Mahir Emreli - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Prawnik Emreliego: Jego życie jest zagrożne

Redakcja, źródło: report.az

Niedawno informowaliśmy, że Mahir Emreli chce rozwiązać kontrakt z Legią z winy klubu z powodu wydarzeń, do jakich doszło po przegranym grudniowym meczu z Wisłą Płock. Obszernego wywiadu report.az udzielił prawnik zawodnika Anil Dincer, w którym twierdzi, że zawodnik nie może wrócić do Polski, gdyż jego życie jest zagrożone. Sugeruje również, że w atak na piłkarzy mógł być zamieszany klub oraz że sytuacja jest wynikiem wzrostu poziomu rasizmu w Polsce, niechęci do muzułmanów albo jest to... ormiańska prowokacja.

Zawodnik nie stawił się w klubie
- 4 stycznia wysłaliśmy pismo do Legii Warszawa, w którym wyjaśniliśmy, dlaczego zawodnik nie wrócił do Polski. Napisaliśmy, że wiąże się to z zagrożeniem życia jego i jego rodziny. Myśleli, że szukamy innego klubu, więc zawodnik nie chce trenować w Legii. W prasie krążą różne wiadomości. Mahir nie negocjuje jednak z żadnym klubem. Nadal jest zawodnikiem Legii. Nie spotka się z żadną drużyną, dopóki umowa nie zostanie obustronnie lub jednostronnie rozwiązana. Kto rozpowszechnia takie wieści, szkodzi Mahirowi. Poinformowaliśmy klub, że możemy jednostronnie rozwiązać umowę. Posiadamy niezbędne dokumenty. Pierwsza to opinia lekarza uzyskana w Polsce w sprawie pobicia Emreliego, druga to opinia psychologa uzyskana zarówno w Azerbejdżanie, jak i w Turcji. Zdaniem psychologa, zawodnik nie będzie mógł skoncentrować się na piłce nożnej. Najważniejsze, żeby to udowodnić. Jesteśmy silną stroną, ponieważ jesteśmy przygotowani. Legia szykuje pismo do FIFA. Po prostu starają się udowodnić, że mają rację, udając uczciwość i życzliwość. (...) Legia nie zalega z płatnościami dla piłkarza, wszystkie należności regulowane są na czas.

- Legia poinformowała nas, że bardzo im przykro, że takie wydarzenie miało miejsce. Powiedzieli, że skontaktowali się z policją po incydencie i otrzymali zapewnienia, że ​​zostaną podjęte środki bezpieczeństwa. Powiedzieli nawet, że gdyby Mahir chciał, jak wyląduje na lotnisku w Polsce, otrzyma ochroniarza. Legia chce się pokazać z dobrej strony, ale w rzeczywistości nic nie zrobi, żeby zapewnić zawodnikowi bezpieczeństwo. Fani Legii wciąż mu grożą poprzez portale społecznościowe.

O zatrzymaniu autokaru
- Jak zatrzymano autobus eskortowany przez policję? W rzeczywistości policja ma broń i może temu zapobiec. Ale nic nie robią, tylko patrzą. Po drugie, kto otworzył drzwi autobusu? Fani mogą z łatwością wsiąść do pojazdu i uderzyć graczy. Po trzecie, Mahir siedział na 16. miejscu, z tyłu. Dlaczego kibice nie zrobili nic graczom siedzącym w pierwszym rzędzie i zranili siedzących z tyłu Emreliego i Luquinhasa? Poza tym, dlaczego uderzyli tylko dwóch, a nie zrobili nic miejscowym? Dlaczego nikt nie reagował? Co by się stało, gdyby ci fani weszli do autobusu z nożem? Jeśli zdarzy się to po raz drugi, życie Mahira będzie w niebezpieczeństwie. Piłkarz mówi, że incydent nie dotyczy tylko jego, ale też jego matki i siostry. Jeśli nie czuje się bezpiecznie, nie może wrócić i trenować. Przede wszystkim ważne jest ludzkie życie.

Legia zamieszana w atak? Rasizm? Ormiańska prowokacja?
- Nie mamy konkretnych dowodów w tym zakresie, ale bieg wydarzeń daje podstawy do tego. Policja mówi, że ich tam nie było, klub, że była. Obwiniają się nawzajem. Niestety, myślę, że to było współorganizowane przez klub. Czemu? W historii Legii były już podobne wydarzenia. W Holandii kibice Legii atakowali fanów Ajaksu, starli się z angielską policją podczas meczu z Leicester. Poza tym weszli na murawę i zaatakowali zawodników. To nie pierwszy raz. Taki system został ustanowiony między klubem a kibicami. Ktoś musi dać dobrą lekcję kierownictwu klubu. Nikt z klubu nie odezwał się od ostatniego incydentu i to jest najgorsze. Mahir mówi, że dał z siebie wszystko dla Legii, teraz jest najlepszym zawodnikiem drużyny, ale nikt nie zareagował w autobusie podczas incydentu. Do tego wymagana jest odwaga, męskość, duch zespołowy.

- Dlaczego został zaatakowany najlepszy zawodnik Legii? Nie wiem. Moim zdaniem powodem jest niedawny wzrost rasizmu w Polsce. Czy to może być ormiańska prowokacja? Może tak być, ale nie jestem pewien na 100 procent. Pewną rolę może również odegrać narastający rasizm przeciwko obcokrajowcom w Europie. Może stało się to dlatego, że jest muzułmaninem. Musi być jakiś powód.

Zgłoszenie sprawy do FIFA
- Czy Emreli może być bez klubu przynajmniej do lata? Nie, nie ma takiego niebezpieczeństwa. Po rozwiązaniu kontraktu zyska status wolnego zawodnika, a następnie będzie mógł przenieść się do dowolnego zainteresowanego nim klubu. Sprawami tymi zajmie się agent. Po opuszczeniu Legii będzie wiele drużyn, które będą go chciały.

