fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zabraknie 10 graczy

Kadra Legii na zgrupowanie w Dubaju

Redakcja, źródło: legia.com

Legia Warszawa podała listę zawodników, którzy dziś wieczorem wylecą na zgrupowanie do Dubaju. Na liście ze względów formalnych znajduje się Mahir Emreli, ale zawodnik nie stawił się w środę w klubie. Pięciu zawodników zakażonych jest koronawirusem i do drużyny dołączy później. Poza kadrą znaleźli się Andre Martins i Kacper Kostorz, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Kadra Legii na zgrupowanie:

Bramkarze:
Artur Boruc
Maciej Kikolski *
Cezary Miszta
Kacper Tobiasz

Obrońcy:
Mateusz Hołownia
Joel Abu Hanna **
Mateusz Grudziński
Artur Jędrzejczyk
Mattias Johansson *
Jakub Kwiatkowski
Maik Nawrocki
Karol Noiszewski
Lindsay Rose *
Mateusz Wieteska

Pomocnicy:
Jurgen Celhaka
Ihor Charatin
Bartłomiej Ciepiela
Josue
Bartosz Kapustka **
Lirim Kastrati *
Luquinhas
Filip Mladenović *
Ernest Muci
Patryk Pierzak
Yuri Ribeiro
Kacper Skibicki
Bartosz Slisz
Kacper Skwierczyński
Igor Strzałek

Napastnicy:
Mahir Emreli ***
Wiktor Kamiński
Rafael Lopes
Tomas Pekhart
Maciej Rosołek
Szymon Włodarczyk

* - W związku zakażeniem COVID-19 przez Mattiasa Johanssona, Filipa Mladenovicia, Lirima Kastratiego, Macieja Kikolskiego i Lindsaya Rose, zawodnicy ci pozostają w izolacji i dołączą do reszty drużyny w trakcie zgrupowania.

** - Kontuzjowani zawodnicy Bartosz Kapustka i Joel Abu Hanna dołączą do zespołu na zgrupowaniu 14 stycznia.

*** - Mahir Emreli nie stawił się w klubie.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
:) - 07.01.2022 / 17:22, *.plus.pl

Rosołek i Sokołowski transfery na miarę drużyny broniącej się przed spadkiem.

odpowiedz
Pierwszy - 07.01.2022 / 16:50, *.75.50

A co z Sokołowskim?

odpowiedz
Goral - 07.01.2022 / 03:54, *.myvzw.com

Emreli ty parowo won! Placzku

odpowiedz
filand - 07.01.2022 / 03:07, *.inetia.pl

Jednego nie mogę podjąć. Jak odpowiedzialni (?) ludzie zarażają się Covid -19? Nie stosują się do obostrzeń???

odpowiedz
Sados - 07.01.2022 / 14:25, *.centertel.pl

@filand: o czym ty bredzisz!!

odpowiedz
Mario - 07.01.2022 / 00:55, *.jmdi.pl

Dobrze, że Dubaj. Można spokojnie odpocząć, pograć w dziadka i wrócić na krajowe podwórko. Nic się nie zmienia..

odpowiedz
geds - 06.01.2022 / 21:05, *.centertel.pl

póki co nie jedzie Johansson, Maldenović, Ribeiro , Skibicki i tak ma być wypożyczony. No to niewesoło jest na obydwu bokach obrony. Kto został? Nawotka z powrotem ze środka na lewą? Chłopcy z akademii? To nie wygląda na profesjonalny klub.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:39, *.chello.pl

Najrozsądniej byłoby wrzucić niższy bieg na jeden lub dwa sezony, skupić się na budowaniu kadry (nie na wynikach), i wrócić silniejszym. No ale z tym właścicielem to niemożliwe.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:23, *.chello.pl

Kierunek wyjazdu może być związany ze sponsorem. Z drugiej strony ciekawe czy plus500 widząc nasze wyniki nie żałuje decyzji o współpracy.

odpowiedz
Pantera - 06.01.2022 / 18:23, *.ostnet.pl

Słabo to wygląda a szczególnie w ataku i na bramce Artur. B wiecznie nie będzie bronił na wysokim poziomie a Tomas. P właśnie opuścił ten poziom.

odpowiedz
L - 06.01.2022 / 17:39, *.tpnet.pl

Nie rozumiem tego odstrzelenia Kostorza. Nie dostał realnej szansy a i tak zdążył pokazać że bramki umie strzelać.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:07, *.chello.pl

@L: To taktyka rozwoju młodych piłkarzy naszego klubu. Teraz go odrzucą, żeby go kupić za parę lat.

