zaczną przegrywać a zaczną .Tak było i w Jagielloni , Cracowii,Lechu ,Lechii i innych klubach .



odpowiedz
RMFC - 06.01.2022 / 19:13, *.orange.pl

Papszun wie, że do kiedy kretyn zarządza Legią nie ma sensu tu przychodzić bo niby po co? Żeby dostać odrzut którego nikt nie chce? W Rakowie dostaje piłkarzy których chce a tu miałby tych co pudel chce

odpowiedz
ZWP - 06.01.2022 / 18:22, *.cyfrowypolsat.pl

karamba napisał: „każdy mi przyzna racje ze prezes kompletnie nie zna się na piłce nożnej i otacza się ludźmi którzy średnio się na tym znają”.

Ja też. Rzecz w tym, że nie wykluczam, że do grona przyznających tę racje dołączył na przełomie listopada i grudnia’21 ... pan Mioduski - a przejawem tego poczynione relegowania i powołania na stanowiska najistotniejsze dla Klubu.

I sprawa powołania dla Jacka Zielińskiego i nadzieje z tym związane.
Zacznę i zakończę na przytoczeniu cytatu:
http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/oficjalnie-jacek-zielinski-wraca-do-legii-juz-pozegnal-suwalki/
/ 05.02.2017 /

„Dla Wigier – niestety, dla Legii – na szczęście. Jacek Zieliński pożegnał się z funkcją dyrektora sportowego Wigier i wraca na Łazienkowską! To już wiadomo oficjalnie. W niedzielę Wigry Suwałki pożegnały uroczyście Jacka Zielińskiego. – Kończy misję w Wigrach. Przechodzi do Legii – ogłosił prezes Wigier Dariusz Mazur. Zieliński był związany z Wigrami przez trzy lata i były to trzy lata dynamicznego rozwoju klubu, który dziś jednym z najsilniejszych i najlepiej zorganizowanych – o czym mówi wielu obserwatorów rozgrywek – w pierwszej lidze. Zieliński w trakcie pożegnania mówił m.in.: „Spędziłem tu świetne trzy lata. To były trzy lata rozwoju, pełne pozytywnych emocji. I satysfakcji z przychodzenia codziennie do pracy”.

A jednak dorzucę link:
https://sport.wprost.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/10579474/transfery-ekstraklasa-jacek-zielinski-z-legii-warszawa-ma-zostac-dyrektorem-sportowym-jagiellonii-bialystok.html
/ z 22.12.2021 /

A jeśli chodzi o Aleksandara Vuković’a

Znowu link i cytat z 23.11.2021

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/971968/byly-trener-chce-pomoc-legii-zostawilbym-dume-na-boku
/ z 23.11.2021 /

„W dalszej części wywiadu z serbskim portalem Vuković powiedział ciekawe słowa. Jak się okazuje, Serb jest gotowy, by w razie potrzeby ponownie objąć zespół. Sam jednak zdaje sobie sprawę, że propozycja z klubu dla jego osoby to mało realny scenariusz.

Dotarły też do mnie wiadomości, abym mógł spodziewać się zaproszenia od właściciela klubu. Wiedziałem, że to głównie spekulacje. Działacze mają własne rozwiązanie na stanowisko pierwszego trenera. Chociaż, hipotetycznie rzecz biorąc, wiem, że niezależnie od goryczy, jaką odczuwam z powodu tego, jak się rozstaliśmy, zostawiłbym dumę na boku i byłbym gotów pomóc do końca sezonu klubowi, który dał mi tak wiele - podkreślił Vuković.

Serbscy dziennikarze dopytywali także na jakich zasadach ich rodak miałby dołączyć do stołecznej drużyny. - I tak mam kontrakt z Legią do lata 2022 roku, więc nie stawiałbym żadnych dodatkowych warunków finansowych ani innych. W rzeczywistości miałbym prośbę związaną z osobami, które nadal są w klubie, a z którymi nie chciałbym ani nie mógłbym współpracować - dodał "Vuko".

odpowiedz
KULESZA!TY!WIESZ!CO!? - 06.01.2022 / 17:37, *.133.2

PONOĆ KULESZA GO NAMAWIAŁ ABY NIE SZEDL DO LEGII, OBIECAL POSADE NARODOWĄ ALE KULESZA MIAL SYNDROM ANTYLEGII I MA OBECNIE...

odpowiedz
Gus - 06.01.2022 / 18:09, *.orange.pl

@KULESZA!TY!WIESZ!CO!?: WYczytałeś to gdzieś? Czy co?

odpowiedz
karamba - 06.01.2022 / 14:39, *.cyfrowypolsat.pl

Kolego ZWP moze i prezes osiągnoł sukces finansowy i wiekszosc z nas krytykujących go nie zbliży sie do jego osiąnięc ale kazdy mi przyzna racje ze prezes kompletnie nie zna sie na pilce noznej i otacza sie ludzmi którzy średnio sie na tym znają. Legia miala byc wielkim klubem a teraz jestesmy na szarym koncu a zmiana dyrektora sportowego dla mnie kompletnie nie zrozumiała Pan jacek był dobrym piłkarzem ale czy bedzie dyr sportowym wątpie czy ma jakies kontakty za granicą czy bedzie sprowadzał tylko polskich kopaczy .




odpowiedz
ZWP - 06.01.2022 / 14:32, *.cyfrowypolsat.pl

Sorry, zapomniałem o Pawle Tomczyku, co ja odebrałem za zwiastun zmian, które mają miejsce.

odpowiedz
ZWP - 06.01.2022 / 14:20, *.cyfrowypolsat.pl

Czytam komentarze i zgłaszam prośbę aby wielu komentatorów zaprzestało odnosić się do WŁAŚCICIELA Legii - jak do śmiecia. Pan Mioduski jest człowiekiem, który COŚ w życiu osiągnął. Myślę, że żaden z komentujących – a obrażających go - nie zbliżył się do tych osiągnięć. Mnie jego działania (jako właściciela i prezesa) też nie podobają się ale …

COŚ SIĘ WYDARZYŁO!
Symbolem tego są trzy nazwiska: (chronologicznie) Vuković i Zieliński oraz Kucharski.

