fot. Woytek / Legionisci.com

Transmisje sparingów Legii w Dubaju

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Sparingowe mecze rozgrywane w Dubaju transmitowane będą na antenie TVP Sport i na sport.tvp.pl. Jak już informowaliśmy wcześniej, środowy mecz kontrolny został odwołany. Zmianie uległ także ostatni przeciwnik stołecznego zespołu - 20 stycznia legioniści zmierzą się z Riga FC. Ze wszystkich spotkań przeprowadzimy również naszą tekstową relację live.

Plan sparingów:
15.01. godz. 13:00 Legia - Botwe Płowdiw
19.01. godz. 13:00 Legia - FK Krasnodar
20.01. godz. 13:00 Legia - Riga FC

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Buc - 15.01.2022 / 13:12, *.centertel.pl

Gdzie ta transmisja?

odpowiedz
olew - 11.01.2022 / 20:46, *.vectranet.pl

Beznadziejna organizacja . Po co Legii transmisje telewizyjne. Takie Reale albo Lechy nie przeprowadzają transmisji. Żenada.

odpowiedz
Arek - 11.01.2022 / 23:58, *.tpnet.pl

@odlew: sam jesteś żenada. Nie pasuje, nie oglądaj. Poza tym, co mnie obchodzą Reale czy jakieś łachy?

odpowiedz
O(L) af - 11.01.2022 / 20:16, *.aster.pl

I teraz widać, jak lach buduje i zarabia na młodych, szacun, mimo wszystko. A w Legii co??? Długa posucha. Mioduski pierdzieli o akademii, to i tamto, na lata. A lach, szkoli młodych i zarabia. I tak powinno qrwa być.

odpowiedz
Janas - 11.01.2022 / 21:26, *.t-mobile.pl

@O(L) af: Miodek daje du..py po całości, ale jak się jarasz wronieckim to wypad na bułgarską.

odpowiedz
Arek - 11.01.2022 / 23:56, *.tpnet.pl

@O(L) af: i ten Kaiński będzie ostatni, przynajmniej na jakiś czas. Tam już nie mają kogo za tyle pogonić.

odpowiedz
O(L) af - 12.01.2022 / 07:35, *.centertel.pl

@Janas : Ochłoń kolego, taka prawda.

odpowiedz
Alan - 12.01.2022 / 07:46, *.t-mobile.pl

@O(L) af:
Nie dyskutuj z nim nawet bo to jeden z tych co każdego kto ma inne zdanie odsyła na Lecha lub K6.....takie są fakty Lech w tej kwestii zostawil nas daleko w tyle .
@ Janas . I ostrożnie z tym odsyłaniem do Poznania bo tam mieli większą frekwencję w minionym sezonie podczas bojkotu niż my u nas bez bojkotu na niektórych meczach ligowych wiec szanuj kibica tej samej drużyny.

odpowiedz
Księgowy - 14.01.2022 / 11:20, *.lsas.aero

@Alan:
... nie podniecaj się frekwencją na pyrlandii, bo ceny są o ok 50-60% niższe .... U Nas na żylecie gdzie jeszcze ceny są spoko frekwencja jest wysoka ...
Wprowadź na łachu karnety po tysiąc złociszy zobaczysz jak będą walić na trybuny ....

odpowiedz
Wernyhora - 11.01.2022 / 19:00, *.chello.pl

Widzę jak z rezerw tych klubów nadchodzą do nas "wzmocnienia", widzę figę na patyku...

odpowiedz
Darek - 11.01.2022 / 15:23, *.chello.pl

Przed zgrupowaniem podani inni sparinpartnerzy.Na zgrupowaniu zupelnie inni.Do tego sparing odwołany.
Ktoś to w ogóle ogarnia?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 11.01.2022 / 14:51, *.214.250

nie wystarczy wstydu z Ligi i transmisje z przegranych 13 meczow ???

odpowiedz
e(L)o - 11.01.2022 / 14:19, *.vectranet.pl

Nie będzie czego transmitować ????

odpowiedz
Hautausmaa - 11.01.2022 / 15:17, *.tpnet.pl

@e(L)o: Nie wiemy. Spytaj w klubie.

odpowiedz