odpowiedz
bronek49 - 06.01.2022 / 17:28, *.chello.pl

ten szwed i Kastrati to chyba powinni być odstrzeleni co chwila jak nie kontuzja to jakaś choroba biorą dobrą kase a nie grają

odpowiedz
Arek - 06.01.2022 / 15:30, *.tpnet.pl

Johanson w izolacji. Znaczy... a melanż trwa.

odpowiedz
Karamba - 06.01.2022 / 14:46, *.cyfrowypolsat.pl

Ale czy Patryk Sokołowski ma jakość i charakter zeby zaistniec w legii czy to jest transfer na ambicje naszego klubu czy tylko na utrzymanie .Miały byc transfery jakosciowe ale widze ze znów bedzie dziadostwo .Dla mnie to transer ala Cholewiak.

odpowiedz
Wolfik - 06.01.2022 / 16:06, *.mm.pl

@Karamba: Jak na polskie realia to bardzo dobry transfer.

odpowiedz
arek - 06.01.2022 / 21:11, *.centertel.pl

@Karamba:
Zgadzam się z Zielińskim... kiedy mówi. Zamiast ciągle wywracać tę drużynę powinno przychodzić 2-3 w oknie ale lepszych od tych którzy byli dotyczas i powinni być na czas Ale potem zaczynają się działania i przychodzi 2: Rosołek i Sokołowski - ten drugi jest nawet ok ale czy to jakoś specjalnie podnosi poziom drużyny? Rosołek napewno nie, Sokołowski? Powiedzmy że nie będzie odstawał. Coś jeszcze? Znów na koniec zgrupowania?

odpowiedz
Serek - 06.01.2022 / 14:42, *.tpnet.pl

W Bieszczady panienki powinny jechać a nie na wczasy w Dubaju... Mioduski wypierrr amatorze!!

odpowiedz
Wolfik - 06.01.2022 / 14:36, *.mm.pl

Do kadry dołączy zapewne Patryk Sokołowski, który własnie podpisał 2-letni kontrakt.

odpowiedz
Wolfik - 06.01.2022 / 14:34, *.mm.pl

Szkoda, że nie wykorzystano Kacpra Kostorza. Przez pół sezonu Emreli z Pekhartem nic nie grali a Kacper i tak nie powąchał boiska. Zdziwony jjednak nie jestem, nie on pierwszy i zapewne nie ostatni który za jakis czas walnie nam bramkę i nie bedzie się cieszył...

odpowiedz
Wolfik - 06.01.2022 / 14:28, *.mm.pl

Tą kadrą nie uratujemy ekstraklasy.

odpowiedz
Karamba - 06.01.2022 / 14:23, *.cyfrowypolsat.pl

Witam cóż nie ma transferów narazie kiepsko to wygląda uważam ze zmiana dyrektora sportowego nic tu nie pomoze Pan Jacek nie lubi ryzyka a kto nie ryzykuje szampana nie pije .Jeszcze Emreli zagra na nosie prezesowi i dyrektorowi sportowemu poprostu to miękiszony.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:09, *.chello.pl

@Karamba: Pewnie, bo lepszy był ten lizodup pudla, który robił transfery na ślepo. Ryzykował, tak jak najwidoczniej lubisz, i widzisz tego efekty.

odpowiedz
s - 06.01.2022 / 14:10, *.centertel.pl

Plecaki po 30 kg na garby i w Bieszczady!!!do Dubaju tylko KRÓL ARTUR!!!

odpowiedz
lemiesz - 06.01.2022 / 14:33, *.centertel.pl

@s: akurat treningi kondycyjne Borucowi też by się przydały

odpowiedz
Hej Legia gol !!! - 06.01.2022 / 13:51, *.plus.pl

Bardzo mnie wkurzają komentarze. Nie tylko te ale generalnie. Większość ludzi nie ma nic mądrego do powiedzenia więc piszą głupoty. Dodatkowo jest jeszcze grupa samodzielnych lub zorganizowanych hejterów. Komentowanie powinno być wyłączone bo nie wnosi nic mądrego. Kadra Legii jaka jest każdy widzi.

odpowiedz
LG - 06.01.2022 / 17:48, *.121.224

@Hej Legia gol !!!: jeden mądry komentarz!