Nie mam zamiaru powtarzać tego, co napisano setki – jak nie tysiące - razy. Posłużę się porównaniem. Był sobie CZŁOWIEK, który osiągnął w życiu wiele ale stał się alkoholikiem. Pił na umór przez 5 lat. I nagle któregoś grudnia roku pańskiego 2021 podjął decyzję zaprzestania picia. I nie pije. Dopiero miesiąc ale nie pije. Czy uczciwe jest głoszenie, że to tylko chwilowe działanie, a właściwie chwilowa przerwa w piciu?

Znam wielu alkoholików, którzy pić przestali. Im ktoś zaufał i pomógł – zazwyczaj partnerki życiowe. Czy teraz ci, którzy mają Legię w sercu nie powinni się zachować, jak te partnerki?

Czytam strony Legijne, (pierwszy raz na Legii byłem w 1953 roku) ale zachowję dystans do aktualnej sytuacji. A rozdygotanym emocjonalnie kibicom postawię trzecie pytanie: czy jesteście w stanie wymyślić bardziej racjonalny tandem do przełamania sytuacji w Legii, niż Zieliński-Vuković?

odpowiedz
Elwuo - 06.01.2022 / 16:56, *.centertel.pl

@ZWP: Sam sobie zasłużył na te opinię. Kiepski prezes i tyle w temacie. Cały czas popełnia te same błędy a my ludzie z niskiej półki płacowej jesteśmy od oceniania tych z wyższych. Życie. Takie hobby obrał !!!!!!!!

odpowiedz
olew - 06.01.2022 / 18:44, *.vectranet.pl

@ZWP: Tutaj pisze stosunkowo mało kiboli, ciągle ta sama poetyka, a większość nie widziała Brychczego, Kazika, Grotyńskiego, Gadochy, Kusty czy Okońskiego; większość nie zna lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych... Inne czasy. Ale to jest normalne. Trzeba być wyrozumiałym, to są metrykalnie pełnoletni, ale dość dziecinni pisarze. a o pieniądzach to oni słyszą, czytają , ale ich nie mają, stąd pewnie frustracja. LEGIA zaś była, jest i będzie POTĘGĄ ! Ja bym apelował o więcej dowcipu a mniej wulgarności, niech nawet nienawidzą Mioduskiego, ale brawurowo, a nie nudnie.

odpowiedz
Hehehe - 07.01.2022 / 21:32, *.play-internet.pl

@olew: potęgą w czym?

odpowiedz
ops2 - 06.01.2022 / 13:38, *.centertel.pl

Panu Markowi życzę samych sukcesów a obecnym kopaczom i działaczom „” …. szczęścia ….. będzie BARDZO POTRZEBNE…..

odpowiedz
zaba285 - 06.01.2022 / 12:39, *.grupaping.pl

Pan Marek ma sukcesy, bo pracuje w klubie najlepszego prezesa w ekstraklapie. z lokowanym raczej by to nie wyszło i zepsuł by sobie tylko reputacje. nie ma się co dziwić

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.01.2022 / 12:38, *.chello.pl

Bo nie jest idiotą, ani gościem nastawionym tylko i wyłącznie na dobrą pensję.
Z obecnym prezesem współpraca człowieka mądrego i chcącego zrobić coś dobrego jest po prostu niemożliwa

odpowiedz
Lolo - 06.01.2022 / 11:47, *.play-internet.pl

Papszun na Legie i tak sie nie nadaje. Nie udzwignalby presji. To dobry trener na prowincjonalne kluby. Poza tym Rakow juz dostaje zadyszki... zobaczycie ze wyladuje w srodku tabeli na koniec sezonu. Mit papsxuna peknie z hukiem.

odpowiedz
(L)egionowo - 06.01.2022 / 08:47, *.orange.pl

Trochę się nie dziwię. W Częstochowie jest ustawiony a z tym Prezesiną praca zapewniona do max 15 miesięcy.

odpowiedz
pnk - 06.01.2022 / 08:20, *.chello.pl

Z DM i tak by się nie dogadał. Żadna strata, trenerem jest bardzo dobrym ale wynik jego współpracy z naszym królem mógłby być katastrofalny. Ostatnią szansą jest to, że Zieliński przejął niektóre kompetencje zarówno od Kucharskiego jak i Loka i może to poukłada. Warunek jest jeden... Taki że DM da Jackowi pracować w spokoju, a jak już wiemy nie lubi oddawać swoich kompetencji... Obstawiam, że dalej będzie się wpier...ał i po prostu ta współpraca nie wypali.

odpowiedz
SzB - 06.01.2022 / 18:53, *.play-internet.pl

@pnk:
Celnie podsumowane. Nie ma sobie co obiecywać póki co, czy to Zieliński czy ktokolwiek inny jest teraz dyrektorem. Życie zweryfikuje czy prezesina wyciąga jakiekolwiek wnioski i uczy się na błędach.

odpowiedz
Pawelec - 06.01.2022 / 08:13, *.t-mobile.pl

Odrzucił bo pewnie loczek powiedział żeby nie liczył na coś poważniejszego jeśli chodzi o transfery a mistrza ma zrobić bo inaczej ten młot loczek nie wyobraża sobie tego sezonu

odpowiedz
Marcin - 06.01.2022 / 07:57, *.t-mobile.pl

I bardzo dobrze . Widzi co się w Legii dzieje w zarządza niu.... Ja tylko się zastanawiam jak ten Vuko musi się czuć ???? chłop podał rękę kudlatemu mimo że nie miał do tego powodów a kudłaty od razu szuka kogoś na jego miejsce ....

odpowiedz
Papuszun - 06.01.2022 / 00:35, *.centertel.pl

i co Kudłaty, łyso?