- Z FIFA należało się skontaktować natychmiast po incydencie, ale Mahir działał uczciwie i próbował rozwiązać problem w klubie. Były dyrektor sportowy zwlekał, nic nie zostało rozwiązane. Zmienili zdanie po rozpoczęciu postępowania sądowego, ponieważ rozumieją, co ich czeka. Dwa dni temu spotkaliśmy się z zarządem w formacie wideokonferencji. Naszym celem było osiągnięcie wzajemnego zrozumienia. Uważamy, że możemy jednostronnie rozwiązać umowę, ale z szacunku nawiązaliśmy rozmowę. Niestety, nie mogliśmy uzyskać od klubu odpowiedzi.

- Sprawa może zostać wyjaśniona w tym tygodniu. Wszystko będzie zależeć od tego, czy umowa zostanie rozwiązana, czy nie. Sprawa w FIFA i CAS może trwać co najmniej 2-3 lata. Powiedziałem polskiemu klubowi, że jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Sama nasza aplikacja ma około 100 stron. Do FIFA zostanie przesłanych łącznie 200 stron. Nadal zamierzamy rozwiązać ten problem w drodze wzajemnego porozumienia z klubem. Chciałbym, żeby Legia nas przeprosiła i zgodziła się rozwiązać umowę. Nie ma możliwości powrotu zawodnika do Legii. Jego życie jest w niebezpieczeństwie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (124)

+dodaj komentarz
Beny - 15.01.2022 / 08:15, *.t-mobile.pl

Najlepiej wszystko podciągnąć pod rasizm. Żenada!

odpowiedz
Zbychu - 15.01.2022 / 07:18, *.vodafone-ip.de

Hahahaha wzrost rasizmu w Polsce?!?! Ormiańska prowokacja?! Żenada!
Do Sądu z nim. A potem do rezerw.

odpowiedz
(L)opez pl - 14.01.2022 / 22:41, *.mm.pl

jego życie jest zagrożone
A co Ja mam powiedzieć jak tak będzie inflacja postępować to moje też

odpowiedz
Lipa - 14.01.2022 / 12:33, *.chello.pl

Jego życie zagrożone.To niech tyle nie chla i nie ćpa .

odpowiedz
Rafa(L) - 14.01.2022 / 09:14, *.chello.pl

Patrzcie jaki biedny Mahir załamany
https://m.youtube.com/watch?v=7JT7oP9tyFc&feature=youtu.be

odpowiedz
kibic(L) - 14.01.2022 / 14:35, *.inetia.pl

@Rafa(L):
Nieźle się bawi... Kontraktu nie wypełnia i sobie po telewizyjnych show biega. Zdecydowanie klub to powinien wykorzystać. Jego miejsce jest z drużyną a nie z jakimś pajacem w tv.

odpowiedz
Semper Fi - 14.01.2022 / 08:04, *.232.6

@bum: Brachu, oby, ale ta FIFA to no nie wiem... Nie lubia Nas w chu_. Ale Miodek tam dobrze opier_a robote. W koncu jest w radzie jelopow ktorejs tam dywizji do czegos tam. Nawet wazne stanowisko... Wiec moze, ale to moze... Wszystko zalezy od tego czy klub dobrze to rozegra, a widze ze w miare sobie radza.

odpowiedz
Semper Fi - 14.01.2022 / 07:11, *.232.6

Nie CAS i nie FIFA a Polski Sąd Pracy. Tyle. Nie mowie, ze mozna sie z FIFA nie liczyc... Sa baaaardzo potezni i moga np wykluczyc Legie z rozgrywek, a co... A kto im cos zrobi? Legia zalozy sprawe? U FIFA? No wlasnie.

Wiec nalezy przede wszystkim wygrac sprawe w Polsce. I oczywiście wzywac go na skladanie wyjasnien. A juz na pewno nie ugiac sie przed nim, bo Legia skonczy na dnie.

odpowiedz
Sasza - 14.01.2022 / 11:42, *.chello.pl

@Semper Fi: Ciekawe rzeczy piszesz. To może napisz jeszcze jakie to rozgrywki organizuje FIFA, z których ewentualnie mogła by nas wykluczyć?

odpowiedz
hajdukL - 14.01.2022 / 18:15, *.77.242

@Semper Fi:
Ty osiągnąłeś dno wczorajszym wpisem więc Twoja dzisiejsza troska zbyteczna.

odpowiedz
Mojo jojo - 14.01.2022 / 05:34, *.t-mobile.pl

hahaha zagrożone życie ?! ile kasy chcą wydoić???

odpowiedz
Uchaha - 13.01.2022 / 23:10, *.orange.pl

Bajkopisarstwo które ma przygotować grunt dla Mahira w Turcji. Biedny muzułmanin więc trzeba go przytulić w którymś klubie. Inaczej może być problem ze znalezieniem klubie.
Prawnikowi chyba ktoś to pisał z Gazety wyborczej. Jutro trzeba spodziewać się artykułów typu: Kibole zasiadają w Zarządzie Legi. Miodulski zorganizował prowokacje w porozumieniu z Gołębiewskim który nie wiedział jak dotrzeć do piłkarzy. Wynajął chłopaków z Legi 2 aby dali im nauczkę.
. Legia powinna potwierdzić że to była mafia azerska bo miał długi.

A tak na poważnie to trzeba wychamowac z niektórymi komentarzami bo później Pan prawnik ma pożywkę.

odpowiedz
Joker - 13.01.2022 / 19:16, *.chello.pl

Srali muchi będzie wiosna, trza było grać a nie chlać i cwaniakować. Kara dla kozolubca i niech spada do Emiratów czy tam gdzie indziej. Nauczka na przyszłość, nie sprowadzać zagranicznego szrotu z krajów islamskich.

odpowiedz
mrsn - 13.01.2022 / 17:19, *.axadirect.pl

ja myślę że to wszystko przygotowali agenci trynidadu i tobago

odpowiedz
kuba - 13.01.2022 / 17:05, *.orange.pl

Allah cie pokarał za to chlanie po elminacjach.

odpowiedz
Bem79 - 14.01.2022 / 11:29, *.chello.pl

@kuba:

Jak muzułmanin pije pod dachem to allach nie widzi, nie wiesz?

odpowiedz
Lawyer - 13.01.2022 / 15:05, *.chello.pl

Jakby to bylo w USA to klub by zabulil 10 mil dolarow ...i takiego bana zeby sie Miodek zaplakal...ale zyjemy w bananowej republice kartofli :D

odpowiedz
Nazgu(L) - 13.01.2022 / 16:19, *.vectranet.pl

@Lawyer: Aler to jest w Polsce, gdzie ci, co płacą wymagają.

odpowiedz
kosachicago - 13.01.2022 / 20:05, *..

