fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Deja vu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wtorkowe popołudnie na zgrupowaniu w Dubaju wyglądało identycznie jak sobotnie. Piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy, które ćwiczyły osobno. O godzinie 15 miejscowego czasu pierwsza 12-osobowa grupa, składająca się z młodych zawodników, udała się na do hotelowej siłowni, gdzie pracowała na dostępnych przyrządach. Po 45 minutach młodzi przenieśli się na boisko, a do siłowni weszli bardziej doświadczeni koledzy i wykonywali te same zadania przygotowane przez Piotra Zarębę i Bartosza Bibrowicza.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć WoytkaTakże na boisku obie grupy wykonywały te same zadania, a głównym daniem było pięć trzyminutowe gierki na maksymalnej intensywności. - Non stop pressing, 3 minuty non stop. Nie odpuszczamy - instruował i mobilizował Aleksandar Vuković. Pole gry było mocno skrócone, a zawodnicy mogli dotknąć piłkę maksymalnie dwa razy. Podczas tej rywalizacji nie zabrakło wielu emocji.

Na środę sztab zaplanował dwa treningi. Pierwszy odbędzie się o godzinie 10 a drugi o 16:30 - będzie to wewnętrzna gra zamiast sparingu.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.