odpowiedz
Daszka - 06.01.2022 / 00:24, *.chello.pl

Aktualnie panująca w Legii degrengolada niemalże na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania Klubu raczej nie faworyzuje konkretnego kandydata na trenera pierwszej drużyny. W tym korpo bałaganie runda wiosenna może być zbawienna zarówno dla samych piłkarzy jak i dla szkoleniowca Vuko. Cel strategiczny, tj. utrzymanie się w ESA - jak najbardziej realny.

odpowiedz
Arek - 05.01.2022 / 23:39, *.tpnet.pl

Nie dziwi mnie to specjalnie. Martwić, jakoś też nie bardzo. Tak samo się nie zmartwię, ani nie zdziwię, jak okaże się, że obecny trener zostanie na następny sezon. A Papszun, jeszcze zdąży tu przyjść, za jakiś czas pewnie.

odpowiedz
Misio - 05.01.2022 / 23:37, *.t-mobile.pl

I niech siedzi w zapyziałym Rakowie- zobaczymy ile czasu będą go kochać ...

odpowiedz
MAKEN - 05.01.2022 / 23:14, *.151.165

ALE jestem z LEGIĄ na dobre i na złe od końca lat 70 tych. W latach 80 tych nie odpuściłem prawie żadnego meczu na Ł3. Zdarłem gardło na Żylecie. I dla mnie tego typu mowa: ,,Zastanowię się", to ,,g" na resorach. Niech spitala w podskokach. Vuko jest git. I zobaczycie jak LEGIA zacznie grać pod Jego wodzą. Będzie dobrze. Bez obaw.

odpowiedz
Jurek - 06.01.2022 / 08:40, *.centertel.pl

@MAKEN : Optymizm godny pochwały. W tym przypadku to poważna choroba.

odpowiedz
M - 05.01.2022 / 22:58, *.tpnet.pl

Mioduch spalił sobie pozycje negocjacyjna, a na Papszuna od razu wjechała presja "będzie, nie bedzie". Zresztą, to mogło nawet być jakaś rysa na stosunkach Papszuna z Prezesem Rakowa. Do negocjacji i pozyskiwania mocnych ludzi trzeba mieć odpowiedzialnych i konkretnych ludzi.

odpowiedz
(L) - 05.01.2022 / 22:14, *.centertel.pl

decyzja z wielu względów jak najbardziej zrozumiała, choćby jest to wyraz jakiejś solidarności z Vuko w miejsce szczurowatego kopania dołka pod posadką kolegi z branży ... ale trener i tak odleciał, jeżeli myśli, że dostanie kadrę ... zostanie w Rakowie, to może zejdzie na ziemię

odpowiedz
AAA - 05.01.2022 / 22:12, *.chello.pl

Brawo p.Marku.
Powodzenia na trenerskim szlaku z dala od tego korporacyjnego oszusta.

odpowiedz
Korda - 05.01.2022 / 21:36, *.centertel.pl

Problem może być ze znaleziem wogole jakiegoś dobrego trenera. Kto będzie chciał współpracować z Mioduskim

odpowiedz
Panucci - 05.01.2022 / 21:18, *.centertel.pl

Panie Mioduskim daj sobie spokój z piłką i weź za poważny biznes. Pozdrawiam

odpowiedz
grzesiek - 05.01.2022 / 20:48, *.centertel.pl

Kandydat to był dobry rzeczywiście, ale na szczęście trenerem nie zostanie.

odpowiedz
Tbox - 05.01.2022 / 20:44, *.centertel.pl

To świetna decyzja. Nie ten rozmiar kapelusza.

odpowiedz
Velvr - 06.01.2022 / 00:16, *.icpnet.pl

@Tbox: toś pojechał chłopie

odpowiedz
Ajatollah - 05.01.2022 / 20:08, *.plus.pl

Hahaha kolejne upokorzenie

odpowiedz
Whitworth - 05.01.2022 / 19:34, *.tvksmp.pl

Problem w tym, że wielu z nas wydaje się, że Mioduski jest bogaty, a w rzeczywistości przy właścicielu Rakowa Świerczewskim jest gołodupcem. Więc jak mógł go przebić finansowo?

odpowiedz
grzesiek - 05.01.2022 / 20:28, *.centertel.pl

@Whitworth: a skad ty to mozesz wiedzjec?
Bogacze mają poukrywane swoje majątki

odpowiedz
Whitworth - 05.01.2022 / 23:24, *.tvksmp.pl

@grzesiek: wywiad na Legia.net z byłym Panem Prezesem Bogusławem Leśnodorskim. "Możliwości finansowe Michała Świerczewskiego są jakieś 20 razy większe niż Darka Mioduskiego".

odpowiedz
pnk - 06.01.2022 / 08:17, *.chello.pl

@grzesiek: żyj dalej w spisku. Problemem nie jest to, czy DM czy MŚ jest bogatszy prywatnie, tylko to który klub jest w lepszej kondycji finansowej. Legia jest w kiepskiej od kilku lat... I zamiast ją poprawiać to brniemy w debilną spiralę zadłużania się przez klub.

odpowiedz
j24 - 05.01.2022 / 19:29, *.209.148

Po tym, jak sprawa Papszuna była prowadzona ze strony Legii, nie wierzę że ktokolwiek w klubie myślał naprawdę o zatrudnianiu go. Pewnie to była tylko wrzutka medialna, żeby odwrócić uwagę od sytuacji wewnętrznej.

odpowiedz
Anonim - 05.01.2022 / 19:22, *.stimo.net

I bardzo dobrze !! Szanujący się trener nie pójdzie do klubu z "ogona" tabeli, który jest tak źle zarządzany.

