Kacper Skwierczyński i Bartosz Bibrowicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Praca w siłowni, praca na boisku

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnie popołudnie drużyna Legii pracowała w dwóch grupach i w dwóch lokalizacjach. Najpierw legionistów czekała hotelowa siłownia. Jako pierwsza trening wykonała grupa młodych zawodników, w której znaleźli się Bartłomiej Ciepiela, Mateusz Grudziński, Wiktor Kamiński, Jakub Kwiatkowski, Cezary Miszta, Karol Noiszewski, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki, Kacper Skwierczyński, Igor Strzałek, Kacper Tobiasz i Szymon Włodarczyk.

Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć WoytkaPo kilkunastominutowej rozgrzewce przeprowadzonej na świeżym powietrzu przez Bartosza Bibrowicza, kolejne pół godziny zawodnicy pracowali z wykorzystaniem standardowych przyrządów w budynku. Następnie pierwsza grupa udała się na boisko, a siłownię zajęli starsi zawodnicy. Josue i Jędrzejczyk zdążyli jeszcze skorzystać kilku minut wolnego i zagrali w bilarda. Po sesji treningu siłowego także druga grupa przyjechała autokarem do Jebel Ali Sports Center, gdzie trener Aleksandar Vuković zarządził intensywną pracę nad organizacją gry na małej przestrzeni a także na kreowaniu i wykończeniu akcji.

W treningach nadal nie uczestniczy Rafael Lopes. Zajęciom z trybun przyglądała się grupa kibiców, którzy po treningu mieli możliwość zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Na niedzielę zaplanowane są dwie jednostki treningowe - o godzinie 10 i 17.

Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.