Jakub Makowski
REKLAMA

Snooker

Makowski i Milewski powalczą w mistrzostwach Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników Legii przystąpi w czwartek, 6 stycznia do rywalizacji o medale 30. snookerowych mistrzostw Polski. Zawody rozegrane zostaną w Lublinie, a wezmą w nich udział Jakub Makowski oraz Sebastian Milewski.

W czwartek legionistów czekają po dwa mecze, w piątek po jednym. Na sobotę zaplanowano ćwierćfinały, a w niedzielę półfinały (12:00 i 15:00) i finał (20:00).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Tomek - 05.01.2022 / 17:17, *.27.103

Wziąć ich do Dubaju z pierwszą drużyną!!!! Będą lepsi w piłkę od tych naszych kopaczy....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.