odpowiedz
Pfffffffff - 05.01.2022 / 19:03, *.vectranet.pl

A Legia odrzuca jego odrzut bo sama go odrzuca

odpowiedz
Marcinek 31 - 05.01.2022 / 18:45, *.plus.pl

Decyzja Pana Papszuna to jego prywatna sprawa , a wy tu ciągle żale wylewacie swojej nieporadności życiowe, najpierw zacznij wymagać od siebie cokolwiek a nie od innych bo ty nie umiesz , weź jeden z drugim zarób pieniądze wykup jakiś klubik bądź prezesem a ja na forum będę wypisywał jak to źle klubem zarządzasz a już wiem że się nie nadajesz!!! i jak ujowych zatrudniasz pilarzy i trenerów bo oczywiście ja będę wiedział wszystko lepiej!! Zobaczymy jak się będziesz czuł jeden z drugim

odpowiedz
Pestka - 05.01.2022 / 18:51, *.18.128

@Marcinek 31: ale pie....sz

odpowiedz
Le Ja - 05.01.2022 / 20:49, *.orange.pl

@Marcinek 31: Tak samo ci piekarz powiedział jak niedopieczone pieczywo ci sprzedał, że sam otwórz piekarnię i piecz dobry chleb i dopiero wtedy będziesz go mógł krytykować?

odpowiedz
Marcinek 31 - 05.01.2022 / 20:50, *.plus.pl

@Pestka : myśl człowiecze za nim coś napiszesz ,to nic nie kosztuje ani nie boli

odpowiedz
gazza - 05.01.2022 / 18:44, *.inetia.pl

Wspaniały człowiek - Nie poleciał na kasiorę tylko pozostał zgodnie z kontraktem w Rakowie - Jak ja cenię takich ludzi - Brawo !

odpowiedz
tomiacab - 05.01.2022 / 18:42, *.18.128

Zyskal w moich oczach jeszcze więcej szacunku, bo który szanujący się trener i dio Ty.

odpowiedz
tomiacab - 05.01.2022 / 18:50, *.18.128

Ed. Zyskal w moich oczach jeszcze więcej szacunku, bo który szanujący się trener bedzie pracował u i dio ty.

odpowiedz
bronek49 - 05.01.2022 / 18:38, *.chello.pl

jeszcze będzie żałował że nie skorzystał z oferty Legii mam nadzieje że Legia już nigdy nie zaproponuje jemu kontraktu iwidocznie bał się podjąć pracy w naszym klubie bo wiedział że sobie nie poradzi więć dobrze że Legia takiego cykora nie zatrudni z Rakowem też niedługo skończy się sielanka

odpowiedz
Piotr - 05.01.2022 / 18:44, *.t-mobile.pl

@bronek49:
Widać ,że to wypowiedź dumnego kibica Legii. Fakt Wasz klub jest silny i życzę mu jak najlepiej dla dobra Polskiej Piłki ale w chwili obecnej , przy burdelu ,który ma miejsce na Łazienkowskiej od kilku miesięcy wcale nie jest dziwne ,że trener odrzucił propozycję . Po pierwsze pokazał ,że nie pieniądze są najważniejsze. A po drugie postawił na projekt ,który buduje w zasadzie od ,,0"

odpowiedz
tekken (L) - 05.01.2022 / 18:34, *.chello.pl

Panie prezesie Mioduski. Pan szuka profesjonalizmu w transferach i w działaniu to niech Pan się wzoruje na Bayernie Monachium (mają sprawdzony system, który przynosi im efekty od lat). Takie działanie jak z Papszunem to śmierdziało klapą na odległość. Juz abstrahuję od tego, czy on nadałby się tu czy nie.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 05.01.2022 / 18:07, *.btcentralplus.com

Wujek Mioduskiego nowym trenerem !!!!

odpowiedz
BRAK JAKOŚCI W LEGII - 05.01.2022 / 17:33, *.com.pl

No niestety nawet w naszej lidze nie jest tak , że jak Legia kogoś chce z ligowego podwórka to nie jest powiedziane , że ten ktoś chce do Legii . I jakoś mnie to nie dziwi . Była Liga Mistrzów , takie mecze jak z Realem Madryt . Wtedy można było brać z naszej ligi kogo tylko praktycznie się chciało . Ale zaprzepaszczono tą szansę i mamy dzisiaj takich piłkarzy na takim poziomie jakich mamy na poziomie drużyny z jednego z ostatniego miejsca w mega silnej w czółlo Ekstrakopanej . Niestety Legia od lat już nie wyrasta jakoś zbytnio ponad ten ligowy marazm , nawet gdy zdobywała mistrzostwo to szału nie było , przyszły mecze w Europie i wszystko zweryfikowały . Brak w Legii jakościowych Piłkarzy , aby myśleć o czymś więcej niż ligowy średniak .

odpowiedz
Quick - 05.01.2022 / 18:28, *.tpnet.pl

@BRAK JAKOŚCI W LEGII :
Niestety ale przestaliśmy byc pierwszym wyborem dla piłkarzy. Z sezonu na sezon mamy zjazd jakościowy i nie widac aby to szybko sie skończyło. Mysle ze jak My ostatnio dominowaliśmy w lidze,pod względem MP. To teraz ktoś inny musi przejąc pałeczke.

odpowiedz
Mioduski oddał władze a proble nadal pozostal - 05.01.2022 / 17:08, *.t-mobile.pl

Z posunięć klubowych wyglada , ze Mioduski oddał władze sportowa to dobrze . Pytanie tylko komu…?

