Siatkówka

Legia Warszawa 3-2 Norwid Częstochowa

W meczu 18. kolejki 1. ligi Legia Warszawa wygrała 3-2 z Norwidem Częstochowa. Pierwszy set zakończył się wygraną gości do 18. W drugiej partii lepsi o sześć punktów byli legioniści. Najbardziej zacięty był trzeci set, w którym częstochowianie zwyciężyli 26-24. Podopieczni Mateusza Mielnika nie złożyli jednak broni i w czwartej odsłonie wygrali gładko do 19. O tym do kogo trafią dwa punkty decydował więc tie-break, a w nim Legia prowadziła 8-5, ale potem stan punktowy przechylił się na stronę rywali (8-9), jednak ostatecznie Legia okazała się lepsza!