Jurgen Celhaka i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Komunikacja to podstawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po piątkowych wprowadzających zajęciach w sobotę przyszła pora na zwiększenie obrotów. Na ten dzień sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki treningowe, a pierwsza wystartowała o godzinie 10 czasu miejscowego. Legioniści pracowali bardzo intensywnie przez ponad półtorej godziny.

Fotoreportaż z treningu - 40 zdjęć Woytka

Pierwsza część to rozgrzewka z trenerami przygotowania fizycznego, a po 45 minutach wjechała taktyka. Aleksandar Vuković bardzo dużo i długo przekazywał zawodnikom swoją wizję gry. Zgodnie z tym, co trener zapowiadał pierwszego dnia zgrupowania, ze względów kadrowych nie może ćwiczyć gry z wahadłowymi. W tej sytuacji zdecydował się na ustawienie 4-3-1-2.

- Nie chcę, byście zajmowali się sędziowaniem w gierkach. Chcę innej komunikacji. Maik, "Hoło", Sliszu - nic nie rozmawiacie ze sobą. Potrzebujemy komunikacji, podpowiadania - instruował podopiecznych Vuković.

Pracę indywidualną z Piotrem Zarębą kontynuował Artur Jędrzejczyk. Dziś do kapitana dołączył Josue, który nie brał udziału ćwiczeniach kontaktowych, a pod koniec zajęć lżej ćwiczył Luquinhas. Mocny trening niebramkarski mieli bramkarze. Trójka podopiecznych Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy dużo biegała po obrębie pola karnego między różnymi przeszkodami.

fot. Wytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Ostatnim elementem zajęć były gierki na połowie boiska. W pierwszej części zawodnicy mogli wykonać maksymalnie trzy podania, w drugiej bez limitu. Legioniści rywalizowali w następujących składach:

Szarzy: Boruc - Kwiatkowski (Skibicki), Nawrocki, Wieteska, Hołownia - Sokołowski, Charatin, Slisz - Luquinhas (Muci) - Rosołek, Pekhart

Zieloni: Miszta - Skibicki (Kwiatkowski), Pierzak, Noiszewski, Grudziński - Skwierczyński, Celhaka, Ciepiela, Muci (Strzałek) - Włodarczyk Kamiński

Po treningu lewe kolano lodem obłożył Artur Boruc, w zajęciach nie uczestniczył Rafael Lopes. Po południu legionistów czekają zajęcia w dwóch grupach i w dwóch miejscach. Pierwsza część treningu dla każdej z grup odbędzie się w siłowni, a druga na boisku.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 09.01.2022 / 08:00, *.aster.pl

Wszystkich byscie wyrzucali. Ktos napisal ze ostatni gasi swiatlo. Czyli co? Sytuacja Ruchu Chorzow wam sie marzy?! Co sie stanie z Legia?! Tutaj trzeba motywacji, pracy i zgody w zespole i na trybunach. Chore sa te wasze komentarze.

odpowiedz
LEGION - 08.01.2022 / 16:18, *.chello.pl

'Komunikacja to podstawa"
Najlepiej bilet w jedna stronę (osobowym 2 klasy) !!!
Ten skład drewna już się nie nauczy grać w piłkę , a tym bardziej grać z charakterem.
Od parality Wieteski , przez przecinaka Jędzę , pieniacza Mladenowicza , aż po klowna Pekharta.
Wszyscy won z PUDLEM pod pachą.
Ostatni gasi światło !!!!!!!!!!

odpowiedz
Dzidek - 08.01.2022 / 16:17, *.icpnet.pl

Coraz większy ból głowy. To normalnie jest patologia. Jak my się utrzymamy - nie wiem.

odpowiedz
kot - 08.01.2022 / 14:38, *.chello.pl

Wprawdzie nieostro ale wydaje się że brzuch Boruca po urlopie tak około 4 m-ca. Nie jest źle

odpowiedz
Brat - 08.01.2022 / 14:08, *.chello.pl

Boruc już kontuzja? W sumie jak być kontuzjowanym, to najlepiej na początku obozu. Reszta to miłe wakacje. Czy Sara też poleciała do Dubaju?