Zieliński szacunek człowiek ukształtowany pozytywnie , tylko ze Jacek jest typem człowieka bez charyzmy, jako piłkarz, trenerów pewnie jako dyrektor sportowy

Zła decyzja. Tym klubem musi zarządzać facet z jajami!!!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.01.2022 / 17:22, *.play-internet.pl

@Mioduski oddał władze a proble nadal pozostal: Mioduski nie oddał władzy.On się tylko usunął w cień.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.01.2022 / 17:00, *.play-internet.pl

Nie zagłębiając się w temat,czy M.Papszun jest trenerem dobrym,czy też nie,to po Jego decyzji można wywnioskować,że Legia Mioduskiego przestała być klubem,dla którego "można rzucić wszystko w jednej chwili",a stała się jakąś przechowalnią przedmiotów bezużytecznych,w której terminują zawodnicy bez ambicji,bez umiejętności i takich,co "nie rokują",a zarządza nim człowiek,któremu nikt nie jest w stanie w czymkolwiek zaufać,gdyż jednego dnia mówi "tak",drugiego "nie",a trzeciego dnia zaklina się,że "wogóle nic nie mówił".Jak do tego wszystkiego dołożymy niektóre zachowania pseudokibiców,to dla kogoś z ambicjami,kto chce coś osiągnąć w karierze ,a patrzącego z zewnątrz,jest to wyraźny sygnał,że "wszędzie,tylko nie do Legii......"Jak to mówią,twarz (tu renomę) stracisz w sekundę,a życia Ci może nie starczyć,żeby ją odzyskać.....Z fartem.

odpowiedz
pnk - 05.01.2022 / 16:58, *.chello.pl

Hahahaha brawo prezes!

odpowiedz
1234Tom - 05.01.2022 / 16:43, *.tpnet.pl

ufff

odpowiedz
Miasto Rafałka - 05.01.2022 / 16:31, *.play-internet.pl

Wiadomości dnia,nie ma co! Woda na młyn dla Wojtka Hadaja:)

odpowiedz
ZenekL3 - 05.01.2022 / 15:39, *.chello.pl

Na pewno Papszun jest lepszym trenerem niż Wukowicz, ale największą trucizną Legii było zarządzanie pionem sportowym przez naczelnego imbecyla a nie różnice między trenerami. Dlatego musimy na razie cieszyć się z drobnych sukcesów organizacyjnych, do sportowych daleka droga.

odpowiedz
floyd - 05.01.2022 / 15:37, *.aster.pl

I bardzo dobrze. Kolejny miałby się uczyć zawodu w naszym Klubie. Może akurat jemu by się udało, chociaż nie wierze w to a ryzyko, czyli 600tys miesięcznie plus kolejny zmarnowany sezon, jest zbyt duże.
Poza tym uważam, ze mioduski musi odejść.

odpowiedz
Sig - 05.01.2022 / 15:36, *.centertel.pl

I bardzo dobrze. Niech najpierw coś zdobędzie np. Wice Mistrzostwo w 2022. Mistrz jedzie do Portowcow.

odpowiedz
olew - 05.01.2022 / 15:29, *.vectranet.pl

Pierwsza dobra wiadomość od wielu dni !

odpowiedz
olew - 05.01.2022 / 15:35, *.vectranet.pl

@olew: jeszcze informacja o sprzedaży Martinsa , też doskonała; brawo Zielu, brawo klub, brawo Legia !

odpowiedz
Xyz - 05.01.2022 / 15:20, *.orange.pl

No i dobrze.

odpowiedz
Echhhh - 05.01.2022 / 15:11, *.35.103

No i co Kudłaty ?? Podobno byliście już dogadani. Nawet to zwaliłeś. Poza jakimiś poj.......ami jak Pinto nikt nie chce z tobą współpracować.

odpowiedz
Kossa - 05.01.2022 / 15:00, *.chello.pl

Już tylu było topowych trenerów,i co ? rozgonić to towarzycho i zacząć od nowa z młodymi,oni są przyszłością klubu .

odpowiedz
spasiony - 05.01.2022 / 14:56, *.144.131

Dariusz obiecywal kibicom nadejscie Papszuna jak jakiegos mesjasza tylko po to, by uspokoic atmosfere przed meczem z Jaga. To bylo jasne od poczatku. Jak dla mnie to dobra wiadomosc bo oczysci atmosfere, liczy sie tylko tu i teraz. Trenerem jest stety lub niestety Vuko i potrzebuje wsparcia klubu. Razem z Jackiem musza ogarnac sklad na utrzymanie w lidze. Przewietrzyc szatnie, pozegnac niektorych juz dzis (Martins). Zapomnijmy na chwile o bajkach o Papszunach na bialym koniu. Spadek z ligi z takim zadluzeniem to jest upadek klubu.

odpowiedz
Wojtek86 - 05.01.2022 / 14:46, *.chello.pl

Mam nadzieje, że Vuko rozgoni towarzystwo i zbuduje solidniejsze fundamenty przed zakończeniem sezonu. Jak szczęście dopisze to może PP wywalczymy i się dostaniemy do pucharów.

odpowiedz
Wolfik - 05.01.2022 / 14:43, *.mm.pl

Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Pisałem, że szanse na to iż Papszun zostanie trenerem Legii są znikome. Na tą chwilę po prostu mu sie to nie opłaca. Finasowo, sportowo i medialnie.

odpowiedz
Sebo(L) - 05.01.2022 / 14:26, *.centertel.pl

Z takim pajacem jak Mioduski nikt z polskich trenerów nie będzie już chciał pracować bo wie czym to się kończy i wie jaki tu jest bajzel na kółkach.

odpowiedz
Wolfik - 05.01.2022 / 15:06, *.mm.pl

@Sebo(L) : Bajzel jest, to fakt. Mioduski jest niesłowny i nieobliczalny do fakkt drugi. Ale dla trenera na dorobu, przejście z druzyny walczącej o MP do druzyna walczacej o utrzymanie to raczej nie awans. Zwłaszcza, ze pieniadze podobne, a presja większa. Zatem tak po ludzku - nie było argumentów by Legie obejmować teraz.

odpowiedz
floyd - 05.01.2022 / 15:40, *.aster.pl

@Wolfik: Słyszałem od kolegi z Rakowa ze Świerczewski ma się wkrótce wycofać, nie wiem ile w tym prawdy ale może się okazać ze za chwile okoliczności się odwrócą ( w sensie Rakowa i Legii). Poza tym, Rakow walczy o mistrzostwo po raz drugi w historii, Legia wyjątkowo w tym sezonie odpoczywa ;) poza tym uważam, ze mioduski musi odejsc.

odpowiedz
Biała Siła - 05.01.2022 / 16:49, *.t-mobile.pl

@floyd: może przejmie Legię

odpowiedz
Gazik - 05.01.2022 / 14:06, *.156.98

Swietna wiadomosc...brawo Zielu, on nie ogarnalby tematu w szatni Legii.
Swoja droga, troche w lidze i teraz Legia, reprezentacja, w glowie sie przewraca.

odpowiedz
bjtriangle - 05.01.2022 / 13:59, *.t-mobile.pl

zajebiście jeden z nielicznych dobry gości na trenera właśnie się wypiął.. zieliński pewnie mocno pomógł .. a zresztą i tak większość zaklikała że nie chce tego trenera... wuko lepszy co?? przecież my naprawdę możemy na wiosnę polecieć...

