fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Z Wartą Poznań 13 lutego

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Mecz 21. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Warta Poznań odbędzie się w niedzielę, 13 lutego o godz. 17:30. Wcześniej legioniści zmierzą się z Zagłębiem Lubin i Termaliką.

Najbliższe mecze Legii:
04.02.2022 (PT) 20:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
08.02.2022 (WT) 20:30 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13.02.2022 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Warta Poznań

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
kyle - 13.01.2022 / 16:57, *.t-mobile.pl

Też uważam, że gracze muszą być w formie od samego początku, bo trzeba szybko odpowiednią liczbę punktów zdobyć. Jak nie wygramy w pierwszych meczach, to z każdym kolejnym presją będzie coraz większą i może skończyć się tragicznie, czyli spadkiem.

odpowiedz
asa - 12.01.2022 / 20:35, *.tpnet.pl

Cięzki terminarz...

odpowiedz
Ju(L)ius - 12.01.2022 / 19:27, *.vectranet.pl

Później dwa mecze u siebie i Łęczna na wyjeździe... Dopiero potem się zacznie...

odpowiedz
Ju(L)ius - 12.01.2022 / 19:22, *.vectranet.pl

No spore szczęście, że potencjalni spadkowicze na początek nam się trafili... Nie wyobrażam sobie, że w tych 4 meczach z praktycznie całym dołem nie będzie 12 pkt... Dopiero 12 pkt będzie oznaczać, że coś się naprawdę porządnie ruszyło... Od biedy przyjmę 10...

odpowiedz
Wolfik - 12.01.2022 / 20:30, *.mm.pl

@Ju(L)ius: JA, niestety widze to z innej perspektywy. Jesli na tych rywalach nie ugramy punktów o których piszesz, juz pod koniec lutego bedzie "po ptokach"...

Bez wzmocnień kadry, to wg mnie bardzo prawdopodobna perspektywa.

odpowiedz
Ju(L)ius - 12.01.2022 / 19:17, *.vectranet.pl

Nawet 4!! tydzień po Warcie jeszcze jeden mecz z Broke-Bet...

odpowiedz
lucho_83 - 12.01.2022 / 17:54, *.chello.pl

Najważniejsze 3 mecze sezonu! Bez kompletu zwycięstw ciężko będzie się utrzymać w lidze...:/

odpowiedz