@Lawyer: niestety nie bo to on jest dla klubu i kibicow wiec by bulil jak za woly

odpowiedz
Zealley - 13.01.2022 / 13:04, *.chello.pl

na pewno to była mafia ormiańska, panie prawnik

odpowiedz
zaba285 - 13.01.2022 / 01:16, *.grupaping.pl

odmówienie gry jak ma ważny kontrakt to działanie na szkodę klubu. to klub powinien z nim teraz zerwać umowę i iść do sądu po odszkodowanie z powodu niewywiązania się z umowy i potencjalnych strat

odpowiedz
Arek - 13.01.2022 / 00:23, *.tpnet.pl

Przeczytałem to coś i jestem w szoku, że ktoś tu pisze, że to jest jakiś prawnik. Przecież to są wysrywy jakiegoś oszołoma. I ten typ to rzeczywiście prawnik? Ktoś, kto sugeruje udział klubu w zatrzymaniu autokaru bez żadnych dowodów to ma być prawnik? A jak już przeczytałem, że to mogła być prowokacja ormiańska, to już nie wiem. Śmiać się, czy płakać. Przecież ten cały wywiad, to jest jeden bełkot i stek bzdur. Bo jakoś Luqui przyjechał i żyje. Jest cały i zdrowy. I to jest facet, mały człowiek o wielkim charakterze. A Emreli miękka pipka.

odpowiedz
Good!Luck!Legio! - 13.01.2022 / 20:32, *.120.76

@Arek: NO !WŁAŚNIE

odpowiedz
Dzwoni Papuga - 12.01.2022 / 21:45, *.chello.pl

Kocopoły. Jechać z nimi wielka Legio.

odpowiedz
Astor - 12.01.2022 / 21:41, *.103.149

"Sugeruje, że w atak na piłkarzy może być zamieszany klub"... I on to mówi jako prawnik? Nie wie, że w prawie, tak jak w fizyce każde słowo musi być wyważone i bez twardych dowodów ani rusz? Przy okazji jeszcze oskarża cały naród, a nawet całą Europę o rzekome zbrodnie na muzułmanach, to nic innego jak podżeganie do terroryzmu odwetowego i za to, ten z Bożej łaski prawnik już powinien ponieść konsekwencje, jak najbardziej prawne.
Polska to nie kraj podwyższonego ryzyka i szczególnego niebezpieczeństwa, żeby do konwojowania autobusu z piłkarzami wyznaczyć dwa bataliony policji wspomagane dywizją pancerną i powietrzno-desantową Wojska Polskiego. Akurat pod względem bezpieczeństwa publicznego Polska jest w czołówce europejskiej i nawet światowej, więc niech wsadzi sobie w buty te swoje żałosne wypociny ten tak zwany prawnik.

odpowiedz
A TAKIE myśLi...,..,... - 12.01.2022 / 21:40, *.120.77

SAM WYPOWIADAL SIE ŻE LEGIA TO PRZYSTANEK I GLOWNY PROJEKT JEGO I MENAGERKA TO DALEJ NA ZACHOD....Widać że sami sobie nagrabili..nie ma szans na wyhranie z MIODUSKIM W KANCELARII BOISKO MOŻE TAK ALE NIE SĄD

odpowiedz
Urs72 - 12.01.2022 / 21:19, *.chello.pl

Od samego początku jak przyszedl do Legii Powiedział że tu zbyt długo nie będzie to droga do wielkiej Europy więc niech pakuje mandzur i wyp...... Gdzie chce oby jak najdalej z Polski przez takiego kmiota menadżera Legii kto chciał zrobić na nim wielki Pieniądz to są tylko problemy

odpowiedz
bronek49 - 12.01.2022 / 19:02, *.chello.pl

ale wymyślił ten prawniczek gdzie w Polsce i na naszych boiskach on widzi rasizm na naszych boiskach grają muzułmanie i nic im nie grozi tylko że rasizm to jest chodliwy temat i taki prawnik który sieje propagande i mówi o rasiżmie w Legii i że w ten incydent w autokarze byli zamieszani działacze klbowi musi za to odpowiedzieć i Legia tak jak Emreliemu jak i temu prawnikowi powinna wytoczyć proces o zniesławianie klubu. Niech Legia nie da się zastraszyć oni szukają frajerów na jednostronne rozwiązanie z winy klubu , jemu w Polsce nic nie grozi ma kontrakt i musi grać i to dobrze jak nie to do rezerw

odpowiedz
3210start - 12.01.2022 / 18:29, *.128.73

,,Piłkarz mówi, że incydent nie dotyczy tylko jego, ale też jego matki i siostry. Jeśli nie czuje się bezpiecznie, nie może wrócić i trenować. ''

- Powtarzam: powiedział , że Matka siedzi z tyłu. Matka siedzi z tyłu taaak powiedział!!! :)

odpowiedz
miet - 12.01.2022 / 21:09, *.tpnet.pl

@3210start: lepszy cwaniak...
- matke wozi z tylu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.01.2022 / 17:03, *.aster.pl

@3210start: Matkę i siostrę pobili? O cholera....

odpowiedz
Kermit - 14.01.2022 / 16:35, *.chello.pl

@miet: trzeba sprawdzić, czy nie ksiądz ... :)

odpowiedz
Kermit - 12.01.2022 / 18:23, *.chello.pl

Nie piszcie głupot pod takimi artykułami, bo prawnicy tylko na to czekają.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 12.01.2022 / 18:16, *.plus.pl

Skoro władze klubu były zamieszane w zatrzymanie autokaru i mordobicie to powinny dostać dożywotni zakaz wstępu na obiekty stadionu.


odpowiedz
(L)eve(L)64 - 12.01.2022 / 17:44, *.plus.pl

Skoro jak twierdzi jego prawnik jest najlepszym piłkarzem Legii a nie stawia się do klubu jest to oczywiste działanie na szkodę Legii. Prawnicy Mioduskiego powinni ogołocić go do zera zmusić do powrotu i gry w najniższej klasie rozgrywkowej

odpowiedz
powiś(L)e - 12.01.2022 / 17:41, *.autocom.pl

Zagrożenie życia ? Niech gra w kamizelce kuloodpornej..