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 05.01.2022 / 13:56, *.com.pl

To było pewne,nikt normalny nie przejdzie z poukładanej drużyny która walczy o mistrza do drużyny w której jest pier.olnik i która walczy o utrzymanie.Prezio po raz setny zrobił z siebie debila ale to nic nowego.Jedno co mnie martwi w tej sytuacji że trenerem na dłużej zostanie Vuko a to będzie tragedia,no ale po owocach ich poznacie,dam mu na razie drugą szansę bo gorzej już być raczej nie może, ale czarno to widzę.

odpowiedz
Adam - 05.01.2022 / 13:58, *.play-internet.pl

@Wolska dla Wolaków: ja tam się nawet cieszę, że będą mecze przyjaźni z Zagłębiem Sosnowiec

odpowiedz
Michał - 05.01.2022 / 13:24, *.plus.pl

A Andre Martins nie leci do Dubaju i może szukać sobie klubu. Ale wakacje stracił... toż to szok. Emreli leń Martinsa gra ostatnio tragedia...czyli Vuko leni pogoni....i to jest to
No i dobra.

odpowiedz
MK - 05.01.2022 / 13:22, *.187.2

Myślę, że to nie jest zła wiadomość. Na chwilę obecną i przy obecnym budżecie powinien zostać Vuko. Wiem, że ma wielu przeciwników, ale gdyby dane mu było popracować tutaj 2-3 lata, to myślę że zbudowałby drużynę.

odpowiedz
(L)egia - 05.01.2022 / 13:19, *.196.19

Brawo, Marek! Gratuluję podjęcia mądrej decyzji. Głupi to Ty nie jesteś.

odpowiedz
gutek - 05.01.2022 / 13:17, *.chello.pl

Mądry chłop-Legia spali każdego trenera

odpowiedz
Senior - 05.01.2022 / 13:12, *.chello.pl

a w zasadzie kim jest Papszun że go tak wszyscy wychwalają

odpowiedz
(L)egionowo - 05.01.2022 / 13:07, *.224.145

Trzbea się pogodzić z tym, że dzięki nieudolności naszego prezesika, LEGIA nie jest już klubem, któremu się nie odmawia, jak było kilka lat temu. Teraz widząc co się dzieje wokół (L) każdy woli trzymać się z daleka...

odpowiedz
Ibor - 05.01.2022 / 13:04, *.play-internet.pl

I dobrze - Vuko do radę

odpowiedz
antek - 05.01.2022 / 13:03, *..

bo do tanga trzeba dwojga sluszna decyzja

odpowiedz
Majki - 05.01.2022 / 12:55, *.telnaptelecom.pl

od początku mówiłem Myszowaty kłamie jak pies

odpowiedz
Cziko - 05.01.2022 / 12:54, *.net.pl

Papszun odrzucił ofertę dlatego , że nie miałby takiego wpływu na budowę drużyny i zakres władzy jaki oczekiwał.
Także wychodzi na to ,ż e J. Zieliński będzie dalej kukiełką pudelka.

odpowiedz
L - 05.01.2022 / 13:00, *.aster.pl

@Cziko: jak mozna napisac, ze Zielinski bedzie dalej kukielka Mioduskiego skoro Mioduski chcial Papszuna, a Zielinski mu obnizyl warunki i dlatego sie nie dogadali? Miales logike w szkole?

odpowiedz
Cziko - 05.01.2022 / 13:13, *.net.pl

@L: a może było tak że mioduski nie dogadał się z Papszunem i dlatego zatrudnił Zielińskiego? Nie pomyślałeś że tak mogło być?

odpowiedz
Szpaku - 05.01.2022 / 14:30, *.net.pl

@L: Mioduski "dał" pełnię władzy Beretowi tylko po to żebyscie się od Niego odczepili. Teraz wszystkie wąty do Bereta! Przecież to proste.

odpowiedz
V - 05.01.2022 / 14:46, *.orange.pl

@Szpaku: Bereta nie ma w Legii ... chyba Ci się lata pomyliły i nie jesteś na bieżąco. czas Ci wracać na pudelka.

odpowiedz
Bródno - 05.01.2022 / 17:17, *.play-internet.pl

@Szpaku: to się matole popisałeś ..
Jaki ku_wa beret ??!

odpowiedz
Paweł - 05.01.2022 / 18:37, *.play-internet.pl

@Cziko: a może było tak że Kucharski Panu Dareczkowi mówił że w zasadzie Papsztun jest już zaklepany, a Pan Dareczek jak to on poleciał z tym do mediów i zrobił z siebie idiotę. To była rysa na jego PRowym wizerunku i ktoś musiał dać głowę. Tym razem był to Kucharski.

odpowiedz
Byniu - 05.01.2022 / 12:48, *.vectranet.pl

O i jak się jeszcze śmieje!:-/

odpowiedz
SzB - 05.01.2022 / 12:39, *.pljtelecom.pl

I to jest to, do czego doprowadził Legię Mioduski- aspirujący dopiero do bycia przyzwoitym trenerem (bo chyba nikt nie wątpi, że Pan Marek dopiero jest na drodze do udowodnienia swojej wartości) rezygnuje z propozycji pracy u nas. Co tu dopiero mówić o przyjściu kogoś z naprawdę solidnym warsztatem i nazwiskiem. Legia Mioduskiego stała się synonimem niestabilności, kruchości, bylejakości w zarządzaniu. Widzą to już wszyscy i dzieje się tak, że każdy ma d...ie taką pracę, zarówno piłkarze, czy inni sztabowcy. Teraz to panie Mioduski możesz sobie zatrudniać takich uchodźców, co tranzytem od razu by najchętniej na zachód czmychnęli tak jak masz przykład w postaci jednego Azera....

