Piotr Parchan - fot. Woytek / Legionisci.com

Piotr Parchan nowym analitykiem drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nowym analitykiem pierwszej drużyny został Piotr Parchan, który od 4 lat pracował w tej samej roli w akademii Legii.

Szkoleniowiec dołączył do ekipy przebywającej w Dubaju i rozpocznie rejestrowanie i analizowanie treningów m.in. za pomocą drona.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
(L)eve(L)64 - 13.01.2022 / 13:15, *.cyfrowypolsat.pl

Rozumiem że pierwszym asystentem Vuko zostanie Dron. Oj będzie na kogo zwalać winę.

odpowiedz
heh - 12.01.2022 / 14:14, *.geckonet.pl

A juz myslałem, że LEgia kogoś zakontraktowała z piłkarzy, bo przeczytałem "...nowym paralitykiem"

odpowiedz
olew - 11.01.2022 / 20:59, *.vectranet.pl

Moim zdaniem najlepsi analitycy są na tym forum. To niesprawiedliwe, że nas nie rozumieją. Mamy też dobry kontakt z motywatorami...

odpowiedz
wukashi - 12.01.2022 / 08:31, *.197.174

@olew:
No i jeszcze piar

odpowiedz
ja - 11.01.2022 / 16:15, *.plus.pl

czyli mamy rozumieć że gość poleciał sobie do Dubaju żeby dronem polatać? zaje.bista fucha! tez tak bym chciał!

odpowiedz
Darek - 11.01.2022 / 15:30, *.chello.pl

Pan od drona.Tego nam trzeba a nie transferów.Brawo.

odpowiedz
lol - 11.01.2022 / 14:43, *..

moze z balona lepiej

odpowiedz
spasiony - 11.01.2022 / 13:47, *.237.82

Zajebiaste sa te wszystkie gadzety, drony, biustonosze, markery... mam czasem wrazenie, ze zapomniano o najwazniejszym: trzeba tez umiec grac w pilke

odpowiedz
maaciekw - 11.01.2022 / 10:53, *.135.170

zanim się wdroży, to skończy się zgrupowanie

odpowiedz
Miasto Rafałka - 11.01.2022 / 10:10, *.plus.pl

Kurła Pioter, to trza na spokojnie

odpowiedz
Kali z Bali - 11.01.2022 / 08:11, *.aster.pl

Kierwa ale sztos!!!
Teraz to rozpracujemy przed każdym meczem każdego przeciwnika, już nam się żaden łach nie ukryje na zamkniętym treningu..
No i nasze gwiazdeczki już się na treningu nie będą opiertallać bo z góry oko loko wszystko zobaczy..

odpowiedz
lw73 - 11.01.2022 / 08:10, *.t-mobile.pl

Następny ruch - Trener Warszawskiej ligi szóstek?

odpowiedz
1596 - 11.01.2022 / 08:06, *.cyfrowypolsat.pl

Dronem analizują treningi a na filmie widzę, że te dzieci pompki nie potrafią zrobić prawidłowo.

odpowiedz