odpowiedz
Pawlo - 08.01.2022 / 13:39, *.mm.pl

Legio !!! Gdzie nowy bramkarz ???!!! Artur już po zajęciach kolano lodem obkłada !!!Znowu mamy się męczyć z tym ręcznikiem i pokraką Misztą ???!!!

odpowiedz
Legia - 08.01.2022 / 13:33, *.chello.pl

Instagram angieliciious jeszcze tylko przez 4 h

odpowiedz
Legia - 08.01.2022 / 13:30, *.chello.pl

Takie zdjęcie pojawiło się dwie godziny temu na storiesach partnerki ''najszybszego piłkarza w Europie'' - Lirima Kastratiego. Zawodnik nie poleciał z Legią do Dubaju, ponieważ... miał przebywać na kwarantannie.
Impreza na pierwszym miejscu,ogień

odpowiedz
Legia - 08.01.2022 / 13:29, *.chello.pl

Takie zdjęcie pojawiło się dwie godziny temu na storiesach partnerki ''najszybszego piłkarza w Europie'' - Lirima Kastratiego. Zawodnik nie poleciał z Legią do Dubaju, ponieważ... miał przebywać w kwarantannie.

odpowiedz
Redi - 08.01.2022 / 13:34, *.play-internet.pl

@Legia: a wiesz że to zdjęcie pojawiło się już tydzień temu?

odpowiedz
Ejj - 08.01.2022 / 11:44, *.chello.pl

Co tu robi Skibicki?!?! Miał być wypożyczony! On nawet celnie nie potrafi piłki podać! Najgorszy w całej rundzie.

odpowiedz
Jaro - 08.01.2022 / 11:47, *.centertel.pl

@Ejj: a Slisz to dobrze grał? To jest dopiero porażka zawodnik

odpowiedz
grzesiek - 08.01.2022 / 12:08, *.centertel.pl

@Jaro: a wy to z choinki sie urwaliscie? Pilka nozna to gra zespolowa. Jak nie ma druzyny to kazdy gra slabo. Jak druzyna jest zgrana , kazdy za kazdego skacze w ogień to wygrywa z kazdym. Jakiekolwiwk oceny indywidualne po tej rundzie są bez sensu.

odpowiedz
grzesiek - 08.01.2022 / 11:31, *.centertel.pl

Walczyć trenować !!!!!
Warszawa musi panować !!!!

odpowiedz
Jaro - 08.01.2022 / 10:46, *.centertel.pl

Co tam robi Ślisz? Typ jest za słaby nawet na nasze rezerwy i powiem być z nim rozwiązany kontrakt bo wątpliwe że ktoś kiedykolwiek kupi tą oferme...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.01.2022 / 11:06, *.aster.pl

@Jaro: Zagraj za niego. Potem z nim rozwiążemy kontrakt.

odpowiedz
Redi - 08.01.2022 / 11:10, *.play-internet.pl

@Jaro: nie ma tam nikogo takiego

odpowiedz
Esaende - 08.01.2022 / 11:10, *.as9105.com

@Jaro: co ty tu robisz jak nie masz pojęcia o piłce klub to nie FM

odpowiedz
Arek - 08.01.2022 / 14:41, *.tpnet.pl

@Jaro: jesteś lepszy, ofermo?

odpowiedz
mjuzik - 08.01.2022 / 19:28, *.167.39

@Jaro: dobvrze gada - to drewno powinno grać w polonii jest tak dobry. A staty ma takie, że nawet na k6 by go wyj...ly.

odpowiedz
WoLa - 08.01.2022 / 10:37, *.tpnet.pl

Vuko ganiaj te zniewieściałe panienki , pamiętaj że nie zabrałeś ich tam na wakacje jak oni myślą tylko mają zapier...ć !!!

odpowiedz