odpowiedz
L - 05.01.2022 / 12:58, *.aster.pl

@SzB: czy ty czytasz tekst, ktory komentujesz? Przeciez Papszun wlasnie z Mioduskim byl dogadany, ale gdy Mioduski oddal decyzje Zielinskiemu to sie nie dogadali. Przeciez to wspaniala wiadomosc, ze w koncu dyrektor sportowy podejmuje sam decyzje a nie Mioduski z tylnego siedzenia. Ty widzisz ile ten Papszun mialby zarabiac? Przeciez to jest chore. Trener z niewielkim doswiadczeniem mialbyz arabaic fortune, miedz mnostwo wladzy w klubie i to ejszcze w okresie dlugow. Chore.

odpowiedz
SzB - 06.01.2022 / 12:30, *.pljtelecom.pl

@L:
W podanym artykule za nic nie mogę doczytać się o tym, że pomysł z Papszunem padł przez Zielińskiego.
Niemniej zgadze się z Tobą, że zapłacenie krocia Papszunowi w obecnej sytuacji mija się z celem, bo finał byłby zapewne taki jak z grubym- odejście w cieniu skandalu. Nie zmienia to też tego, że sława Mioduskiego i jego filozofii prowadzenia klubu skłania do tego, aby zastanowić się 10 razy zanim podpisze się tu umowę.....

odpowiedz
Krzysiek - 05.01.2022 / 12:37, *.centertel.pl

Ale sprytnie wybrną Pan Dariusz z obietnicy. Przecie on nie wybiera trenerów od tego jest nowy dyrektor.

odpowiedz
ADa - 05.01.2022 / 12:28, *.t-mobile.pl

Papszun nie nadaję sie do Legii. Tu pora ściągnąć dobrego trenera typu Petrescu

odpowiedz
AdamJ - 05.01.2022 / 12:26, *.chello.pl

I bardzo dobrze - trenerem Legii powinien być Vuković, a nie jakieś wynalazki typu Michniewicz bądź Papszun. A może jeszcze Żuraw albo Rumak?!

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 05.01.2022 / 12:34, *.plus.pl

@AdamJ: Vuko następny wynalazek. Co on osiągnął prócz Mistrzostwa Polski?? Nic więcej

odpowiedz
Johny - 05.01.2022 / 12:48, *.t-mobile.pl

@AdamJ: jeszcze zatęsknisz za tym "wynalazkiem" Michniewiczem. Gdyby dostał drużynę kompletna od początku przygotowań to dziś byśmy bili się o mistrza i LE byłaby na wiosnę. Zresztą nawet z tym co miał to podejrzewam że chociaż LK by ugrał w tych trzech meczach. Ale oczywiście odsunął część nowych grajków czyli zagrał na nosie Kucharskiego i Mioduski odsunął Michniewicza.

odpowiedz
L - 05.01.2022 / 12:56, *.aster.pl

@Sobo(L)ew. : a co chcesz wiecej osiagnac? Lige Mistrzow zdobyc? Przeciez on w pucharach odpadl z jedna z lepszych druzyn w Europie na poziomie LE.

odpowiedz
arek - 05.01.2022 / 13:27, *.172.71

@Sobo(L)ew. :
czy Vuko prowadził Legię 5 lat że miał osiągnąć więcej? Przecież Miodzio nie dał mu dokończyć nawet el. PE. Ale w tym krótkim czasie oprócz Mistrzostwa, na zupełnie inny poziom wyciągnął Szymańskiego, Karbownika. Jego drużyna rozjeżdżała w lidze przeciwników po 7:0, 4:0... wyobrażasz sobie to teraz? Tak, z Zagłębiem Lubin... a prowadził drużynę znów Vuko.

odpowiedz
GO - 05.01.2022 / 17:03, *.orange.pl

@arek:
Krotka pamiec chyba, jakie rozjezdzala? Vukovic zostal zwolniony za porazki w lidze, a nie pucharach...

odpowiedz
Ziggy - 05.01.2022 / 12:26, *.chello.pl

Ja myślę że to miało wyglądać tak że Papszun weźmie na siebie część pracy za która odpowiedzialny był Kucharski - więc model angielski. Tymczasem model z angielskiego zmienił się na niemiecki z Zielinskim który ma bardzo dużą władzę a trener ma być trenerem.
I to raczej już nie dla Papszuna

odpowiedz
siewca plotek - 05.01.2022 / 12:24, *.futuro.pl

Podobno kibice Rakowa szykują wielodniową pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę. Oczywiście bez maseczek :)

odpowiedz
mexx - 05.01.2022 / 19:34, *.chello.pl

@siewca plotek: Ja słyszałem, że właśnie w maseczkach i z pełnym zachowaniem reżimu sanitarnego :)

odpowiedz
e(L)o - 05.01.2022 / 12:17, *.vectranet.pl

bardzo dobra decyzja trenera! Tu nawet harry potter nie pomoże !!!!

odpowiedz
Ibik - 05.01.2022 / 12:10, *.autocom.pl

Jak Raków nie zdobędzie mistrzostwa i znajdzie się w czubie tabeli, to Paszun odniesie sukces, ale gdy tak samo byłoby z Legią, to byłaby porażka. Papszun nie jest wcale taki odważny. Z drugiej strony jest realistą z powodów jak wyżej.