odpowiedz
Psychol - 12.01.2022 / 17:34, *.139.18

Nie wiem kto głupszy-ten niepijacy czy jego papuga

odpowiedz
tomek - 12.01.2022 / 17:10, *.iwkd.pl

Wypożyczyć go do Huragana Morąg

odpowiedz
Robert - 12.01.2022 / 17:10, *.versatel.nl

Straszny rasista z tego papugi

odpowiedz
HAHAHA... - 12.01.2022 / 16:47, *.com.pl

Nie puszczać i do rezerwy go wysłać.

odpowiedz
ktoś wytłumaczy? - 12.01.2022 / 16:43, *.52.135

nie kumam tej nagonki na picie Azera, przecież na zdjęciu typek był za barem, a kawałek dalej stało alko, nie ma żadnych dowodów, że on pił - po prostu stało obok, może to barman dla kogoś przygotowywał lub inny kopacz miał to zabrać? Po tym zaczęła się nagonka, ale bez konkretów

odpowiedz
zp - 12.01.2022 / 18:22, *.centertel.pl

@ktoś wytłumaczy?: a może nie widziałeś wszystkich zdjęć ? ;)

odpowiedz
ktoś wytłumaczy? - 12.01.2022 / 19:39, *.52.135

@zp:

widziałem tylko to jedno

odpowiedz
Kibolek - 12.01.2022 / 16:28, *.it-home.pl

EMRELI pajacu WON Z LEGII

odpowiedz
Marta - 12.01.2022 / 15:55, *.tpnet.pl

Jeśli chłopak nie jest w stanie się dźwignąć po tej sytuacji to nie jest gotowy na wielka piłkę, ani nawet na te średnia. Może podobne sytuację nie zdarzają się często, ale obciążenie psychiczne by tylko rosło w innych i większych klubach. Warto rozważyć pomoc specjalisty i zmianę zawodu / regres ligi.

odpowiedz
Zielu - 12.01.2022 / 15:41, *.centertel.pl

Jeśli jego życiem są balety w dyskotekach, to faktycznie może być ono zagrożone

odpowiedz
Pawciu - 12.01.2022 / 15:36, *.play-internet.pl

Niech sie nie kompromituje...

odpowiedz
Beniaminek - 12.01.2022 / 15:03, *.t-mobile.pl

Emreli przychodząc do Legii mówił że Legia to tylko odskocznia do lepszego klubu...nie dodał tylko że...nocnego.

odpowiedz
der - 12.01.2022 / 15:01, *.144.82

doprawdy żenujące!

odpowiedz
Darek - 12.01.2022 / 14:58, *.chello.pl

Jeżeli w Europie narasta rasizm przeciwko obcokrajowcom to żeby ten najlepszy gracz w drużynie (2 gole w dupoklasie)nie zapomniał o tym przy wyborze następnego pracodawcy.
Koniecznie musi znaleźć klub na innym kontynencie.Przecież tu chodzi o życie jego mamy, siostry i być może także psa lub rybek.
Zresztą chłop ma opinie dwóch psychologów więc jego gra w Europie dobiegła właśnie końca.

odpowiedz
ib - 12.01.2022 / 14:54, *.gov.pl

krzyż mu na drogę. mam nadzieję, że klub dołoży starań, aby Emreli poniósł konsekwencje za niewywiązywanie się z kontraktu. poza tym niech nie opowiada bajek wraz z tym bezczelnym adwokaciną.

odpowiedz
WETERAN - 12.01.2022 / 14:54, *.chello.pl

Te dyrdymały wysyła prawnik? Pewnie jego najważniejszą sprawą w życiu było oskarżenie sąsiada o kradzież dwóch baranów albo gwałt na wielbłądzicy. Brednie, które opowiada mogą co najwyżej rozśmieszyć sąd. Nawet, jeśli będzie to sąd w Bangladeszu lub Górnej Wolcie.

odpowiedz
pm - 12.01.2022 / 14:24, *.116.109

Przestańcie o nim pisać i nim się zajmować.

odpowiedz
Olomanolo - 12.01.2022 / 14:04, *.207.238

Gdyby w lidze strzelał do bramki a nie w słupki i poprzeczki to grał by dalej a nie opowiada bzdury - wypad z Legii płaczku

odpowiedz
jot - 12.01.2022 / 14:03, *.sekocin.pl

Doleję oliwy do ognia - różnica kulturowa między krajem Polska, a muzułmańskimi zwyczajami po raz kolejny okazała się barierą. Kolejny muzułmanin nie pasuje do ukladanki. Tygiel kulturowy składający się z tak różnorodnych osób w przypadku tej wiary blokuje dialog. Na dodatek ten typ ma wybujałe ego, zmieniał nazwisko i generalnie ma problem z otoczeniem...

odpowiedz
Szyszko - 12.01.2022 / 13:53, *.chello.pl

Co oni jarają?

odpowiedz
PIT - 12.01.2022 / 13:44, *.atman.pl

Co za kłamca........Mahir Emreli to tchórz i panna......Jego matka jest bardziej męska niż on.

odpowiedz
eN - 12.01.2022 / 13:16, *.as9105.com

Panie prawniku dorzuc pan jeszcze globalne ocieplenie wzrost cen gazu nowy wariant wirusa c19 oraz brak ciekawych gier w psplus na styczen!

odpowiedz
Kokos - 12.01.2022 / 12:53, *.centertel.pl

Żenująca postać. W Legii jest skończony, ale musi być skończony w Europie.

odpowiedz
floyd - 12.01.2022 / 12:48, *.aster.pl

Emreli tej sprawy nie wygra, ale trudno odmówić temu papudze trochę racji. Stało się coś niedopuszczalnego, a Klub leciał w kulki i opowiadał bzdury.
Trzeba to jak najszybciej zakończyć bo wizerunkowo tracimy o wiele więcej niż w ojro. Poza tym uważam, ze mioduski musi odejść.

odpowiedz
Wolfik - 12.01.2022 / 14:03, *.mm.pl

@floyd: Zgadzam się z Kolegą. Sprawa smierdziała od samego początku. Pisałem zresztą, że będzie ona miała dla klubu spore znaczenie - żaden szanujący sie piłkarz po czyms takim do Legii nie trafi. Sprawa z policją, drzwiami to jest żenada. Od początku o tym pisałem.

