Arkadiusz Żakieta - fot. Woytek / Legionisci.com

Żakieta: Utrzymaliśmy koncentrację do końca

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Trzymaliśmy dobry równy poziom. Nawiązywaliśmy walkę i mogliśmy z tego zrobić przewagę. Jak przydarzyły nam się 3-4 punkty przestoju, to od razu Bydgoszcz nam odskakiwała i ciężko było ją gonić. To był bardzo emocjonujący mecz, praktycznie pełna hala. Wreszcie kibice zaczęli dopingować nas mocniej, krzyczeć i to było czuć. Fajnie, że wyciągnęliśmy ten tie-break, bo w pewnym momencie mieliśmy kilka punktów przewagi, a potem ją roztrwoniliśmy. Utrzymaliśmy jednak poziom koncentracji do końca i nam się udało wygrać - powiedział po meczu kapitan drużyny Arkadiusz Żakieta.

- W pewnym momencie kolano uciekło mi do środka i zabolało bardzo mocno. Nie wiedziałem, czy nie stało się coś poważniejszego. Całe szczęście ból po chwili minął i mogłem wrócić na boisko. Teraz wszytko jest w porządku.

- W takich meczach każdy daje z siebie sto procent. Na mnie jako na atakującym i kapitanie spoczywa ciężar gry. Staram się temu podołać w każdym meczu. Nie zawsze wychodzi ale dziś się udało. Radość po ostatniej piłce była ogromna, bo wygraliśmy z zespołem, który aspiruje do awansu. Przegraliśmy u nich gładko 0-3 i chcieliśmy pokazać, że to był tylko nasz gorszy mecz.

- Czego życzyć na Nowy Rok? Zdrowia, bo jak zdrowie będzie to będziemy dawali z siebie wszystko, a jak damy wszystko to jeszcze nie raz będziemy cieszyć się ze zwycięstwa w mokotowskiej hali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.