odpowiedz
Trampek - 05.01.2022 / 11:58, *.125.29

Po pierwszej wypowiedzi Zielińskiego w jego temacie , było do przewidzenia ,że Marek Papszun odrzuci ofertę LEGII . W "kurniku nie może być dwóch kogutów " - mówi stare przysłowie , bo się po prostu pozabijają i na tym stracą kury . To co udało się stworzyć w Wigrach Suwałki - nie oznacza ,że uda się stworzyć w LEGII Warszawa. To co udaje się stworzyć na poziomie miasta , gminy czy powiatu - trudniej stworzyć na poziomie województwa , a nie możliwe jest na poziomie krajowym. Obawiam się ,że dobre czasy dla LEGII - skończyły skończyły się . To czy na stałe czy na określony czas zależy od wielu czynników, nie koniecznie tylko od właściciela LEGII - Pana Dariusza Mioduskiego.Ale to już temat na oddzielny komentarz.

odpowiedz
Krzysztof - 05.01.2022 / 12:18, *.chello.pl

@Trampek: też uważam, że przed Nami trzy, może dwa sezony mizerii. Max środek tabeli.

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.01.2022 / 12:20, *.inetia.pl

@Trampek: hehehe dobre z tym kogutem, ale masz racje .

odpowiedz
Trampek - 05.01.2022 / 12:42, *.125.29

@K(L)AKIER: Dzięki

odpowiedz
Trampek - 05.01.2022 / 12:44, *.125.29

@Krzysztof : Dzięki

odpowiedz
BennyHill - 05.01.2022 / 11:41, *.orange.pl

Selekcjonerem będzie człowiek który wygrał co ?
Puchar Polski i zdobył wicemistrzostwo ?
W tym pzpn to myślą kategoriami mioduskiego chyba.

odpowiedz
TK - 05.01.2022 / 11:41, *.centertel.pl

Dobrze robi, przy tym zbiorze przypadkowych "gwiazdek", potrzebny jest ktoś z twardą ręką a la Probierz. Papszun by się spalił

odpowiedz
BRAWO panie trenerze - 05.01.2022 / 11:38, *.telefonica.de

Najpierw POZBYĆ SIĘ LICHWIARZA MIODUSKIEGO A dopiero szukać trenera

odpowiedz
Atmosferić - 05.01.2022 / 11:38, *.orange.pl

Pierwsze zgniłe owoce zatrudnienia Zielińskiego... mioduski czego się nie dotknie zamienia w ruinę...

odpowiedz
Biała Siła - 05.01.2022 / 11:42, *.vectranet.pl

@Atmosferić: jeszcze nie zaczął a już go krytykujesz ,co ty zrobiłeś by było lepiej cwaniaczku

odpowiedz
(L)uki - 05.01.2022 / 12:08, *.25.60

@Biała Siła: zaczął, zaczął , już sprowadził napadziora co strzelił w Arce 1 gola.

odpowiedz
Atmosferić - 05.01.2022 / 13:35, *.orange.pl

@Biała Siła: Jak to nie zaczął? zniszczył
1.zniszczył transfer Papszuna
2.buduje kadre na 1 ligę ściągając Rosołka i chcąc sprowadzić Sokołowskiego.

odpowiedz
Biała Siła - 05.01.2022 / 14:38, *.t-mobile.pl

@Atmosferić: A kto to jest Papszun jakie ma wyniki ,osiągnięcia po za PP ,Nie o takiego chyba Trenera chyba chodzi ,co?

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 05.01.2022 / 11:35, *.orange.pl

Za wysokie progi panie Papszun.... Drugi raz oferty nie będzie....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.01.2022 / 11:32, *.aster.pl

Pytam, czy jest jeszcze coś, czego Prezes Tysiąclecia, nie sp.....ł? Przecież ten facet, to - 12, 13, 14, 15, 16- ty, zawodnik drużyny przeciwnika!

odpowiedz
Kris - 05.01.2022 / 11:32, *.centertel.pl

Szczerze może to i dobry trener ale takie wymagania finansowe plus zwlekanie z odpowiedzią . Nie to nie. Chciałbym Magierę

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.01.2022 / 11:40, *.aster.pl

@Kris : Jana Magierę? Chłopie, szukamy trenera dla piłkarzy.

odpowiedz
77/82 - 05.01.2022 / 11:56, *.chello.pl

@Kris : serio myślisz, że to pieniądze są głównym problemem? Gdyby nie prezes, który szuka trenera mającego "własne zdanie" (o ile jest ono takie samo jak prezesa) , to by się dogadali. Papszun ma swój styl pracy, który obecność Mioduskiego w klubie zupełnie wyklucza.

odpowiedz
Kris - 05.01.2022 / 13:30, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Jacka Jacka :)

odpowiedz
Biała Siła - 05.01.2022 / 11:31, *.vectranet.pl

Z niewolnika niema pracownika ,

odpowiedz
Vuko - 05.01.2022 / 11:30, *.centertel.pl

Całe szczęście.

odpowiedz
Rytm - 05.01.2022 / 11:29, *.atman.pl

Kolejny sukces Mioduskiego hahahahaha
Najgorszy właściciel i prezes w historii klubu.

odpowiedz
mirek - 05.01.2022 / 11:28, *.centertel.pl

dobrze i oby Vuko był jak najdłużej, a Mioduski od drużyny jak najdalej

odpowiedz
lucho_83 - 05.01.2022 / 11:27, *.81.66

Hahahaha i misterny plan poszedł w %*@#* ;-)

odpowiedz
Pjoter - 05.01.2022 / 11:25, *.play-internet.pl

I dobrze,bo w towarzystwie niestabilnego emocjonalnie El Loko przepadły z kretesem...po roku byłby lut,a tak w Rakowie ma to,co powinien mieć trener w normalnym klubie z normalnym prezesem.Jedyny słuszny wybór Mareczku,tak 3maj....

odpowiedz
wwws@wp.pl - 05.01.2022 / 11:23, *.tpnet.pl

Brawo Trenerze. Nie ma sensu z tym prezesem.

odpowiedz