Będzie się to za mami ciągnąć jeszcze długo.

odpowiedz
floyd - 12.01.2022 / 21:09, *.aster.pl

@Wolfik: coraz bliżej na horyzoncie rysuje się to rozwidlenie dróg: czy pójdziemy ścieżką cywilizowaną, czy przed nami "against modern football" w stylu Zawiszy Bydgoszcz...
Życie pokazuje, że nie da siętego pogodzić.
Poza tym uważam, że mioduski musi odejść.

odpowiedz
McA - 12.01.2022 / 12:34, *.tpnet.pl

Onia tam dalej pijä, że takie bzdury wypisujä. Trzeba było temu Mahirowi test na narko zrobic. Bo widze ze klepie go ostro.

Jak mu groza na Twiterze czy FB to niech ich poda do sädu. Jakos Mahirowi nic nie grozilo na imprezach w klubach a teraz sie posrał.
Niezly maher z niego.

odpowiedz
Mateo - 12.01.2022 / 12:30, *.206.182

Ormiańska prowokacja, może od razu rosyjska (zemsta Spartaka).
Najlepiej o sile ich argumentów świadczy fakt, ze jakoś nie chcą rozwiązywać kontraktu jednostronnie bo będą musieli zapłacić olbrzymie kary.

odpowiedz
z ostatniej chwili... - 12.01.2022 / 12:29, *.lsas.aero

Pewne info na autokar z piłkarzami Legii napadli Ormianie ze stadionu dziesięciolecia chcieli opchnąć stare filmy na CD, ale nie było chętnych i stąd ta zadyma ...

odpowiedz
Jose Kante - 12.01.2022 / 12:27, *.play-internet.pl

Żeby było jasne: rozumiem, że nie chce już tu grać, z różnych względów, pobicia, atmosfery, wyników, itp. Choć wydaje mi się że bardziej chodzi o wyniki niż to pobicie, ale niech będzie. Sposób jak teraz wynurza się do mediów z tematem, wywiera jakaś pseudopresje na klub, kombinuje jest w sumie żałosny i myślę że nie przysłuży mu się to w znalezieniu naprawdę dobrego klubu. Jeśli on nie szanuje klubu, to trafi do jakiejś Turcji azjatyckiej, Grecji czy innego kraju gdzie może mieć podobnie lub gorzej.
I jeszcze jedno: wszyscy skupiają się na nim i klubie, ale to nie klub wypłacił mu lep na ryj...proponuje więc że jeśli wszyscy mają zachować twarz, to piłkarzyna przeprosi za swoją grę i zachowanie wobec klubu i zrzeknie się kasy odchodząc jednocześnie za pieniądze pozwalające zrekompensować jego dotychczasowy kontrakt, klub przeprosi za dopuszczenie do sytuacji z pobiciem i wpłaci kasę od pilkarzyny na jakąś fundację przeciwdziałająca przemocy, a sprawcy pobicia wyjdą, przyznają się do tego, przeproszą tego pokrake, klub, normalnych kibiców i zaproponują jakieś zadośćuczynienie, np. przez rok będą zasuwać na rzecz akademii po godzinach pracy.

odpowiedz
Cudny Zenon - 12.01.2022 / 12:23, *.jmdi.pl

Niech spływa. Jest niedołęgą nie potrafiącym zmieścić piłki w bramce. Kawał lesera - niech oszukuje ligę turecką

odpowiedz
bum - 12.01.2022 / 12:21, *.233.78

Myślałem że gorszej pipy niż obradović nie zaznamy a tu proszę... Jechać z nim na maxa!
Miodek nie obsrywan się i gnieć go do rezerw chyba że ktoś zapłaci satysfakcjonujące pieniądze to daj mu odejść. Inaczej zniszczyć gościa sportowo i tyle.
Z narracji prawnika wynika że mają pełne gacie już. Azerbejdżański pismak mu nie pomaga pisząc o rozmowach z innymi klubami i umówmy się to nie plotki w takiej sytuacji.... FIFA stanie po stronie klubu w tej sytuacji bankowo!
Śmiech na sali ! Emreli hehehe ci...a!

odpowiedz
yyy - 12.01.2022 / 12:19, *.centertel.pl

Żyje w ciągłym niebezpieczeństwie! W ciągu ostatnich trzech dni były na niego trzy zamachy, w tym jeden udany!

odpowiedz
Gregor - 12.01.2022 / 14:16, *.kabel-deutschland.de

@yyy: ale przeżył

odpowiedz
Rafał - 12.01.2022 / 12:11, *.tpnet.pl

zagrozone jego zycie to jest ale jego głupota. idiota i prowokator. uj...ac go w sądzie jak sam chciał później odszkodowanie za medialne wciskanie kitu

odpowiedz
Nieznany sprawca - 12.01.2022 / 11:53, *.centertel.pl

Nie mogę już słuchać o tym placzku. Niech wypie*dala z Legii, nie potrzebujemy kopacza, bo piłkarz z niego mierny, który po liściu marzę się jak baba

odpowiedz
Rytm - 12.01.2022 / 11:45, *.atman.pl

3 mln euro niech przynosi Emreli z nowym klubem i niech wywala z Legii. Inaczej trzymać do końca kontraktu w rezerwach.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.01.2022 / 11:39, *.aster.pl

Może ten prawnik to nie "dincer", a "dancer"? Pobili Azera, bo muzułmanin? A muzułmanów z Albanii zostawili w spokoju? Ta drogą, to ten papuga Emreliego utopi.

odpowiedz
Real deal - 12.01.2022 / 11:37, *.virginm.net

,,Legia zamieszana w atak" za te slowa juz powinna byc sprawa ,bez dowodow to pomowiennie.A Tu chodzi o klub - proste.Jechac z tym prawniczkiem I pilkarzyna.