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:10, *.chello.pl

@Hej Legia gol !!!: 'nie podoba mi się co mówią inni, więc odbierzmy im prawo głosu'. Dla facebooka pracujesz?

odpowiedz
ZenekL3 - 06.01.2022 / 13:41, *.chello.pl

No cóż po przeczytaniu nazwisk piłkarzy i trenerów na wycieczkę do Dubaju można zacząć się bać. Trochę martwi brak zastępstwa Boruca a w ataku zmiennika dla Pekharta. Zamiast wszystkie ręce na pokład póki co wygląda to raczej na - przedszkole ratuje frekwencje.

odpowiedz
spasiony - 06.01.2022 / 13:40, *.144.134

Szwedzki turysta jak nie mikrouraz to kowid. Czyli nie przepracuje calego obozu. Kolejny Jaszczur w klubowej kolekcji.

odpowiedz
olew - 06.01.2022 / 13:39, *.vectranet.pl

Cieszę się , że anonsują Kapustkę . Ciesze się , że są nowi młodzi. Brawo Legia !

odpowiedz
Roma - 06.01.2022 / 13:34, *.lunet.eu

Jak na dłoni widać, że „mamy kompletną drużynę” ( cytat z mędrca nad mędrcami)

odpowiedz
Rytm - 06.01.2022 / 13:23, *.centertel.pl

To nam strateg Mioduski i jego świta kadrę zbudowali. Jaki to jest nieudacznik to szok.

odpowiedz
FcL - 06.01.2022 / 13:10, *.as9105.com

Jak już wcześniej pisałem to ma być obóz przygotowawczy,a nie wakacje,czyli Dubaj to kolejny wielki błąd,panie Mioduski ??

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 06.01.2022 / 12:40, *.centertel.pl

Boruc -jedza,wieteska,nawrocki- johanson,riberio-charatin,josue,luquinas,muci-rasialdo(pekhart) i może się utrzymamy ale zmienników nie ma więc będzie ciężko

odpowiedz
Wawa - 06.01.2022 / 12:24, *.chello.pl

Kadra buchaaa
1 bramkarz na poziomie EX
Obrona
Dwóch
Obrońców na poziomie aEx
Pomóc
Trzech pomocników na poziomie EX
Napastnicy
Jeden
Bapastnik na poziomie EX
Masakra to kadra zespołu który ma budżet 250 milionów
Bu haaaaa dnooo

odpowiedz
Pawciu - 06.01.2022 / 12:23, *.net.pl

Co ze Skibickim? Bedzie wypozyczony czy dostanie szsnse na wiosne?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.01.2022 / 14:45, *.play-internet.pl

@Pawciu: decyzja po obozie, uzleżnione też to jest czy przyjdzie ktoś na prawe skrzydło (np. powrót Wszołka w lutym)

odpowiedz
Miasto Rafałka - 06.01.2022 / 12:05, *.play-internet.pl

Te zgrupowania są tam organizowane pewnie dlatego, że szejki zapraszają tam kluby z Europy wschodniej na preferencyjnych warunkach. Jedyny plus że kopacze nie pochleja tam bo alko nie mają

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.01.2022 / 13:13, *.vectranet.pl

@Miasto Rafałka: gdybyś wychylił nos poza miasto Rafałka to wiedziałbyś, że z alko nie ma tam problemu...

odpowiedz
jezus - 06.01.2022 / 13:31, *.vectranet.pl

@Miasto Rafałka: w samym hotelu juz od cholery alko jest, obcokrajowiec w hotelu to moze chodzic naj...any caly dzien

odpowiedz
Kuchy King - 06.01.2022 / 11:56, *.vectranet.pl

Co najwyżej do Józefowa lub Opalenicy powinni jechać na zgrupowanie, a nie lecieć do Dubaju.

odpowiedz
mrsn - 06.01.2022 / 11:53, *.axadirect.pl

Dzień treningowy - Cyk o 12 po śniadanku wózkiem golfowym 5 kółek wokół kompleksu i do pokoju na turniej w fife. Potem SPA i obiadek. Po tym ciężkim dniu jakaś plaża, klubik, najpierw troche wódeczki potem wpadną dupeczki. Na koniec trochę gadki motywacyjnej od Vuko i tak w kółko.

odpowiedz
:o) - 06.01.2022 / 12:20, *.chello.pl

@mrsn: Oto jak mały Jojne wyobraża sobie wojnę...

odpowiedz
Marcin - 06.01.2022 / 12:26, *.orange.pl

@mrsn: Jeszcze brakuje zorganizowania wycieczki po torze Yas Marina w Abu Dhabi na pustyni Yas Island

odpowiedz
Wawa - 06.01.2022 / 11:29, *.chello.pl

60% tych grajków to prezentują poziom max
1 ligi ale prezes tego nie widzi i funduje wczasy zawodnikom którzy nigdy nie powini być w Legii typu holownia kostosz Skibicki slisz rosołek witeska Miszta....

odpowiedz
1.08.64 - 06.01.2022 / 11:53, *.t-mobile.pl

@Wawa: "wczasy" powinny byc a i owszem ale np.w Augustowie i jazda na mrozie( ma ponoc byc) do okola jez.Necko 2× dziennie a wieczorem siłka siusiu paciorek i spac!

