Jurgen Celhaka i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Komunikacja to podstawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po piątkowych wprowadzających zajęciach w sobotę przyszła pora na zwiększenie obrotów. Na ten dzień sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki treningowe, a pierwsza wystartowała o godzinie 10 czasu miejscowego. Legioniści pracowali bardzo intensywnie przez ponad półtorej godziny.

Fotoreportaż z treningu - 40 zdjęć Woytka

Pierwsza część to rozgrzewka z trenerami przygotowania fizycznego, a po 45 minutach wjechała taktyka. Aleksandar Vuković bardzo dużo i długo przekazywał zawodnikom swoją wizję gry. Zgodnie z tym, co trener zapowiadał pierwszego dnia zgrupowania, ze względów kadrowych nie może ćwiczyć gry z wahadłowymi. W tej sytuacji zdecydował się na ustawienie 4-3-1-2.

- Nie chcę, byście zajmowali się sędziowaniem w gierkach. Chcę innej komunikacji. Maik, "Hoło", Sliszu - nic nie rozmawiacie ze sobą. Potrzebujemy komunikacji, podpowiadania - instruował podopiecznych Vuković.

Pracę indywidualną z Piotrem Zarębą kontynuował Artur Jędrzejczyk. Dziś do kapitana dołączył Josue, który nie brał udziału ćwiczeniach kontaktowych, a pod koniec zajęć lżej ćwiczył Luquinhas. Mocny trening niebramkarski mieli bramkarze. Trójka podopiecznych Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy dużo biegała po obrębie pola karnego między różnymi przeszkodami.

fot. Wytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Ostatnim elementem zajęć były gierki na połowie boiska. W pierwszej części zawodnicy mogli wykonać maksymalnie trzy podania, w drugiej bez limitu. Legioniści rywalizowali w następujących składach:

Szarzy: Boruc - Kwiatkowski (Skibicki), Nawrocki, Wieteska, Hołownia - Sokołowski, Charatin, Slisz - Luquinhas (Muci) - Rosołek, Pekhart

Zieloni: Miszta - Skibicki (Kwiatkowski), Pierzak, Noiszewski, Grudziński - Skwierczyński, Celhaka, Ciepiela, Muci (Strzałek) - Włodarczyk Kamiński

Po treningu lewe kolano lodem obłożył Artur Boruc, w zajęciach nie uczestniczył Rafael Lopes. Po południu legionistów czekają zajęcia w dwóch grupach i w dwóch miejscach. Pierwsza część treningu dla każdej z grup odbędzie się w siłowni, a druga na boisku.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.