odpowiedz
adz - 12.01.2022 / 11:30, *.jmdi.pl

Przy oskarżeniach o rasizm i dyskryminację niemożliwe jest już polubowne załatwienie sprawy. Robiąc tak Legia niejako przyznałaby się do czynów. Prawnik mu załatwił...

odpowiedz
siewca plotek - 12.01.2022 / 11:28, *.futuro.pl

Podobno takiego kabaretu to jeszcze nie było…

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 12.01.2022 / 11:28, *.255.115

Najpierw to niech lekarza idiota zmieni bo ten go oszukuje. Myśli że jak nastraszy klub iż sprawę poda do FIFA to Legia się obsra i rozwiąże kontrakt??? To Legia powinna jego zgłosić to iż nie stawił się na badaniach i zgrupowaniu. Jego psim obowiązkiem było się stawić a ewentualne sprawy powinien latwic prawnik. Nie udało się normalnie załatwić rozwiązania sprawy to już wymyśla debil taki kwas

odpowiedz
Alex Bielany - 12.01.2022 / 11:27, *.autocom.pl

Za raz zycie, najwyzej jeszcze raz w ryj dostanie, zeby sie opamietal, ale mordowac go nie bedziemy

odpowiedz
jim - 12.01.2022 / 11:25, *.tpnet.pl

Jeżeli ten człowiek mówi, że za tym incydentem mogły stać władze klubowe to czekam teraz czy będzie jakaś odpowiedz Legii bo jest to bardzo poważne oskarżenie szkodzące i uderzające w wizerunek klubu dużo bardziej niż w sytuacji ataku kiboli.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.01.2022 / 11:24, *.t-mobile.pl

Nie dziwię się, że po oklepie chce odejść. Ale sposób, w jaki chce to zrobić świadczy, że to nie jest facet z krwi i kości. Luqi przy swoim wzroście i wyglądzie wydawał się sympatycznym dzieciakiem. Tymczasem to twardy zawodnik, prawdziwy facet. A tamten to beczący mazgaj. I jeszcze jedno, na pewno nie wiesz czym jest rasizm, twierdząc, że w Polsce jest takich zachowań mnóstwo. Otóż na pewno zdarzają się, ale to pojedyncze incydenty i na pewno nie w tym przypadku. Leciałeś w kulki, to się doigrałeś. Nie popieram takich rozwiązań, ale nie becz teraz cwaniaku, tylko zachowaj resztę czegoś tam, co masz i się dogadaj.

odpowiedz
oLaf - 12.01.2022 / 12:45, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: racja. Dodatkowo robi "niezły" PR muzułmanom - kolejny po "Jaszczurze" leń patentowany bo to jest jego problem a nie rasizm etc.

odpowiedz
waciu - 12.01.2022 / 11:23, *.plus.pl

NAjlepszy zawodnik klubu??? na poczatku moze dawal takie oznaki ale teraz to jest raczej jeden z najslabszych zawodnikow Legii.

odpowiedz
Yesman - 12.01.2022 / 11:21, *.centertel.pl

Niedobrze się człowiekowi robi jak się czyta o tym typie.

odpowiedz
geds - 12.01.2022 / 11:18, *.chello.pl

Zapomniał pajac że Albańczycy też są muzułmanami a Luqi i Lopez to katolicy Bełkot nad bełkotami. Niestety na takie dziamanie klub będzie narażony zawsze mając debili uważających się za kibiców.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.01.2022 / 11:16, *.play-internet.pl

Jeżeli ktoś "jest odklejony od rzeczywistości"to Wy,tu komentujący nimi jesteście.Po pierwsze,to w takich przypadkach,to nie prawda się obroni,bo jak by tak bylo,to......prawnik nie był by do niczego potrzebny,tylko "poszkodowany" podał by tzw suche fakty i by temat zamknął.Niestety,ale w przypadku Emreliego,pomimo,że fakty są po jego stronie,to do rozwiązania kontraktu z winy klubu raczej by nie doszło,więc do gry wchodzi prawnik

odpowiedz
Marek - 12.01.2022 / 11:13, *.plus.pl

A co by sie stalo gdyby weszli do autobusu z bombą atomową…?

odpowiedz
mecenas1916 - 12.01.2022 / 11:02, *.chello.pl

"Jak zatrzymano autobus eskortowany przez policję? W rzeczywistości policja ma broń i może temu zapobiec" - to niech jeszcze polską policję pozwie za to, że w obronie jego klienta nie strzelali do ludzi wchodzących do autokaru :) Życzę Emrliego kontraktu w Turcji lub Grecji, to będzie wspominał Polskę z łezką w oku na starość. Jego prawnik mówi po prostu głupoty. Rozwiązanie kontraktu, bo ktoś grozi jego klientowi na instagramie? Legia nie powinna czekać tylko egzekwować kontrakt i ewentualnie rozwiązać z przyczyn leżących po stronie piłkarza oraz naliczyć kary, jakie w kontrakcie za powyższe po prostu muszą być, a nie wysyłać pisma do FIFA..

odpowiedz
ZenekL3 - 12.01.2022 / 10:50, *.chello.pl

A ja najbardziej jestem zszokowany tym, że mimo iż minął tydzień Legia nie wystąpiła do polskiego sądu o złamanie kontraktu przez piłkarza. To jest kolejny przykład beztroski Mioduskiego.

odpowiedz
filand - 12.01.2022 / 10:50, *.inetia.pl

U kogo ta papuga zaopatruje się w tabletki? Ja też lubię ...fantazje.
Mniej dziecko ćpaj więcej stopa po ziemi...

odpowiedz
Kobo(L)t - 12.01.2022 / 10:36, *.mm.pl

Ja rozumiem, że prawnicy muszą przekłamywać rzeczywistość i naciągać fakty na korzyść klienta, ale tutaj narracja jest lepsza niż u Łukaszenki.
A teraz fakty:
1. Emreli - chce odejść za darmo ( a zapewne nawet coś skromnie dopłaci - jak najmniej !),
2. Nowy klub już czeka - nie wolno tego powiedzieć wprost,
3. Chce odejść jak najszybciej, dlatego dalej coś dopłaci (Tylko ta Legia ma inne zdanie)

Widać, że boją się zerwać kontrakt jednostronnie, bo kara od Fifa za 2-3 lata może być potężna, a przecież z nowego klubu ktoś go w tym okresie może kupić za np 10 M euro i to będą straty Legii...