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:15, *.chello.pl

@1.08.64: Siłowania przed snem? Masz jakiekolwiek pojęcie o trenowaniu?

odpowiedz
Rafał z podrywaczy - 07.01.2022 / 01:00, *.plus.pl

@Adam:

a co w tym złego?

odpowiedz
Bartosz83 - 06.01.2022 / 11:25, *.lukman.pl

Należy dać czas nowemu dyrektorowi sportowemu i liczyć na to , że będzie w Legii stabilizacja kadrowa. Na jakieś poważne transfery nie ma co liczyć, Legia straci kilka milionów z tytułu miejsca w tabeli na koniec sezonu.
Oczywiście szkoda nieobecnych na zgrupowaniu, ale ci co lecą niech trenują pilnie i niech się poprawi atmosfera w drużynie.

odpowiedz
powiś(L)e - 06.01.2022 / 11:16, *.180.0

Pan Pudel zorganizował zgrupowanie w Dubaju bo tak według niego jest zapewne korzystnie marketingowo.

odpowiedz
Arek - 06.01.2022 / 10:50, *.t-mobile.pl

Treningi bez trenera nic nie zmienią.

odpowiedz
hahaha - 06.01.2022 / 11:54, *.chello.pl

@Arek: smieszy mnie :D NAWET DZIENNIKARZE BLISKO lEGII MÓWIĄ ŻE vUKO MA SOLIDNY WARSZTAT.. Z reszta gdyby byl slabym trenerem wszyscy by sie za nim nie wstawili jak go wyrzucali.. I swoja droga obserowal prace wielu dobrych trenerow..

odpowiedz
hajdukL - 06.01.2022 / 13:05, *.rfc.pl

@Arek:
Twoje upierdliwości w stronę Vuko nic nie zmienią.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 18:25, *.chello.pl

@hahaha: Ja też obserwowałem pracę wielu dobrych trenerów, mogę pracować za 1/10 pensji Vuko.

odpowiedz
hajdukL - 06.01.2022 / 19:19, *.77.242

@Adam:
Tak? To podziel się z nami w jakich klubach, u jakich trenerów, w jakich latach. Który szkoleniowiec był wedle Ciebie najlepszy w zagadnieniach taktycznych, a który w elemencie przygotowania fizycznego? Krótko uzasadnij proszę. W końcu będziemy mieli jakieś konkrety i ciekawostki na forum.

odpowiedz
Mączyński - 06.01.2022 / 10:42, *.plus.pl

Gruba rewolucja kadrowa przed rundą wiosenną. Emreli out, Martins out. Brak Martinsa w Legii to nie wiem czy ktoś w ogóle zauważy, więc to dobry krok. Za to do składu dołączają.... Yyyyy.... No tak. Nawet z Zagłębia nie chcą do Legii przyjść, bo są wyżej w tabeli. Nikt się nie fatyguje.

Powiedzcie mi, jaki jest sens robienia zgrupowania w ciepłym i drogim Dubaju, jeśli pierwsze wiosenne mecze zostaną rozegrane w temperaturze 0-10 st.C? To czy nie lepszy byłby klimat 10-15 st jesli już? Jak to się ma do pracy nad wydolnością itp?

odpowiedz
Grzeniu90 - 06.01.2022 / 10:26, *.as9105.com

Zgrupowanie w Dubaju Chlanko i te sprawy poNiej powrot do.srogiej polski i wpierdziel od Niecieczy itp. za to.co.pokazali powinni Gryźć Zmarznięta Murawę aż się nauczą brać w piłkę.albo.chpciaz walczyć

odpowiedz
Pag - 06.01.2022 / 10:19, *.tpnet.pl

Biednie strasznie ta kadra wyglada… nie rozumiem absolutnie polityki transferowej tego klubu. Czuje ze jakaś sensowna transformacja tej drużyny to zajmie jeszcze i przyszły sezon. Moim zdanie tu trzeba niemal cała jedenastkę dobrać i zgrać co zajmie przy rotacjach ze 2-3 okienka transferowe. Mam nadzieje, ze Zielek to poskłada.

odpowiedz
Redi - 06.01.2022 / 10:07, *.play-internet.pl

Taka trochę zbieranina, ale dobrze przygotowani i zmotywowani powinni do środka tabeli doczłapać na wiosnę.

odpowiedz
Gguf567 - 06.01.2022 / 10:30, *.centertel.pl

@Redi: lub nie.

odpowiedz