4. Ostatecznie zgodzimy się na skromny transfer gotówkowy. ( I to według mnie jest ich celem)

Wszystko inne to brednie do stworzenia historii. Największa dziura jest na starcie. Legia jest na zgrupowaniu w Dubaju, a nie w Polsce i mógł stawić się tam i ewentualnie nie wrócić ze zgrupowania.

odpowiedz
K(L)AKIER - 12.01.2022 / 10:36, *.inetia.pl

sprawa w fifa moze trwac 2-3 lata , prosze przez ten czas nie ulegac, i walczyc o swoje.

odpowiedz
pol - 12.01.2022 / 10:35, *.chello.pl

Co za ciemniak.
I to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Wyp...j do siebie i nie wracaj

odpowiedz
qemp - 12.01.2022 / 10:22, *.cyfrowypolsat.pl

Dziwicie mu się? Bo ja nie. Czemu nikt nie idzie pobić Mioduskiego? W innych klubach są drużyny a nie zbieranina bo ktoś dobrze rekrutuje. Mało któremu piłkarzowi będzie zależało by umierać za Legię i to rola zarządzających by się na nich poznać i ściągnąć. Też chciałbym, żeby Legia wygrywała. Łatwiej jest czuć dumę, gdy ktoś wygrywa za Ciebie a jeśli nie wygrywa to dać w pysk. Ciekaw jestem co osiągają w życiu ci, którzy leją po pysku piłkarzy. Gdybyście czuli się dobrze ze swoim życiem to nie musielibyście bić nikogo. No ale łatwiej wymagać od innych niż od siebie. Frustracja i całkowite uzależnianie samopoczucia od czyjejś wygranej to życie godne pożałowania.

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 12.01.2022 / 10:37, *.t-mobile.pl

@qemp: racja

odpowiedz
Spokojny - 12.01.2022 / 12:02, *.jmdi.pl

@qemp: Jak nie widzisz w tym cynizmu, zakłamania i manipulacji to gratuluję. Mam pytanie czy gdybyś w pracy na 18 poleceń zrobił dobrze tylko 5 (18 meczy i 5 zwycięstw) jednocześnie chwaliłbyś się wszędzie jakim to świetnym pracownikiem jesteś a za jakąkolwiek uwagę byś się obrażał i awanturował to ile byś utrzymał się na etacie ? Wiele nakłamał i klubowi i kolegom z drużyny. Wyszło na jaw i drużyna go nie chce, to teraz kombinuje.

odpowiedz
qemp - 12.01.2022 / 20:59, *.com.pl

@Spokojny: Uwielbiam te porównania sportowca do pracownika firmy. To jest tak absurdalne, że wstyd to tłumaczyć. Idąc za tym tokiem rozumowania to przed rozpoczęciem rozgrywek powinien być znany zwycięzca. Dla nas to przykre, dla innych to ciekawe, że tak duży klub walczy o utrzymanie. Taki jest sport i dzięki temu, że każdy może wygrać lub przegrać on ma sens.Przypominam mistrzostwo Piasta. Ktoś to przewidział? Jeśli zatrudnisz niekompetentnych ludzi to zapłacisz im w milionach i to nic nie zmieni jeśli firma za duża na ich umiejętności a kaźdy chcę dostać najlepszą pracę.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 12.01.2022 / 10:20, *.55.238

Oskarżam ale nie mam dowodów, same spekulacje i teorie spiskowe, nie ma co świetny prawnik.

odpowiedz
bep - 12.01.2022 / 10:15, *.aster.pl

miękka faja z niego i tyle w temacie

odpowiedz
L - 12.01.2022 / 10:14, *.orange.pl

A ja widzę to tak :
Emreli to wszystko zaplanował i wynajął typów żeby mu sprzedali liścia mając idealny powód do rozwiązania kontraktu .
To dlatego zarobił też Luki bo po ciemku podobny do niego????

odpowiedz
Szmu(L)ki - 12.01.2022 / 10:09, *.chello.pl

Dopiero teraz po tych wymysłach może być w niebezpieczeństwie. Oj, niech kiedyś mu przyjdzie zagrać w pucharach przeciwko Legii...

odpowiedz
S3 - 12.01.2022 / 10:00, *.centertel.pl

Tak się kończy szerzenie propagandy że jest pijakiem. Łyknęliście pelikanki że osoba niepijąca pije i koniec końców to on dostał na łeb. Klub teraz traci jednego znajlepszych piłkarzy i stratę paru milionów euro z potencjalnego transferu. Uwierzyliscie w wyssane z palce brednie Kowala, który na każdym kroku obraża wasz klub.

odpowiedz
Jasio - 12.01.2022 / 10:46, *.aster.pl

@S3: wyjasnileś nas pięknie. a teraz spadówa.

odpowiedz
(L) - 12.01.2022 / 11:14, *.plus.pl

@S3:

Wasz klub czy nasz?

Ps : fotki wyjdą bo są (czy taki nie pijacy nasz/Was Azer)

odpowiedz
Ja - 12.01.2022 / 11:27, *.vectranet.pl

@S3: Kowal Kowalem, rzeczywistość rzeczywistością. To Ty łyknąłeś opowieść o dobrym moslemie, co to dzień dobry na klatce mówił i jest tak podporządkowany zasadom wiary, że naparstka alko nigdy nie wziął do ust. Bzdura, która dowodzi że życia nie znasz, już pomijam zdjęcie z baru pełnego wódy, które możesz sobie wygooglować o każdej porze dnia i nocy. I jeszcze to "jednego z najlepszych piłkarzy", hahaha, w lidze dwie bramki i asysta bo typowi się grać nie chce i rozdziela sobie mecze na zasadzie ważne (europejskie puchary) i nieważne (cała reszta). Najlepszych piłkarzy to Legia traciła w 2018, kiedy odszedł Gui, w 2017 kiedy odchodzili Bereś, Vadis i Prijović i w 2016, kiedy sprzedano Nikolicia. Teraz traci już tylko najemników bo prawdziwych Legionistów także zdążyła się pozbyć.

odpowiedz
Juri - 12.01.2022 / 09:59, *.centertel.pl

Agresja ze strony Rosyjskiej grozi? Krym zajęli wojna się zbliża?

odpowiedz
Czarny - 12.01.2022 / 09:55, *.vectranet.pl

Przecież tu jak na dłoni widać że Emreli zobaczył że trafił na ciężki okres w Legii gdzie nie będzie pucharów i nie będzie miał jak się wybić dalej i najzwyczajniej na świecie chcę dać nogę a że nadazyła się okazja to jest mu to nawet na rękę.

odpowiedz
Jasio - 12.01.2022 / 09:51, *.aster.pl

Koledzy, część z was niezrozumiała co może trwać 2-3 lata. Kontrakt może zostać rozwiązany/utrzymany w mocy przez Fife nawet dziś. 3 lata przegrana strona będzie dochodzić swoich praw (czyt. odszkodowania)

odpowiedz
petarda - 12.01.2022 / 09:46, *.tpnet.pl

Tonąc brzytwy się chwyta,mam nadzieją że się zsunie i pójdzie na dno.

odpowiedz
Raf - 12.01.2022 / 09:38, *.plus.pl

Takie bzdury że aż szkoda komentować, wielokrotne powtarzanie że są dobrze przygotowani sprawia raczej odwrotne wrażenie, obawy o bezpieczeństwo Mahira w Polsce można łatwo zbyć dając za przykład Luqhinasa któremu nic nie grozi a wręcz zyskał w oczach kibiców. A co do straszenia że sprawa będzie się ciągła 2-3 lata to proszę bars

odpowiedz
Pablo - 12.01.2022 / 09:37, *.t-mobile.pl

Niech ten adwokat czym prędzej zmieni dealera. Nie pochwalam tego co się stało, żeby nie było ale niech weźmie przykład z Luquinhasa. Najlepszy piłkarz Legii? Żart roku w plebiscycie wygrywa chociaż dopiero styczeń. Niech składa te papiery do UEFA i czeka 3 lata na rozstrzygnięcie. Bez honoru i ambicji wypad do drugiej drużyny i biegać za kozami po Nowych Piskich i innych Wikielcach nic nie ujmując tym miejscowościom.

odpowiedz
Kalarepa - 12.01.2022 / 09:35, *.play-internet.pl

Ale zalosna papuga. A ten Emreli to serio pi..dowaty na maxa. A niby azer. Nie wiem jak bardzo dostal w tym autobusie ale chyba bardziej przezyl to psychicznie niz fizycznie

odpowiedz
Tomek - 12.01.2022 / 09:45, *.113.189

@Kalarepa: Jak widać dostał kilka klapsów za mało

odpowiedz
Jasio - 12.01.2022 / 09:34, *.aster.pl

To się właśnie nazywa "prawnicze bzdury" niby same fakty, ale pomieszane w taki sposób aby ułożyć odpowiednią narrację.
Każde zdanie jest idiotyczne. 200 stron idiotyzmow, o tym, że kibice bili się w Madrycie czy innym Zagrzebiu, więc należy rozwiązać kontrakt.
Legia daje odpowiedź nie po ich mysli, to wich języku nie dają odpowiedzi. Legia jest nie ugięta, to w ich języku zmienia zdanie - tak zmienia, że nadal nie chce rozwiązać. Oni mówią, ze mają dobrą wolę, a klub nie - dobrą wolą jest ucieczka za pieniędzmi, a zła to wywiązywanie się z umów. 16 miejsce nie jest z tyłu - To jedno z pierwszych miejsc za siedziskami sztabu. Itd itp.

odpowiedz
Tomek - 12.01.2022 / 09:34, *.113.189

No i wszystko jasne, to Mioduski z tym gościem od akademii oraz z Kucharskim się przebrali i przeprowadzili atak. Dlatego Mioduski zwolnił Kucharskiego bo wszystko się wydało po piśmie od prawnika :):)

odpowiedz
Kujawiak - 12.01.2022 / 09:33, *.plus.pl

To się prawnik z Mahirrm dobrali, jeden bardziej odklejony od drugiego.

odpowiedz
Biała Siła - 12.01.2022 / 09:28, *.t-mobile.pl

Haaaaaa ,niech poda w jaki sposób ,

odpowiedz
(L) - 12.01.2022 / 09:27, *.vectranet.pl

hahah, masakra.
Miejmy nadzieje ze Legia sie nie ugnie i pojdzie na wojne z tymi pajacami, no i trzeba miec nadzieje ze organ ktory bedzie sie tym zajmowal podejdzie do tego tak jak nalezy bo z formalnego punktu widzenia nie ma tu podstaw do tego zeby rozwiazac kontrakt z winy klubu, jedynie marne wymysly jakiegos adwokata.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.01.2022 / 09:25, *.centertel.pl

"zawodnik nie może wrócić do Polski, gdyż jego życie jest zagrożone. Sugeruje również, że w atak na piłkarzy mógł być zamieszany klub oraz że sytuacja jest wynikiem wzrostu poziomu rasizmu w Polsce, niechęci do muzułmanów albo jest to... ormiańska prowokacja."
Po tej wypowiedzi mam pewność, że Emreli miał słabość nie tylko do alkoholu, ale również do grzybków halucynogennych i LSD ;-)

odpowiedz
ss - 12.01.2022 / 11:34, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: bardziej jego prawnik ale on tez jest niezle ziółko

odpowiedz
Kasa - 12.01.2022 / 09:24, *.icpnet.pl

Ale bełkot

odpowiedz
Grigol - 12.01.2022 / 09:23, *.7.33

Panie prezesie właścicielu tylko tego nie spier... Tu już idzie o coś więcej niż gruby pieniądz

odpowiedz
Greg - 12.01.2022 / 09:21, *.orange.pl

Typowa paplanina adwokata żeby więcej ugrać.
Temat zagrożenia życia, dyskryminacja z powodu bycia muzułmaninem i to będzie ich linia obrony.
Mioduski jest takim nieudacznikiem ze na 100% przegra nawet ta sprawę i będą musieli temu cwaniakowi wypłacić cały kontrakt.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 12.01.2022 / 09:20, *.174.42

Ale po...eb ten prawnik. Ciekawe co bierze bo ewidentnie odlecial

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.